Balíkdozahraničí.cz má několikaleté zkušenosti s poskytováním přepravních služeb pro firmy i soukromé osoby do evropských i celosvětových destinací. Naše dodávky palet jsou poskytovány pouze nejdůvěryhodnějšími dopravci.

Nabízíme rychlou a efektivní službu od samotného vyzvednutí až po doručení k vám do bytu nebo kanceláře.

Pokud zasíláte palety poprvé, náš zkušený tým Vám odpoví na všechny vaše dotazy týkající se celního odbavení nebo importní a expresí přepravy.  Jakmile vytvoříte objednávku na našich webových stránkách, zajistíme vyzvednutí vaší zásilky. V rámci našich služeb nabízíme i pojištění do 2.500,- Kč zdarma.

Věříme, že naše zkušenosti v kombinaci s naší sítí dopravců vám pomohou při výběru spolehlivého dopravce a bezpečným doručením zboží na paletě.

Pokud nemáte k dispozici paletový vozík pro usnadnění nakládky zboží, informujte nás, prosím, před vyzvednutím.

Při paletové přepravě do zemí mimo EU je důležité připojit k zásilce celní fakturu. 

Celní faktura informuje místní celní orgán o tom, jaký typ zboží odesíláte a proč. Každá položka obsažená v zásilce by měla být uvedena na faktuře spolu s její hodnotou.

Všechny naše služby zahrnují sledování. Chcete-li zásilku sledovat, jednoduše zadáte sledovací číslo do příslušného pole pro sledování zásilek.

S námi ušetříte, ať už zasíláte jednorázově nebo s námi budete využívat naše služby pravidelně. Díky Balíkdozahraničí.cz můžete ušetřit až 75% z běžné ceny.