Expresní balík do USA, dopis do Ameriky

Expresní balík/dokumenty do USA
za lepší cenu než u konkurence

Posílejte balíky do USA co nejlevněji. Cena poštovného do Spojených států amerických již od 883 Kč.

Hlavní výhody služby Balík do zahraničí

  • bezkonkurenční cena poštovného do USA
  • expresní doručení balíku do USA do 24 hodin
  • komfortní vyzvednutí na libovolné adrese
  • maximální bezpečnost přepravy balíku do USA

Kolik stojí dopisy a balíky do země USA?


Prohlédněte si orientační ceny našich zásilek dle hmotnosti. Pro konkrétní cenu, ve které bude zohledněn i rozměr zásilky a přesné místo doručení, využijte našeho kalkulátoru poštovného.Cena poštovného do země USA již 926 Kč

Hmotnost zásilky Přepravce bez DPH  
expresní dopis UPS Express Saver 926 Kč Objednat
balík 0.5 kg UPS Express Saver 1 126 Kč Objednat
balík 10 kg UPS Express Saver 3 930 Kč Objednat
balík 20 kg UPS Express Saver 5 881 Kč Objednat
balík 30 kg UPS Express Saver 7 727 Kč Objednat
balík 40 kg UPS Express Saver 10 058 Kč Objednat
balík 50 kg UPS Express Saver 11 747 Kč Objednat
balík 100 kg TNT Express 12:00 32 517 Kč Objednat

Doba doručení zásilky do Spojených států amerických

  • Expresní přeprava zásilek, dokumentů a balíků do USA - doručení následující pracovní den
  • Standardní doručovací doba zásilky do USA - do 3-6 pracovních dnů

 

Doručovací doba se může lišit dle PSČ adresáta. Doba doručení se počítá od našeho přeposlání, které probíhá ve většině případů tentýž den, kdy je k nám zásilka doručena nebo vyzvednuta na adrese odesílatele.

Chcete znát cenu balíku do USA předem? Vypočítejte ji snadno a rychle! Spočítat cenu

Důležité informace pro zaslání balíků do Ameriky

  • Všechny odeslané zásilky do USA jsou proclívány, výjimku tvoří pouze dokumenty, které se odesílají v bezcelním režimu. Vyclení zásilky běžně za zákazníka provádí přepravce, který zásilku doručuje.
  • Zákaz přepravy zbraní a jejich součástí.
  • Pro dodávku tabákových výrobků záleží na konkrétních podmínkách. Pouze zásilky malého množství jsou povoleny. Alkohol mimo EU nepřepravujeme.
  • V adrese příjemce musí být vždy uvedeno telefonní číslo.

 

Veškeré zásilky do Ameriky doručuje přepravní společnost UPS nebo přepravce TNT. Dopravce provádí dva pokusy o doručení na adresu příjemce. V případě neúspěšného doručení zásilky je možné její vyzvednutí na pobočce.

Zásilka do jakékoliv destinace v USA pro nás není problém. Zařídíme odeslání vašeho balíčku do americké metropole i do dalších oblíbených míst jako jsou New York, Los Angeles, Chicago, Dallas, Philadelphia, Houston, Washington D.C., Miami, Atlanta či do letoviska u moře.

Nyní již nic nebrání tomu, aby váš balíček dorazil co nejdříve. Stačí jednoduše vyplnit online formulář.

Jak poslat balík z USA?

Potřebujete poslat balík z USA do ČR a chcete vědět, kolik zaplatíte? Při importu (dovozu) zásilek z Ameriky do ČR je příplatek za import zásilky. Pro přesný výpočet ceny doporučujeme vědět rozměry a váhu zásilky.

Pravidla pro zasílání potravin a léků mimo EU a do třetích zemí

Do zemí, které nejsou členy EU, je možné zasílat trvanlivé potraviny v malém množství pro osobní potřebu. Omezení platí pro vývoz živočišných produktů a v případě některých zemí i vývoz vybraných potravin rostlinného původu jako je např. med či sušené ovoce. Pro konkrétní informace se na nás neváhejte obrátit.

Většinu léků pro osobní potřebu lze mimo EU a do tzv. třetích zemí doručit. V některých případech jsou kladeny větší nároky na popis léků na celní faktuře. U léčiv, které vyžadují v dané zemi lékařský předpis, je někdy oficiálně požadována lékařská zpráva v angličtině. Ověřte prosím předem, zda není některá z účinných látek v dané zemi zakázána.
Pokud potřebujete zaslat jakákoliv léčiva, kontaktujte nás, abychom od vás získali co nejpřesnější specifikaci ohledně jejich charakteru a množství a mohli díky tomu garantovat doručení do cílové země.

Více informací o problematice spojené s přepravou léků získáte přímo na stránkách Celní správy

Často kladené dotazy k přepravě zásilek a balíků do USA

Otázka: Zajišťujete také zabalení balíku do USA?

Odpověď: Před vyzvednutím zásilky musí být balíček zabalený.

 

Otázka: Je možné zasílat trička, kšiltovky atd. do USA na dobírku?

Odpověď: Zasílání balíků na dobírku do USA není možné.

 

Otázka: Zajišťujete i levné doručování balíků z USA? Případně jak to chodí a jaká je cena? Hledáme levný způsob, jak odeslat balík do ČR.

Odpověď: Import z USA je možný. Cena záleží na rozměru, váze i konkrétního místa odeslání. Pro výpočet slouží náš kalkulátor poštovného. V případě importní zásilky z USA je účtován poplatek 700 Kč za proclení zásilky a záloha na celní poplatky ve výši 40 % z celní hodnoty (poštovné + hodnota obsahu zásilky), kde případný přeplatek bude samozřejmě navrácen.

 

Otázka: Chtěla bych synovi do USA poslat na Vánoce domácí slivovici ve 2 litrové plástové láhvi. Je to možné? A když ano, co všechno by to obnášelo a kolik by bylo clo?

Odpověď: Bohužel alkohol mimo EU nepřepravujeme. Děkujeme za pochopení.

Reference zákazníků

V úterý jsem odeslala manželovi balík do Chicaga a v pátek ráno už u něj zvonil kurýr. Moc bych vám chtěla poděkovat za spolehlivé doručení. Vašich služeb příště opět využiju! Gabriela Johnson

Balíček do Atlanty dceři přišel za 3 dny. Jsem nadšená, že jsme konečně narazily na levnou a hlavně rychlou a spolehlivou službu. Děkujeme! Andrea M.

Chtěl bych Vám poděkovat za rychlé doručení balíku synovi na univerzitu. Jednalo se o důležité dokumenty a vše proběhlo rychle a bez problémů. Rád se k Vašim službám budu vracet. S pozdravem Jan Toman

Maximální spokojenost! Díky moc:) Zdraví Žaneta