Ať už potřebujete spolehlivou přepravní službu pro vaše křehké zboží nebo expresní odeslání palety, Balíkdozahraničí.cz vám nabízí perfektní řešení i import do České republiky. Spolupracujeme s významnými dopravci včetně UPS, TNT a jinými.

 

Nabízíme vyzvednutí zdarma přímo na vaší adrese, pojištění do výše 2.500,- bez poplatku a mnoho dalšího!

 

Vybrat si můžete preferovaný způsob platby. Je již na vás, zda zvolíte úhradu klasickým bankovním převodem, nebo platební kartou online.

Při importu zboží je důležité, aby bylo zboží řádně procleno.  

Mějte na paměti, že všechny země mají odlišné vývozní předpisy.

 

Poskytneme vám základní dokumentaci, která je požadována při procházení celním odbavením zásilky.

 

Každá zásilka odesílaná ze zemí mimo Evropskou unii (výjimkou je expresní dopis) podléhá clu a DPH a musí být doprovázena fakturou a v některých případech dalšími dokumenty. Jako příjemce zásilky ze zahraničí zaplatíte požadované DPH z hodnoty zboží a clo z celkové hmotnost. Tyto náklady by nicméně neměly být zaměňovány s poplatky za přepravu, které platí odesílatel při odeslání zásilky. Jelikož je CLO a DPH účtováno nám, jakožto objednavateli, je důležité nám uhradit zálohu ve výši 20 % z hodnoty zboží + výše poštovného a poplatek 700 Kč za zprostředkování proclení. Případný přeplatek je vám samozřejmě navrácen.

 

Pokud vám vyhovuje rychlost a pohodlí, zasílejte s Balíkdozahraničí.cz. Poskytujeme doručení importních zásilek citlivých na čas z celého světa a za velmi nízké ceny.

 

Zavolejte nám, zašlete nám e-mail nebo využijte diskusní fórum, abyste zjistili další informace. Naši přátelští a dobře informovaní zaměstnanci vám pomohou najít nejvýhodnější možnosti přepravy. Těšíme se, že vám pomůžeme!