Expresní balík do Anglie levně

Expresní balík/dopis do Anglie (UK) i zpět
levněji než u konkurence

Myslíte si, že poslat balík do Anglie vyjde draho? Přesvědčíme Vás, že poštovné může být levnější! Při zasílání balíků, dokumentů a dalších zásilek využíváme renomované partnerské společnosti. Můžete si být jisti, že naše služby oceníte! Jen u nás začínají ceny poštovného již od 490 Kč.

Naše hlavní výhody:

  • bezkonkurenční cena balíků do Anglie
  • rychlost dodání - expresně do 24 hodin
  • komfortní vyzvednutí zásilky na Vaší adrese
  • dbáme na maximalní bezpečnost přepravy

Více informací o zásilkové služby Balikdozahranici.cz se dozvíte na stránce o službě.

Hmotnost zásilky Služba Doba od Cena bez DPH od  
balík 2 kg UPS Standard 3 - 4 pracovní dny 558 Kč Objednat
balík 20 kg UPS Standard 3 - 4 pracovní dny 597 Kč Objednat
balík 8 kg UPS Standard 3 - 4 pracovní dny 619 Kč Objednat
balík 35 kg UPS Standard 3 - 4 pracovní dny 887 Kč Objednat
balík 100 kg TNT Economy 3 - 4 pracovních dnů 3 273 Kč Objednat
expresní dopis UPS Express Saver 1 pracovní den 750 Kč Objednat

Potřebujete doručit balík z Anglie do ČR a chcete vědět kolik zaplatíte? Při importu (dovozu) zásilek z Velké Británie do ČR činí příplatek 40 % z ceny poštovného. Pro přesný výpočet ceny doporučujeme vědět rozměry a váhu zásilky.

Jak dlouho trvá doručení zásilky do Anglie (UK)?

Využít můžete 2 základní možnosti doručení Vašeho balíčku:

  •   Expresní přeprava - doručení následující pracovní den.
  •   Standardní doručovací doba zásilky - přibližná dobou doručení do 3-5 pracovních dnů.

Doručovací doba se může lišit dle PSČ adresáta. Doba doručení balíků se počítá ode dne převzetí zásilky našimi dopravci.

Chcete znát cenu přepravného předem? Vypočítat ji můžete snadno a rychle... Spočítat cenu

Jak poslat balík do Anglie s DHL, PPL, TNT, UPS, či GLS?

Důležité informace pro zaslání balíků do Anglie, které byste neměli přehlédnout

Přesto, že odeslat zásilku prostřednictvím naší kurýrní služby, a to nejen do Anglie, je velice snadné a cenově výhodné, neměli byste zapomínat na pár základních pravidel při balení zásilky:

- Důležitá je předevšém řádně zabalená zásilka, nejlépe v kartonové krabici, která nesmí být opatřená cizími čárovými kódy.
- V adrese příjemce musí být vždy uvedeno anglické telefonní číslo příjemce - nezapomeňte jej proto uvést.

Přečtěte si též více informací o tom, jaká omezení platí pro vývoz zboží do jiných zemí

 

Kolik stojí poštovné do Anglie?

Veškeré informace o cenách zásilek Vám poskytne náš kalkulátor poštovného do zahraničí

Naši dopravci provádí dva pokusy o doručení zásilky na adresu příjemce. V případě neúspěšného doručení zásilky je možné její vyzvednutí na lokální pobočce přepravce.

 

Zásilka do jakékoliv destinace ve Velké Británií pro nás není problém. Zařídíme odeslání Vašeho balíčku do anglické metropole i do dalších oblíbených míst jako jsou Londýn, Birmingham, Cambridge, Liverpool, Leeds, Sheffield, Nottingham, Bristol, Manchester či do letoviska u moře.

Nyní již nic nebrání tomu, aby Váš balíček dorazil co nejdříve. Stačí si zvolit správného přepravce z naší nabídky služeb a vyplnit formulář. A že je opravdu z čeho vybírat.

 

Často kladené dotazy k přepravě zásilek do Velké Británie 

 -  Otázka: Jde poslat balík cca do 1 kg do Velké Británie na dobírku? 

Odpověď: Služba dobírka při přepravě balíků do Anglie z ČR není možná. 

 -  Otázka: Rád bych zjistil podrobnosti o možnostech zaslání jízdního kola (cca 15kg) z ČR do Anglie. Především cenu a způsob balení, který je pro dané dopravce nutný. 

Odpověď: Co se týče přepravy, zásilky by měly být v nejlepším případě zabaleny v kartonové krabici. Důležité jsou taktéž rozměry zásilky. Celková délka + obvod ((2 x šířka) + (2 x výška)) v součtu nesmí přesáhnout 410 cm. V opačném případě se již jedná o nadrozměrnou zásilku. Prosím, kontaktujte nás na telefonním čísle 608 380 388, abychom Vám mohli nastínit vhodný způsob balení a také cenu přepravy.

 -  Otázka: Je možné poslat vaší službou kufry z Anglie do ČR? Váha do 30 kg, standardní rozměry. 

Odpověď: Odeslání je samozřejmě možné. Rozměry jsou důležité pro určení poštovného. Pro výpočet můžete využít kalkulátor poštovného. 

 -  Otázka: Chci se zeptat, zda je opravdu možné zaslat do Anglie balík o hmotnosti 69 kg. Pokud si zadám všechna potřebná data, je to již konečná cena včetně pojištění a na jakou částku je balík pojištěn. A službu vyzvednutí doma si musím připlatit? Je výhodnější poslat raději balíky dva a lehčí a pokud budu posílat opakovaně, vyplývají nějaké výhody? 

Odpověď: Ano odeslat takovýto balík do Anglie je možné. Poplatek za vyzvednutí zásilky z Vámi určeného místa (nad 25 kg) činí 99 Kč. Pojištění zásilky do 2 500 Kč je zdarma. 

 -  Otázka: Můžu poslat euro paletu do Anglie o váze 150kg a jaká bude cena? 

Odpověď: Ano můžete, pro výpočet ceny za přepravu europalety do Anglie budeme od Vás potřebovat PSČ v Anglii a rozměry zásilky.

Názory naších zákazníků

Dobry vecer v pondeli odpoledne jsem posilala balik dceri do anglie v utery brzo rano ho mela.chtela bych vasi spolecnosti podekovat za vase sluzby ktere do budoucna znova vyuziji. Dekuji s pozdravem Renata Pavlorkova

Posílala jsem přes Vaši společnost balík dceři na univerzitu do Barcelony. V úterý 07.10. jsem ho předala k přepravě a 10.10. byl ve Španělsku na místě. Celou dobu jsem ho sledovala, super. Děkuji moc, bylo to za 1*. -Martina Š.

Balik do ruska (Sibir) dorazil za 3 dny, Docela richle a levne. Fakt skvele, uz Zadna jina sluzba! Dekujeme :) -Lilia

Vše na 100% .Díky - Tomáš Dvořák