expresní balík / dokumenty do Francie

Expresní balík/dopis do Francie i zpět
s úsporou na poštovném 75%

Posílejte své zásilky do Francie nejlevněji. Potřebujete doručit balík z Francie a nevíte jak? Zásilku vyzvedneme a doručíme adresátovi. Cena poštovného již od 369 Kč.

Hlavní výhody služby Balík do zahraničí

  • bezkonkurenční cena poštovného do Francie
  • rychlost dodání - expresně do 24 hodin
  • komfortní vyzvednutí zásilky na libovolné adrese
  • maximální bezpečnost přepravy

Kolik stojí dopisy a balíky do země Francie?


Prohlédněte si orientační ceny našich zásilek dle hmotnosti. Pro konkrétní cenu, ve které bude zohledněn i rozměr zásilky a přesné místo doručení, využijte našeho kalkulátoru poštovného.Cena poštovného do země Francie již 385 Kč

Hmotnost zásilky Přepravce bez DPH  
balík 0.5 kg DPD Classic 385 Kč Objednat
balík 10 kg DPD Classic 746 Kč Objednat
balík 20 kg DPD Classic 799 Kč Objednat
balík 30 kg UPS Standard 880 Kč Objednat
balík 40 kg UPS Standard 1 299 Kč Objednat
balík 50 kg UPS Standard 1 343 Kč Objednat

Jak dlouho trvá doručení zásilky do Francie?

Nabízíme 2 základní možnosti doručení zásilky:

  • Expresní přeprava zásilek a dokumentů - doručení následující pracovní den.
  • Standardní doručovací doba - do 2-3 pracovních dnů.

 

Doručovací doba se může lišit dle PSČ adresáta. Doba doručení balíků se počítá ode dne převzetí zásilky našimi dopravci, které probíhá zpravidla tentýž den.

Chcete znát cenu balíku do Francie předem? Vypočítejte ji snadno a rychle! Spočítat cenu

Jak poslat balík do Francie?

  • Zásilka musí být řádně zabalena, nejlépe v kartonové krabici, která nesmí být opatřena cizími čárovými kódy.
  • V adrese příjemce musí být vždy uvedeno telefonní číslo.
  • Přečtěte si informace o omezení pro vývoz zboží.

 

Veškeré zásilky do Francie doručujeme prostřednictvím přepravní společnosti UPS nebo přepravce TNT. Dopravce provádí dva pokusy o doručení na adresu příjemce. V případě neúspěšného doručení zásilky je možné její vyzvednutí na lokální pobočce přepravce.

Zásilka do jakékoliv destinace ve Francii pro nás není problém. Zařídíme odeslání vašeho balíčku do francouzské metropole Paříž i do dalších oblíbených míst jako jsou Marseille, Lyon, Toulouse, Nice, Nantes, Bordeaux či do letoviska u moře.

Nyní již nic nebrání tomu, aby váš balíček do Francie dorazil co nejdříve. Stačí jednoduše vyplnit online formulář.

Jak poslat balík z Francie?

Potřebujete poslat balík z Francie do ČR a chcete vědět, kolik zaplatíte? Při importu (dovozu) zásilek z Francie do ČR účtujeme příplatek za import zásilky. Pro přesný výpočet ceny je potřeba znát rozměry a váhu zásilky.

Pravidla pro zasílání potravin a léků do EU

Trvanlivé potraviny lze v rámci EU zasílat v podstatě bez omezení. Výjimku tvoří potraviny, které podléhají rychlé zkáze nebo takové, které vyžadují speciální nároky na přepravu (např. chlazení). Zcela zakázaný je vývoz alkoholu.

Ani přeprava léků v rámci EU nemá žádná specifická omezující kritéria. Je předpokládáno, že jsou zasílány pouze pro osobní potřebu a jejich celkový počet má být tzv. přiměřený. Pokud se léčíte dlouhodobě (například astma) a potřebujete zaslat léky na dobu několika měsíců, doporučujeme opatřit si lékařskou zprávu v anglickém jazyce od vašeho ošetřujícího lékaře,  pro případ, že by nastaly jakékoliv komplikace.

Více informací o problematice spojené s přepravou léků získáte přímo na stránkách Celní správy.

Často kladené dotazy k přepravě zásilek a balíků do Francie

Otázka: Dobrý den, je možné dopravit do Francie motorku? Děkuji.

Odpověď: Ano, je to možné. Prosíme ale vždy o doplnění rozměrů, váhy, PSČ místa doručení, vyzvednutí a hodnotu zásilky v Kč.

 

Otázka: Chci se zeptat, jestli bych mohl poslat balík do Francie v těchto rozměrech 210 x 30 x 30? A za jakou cenu?

Odpověď: Odeslat tento balíček je možné, účtován bude však poplatek za nadměrnou zásilku. Výše poštovného pak závisí i na váze. Použijte prosím kalkulátor pro výpočet poštovného.

 

Otázka: Na kolik by vyšla přeprava zásilky - 2x křeslo + stolek konferenční. Křeslo má v zabaleném stavu cca 30 kg a stolek 8 kg. Takže přibližně 70 kg.

Odpověď: Cena poštovného se počítá za každý kus zvlášť. V kalkulátoru poštovného si prosím vypočítejte výši poštovného jednotlivých balíčků.

 

Otázka: Zakládáme firmu pro dovoz zboží z Francie do ČR. Zajímalo by nás tedy, zda poskytujete i tyto služby a zda máte cenové nabídky. Jednalo by se o vyzvednutí na sídle firmy a rozvoz po ČR soukromníkům a firmám. 

Odpověď: Ano, zařizujeme import i export do zahraničí. Ceník není k dispozici, orientační ceny naleznete na našich webových stránkách, pro přesný výpočet poštovného můžete využít kalkulátor poštovného.

 

Otázka: Chtěla bych se zeptat, jak dlouho trvá doručení balíku do Francie, konkrétně do Dijonu v předvánočním období. Potřebovala bych poslat balík, aby přišel ještě před Vánoci, ale pár lidí mi řeklo, že je doručovací doba před Vánoci o něco delší. Mohu se tedy zeptat, kdy nejpozději bych měla balík poslat? Děkuji moc za odpověď.

Odpověď: Nabízíme službu Expres, kde je doručení zásilky do druhého dne, nebo službu Standard, kde je doba doručení 1 - 4 pracovních dní, díky vánočnímu období se doba doručení může prodloužit o 3 - 4 dny. V každém případě je nejlepší zásilku poslat co nejdříve.

Reference zákaníků

Během stěhování jsme s manželem potřebovali dopravit do Francie několik nadrozměrných zásilek. Vždy se nám dostalo trpělivé odpovědí na všechny naše dotazy. Vše se nakonec podařilo bez poškození dopravit na místo. Marie Pernerová

Moc děkujeme za podporu při odesílání našich obrazů z galerie. Příště už budeme vědět co a jak a rádi naše díla opět svěříme do vašich rukou. Albert J.

Perfektní služba. Pokaždé 100% spoleh! Teď už vím, že pokud příště nebude adresát zastižen, balík lze vyzvednout v Acces Pointu :) Děkuji! Petr Hložek

Děkujeme za rychlé doručení balíku do Paříže. Rádi službu doporučíme. Hezký den! Radka Průchová