Import - dovoz a clo ze zahraničí do České republiky

Dovoz palet i balíků ze zemí EU i mimoevropských destinací s vyzvednutím zdarma.

Dovoz palet i balíků ze zemí EU i mimoevropských destinací s vyzvednutím zdarma.

Ať už potřebujete spolehlivou přepravní službu pro vaše křehké zboží nebo expresní odeslání palety, nabízíme perfektní řešení pro import do České republiky. Spolupracujeme s významnými dopravci včetně UPS, TNT,  FedEx a dalšími.

Poskytujeme doručení importních zásilek citlivých na bezpečnost nebo čas doručení z celého světa a za velmi nízké ceny. Pokud vám vyhovuje spolehlivost, rychlost a pohodlí, zasílejte s námi.

Nabízíme vyzvednutí zásilky přímo na vaší adrese, pojištění do výše 2 380 Kč bez poplatku a mnoho dalšího.

Poplatky spojené s importem do ČR

  • Každá zásilka odeslaná ze zemí mimo Evropskou unii (výjimkou je expresní dopis), podléhá clu + DPH a musí být doprovázena fakturou a v některých případech i dalšími dokumenty. Poskytneme vám základní dokumentaci, která je požadována při celním odbavení zásilky.

  • Jako příjemce zásilky ze zahraničí zaplatíte požadované DPH z hodnoty zboží a clo z celkové hmotnosti. Tyto náklady prosím nezaměňujte s poplatky na přepravu, které platí odesílatel při odeslání zásilky. 

  • Clo a DPH je účtováno nám jako objednateli, proto je nutné uhradit nám zálohu na tyto poplatky ve výši 20 % z hodnoty zboží a výše poštovného + poplatek 700 Kč za zprostředkování proclení. Případný přeplatek je vám samozřejmě navrácen. Službu můžete uhradit buď bankovním převodem, nebo platební kartou. 

Pozor! Mějte na paměti, že každá země má odlišné vývozní předpisy.

 

Kontaktujte nás, nebo využijte diskusní fórum, abyste zjistili další informace. Naši profesionální zaměstnanci vám pomohou najít nejvýhodnější možnosti přepravy.

 

Vyzvednutí zásilky v ten samý den kdekoliv v ČR
Potřebuji odeslat balík do zahraničí online
a nejlevněji!

Rychlé kontakty

Nevíte si s něčím rady?
Kontaktujte nás.

608 380 388 Po-Pá 8:00-17:00

Sledování zásilky

Odešlete zásilku, kamkoliv si jen vzpomenete

Novinky a akce na e-mail

Emailová adresaZadejte platný email
Máte dotaz?
Zeptejte se!