Balík/dopis do Číny i zpět
s expresním doručením do 1-2 dnů
za nejlevnější ceny na trhu

Potřebujete poslat důležitý dokument nebo zásilku do Číny? Neváhejte využít profesionálních služeb naší zásilkové služby.

Díky našemu projektu, který garantuje nejlevnější poštovné do Číny na tuzemském trhu, odešlete každou zásilku rychle a efektivně. Už nemusíte chodit na poštu, vše potřebné vyřídíte z pohodlí domova nebo kanceláře.

Hlavní výhody služby Balík do zahraničí:

 • bezkonkurenční cena poštovného pro zásilky z/do Číny
 • rychlost dodání - expresně do 24 hodin
 • komfortní vyzvednutí na libovolné adrese
 • maximalní bezpečnost přepravy

Kolik stojí dopisy a balíky do země Čína?


Prohlédněte si orientační ceny našich zásilek dle hmotnosti. Pro konkrétní cenu, ve které bude zohledněn i rozměr zásilky a přesné místo doručení, využijte našeho kalkulátoru poštovného.Cena poštovného do země Čína již 1 089 Kč

Hmotnost zásilky Přepravce bez DPH  
expresní dopis UPS Express Saver 1 089 Kč Objednat
balík 0.5 kg UPS Express Saver 1 231 Kč Objednat
balík 10 kg UPS Express Saver 3 948 Kč Objednat
balík 20 kg UPS Express Saver 5 581 Kč Objednat
balík 30 kg UPS Express Saver 7 157 Kč Objednat
balík 40 kg TNT Economy 8 613 Kč Objednat
balík 50 kg UPS Express Saver 10 812 Kč Objednat
balík 100 kg TNT Express 12:00 31 870 Kč Objednat

Doba doručení zásilky do Číny

 • Expresní přeprava zásilek, dokumentů a balíků s doručením zpravidla následující pracovní den.
 • Standardní doručovací doba zásilky do Číny je zhruba do 7 dnů.

Chcete znát cenu balíku do Číny předem? Vypočítejte ji snadno a rychle! Spočítat cenu

Jak poslat balík do Číny?

 • Registrujte se do služby Balík Do Zahraničí.
 • Vyplňte formulář oznámení zásilky.
 • Vyberte si ze dvou možností jak balík podat, a to osobně nebo objednáním svozu.

Jak poslat větší množství balíků do Číny?

Pokud pravidelně zasíláte do Číny větší objem zásilek, rozhodně nemusíte vyplňovat objednávky ke každému balíku zvlášť. Nabízíme vám jednoduché řešení v podobě individuálního přístupu v hromadném posílání zásilek. Stačí nás kontaktovat a domluvit si podmínky, které vám budou nejlépe vyhovovat.

Kdo nejčastěji využívá našich služeb?

 • firmy, které posílají své zásilky zahraničním partnerům
 • internetové obchody
 • veřejné instituce
 • soukromí jednotlivci

Veškeré zásilky do Číny doručuje přepravní společnost UPS nebo přepravce TNT. Dopravce provádí dva pokusy o doručení na adresu příjemce. V případě neúspěšného doručení zásilky je možné její vyzvednutí na lokální pobočce.

 

Chcete poslat expresní balík do Číny? Staneme se vaší pravou rukou při každodenní práci s listovními a poštovními zásilkami.

Zásilka do jakékoliv destinace v Číně pro nás není problém. Zařídíme odeslání vašeho balíčku do čínské metropole Peking i do dalších oblíbených míst. S námi můžete levně poslat balík do Šanghaje, Kantonu, Si-anu či Charbinu.

 

Nyní již nic nebrání tomu, aby váš balíček dorazil co nejdříve. Stačí jednoduše vyplnit online formulář.

Jak poslat balík z Číny?

Potřebujete odeslat balík z Číny do ČR a chcete vědět, kolik zaplatíte? Při importu (dovozu) zásilek z Číny do ČR účtujeme příplatek 35 % z ceny poštovného. Pro přesný výpočet ceny je potřeba znát rozměry a váhu zásilky.

Pravidla pro zasílání potravin a léků mimo EU a do třetích zemí

Do zemí, které nejsou členy EU, je možné zasílat trvanlivé potraviny v malém množství pro osobní potřebu. Omezení platí pro vývoz živočišných produktů a v případě některých zemí i vývoz vybraných potravin rostlinného původu jako je např. med či sušené ovoce. Pro konkrétní informace se na nás neváhejte obrátit.

Většinu léků pro osobní potřebu lze mimo EU a do tzv. třetích zemí doručit. V některých případech jsou kladeny větší nároky na popis léků na celní faktuře. U léčiv, které vyžadují v dané zemi lékařský předpis, je někdy oficiálně požadována lékařská zpráva v angličtině. Ověřte prosím předem, zda není některá z účinných látek v dané zemi zakázána.
Pokud potřebujete zaslat jakákoliv léčiva, kontaktujte nás, abychom od vás získali co nejpřesnější specifikaci ohledně jejich charakteru a množství a mohli díky tomu garantovat doručení do cílové země.

Více informací o problematice spojené s přepravou léků získáte přímo na stránkách Celní správy. 

Reference zákazníků

Za mě spokojenost. Balík do Kantonu dorazil pátý den, po celou dobu jsem mohl sledovat, zda už je na místě, takže žádné starosti. Josef

Přeji dobrý den. V pátek jsme zasílali synovi balíček prostřednictvím dopravce TNT a vše proběhlo dobře. Balíček přinesl kurýr ve čtvrtek ráno. Děkujeme! Fenclovi

Službu využíváme pro pravidelné odesílání většího množství zásilek v rámci firmy. Oceňuji individuální přístup a vstřícnou komunikaci. Svoz zásilek i jejich následné doručení bylo vždy bez problémů. Mgr. Petr Weil

Po neblahých zkušenostech s opravdu dlouhou doručovací dobou jsem tentokrát raději využila pro zásilku do Číny expresní službu UPS, odeslala jsem ve středu ráno a v pátek ráno byl balíček v Pekingu. Tímto děkuji! J. Pavlatová