Staňte se podacím místem služby Balíkdozahraničí.cz

Věříme, že společně můžeme poskytovat kvalitnější služby za příznivé ceny, proto spolupracujeme s majiteli obchodů a provozoven na území Ćeské republiky.

Pro naši spolupráci je velmi důležitá kombinace slušnosti, poctivosti a důvěry. Garantujeme nejlevnější poštovné v České republice.

Jak spolupracovat v rámci pobočkové sítě

Stačí mít obchod, nebo jen provozované prostory v centru města, nebo v jinak zajímavé lokalitě (ideálně nad 20.000 obyvatel, nebo ve spádové oblasti), poblíž většího sídliště nebo velkých obchodních center.

Pro zřízení je pro nás důležitá krátká dochozí vzdálenost, možnost snadného parkování a nekomplikovaná dostupnost. Prostory s příjemným exteriérem i interiérem, nekuřácké.

Pro provozování pobočky Balík do zahraničí jsou ideální prostory v přízemí, s výlohou nebo s plochou pro dostatečně viditelné označení. V Praze pak ideálně v blízkosti stanice metra nebo v obchodních centrech.

Pokud toto všechno splňujete a rádi byste se k projektu Balíkdozahraničí.cz připojili, pak váš objekt nafoťte (exteriér + okolí, interiér včetně chodeb ), přidejte krátký popis a vše nám pošlete na adresu: spoluprace@balikdozahranici.cz. Náš tým Vás bude po posouzení vhodnosti lokality v nejbližší možné době kontaktovat.

Pokud chcete spolupracovat ve větším městě, kde již Balíkdozahraničí funguje, kontaktujte nás, Vaši lokalitu posoudíme a budeme Vás informovat.

Podmínky spolupráce

Chceme, aby naši partneři byli za svou kvalitní práci dobře ohodnocení a proto jako jediní nabizíme provizi ve výši 15-25% z ceny poštovného u každé zpracované zásilky.

PŘÍKLAD: cena průměrného poštovného se pohybuje cca 1 000 Kč, z čehož Vaše provize činí 250 Kč.

Pro zajištění záruky kvality služeb a zodpovědnosti před zákazníky složí nový partner vratnou kauci ve výši 10 000 Kč, která v případě ukončení spolupráce bude navrácena zpět partnerovi.

 

Jakým způsobem pobočku označit a nafotit?

Je to vlastně velmi snadné. Stačí si vyžádat katalog prvků a vybrat si. Následně si pak s našim zástupcem vyberete způsoby realizace. O vše ostatní se postaráme my :)

S nafocením pobočky je to jednoduché . Nemusíte mít profi fotoaparát, stačí se jen držet návodu, který si můžete stáhnout společně s manuály a katalogem.

 

Chcete s námi spolupracovat? Neváhejte nás kontaktovat na spoluprace@balikdozahranici.cz

 

- Velmi rádi Vás mezi námi přivítáme :)