Expresní balík/dopis do Ázerbájdžánu i zpět s úsporou na poštovném až 70 %

Posílejte zásilky do Ázerbájdžánu nejlevněji. Potřebujete doručit balík z Ázerbájdžánu a nevíte jak? Zásilku vyzvedneme a doručíme adresátovi. Ušetřete na poštovném až 70 %!

Hlavní výhody služby Balík do zahraničí

  • bezkonkurenční cena poštovného do Ázerbájdžánu
  • exportní celní odbavení v ceně služby
  • komfortní vyzvednutí zásilky na libovolné adrese
  • pojištění zásilky do Ázerbájdžánu až do 1 000 000 Kč
  • přeprava nákladu do Ázerbájdžánu o váze až 1 000 kg

Jak poslat balík do Ázerbájdžánu?

Naše služba funguje velmi jednoduše: zadejte váhu, rozměry a místo doručení vašich balíků do Ázerbájdžánu do kalkulátoru poštovného, zvolte možnost „Vypočítat“ a zobrazí se vám možnosti dostupných služeb spolehlivých přepravců jako jsou TNT a UPS. 

Jednoduše uhraďte kreditní kartou, prostřednictvím GoPay nebo bankovním převodem a my si balíček vyzvedneme přímo na vaší adrese. Pojištění balíků do výše 2.500,- Kč je zahrnuto v ceně a o stavu vaší objednávky vás budeme průběžně informovat. 

Garantujeme spolehlivé odeslání a expresní doručení zásilky do Ázerbájdžánu za nejnižší cenu!

Celní předpisy při odesílání do Ázerbájdžánu

O proclení zásilky se nemusíte obávat – vyplníme příslušné dokumenty za vás. V případě jakýchkoliv dotazů ohledně vytvoření objednávky nebo odeslání do Ázerbájdžánu nás neváhejte kontaktovat. Náš přátelský a ochotný personál je vám k dispozici.

Chcete znát cenu balíku do Ázerbájdžánu předem? Vypočítejte ji snadno a rychle! Spočítat cenu

Zásilka do jakékoliv destinace v Ázerbájdžánu pro nás není problém. Zařídíme odeslání vašeho balíčku do ázerbájdžánské metropole Baku i do dalších oblíbených míst jako jsou GjandžaLenkoran​, Seki, Sumgait, Nachičeva, Mingačevir, Yevlax​, či do letoviska u moře.

Nyní již nic nebrání tomu, aby váš balíček dorazil co nejdříve. Stačí jednoduše vyplnit online formulář.

Kolik stojí dopisy a balíky do země Ázerbájdžán?


Prohlédněte si orientační ceny našich zásilek dle hmotnosti. Pro konkrétní cenu, ve které bude zohledněn i rozměr zásilky a přesné místo doručení, využijte našeho kalkulátoru poštovného.Cena poštovného do země Ázerbájdžán již 1 089 Kč

Hmotnost zásilky Přepravce bez DPH  
expresní dopis UPS Express Saver 1 089 Kč Objednat
balík 0.5 kg UPS Express Saver 1 858 Kč Objednat
balík 10 kg UPS Express Saver 7 076 Kč Objednat
balík 20 kg UPS Express Saver 10 210 Kč Objednat
balík 30 kg UPS Express Saver 13 211 Kč Objednat
balík 40 kg UPS Express Saver 12 608 Kč Objednat
balík 50 kg FedEx Economy 19 028 Kč Objednat
balík 100 kg TNT Economy 45 664 Kč Objednat

Pravidla pro zasílání potravin a léků mimo EU a do třetích zemí

Do zemí, které nejsou členy EU, je možné zasílat trvanlivé potraviny v malém množství pro osobní potřebu. Omezení platí pro vývoz živočišných produktů a v případě některých zemí i vývoz vybraných potravin rostlinného původu jako je např. med či sušené ovoce. Pro konkrétní informace se na nás neváhejte obrátit.

Většinu léků pro osobní potřebu lze mimo EU a do tzv. třetích zemí doručit. V některých případech jsou kladeny větší nároky na popis léků na celní faktuře. U léčiv, které vyžadují v dané zemi lékařský předpis, je někdy oficiálně požadována lékařská zpráva v angličtině. Ověřte prosím předem, zda není některá z účinných látek v dané zemi zakázána.

Pokud potřebujete zaslat jakákoliv léčiva, kontaktujte nás, abychom od vás získali co nejpřesnější specifikaci ohledně jejich charakteru a množství a mohli díky tomu garantovat doručení do cílové země.

 

Více informací o problematice spojené s přepravou léků získáte přímo na stránkách Celní správy. 

 

Zajímavé informace o Ázerbájdžánu

Ázerbájdžánská republika se nachází v Asii mezi Kavkazem a Kaspickým mořem. Na ploše 86.600 km² žije více než 9 milionů lidí. Hlavním městem Ázerbájdžánu je Baku, které má asi 2 miliony obyvatel. Baku se nachází na Apšeronském poloostrově, který vybíhá do Kaspického moře. Je tedy také velmi důležitým přístavním městem. Ázerbájdžán získal v roce 1991 svou nezávislost. Od té doby země zažívá rychlý hospodářský rozvoj.