expresní balík / dokumenty do Francie

Expresní balík do Francie i zpět
s úsporou na poštovném 75%

Posílejte své zásilky do Francie nejlevněji. Potřebujete doručit balík z Francie a nevíte jak? Zásilku vyzvedneme a dručime na Vámi požadované místo. Cena poštovného již od 329 Kč.

Naše hlavní výhody:

  • bezkonkurenční cena zaslání balíku do Francie
  • rychlost dodání - expresně do 24 hodin
  • komfortní vyzvednutí na Vaší adrese
  • dbáme na maximalní bezpečnost přepravy

Více informací o zásilkové služby Balikdozahranici.cz se dozvíte na stránce o službě.

Expresní doručení zásilky do Francie od 329 Kč

Hmotnost zásilky Služba bez DPH  
balík 0.5 kg UPS Standard 332 Kč Objednat
balík 10 kg UPS Standard 569 Kč Objednat
balík 20 kg UPS Standard 643 Kč Objednat
balík 30 kg UPS Standard 788 Kč Objednat
balík 40 kg UPS Standard 970 Kč Objednat
balík 50 kg UPS Standard 1 270 Kč Objednat
balík 100 kg TNT Economy 4 395 Kč Objednat

Potřebujete poslat balík z Francie do ČR a chcete vědět kolik zaplatíte? Př importu/dovozu zásilek do ČR je příplatek za import zásilky. Pro přesný výpočet ceny doporučujeme vědět rozměry a váhu zásilky.

Kolik stojí balík do Francie a jaká je doba doručení zásilky?

  • Expresní přeprava zásilek a dokumentů s doručením následující pracovní den.
  • Standardní doručovací doba zásilky je přibližně do 2-3 pracovních dnů.

Doručovací doba se může lišit dle PSČ adresáta. Doba doručení je od našeho přeposlání, které probíhá ve většině případů tentýž den, kdy je k nám zásilka doručena.

Chcete znát cenu přepravného předem? Vypočítat ji můžete snadno a rychle... Spočítat cenu

Zásilka do jakékoliv destinace ve Francii pro nás není problém. Zařídíme odeslání Vašeho balíčku do francouzské metropole i do dalších oblíbených míst. S námi můžte například levně poslat balík do Paříže, Marseille, Lyonu, Toulouse, Nice, Nantes, Bordeaux či do letoviska u moře.

Nyní již nic nebrání tomu, aby Váš balíček dorazil co nejdříve. Stačí si zvolit správného přepravce z naší nabídky služeb a vyplnit formulář. A že je opravdu z čeho vybírat.

 

Jak poslat balík do Francie - důležité informace pro zaslání balíků

Zákaz přepravy zbraní a jejich součástí.

Pro dodávku alkoholu a tabákových výrobků záleží na konkrétních podmínkách. Pouze zásilky malého množství jsou povoleny.

V adrese příjemce musí být vždy uvedeno telefonní číslo.

Veškeré zásilky do Francie doručuje společnost UPS. Dopravce provádí dva pokusy o doručení na adresu příjemce. V případě neúspěšného doručení zásilky je možné její vyzvednutí na pobočce.

 

Často kladené dotazy k přepravě balíků do Francie

Otázka: Dobrý den, zajímalo by mě, jestli je možnost dopravit do Francie motorku Vaší společností? Děkuji.

Odpověď: Je to možné. Prosíme ale vždy o doplnění rozměrů, váhy, PSČ místa doručení, vyzvednutí a hodnotu zásilky v Kč.

 

Otázka: Chci se zeptat jestli bych mohl poslat balik do Francie v techto rozmerech 210 x 30 x 30? A za jakou cenu?

Odpověď: Odeslat tento balíček je možné, účtován bude však poplatek za nadměrnou zásilku. Výše poštovného pak závisí i na váze. Použijte prosím kalkulátor pro výpočet poštovného.

 

Otázka: Kolik by vyšla přeprava zásilky - 2x křeslo + stolek konferenční. Křeslo má v zabaleném stavu cca 30kg a stolek 8kg. Takže přibližně 70kg.

Odpověď: Cena poštovného se počítá za každý kus zvlášť. V kalkulátoru poštovného si prosím vypočítejte výši poštovného jednotlivých balíčků.

 

Otázka: Zakládáme firmu pro dovoz zboží z Francie do ČR. Zajímalo by nás tedy, zda poskytujete i tyto služby a zda máte cenové nabídky. Jednalo by se o vyzvednutí na sídle firmy a rozvoz po ČR soukromníkům a firmám.

Odpověď: Ano, zařizujeme import i export do zahraničí. Ceník není k dispozici, orientační ceny naleznete na našich webových stránkách, pro přesný výpočet poštovného můžete využít kalkulátor poštovného.

 

Otázka: Chtěla bych se zeptat, jak dlouho trvá doručení balíku do Francie, konkrétně do Dijonu v předvánočním období. Potřebovala bych poslat balík, aby přišel ještě před Vánoci, ale pár lidí mi řeklo, že je doručovací doba před Vánoci o něco delší. Mohu se tedy zeptat, kdy nejpozději bych měla balík poslat? Děkuji moc za odpověď :)

Odpověď: Máme službu Expres, kde je doručení zásilky do druhého dne, nebo službu Standard, kde je doba doručení 1 - 4 pracovních dní, díky vánočnímu období se doba doručení může prodloužit o 3 - 4 dny. V každém případě je nejlepší zásilku poslat co nejdříve.