Nabídka spolupráce

Vlastníte obchodní prostory v centru města a hledáte jejich další využití? Zjistěte, jak se stát naším podacím místem!

Staňte se podacím místem služby Balíkdozahraničí.cz

Věříme, že společně můžeme poskytovat ještě kvalitnější služby za příznivé ceny, proto spolupracujeme s majiteli obchodů a provozoven na území České republiky.

Pro naši spolupráci je velmi důležitá kombinace slušnosti, poctivosti a důvěry. Garantujeme nejlevnější poštovné v České republice.

Jak s námi spolupracovat v rámci pobočkové sítě

Stačí mít obchod, nebo jen provozované prostory v centru města, nebo v jinak zajímavé lokalitě (ideálně nad 20 000 obyvatel, nebo ve spádové oblasti), poblíž většího sídliště nebo velkých obchodních center.

 

  • Pro zřízení je pro nás důležitá krátká dochozí vzdálenost, možnost snadného parkování a nekomplikovaná dostupnost. Preferujeme prostory s příjemným exteriérem i interiérem, nekuřácké.
  • Pro provozování naší pobočky jsou ideální prostory v přízemí, s výlohou nebo s plochou pro dostatečně viditelné označení. V Praze pak ideálně v blízkosti stanice metra nebo v obchodních centrech.

 

Pokud výše uvedené podmínky splňujete a rádi byste se k nám připojili, pak váš objekt nafoťte (exteriér + okolí, interiér včetně chodeb), přidejte krátký popis a vše nám pošlete na adresu: spoluprace@balikdozahranici.cz. Náš tým vás bude po posouzení vhodnosti lokality v nejbližší možné době kontaktovat.

Pokud chcete spolupracovat ve větším městě, kde již fungujeme, kontaktujte nás. Vaši lokalitu posoudíme a budeme vás informovat.

Podmínky spolupráce

Chceme, aby naši partneři byli za svou kvalitní práci dobře ohodnocení. Proto jako jediní nabízíme provizi ve výši 15-25% z ceny poštovného u každé zpracované zásilky.

PŘÍKLAD: Cena průměrného poštovného se pohybuje cca 1 000 Kč, z čehož vaše provize činí 250 Kč.

Pro zajištění záruky kvality služeb a zodpovědnosti před zákazníky složí nový partner vratnou kauci ve výši 10 000 Kč, která v případě ukončení spolupráce bude navrácena zpět partnerovi.

 

Jakým způsobem pobočku označit a nafotit?

K označení si stačí vyžádat katalog prvků a vybrat si. Následně si pak s naším zástupcem vyberete způsoby realizace.  Náklady na jejich výrobu a instalaci hradíme my.

S nafocením pobočky je to jednoduché. Nemusíte mít profesionální fotoaparát, stačí se jen držet našeho návodu, který si můžete stáhnout společně s manuály a katalogem.

 

Chcete s námi spolupracovat?

Neváhejte nás kontaktovat na spoluprace@balikdozahranici.cz.

 

 

Vyzvednutí zásilky v ten samý den kdekoliv v ČR
Potřebuji odeslat balík do zahraničí online
a nejlevněji!

Rychlé kontakty

Nevíte si s něčím rady?
Kontaktujte nás.

730 779 988 Po-Pá 8:00-17:00

Sledování zásilky

Odešlete zásilku, kamkoliv si jen vzpomenete

Novinky a akce na e-mail

Emailová adresaZadejte platný email
 forum icon Máte dotaz?
Zeptejte se!