Jste živnostník, podnikatel nebo firma a pravidelně posíláte zboží či listovní zásilky do zahraničí? Potřebujete zajistit doručení následující pracovní den? Ať se jedná o přepravu balíků, dokumentů, palet nebo nadrozměrných zásilek, doručíme spolehlivě zásilku na určené místo a ušetříme vám čas i peníze. Samozřejmostí je možnost sledování zásilky.

Mezinárodní expresní přeprava zásilek pro firmy a podnikatele

Zahraniční zásilky vyzvedneme kdekoliv na území ČR, a to bez poplatku. Přepravujeme po celé Evropě i do zemí mimo EU s úsporou až 75 %. Zajišťujeme export do celého světa díky renomovaným společnostem,  jsou UPS, DPD, GLS, PPL, TNT, TopTrans, DB Schenker, Raben nebo FedEx.

 

Založte si firemní účet a získejte slevu 5 %

Přeprava zboží pro firmy jednoduše a bez poplatků navíc

Jednoduchý formulář umožňuje rychle, efektivně a online vytvořit objednávku přepravy. Zásilku můžete vy nebo vaši klienti  v našem systému pohodlně sledovat.

 

Díky registraci získáte okamžitě informace o vašich objednávkách a přístup k jednotlivým fakturám. Stálým firemním zákazníkům nabízíme možnost úhrady fakturou se splatností až 14 dní. V případě firemní objednávky neplatíte žádné poplatky navíc. Zdarma v ceně poštovného je pojištění zásilek do 2 380Kč. 

 

Pokud si přejete vytvořit cenovou nabídku, zašlete nám vaše požadavky na e-mail info@balikdozahranici.cz.