expresní balík / dokumenty do Francie

Expresní balík do Francie i zpět
s úsporou na poštovném 75%

Posílejte své zásilky do Francie nejlevněji. Potřebujete doručit balík z Francie a nevíte jak? Zásilku vyzvedneme a dručime na Vámi požadované místo. Cena poštovného již od 540 Kč.

Naše hlavní výhody:

  • bezkonkurenční cena zaslání balíku do Francie
  • rychlost dodání - expresně do 24 hodin
  • komfortní vyzvednutí na Vaší adrese
  • dbáme na maximalní bezpečnost přepravy

Více informací o zásilkové služby Balikdozahranici.cz se dozvíte na stránce o službě.

Hmotnost zásilky Služba Doba od Cena bez DPH od  
balík 2 kg UPS Standard 3 - 4 pracovní dny 558 Kč Objednat
balík 20 kg UPS Standard 3 - 4 pracovní dny 597 Kč Objednat
balík 8 kg UPS Standard 3 - 4 pracovní dny 619 Kč Objednat
balík 50 kg UPS Standard 3 - 4 pracovní dny 1 124 Kč Objednat
balík 100 kg TNT Economy 3 - 4 pracovních dnů 3 273 Kč Objednat
expresní dopis UPS Express Saver 1 pracovní den 750 Kč Objednat

Potřebujete poslat balík z Francie do ČR a chcete vědět kolik zaplatíte? Př importu/dovozu zásilek do ČR činí příplatek 35 % z ceny poštovného. Pro přesný výpočet ceny doporučujeme vědět rozměry a váhu zásilky.

Kolik stojí balík do Francie a jaká je doba doručení zásilky?

  • Expresní přeprava zásilek a dokumentů s doručením následující pracovní den.
  • Standardní doručovací doba zásilky je přibližně do 2-3 pracovních dnů.

Doručovací doba se může lišit dle PSČ adresáta. Doba doručení je od našeho přeposlání, které probíhá ve většině případů tentýž den, kdy je k nám zásilka doručena.

Chcete znát cenu přepravného předem? Vypočítat ji můžete snadno a rychle... Spočítat cenu

Zásilka do jakékoliv destinace ve Francii pro nás není problém. Zařídíme odeslání Vašeho balíčku do francouzské metropole i do dalších oblíbených míst. S námi můžte například levně poslat balík do Paříže, Marseille, Lyonu, Toulouse, Nice, Nantes, Bordeaux či do letoviska u moře.

Nyní již nic nebrání tomu, aby Váš balíček dorazil co nejdříve. Stačí si zvolit správného přepravce z naší nabídky služeb a vyplnit formulář. A že je opravdu z čeho vybírat.

 

Jak poslat balík do Francie - důležité informace pro zaslání balíků

Zákaz přepravy zbraní a jejich součástí.

Pro dodávku alkoholu a tabákových výrobků záleží na konkrétních podmínkách. Pouze zásilky malého množství jsou povoleny.

V adrese příjemce musí být vždy uvedeno telefonní číslo.

Veškeré zásilky do Francie doručuje společnost UPS. Dopravce provádí dva pokusy o doručení na adresu příjemce. V případě neúspěšného doručení zásilky je možné její vyzvednutí na pobočce.

 

Často kladené dotazy k přepravě balíků do Francie

Otázka: Dobrý den, zajímalo by mě, jestli je možnost dopravit do Francie motorku Vaší společností? Děkuji.

Odpověď: Je to možné. Prosíme ale vždy o doplnění rozměrů, váhy, PSČ místa doručení, vyzvednutí a hodnotu zásilky v Kč.

 

Otázka: Chci se zeptat jestli bych mohl poslat balik do Francie v techto rozmerech 210 x 30 x 30? A za jakou cenu?

Odpověď: Odeslat tento balíček je možné, účtován bude však poplatek za nadměrnou zásilku. Výše poštovného pak závisí i na váze. Použijte prosím kalkulátor pro výpočet poštovného.

 

Otázka: Kolik by vyšla přeprava zásilky - 2x křeslo + stolek konferenční. Křeslo má v zabaleném stavu cca 30kg a stolek 8kg. Takže přibližně 70kg.

Odpověď: Cena poštovného se počítá za každý kus zvlášť. V kalkulátoru poštovného si prosím vypočítejte výši poštovného jednotlivých balíčků.

 

Otázka: Zakládáme firmu pro dovoz zboží z Francie do ČR. Zajímalo by nás tedy, zda poskytujete i tyto služby a zda máte cenové nabídky. Jednalo by se o vyzvednutí na sídle firmy a rozvoz po ČR soukromníkům a firmám.

Odpověď: Ano, zařizujeme import i export do zahraničí. Ceník není k dispozici, orientační ceny naleznete na našich webových stránkách, pro přesný výpočet poštovného můžete využít kalkulátor poštovného.

 

Otázka: Chtěla bych se zeptat, jak dlouho trvá doručení balíku do Francie, konkrétně do Dijonu v předvánočním období. Potřebovala bych poslat balík, aby přišel ještě před Vánoci, ale pár lidí mi řeklo, že je doručovací doba před Vánoci o něco delší. Mohu se tedy zeptat, kdy nejpozději bych měla balík poslat? Děkuji moc za odpověď :)

Odpověď: Máme službu Expres, kde je doručení zásilky do druhého dne, nebo službu Standard, kde je doba doručení 1 - 4 pracovních dní, díky vánočnímu období se doba doručení může prodloužit o 3 - 4 dny. V každém případě je nejlepší zásilku poslat co nejdříve.