Pracujete v muzeu nebo galerii? Organizujete veletrh nebo jste milovníkem umění a rádi byste odeslali obraz nebo umělecký předmět?

U nás jste na správné adrese. Balíkdozahraničí.cz pro vás zajistí přepravu uměleckých předmětů a obrazů za bezkonkurenční ceny.

Spolupracujeme s významnými dopravci, jako jsou TNT, UPS, TOPTRANS aj.

Díky Balíkdozahraničí.cz budou vaše zásilky doručeny téměř do všech destinací na světě.

Jsme si vědomi toho, že přeprava obrazů vyžaduje zvláštní přístup. Vložte vaše obrazy do našich rukou a my je doručíme kamkoliv budete potřebovat.

V případě, že zasíláte obraz nebo umělecký předmět nežijícího autora, je třeba doložit doklad o nabytí. Celní úřad může dále požadovat osvědčení z Národní galerie v Praze.

Daný typ zásilek bývá zpravidla velmi křehký. Kvalitně zabalená zásilka je tedy základ a obraz musí být velmi důkladně zabalen, aby se nepoškodil.

 

Tipy pro balení obrazů a uměleckých předmětů

Pro zabalení si obstarejte kvalitní obalový materiál, abyste předešli mechanickému poškození.

Pro přepravu je nejlepší využít kartonovou krabici z pětivrstvé lepenky, vhodnou právě pro přepravu obrazů. Tato krabice je úzká a je jednodušší v ní přepravovaný obraz zafixovat pomocí výplňových materiálů.

Vaše obrazy zabalte do bublinkové a fixační fólie, zpevněte vlnitou lepenkou nebo kartonem. Výborné jsou také speciální polystyrénové profily, které zabraňují pohybu a ochrání obraz před poškozením. Takto zabalený obraz vložte do krabice.  

Pro doručení obrazů a uměleckých děl doporučujeme využít expresních služeb s co nejkratší dobou doručení.

V případě odeslání mimo Evropskou unii za vás vyřídíme celní formality.

Zásilku můžete během přepravy sledovat a mít tak aktuální informace o tom, kde se právě nachází.

U nás se nemusíte registrovat, stačí pouze vyplnit objednávkový formulář.

Neváhejte kontaktovat naši zákaznickou linku. Rádi vám poskytneme více informací.