Expresní balík do Německa levně

Expresní balík do Německa i zpět
levněji než u konkurence

Myslíte si, že poslat balík do Německa vyjde draho? Přesvědčíme vás, že nikoliv! Při zasílání balíků, dokumentů a dalších zásilek využíváme renomované přepravní společnosti. Ceny poštovného do Německa začínají již od 199 Kč.

Hlavní výhody služby Balík do zahraničí

  • bezkonkurenční cena poštovného do Německa
  • rychlost dodání - expresně do 24 hodin
  • komfortní vyzvednutí zásilky na libovolné adrese
  • maximální bezpečnost přepravy

Kolik stojí dopisy a balíky do země Německo?


Prohlédněte si orientační ceny našich zásilek dle hmotnosti. Pro konkrétní cenu, ve které bude zohledněn i rozměr zásilky a přesné místo doručení, využijte našeho kalkulátoru poštovného.Cena poštovného do země Německo již 229 Kč

Hmotnost zásilky Přepravce bez DPH  
balík 0.5 kg DPD Classic 229 Kč Objednat
balík 10 kg DPD Classic 420 Kč Objednat
balík 20 kg UPS Standard 550 Kč Objednat
balík 30 kg UPS Standard 574 Kč Objednat
balík 40 kg UPS Standard 990 Kč Objednat
balík 50 kg UPS Standard 1 006 Kč Objednat
balík 100 kg TNT Economy 3 417 Kč Objednat

Jak dlouho trvá doručení zásilky do Německa?

Nabízíme 2 základní možnosti doručení zásilky:

  • Expresní kurýrní přeprava zásilek a dokumentů - doručení do 24 hodin.
  • Standardní doručovací doba - přibližně do 2-3 pracovních dnů.

 

Doručovací doba se může lišit dle PSČ adresáta. Doba doručení balíků se počítá od našeho přeposlání, které probíhá ve většině případů tentýž den, kdy je k nám zásilka doručena.

Chcete znát cenu balíku do Německa předem? Vypočítejte ji snadno a rychle! Spočítat cenu

Jak poslat balík do Německa?

 

Veškeré zásilky do Německa doručujeme prostřednictvím přepravní společnosti UPS, přepravce DPD nebo přepravce TNT. Dopravce provádí dva pokusy o doručení na adresu příjemce. V případě neúspěšného doručení zásilky je možné její vyzvednutí na lokální pobočce přepravce.

Zásilka do jakékoliv destinace v Německu pro nás není problém. Zařídíme odeslání vašeho balíčku do německé metropole Berlín i do dalších oblíbených míst jako jsou Hamburk, Mnichov, Kolín nad Rýnem, Frankfurt nad Mohanem, Stuttgart, Dortmund, Essen či do letoviska u moře.

Nyní již nic nebrání tomu, aby váš balíček dorazil co nejdříve. Stačí jednoduše vyplnit online formulář.

Jak poslat balík z Německa?

Potřebujete doručit balík z Německa do ČR a chcete vědět, kolik zaplatíte? Při importu (dovozu) zásilek z Německa do ČR účtujeme příplatek za import zásilky. Pro přesný výpočet ceny je potřeba znát rozměry a váhu zásilky.

Pravidla pro zasílání potravin a léků do EU

Trvanlivé potraviny lze v rámci EU zasílat v podstatě bez omezení. Výjimku tvoří potraviny, které podléhají rychlé zkáze nebo takové, které vyžadují speciální nároky na přepravu (např. chlazení). Zcela zakázaný je vývoz alkoholu.

Ani přeprava léků v rámci EU nemá žádná specifická omezující kritéria. Je předpokládáno, že jsou zasílány pouze pro osobní potřebu a jejich celkový počet má být tzv. přiměřený. Pokud se léčíte dlouhodobě (například astma) a potřebujete zaslat léky na dobu několika měsíců, doporučujeme opatřit si lékařskou zprávu v anglickém jazyce od vašeho ošetřujícího lékaře,  pro případ, že by nastaly jakékoliv komplikace.

Více informací o problematice spojené s přepravou léků získáte přímo na stránkách Celní správy.

Často kladené dotazy k přepravě zásilek a balíků do Německa

Otázka: Potřebovala bych přepravit elektrokolo od známé v Německu do Prahy. Je to starší paní, kterou nemůžu obtěžovat nadměrnou fyzickou námahou - myslím tím, že by kolo někam přepravovala ona sama. Šlo by to přes vás?

Odpověď: Samozřejmě, přeprava je možná. Cenu zjistíte zadáním požadovaných údajů do kalkulátoru poštovného.

 

Otázka: Rád bych zjistil podrobnosti o možnostech zaslání jízdního kola (cca 15kg) z ČR do Německa. Především cenu a způsob balení, který je pro dané dopravce nutný.

Odpověď: Zásilky by měly být v nejlepším případě zabaleny v kartonové krabici a jde též o rozměry zásilky. Celková délka + obvod ((2 x šířka) + (2 x výška)) v součtu nesmí přesáhnout 410 cm. V opačném případě se již jedná o nadrozměrnou zásilku. Prosím, kontaktujte nás na telefonním čísle 608 380 388, abychom vám mohli nastínit vhodný způsob balení a také cenu přepravy.

 

Otázka: Potřebuji poslat do Německa 100g dozičku v obálce s folií na dobírku. Je to možné?

Odpověď: Na dobírku do Německa bohužel nezasíláme.

 

Otázka: Jaká je cena doporučeného dopisu do Německa?

Odpověď: Cenu zjistíte zadáním PSČ do kalkulátoru poštovného a zvolením možnosti Expresní dopis.

 

Otázka: Kolik zaplatím za pojištění balíku v hodnotě 10 000 Kč?

Odpověď: Poplatek za nadstandardní pojištění činí 2 % z pojistné částky, tedy ve Vašem případě 200 Kč.

 

Reference zákazníků

Dobrý den. Minulý týden jsem potřeboval přepravit pneumatiky do Mnichova a chtěl bych poděkovat za bezproblémový průběh. Kola jsem zabalil dle vašich instrukcí a dorazily v pořádku. Petr P.

Vaši službu ráda využívám v rámci studia v Berlíně. Včera jsem poprvé využila expresních služeb a chtěla bych poděkovat za opravdu bleskové doručení dokumentů. Krásný den! Marie Procházková

Díky za rychlé doručení balíku do Frankfurtu. V pondělí odeslaný a ve středu byl na místě - spokojenost :) Šárka Francová

Super komunikace, rychlé dodání, nemám co vytknout. Rád opět využiji. Jaroslav