Prodej disků a kol je v dnešní době běžnou záležitostí. Důležité je však najít tu správnou kurýrní společnost, která by pro vás přepravu kol a pneumatik zajistila.  

Potřebujete dopravit pneumatiky, ráfky nebo kola do zahraničí? Žádný problém. Balíkdozahraničí.cz vám může pomoci odeslat toto zboží v rámci ČR i mezinárodně.  Firmy i soukromé osoby mohou využít našich služeb exportní i importní přepravy za exkluzivní ceny.

 

Spolupracujeme pouze s renomovanými poskytovateli přepravních služeb jako jsou UPS, TNT, TOPTRANS, kteří mají přehled o tom, jak bez problému doručit takto specifické zásilky.

 

Doručíme vaše pneumatiky do vašeho domova nebo kanceláře s vyzvednutím zdarma na vámi určeném místě. Pneumatiky obvykle vyzvedneme tentýž den a doručíme následující pracovní den.

Jedná se o poměrně robustní typ zásilky, který vyžaduje specifickou ochranu před poškozením. Jako každá jiná zásilka musí být i pneumatiky a kola opatřeny patřičným obalem. Bez obalu není možné tyto zásilky odeslat.

Níže vám přinášíme několik jednoduchých pokynů pro zabalení pneumatik nebo celých kol.

 

Zabalení pneumatik a kol

Automobilové pneumatiky do velikosti 19“ se balí standardně po 2 kusech. Pneumatiky můžete zabalit pomocí stretch fólie z neprotržitelného materiálu o tloušťce alespoň 0,04 mm a lepicí pásky, zajistíte tak pneumatikám potřebnou ochranu.

Zabalení pneumatik s disky

V tomto případě je nejlepší volbou zabalit kola do kartonu. Karton umístěte na spodní a i vrchní stranu, tedy z obou stran pomocí pásky, aby nedošlo k poškození fólie.

Pneumatiky s ráfkem zabalte po 1 kuse, ráfky se mohou snáze poškodit.

Nezávaznou cenu poštovného vám vypočítá kalkulátor na našich webových stránkách po zadání váhy a rozměrů balení.

 

Náš tým kvalifikovaných pracovníků vám velmi rád poradí.

V případě jakýchkoli nejasností kontaktujte naši zákaznickou linku nebo nám odešlete email na info@balikdozahranici.cz.