Nabízíme rychlou a efektivní službu od samotného vyzvednutí až po doručení do vašeho bytu či kanceláře. Máme dlouholeté zkušenosti s poskytováním přepravních služeb pro firmy i soukromé osoby do evropských i celosvětových destinací. Naše dodávky palet  jsou poskytovány pouze nejspolehlivějšími dopravci.

 

Pokud zasíláte palety poprvé, náš zkušený tým zodpoví všechny vaše dotazy týkající se celního odbavení nebo importní a expresí přepravy. Jakmile vytvoříte objednávku, zajistíme vyzvednutí zásilky. Nabízíme pojištění do 2.380,- Kč zdarma.

 

Jak poslat paletu

  • Pokud nemáte k dispozici paletový vozík pro usnadnění nakládky zboží, informujte nás, prosím, před vyzvednutím.
  • Při paletové přepravě do zemí mimo EU je důležité připojit k zásilce celní fakturu. 
  • Celní faktura informuje místní celní orgán o tom, jaký typ zboží odesíláte a proč. Každá položka obsažená v zásilce by měla být uvedena na faktuře spolu s její hodnotou.
  • Všechny naše služby zahrnují sledování. Chcete-li zásilku sledovat, jednoduše zadáte číslo zásilky  do příslušného pole pro sledování zásilek.

 

S námi ušetříte, ať už zasíláte jednorázově nebo budete využívat naše služby pravidelně. Díky spolupráci s námi můžete ušetřit až 75% z běžné ceny.