Jste živnostník, podnikatel nebo firma a pravidelně posíláte zboží či listovní zásilky do zahraničí? Jste v situaci, kdy potřebujete zajistit doručení následující pracovní den? Ať se jedná o přepravu balíků, dokumentů, palet nebo nadrozměrných zásilek, doručíme spolehlivě zásilku na určené místo a ušetříme vám čas i peníze.

Mezinárodní expresní přeprava zásilek pro firmy a podnikatele

Zahraniční zásilky vyzvedneme kdekoliv na území ČR, a to bez poplatku. Přepravujeme po celé Evropě i do zemí mimo EU s úsporou až 75 %. Zajišťujeme export do celého světa díky renomovaným společnostem, jako jsou TNT, DPD FedEx, či UPS.

 

Přeprava zboží pro firmy jednoduše a bez poplatků navíc

Jednoduchý formulář umožňuje rychle, efektivně a on-line vytvořit objednávku přepravy. Zásilky můžete vy nebo vaši klienti sledovat a mít tak přehled o průběhu doručování.

 

Díky registraci získáte okamžitě informace o vašich objednávkách a přístup k jednotlivým fakturám. Stálým firemním zákazníkům nabízíme možnost platby na fakturu se splatností až 14 dní.

 

V případě firemní objednávky neplatíte žádné poplatky navíc. Zdarma v ceně poštovného je pojištění zásilek do 2.500,- Kč. Přesvědčte se o kvalitě našich služeb!

 

Pokud si přejete vytvořit cenovou nabídku, zašlete nám vaše požadavky na e-mail info@balikdozahranici.cz.