Expresní balík do Anglie levně

Expresní balík/dopis do Anglie (UK) i zpět
levněji než u konkurence

Myslíte si, že poslat balík do Anglie vyjde draho? Přesvědčíme Vás, že poštovné může být levnější! Při zasílání balíků, dokumentů a dalších zásilek využíváme renomované partnerské společnosti. Můžete si být jisti, že naše služby oceníte! Jen u nás začínají ceny poštovného již od 329 Kč.

Naše hlavní výhody:

  • bezkonkurenční cena balíků do Anglie
  • rychlost dodání - expresně do 24 hodin
  • komfortní vyzvednutí zásilky na Vaší adrese
  • dbáme na maximalní bezpečnost přepravy

Více informací o zásilkové služby Balikdozahranici.cz se dozvíte na stránce o službě.

Expresní doručení zásilky do Anglie od 329 Kč

Hmotnost zásilky Služba bez DPH  
balík 0.5 kg UPS Standard 332 Kč Objednat
balík 10 kg UPS Standard 569 Kč Objednat
balík 20 kg UPS Standard 643 Kč Objednat
balík 30 kg UPS Standard 788 Kč Objednat
balík 40 kg UPS Standard 970 Kč Objednat
balík 50 kg UPS Standard 1 270 Kč Objednat
balík 100 kg TNT Economy 4 382 Kč Objednat

Potřebujete doručit balík z Anglie do ČR a chcete vědět kolik zaplatíte? Při importu (dovozu) zásilek z Velké Británie do ČR je příplatek za import zásilky. Pro přesný výpočet ceny doporučujeme vědět rozměry a váhu zásilky.

Jak dlouho trvá doručení zásilky do Anglie (UK)?

Využít můžete 2 základní možnosti doručení Vašeho balíčku:

  •   Expresní přeprava - doručení následující pracovní den.
  •   Standardní doručovací doba zásilky - přibližná dobou doručení do 3-5 pracovních dnů.

Doručovací doba se může lišit dle PSČ adresáta. Doba doručení balíků se počítá ode dne převzetí zásilky našimi dopravci.

Chcete znát cenu přepravného předem? Vypočítat ji můžete snadno a rychle... Spočítat cenu

Jak poslat balík do Anglie s DHL, PPL, TNT, UPS, či GLS?

Důležité informace pro zaslání balíků do Anglie, které byste neměli přehlédnout

Přesto, že odeslat zásilku prostřednictvím naší kurýrní služby, a to nejen do Anglie, je velice snadné a cenově výhodné, neměli byste zapomínat na pár základních pravidel při balení zásilky:

- Důležitá je předevšém řádně zabalená zásilka, nejlépe v kartonové krabici, která nesmí být opatřená cizími čárovými kódy.
- V adrese příjemce musí být vždy uvedeno anglické telefonní číslo příjemce - nezapomeňte jej proto uvést.

Přečtěte si též více informací o tom, jaká omezení platí pro vývoz zboží do jiných zemí

 

Kolik stojí poštovné do Anglie?

Veškeré informace o cenách zásilek Vám poskytne náš kalkulátor poštovného do zahraničí

Naši dopravci provádí dva pokusy o doručení zásilky na adresu příjemce. V případě neúspěšného doručení zásilky je možné její vyzvednutí na lokální pobočce přepravce.

 

Zásilka do jakékoliv destinace ve Velké Británií pro nás není problém. Zařídíme odeslání Vašeho balíčku do anglické metropole i do dalších oblíbených míst jako jsou Londýn, Birmingham, Cambridge, Liverpool, Leeds, Sheffield, Nottingham, Bristol, Manchester či do letoviska u moře.

Nyní již nic nebrání tomu, aby Váš balíček dorazil co nejdříve. Stačí si zvolit správného přepravce z naší nabídky služeb a vyplnit formulář. A že je opravdu z čeho vybírat.

 

Často kladené dotazy k přepravě zásilek do Velké Británie 

 -  Otázka: Jde poslat balík cca do 1 kg do Velké Británie na dobírku? 

Odpověď: Služba dobírka při přepravě balíků do Anglie z ČR není možná. 

 -  Otázka: Rád bych zjistil podrobnosti o možnostech zaslání jízdního kola (cca 15kg) z ČR do Anglie. Především cenu a způsob balení, který je pro dané dopravce nutný. 

Odpověď: Co se týče přepravy, zásilky by měly být v nejlepším případě zabaleny v kartonové krabici. Důležité jsou taktéž rozměry zásilky. Celková délka + obvod ((2 x šířka) + (2 x výška)) v součtu nesmí přesáhnout 410 cm. V opačném případě se již jedná o nadrozměrnou zásilku. Prosím, kontaktujte nás na telefonním čísle 608 380 388, abychom Vám mohli nastínit vhodný způsob balení a také cenu přepravy.

 -  Otázka: Je možné poslat vaší službou kufry z Anglie do ČR? Váha do 30 kg, standardní rozměry. 

Odpověď: Odeslání je samozřejmě možné. Rozměry jsou důležité pro určení poštovného. Pro výpočet můžete využít kalkulátor poštovného. 

 -  Otázka: Chci se zeptat, zda je opravdu možné zaslat do Anglie balík o hmotnosti 69 kg. Pokud si zadám všechna potřebná data, je to již konečná cena včetně pojištění a na jakou částku je balík pojištěn. A službu vyzvednutí doma si musím připlatit? Je výhodnější poslat raději balíky dva a lehčí a pokud budu posílat opakovaně, vyplývají nějaké výhody? 

Odpověď: Ano odeslat takovýto balík do Anglie je možné. Poplatek za vyzvednutí zásilky z Vámi určeného místa je zdarma. Pojištění zásilky do 2 500 Kč je zdarma. 

 -  Otázka: Můžu poslat euro paletu do Anglie o váze 150kg a jaká bude cena? 

Odpověď: Ano můžete, pro výpočet ceny za přepravu europalety do Anglie budeme od Vás potřebovat PSČ v Anglii a rozměry zásilky.

Názory naších zákazníků

Dobry vecer v pondeli odpoledne jsem posilala balik dceri do anglie v utery brzo rano ho mela.chtela bych vasi spolecnosti podekovat za vase sluzby ktere do budoucna znova vyuziji. Dekuji s pozdravem Renata Pavlorkova

Posílala jsem přes Vaši společnost balík dceři na univerzitu do Barcelony. V úterý 07.10. jsem ho předala k přepravě a 10.10. byl ve Španělsku na místě. Celou dobu jsem ho sledovala, super. Děkuji moc, bylo to za 1*. -Martina Š.

Balik do ruska (Sibir) dorazil za 3 dny, Docela richle a levne. Fakt skvele, uz Zadna jina sluzba! Dekujeme :) -Lilia

Vše na 100% .Díky - Tomáš Dvořák