Expresní balík do USA, dopis do Ameriky

Expresní balík/dokumenty do USA
za lepší cenu než u konkurence

Posílejte balíky do USA co nejlevněji. Cena poštovného do Spojených států amerických již od 883 Kč.

Hlavní výhody služby Balík do zahraničí

  • bezkonkurenční cena poštovného do USA
  • expresní doručení balíku do USA do 24 hodin
  • komfortní vyzvednutí na libovolné adrese
  • maximální bezpečnost přepravy balíku do USA

Kolik stojí dopisy a balíky do země USA?


Prohlédněte si orientační ceny našich zásilek dle hmotnosti. Pro konkrétní cenu, ve které bude zohledněn i rozměr zásilky a přesné místo doručení, využijte našeho kalkulátoru poštovného.Cena poštovného do země USA již od 1 017 Kč

Hmotnost zásilky Přepravce bez DPH  
expresní dopis UPS Express Saver 1 255 Kč Objednat
balík 0.5 kg UPS Express Saver 1 017 Kč Objednat
balík 10 kg UPS Express Saver 3 217 Kč Objednat
balík 20 kg UPS Express Saver 4 748 Kč Objednat
balík 30 kg UPS Express Saver 6 111 Kč Objednat
balík 40 kg UPS Express Saver 8 074 Kč Objednat
balík 50 kg UPS Express Saver 9 382 Kč Objednat
balík 100 kg TNT Express 33 926 Kč Objednat

Doba doručení zásilky do Spojených států amerických

  • Expresní přeprava zásilek, dokumentů a balíků do USA - doručení následující pracovní den
  • Standardní doručovací doba zásilky do USA - do 3-6 pracovních dnů

 

Doručovací doba se může lišit dle PSČ adresáta. Doba doručení se počítá od našeho přeposlání, které probíhá ve většině případů tentýž den, kdy je k nám zásilka doručena nebo vyzvednuta na adrese odesílatele.

Chcete znát cenu balíku do USA předem? Vypočítejte ji snadno a rychle! Spočítat cenu

Důležité informace pro zaslání balíků do Ameriky

  • Všechny odeslané zásilky do USA jsou proclívány, výjimku tvoří pouze dokumenty, které se odesílají v bezcelním režimu. Vyclení zásilky běžně za zákazníka provádí přepravce, který zásilku doručuje.
  • Zákaz přepravy zbraní a jejich součástí.
  • Pro dodávku tabákových výrobků záleží na konkrétních podmínkách. Pouze zásilky malého množství jsou povoleny. Alkohol mimo EU nepřepravujeme.
  • V adrese příjemce musí být vždy uvedeno telefonní číslo.

 

Veškeré zásilky do Ameriky doručuje přepravní společnost UPS nebo přepravce TNT. Dopravce provádí dva pokusy o doručení na adresu příjemce. V případě neúspěšného doručení zásilky je možné její vyzvednutí na pobočce.

Zásilka do jakékoliv destinace v USA pro nás není problém. Zařídíme odeslání vašeho balíčku do americké metropole i do dalších oblíbených míst jako jsou New York, Los Angeles, Chicago, Dallas, Philadelphia, Houston, Washington D.C., Miami, Atlanta či do letoviska u moře.

Nyní již nic nebrání tomu, aby váš balíček dorazil co nejdříve. Stačí jednoduše vyplnit online formulář.

Jak poslat balík z USA?

Potřebujete poslat balík z USA do ČR a chcete vědět, kolik zaplatíte? Při importu (dovozu) zásilek z Ameriky do ČR je příplatek za import zásilky. Pro přesný výpočet ceny doporučujeme vědět rozměry a váhu zásilky.

Pravidla pro zasílání potravin a léků mimo EU a do třetích zemí

Do zemí, které nejsou členy EU, je možné zasílat trvanlivé potraviny v malém množství pro osobní potřebu. Omezení platí pro vývoz živočišných produktů a v případě některých zemí i vývoz vybraných potravin rostlinného původu jako je např. med či sušené ovoce. Pro konkrétní informace se na nás neváhejte obrátit.

Většinu léků pro osobní potřebu lze mimo EU a do tzv. třetích zemí doručit. V některých případech jsou kladeny větší nároky na popis léků na celní faktuře. U léčiv, které vyžadují v dané zemi lékařský předpis, je někdy oficiálně požadována lékařská zpráva v angličtině. Ověřte prosím předem, zda není některá z účinných látek v dané zemi zakázána.
Pokud potřebujete zaslat jakákoliv léčiva, kontaktujte nás, abychom od vás získali co nejpřesnější specifikaci ohledně jejich charakteru a množství a mohli díky tomu garantovat doručení do cílové země.

Více informací o problematice spojené s přepravou léků získáte přímo na stránkách Celní správy

Často kladené dotazy k přepravě zásilek a balíků do USA

Otázka: Zajišťujete také zabalení balíku do USA?

Odpověď: Před vyzvednutím zásilky musí být balíček zabalený.

 

Otázka: Je možné zasílat trička, kšiltovky atd. do USA na dobírku?

Odpověď: Zasílání balíků na dobírku do USA není možné.

 

Otázka: Zajišťujete i levné doručování balíků z USA? Případně jak to chodí a jaká je cena? Hledáme levný způsob, jak odeslat balík do ČR.

Odpověď: Import z USA je možný. Cena záleží na rozměru, váze i konkrétního místa odeslání. Pro výpočet slouží náš kalkulátor poštovného. V případě importní zásilky z USA je účtován poplatek 700 Kč za proclení zásilky a záloha na celní poplatky ve výši 40 % z celní hodnoty (poštovné + hodnota obsahu zásilky), kde případný přeplatek bude samozřejmě navrácen.

 

Otázka: Chtěla bych synovi do USA poslat na Vánoce domácí slivovici ve 2 litrové plástové láhvi. Je to možné? A když ano, co všechno by to obnášelo a kolik by bylo clo?

Odpověď: Bohužel alkohol mimo EU nepřepravujeme. Děkujeme za pochopení.

Reference zákazníků

V úterý jsem odeslala manželovi balík do Chicaga a v pátek ráno už u něj zvonil kurýr. Moc bych vám chtěla poděkovat za spolehlivé doručení. Vašich služeb příště opět využiju! Gabriela Johnson

Balíček do Atlanty dceři přišel za 3 dny. Jsem nadšená, že jsme konečně narazily na levnou a hlavně rychlou a spolehlivou službu. Děkujeme! Andrea M.

Chtěl bych Vám poděkovat za rychlé doručení balíku synovi na univerzitu. Jednalo se o důležité dokumenty a vše proběhlo rychle a bez problémů. Rád se k Vašim službám budu vracet. S pozdravem Jan Toman

Maximální spokojenost! Díky moc:) Zdraví Žaneta