Garance včasného doručení balíku ode dveří ke dveřím

Standardní doručení zásilky

  • Balík do 500 kg:  Spolehlivá a ekonomicky výhodná varianta dodání zásilek do 3–5 dnů po celé Evropě a do 4–7 dnů do ostatních zemí světa.
  • XXL zásilka/paleta až 4 000 kg:  Velmi efektivní způsob, jak poslat těžce manipulovatelnou či objemnou zásilku o hmotnosti až 4 000 kg.

OBJEDNAT PŘEPRAVU

Expresní doručení zásilky

  • Dokumenty Expres:  Doručení listovní zásilky již během 24 hodin. Obalový materiál v ceně poštovného, bez nutnosti proclení.
  • Balík/paleta Expres do 2 500 kg:  Expresní doručení zásilky do celého světa již během jednoho dne s možností doručení urgentních zásilek do poledne (12:00) následující pracovní den.

OBJEDNAT PŘEPRAVU

Jak postupovat při objednání přepravy

Podání zásilky: Je na vás, jakým způsobem nám balík či listovní zásilku dodáte. Vždy máte možnost využít expresního vyzvednutí zásilky prostřednictvím našeho logistického partnera, který zásilku vyzvedne kdekoliv na území ČR přímo u vás doma nebo v kanceláři. Doručujeme ode dveří ke dveřím neboli door to door. 

  • Vyzvednutí u vás: Vyzvednutí zásilky na vámi uvedené adrese obvykle probíhá následující pracovní den, u expresních služeb tentýž den. Služba vyzvednutí platí pro všechny nabízené typy přepravy.

Zaplacení: Po objednání přepravy můžete poštovné uhradit kartou, převodem, nebo online platební bránou GoPay. Po uhrazení poštovného zásilku neprodleně odbavíme. 

Naším cílem je nabídnout zákazníkům spolehlivý servis a nejlevnější způsob dopravy jejich balíků do zahraničí.

 

Jsme tu pro vás: nabízíme pojištění zdarma do výše 2 380 Kč. Potřebujete mít větší jistotu? Umíme zásilku pojistit i do výše 2 000 000 Kč.

Chcete zasílat větší množství zásilek?

Zákazníci, kteří posílají větší množství zásilek, nemusí vyplňovat objednávky ke každému balíku či listovní zásilce zvlášť. Jako doplněk našich služeb pak nabízíme zákazníkům ke koupi nejrůznější obalové materiály za bezkonkurenční ceny. 

Nabízíme individuální přístup v hromadném posílání zásilek. Kontaktujte nás a domluvte si podmínky, které vám budou nejlépe vyhovovat.

Pro koho je služba určena?

Našich služeb může využít úplně každý. Od firem, které posílají své zásilky do zahraničí, přes internetové obchody, instituce až po soukromé osoby.

Garantujeme nejlevnější a expresní doručení vašeho balíku nebo listovní zásilky zahraničnímu příjemci. Zajišťujeme mezinárodní export a import zásilek.

Naše práce končí až se spokojeným zákazníkem

"Velmi mě překvapil celý průběh od objednání přepravy až po doručení zásilky. Bezkonkurenční služby." Radim Vlček

"Ušetřila jsem na poštovném zásilky 7 000 Kč oproti ceně DHL." Moc děkují a doporučuji. Gabriela Ptáčková

"Příjemné jednání a profesionální přístup. Rozhodně doporučuji všem!" Jiří Balcar

"Díky, perfektní služba. V pondělí naloženo v Praze a v úterý je zásilka u klienta ve Slovinsku. Cena – rychlost jen palce nahoru." Marek Doležal

Doba doručení zásilek a země, do kterých zasíláte nejvíce: