Expresní balík/dopis do Ázerbájdžánu i zpět s úsporou na poštovném až 70 %

Posílejte zásilky do Ázerbájdžánu nejlevněji. Potřebujete doručit balík z Ázerbájdžánu a nevíte jak? Zásilku vyzvedneme a doručíme adresátovi. Ušetřete na poštovném až 70 %!

Hlavní výhody služby Balík do zahraničí

  • bezkonkurenční cena poštovného do Ázerbájdžánu
  • exportní celní odbavení v ceně služby
  • komfortní vyzvednutí zásilky na libovolné adrese
  • pojištění zásilky do Ázerbájdžánu až do 1 000 000 Kč
  • přeprava nákladu do Ázerbájdžánu o váze až 1 000 kg

Jak poslat balík do Ázerbájdžánu?

Naše služba funguje velmi jednoduše: zadejte váhu, rozměry a místo doručení vašich balíků do Ázerbájdžánu do kalkulátoru poštovného, zvolte možnost „Vypočítat“ a zobrazí se vám možnosti dostupných služeb spolehlivých přepravců jako jsou TNT a UPS. 

Jednoduše uhraďte kreditní kartou, prostřednictvím GoPay nebo bankovním převodem a my si balíček vyzvedneme přímo na vaší adrese. Pojištění balíků do výše 2.500,- Kč je zahrnuto v ceně a o stavu vaší objednávky vás budeme průběžně informovat. 

Garantujeme spolehlivé odeslání a expresní doručení zásilky do Ázerbájdžánu za nejnižší cenu!

Celní předpisy při odesílání do Ázerbájdžánu

O proclení zásilky se nemusíte obávat – vyplníme příslušné dokumenty za vás. V případě jakýchkoliv dotazů ohledně vytvoření objednávky nebo odeslání do Ázerbájdžánu nás neváhejte kontaktovat. Náš přátelský a ochotný personál je vám k dispozici.

Chcete znát cenu balíku do Ázerbájdžánu předem? Vypočítejte ji snadno a rychle! Spočítat cenu

Zásilka do jakékoliv destinace v Ázerbájdžánu pro nás není problém. Zařídíme odeslání vašeho balíčku do ázerbájdžánské metropole Baku i do dalších oblíbených míst jako jsou GjandžaLenkoran​, Seki, Sumgait, Nachičeva, Mingačevir, Yevlax​, či do letoviska u moře.

Nyní již nic nebrání tomu, aby váš balíček dorazil co nejdříve. Stačí jednoduše vyplnit online formulář.

Kolik stojí dopisy a balíky do země Ázerbájdžán?


Prohlédněte si orientační ceny našich zásilek dle hmotnosti. Pro konkrétní cenu, ve které bude zohledněn i rozměr zásilky a přesné místo doručení, využijte našeho kalkulátoru poštovného.Cena poštovného do země Ázerbájdžán již od 1 150 Kč

Hmotnost zásilky Přepravce bez DPH  
expresní dopis UPS Express Saver 1 150 Kč Objednat
balík 8 kg UPS Expedited 4 046 Kč Objednat
balík 10 kg UPS Expedited 4 499 Kč Objednat
balík 20 kg UPS Expedited 6 342 Kč Objednat
balík 50 kg UPS Expedited 11 268 Kč Objednat
balík 100 kg TNT Economy 28 840 Kč Objednat

Pravidla pro zasílání potravin a léků mimo EU a do třetích zemí

Do zemí, které nejsou členy EU, je možné zasílat trvanlivé potraviny v malém množství pro osobní potřebu. Omezení platí pro vývoz živočišných produktů a v případě některých zemí i vývoz vybraných potravin rostlinného původu jako je např. med či sušené ovoce. Pro konkrétní informace se na nás neváhejte obrátit.

Většinu léků pro osobní potřebu lze mimo EU a do tzv. třetích zemí doručit. V některých případech jsou kladeny větší nároky na popis léků na celní faktuře. U léčiv, které vyžadují v dané zemi lékařský předpis, je někdy oficiálně požadována lékařská zpráva v angličtině. Ověřte prosím předem, zda není některá z účinných látek v dané zemi zakázána.

Pokud potřebujete zaslat jakákoliv léčiva, kontaktujte nás, abychom od vás získali co nejpřesnější specifikaci ohledně jejich charakteru a množství a mohli díky tomu garantovat doručení do cílové země.

 

Více informací o problematice spojené s přepravou léků získáte přímo na stránkách Celní správy. 

 

Zajímavé informace o Ázerbájdžánu

Ázerbájdžánská demokratická republika se nachází v Asii mezi Kavkazem a Kaspickým mořem. Na ploše 86.600 km² žije více než 9 milionů lidí. Hlavním městem Ázerbájdžánu je Baku, které má asi 2 miliony obyvatel. Baku se nachází na Apšeronském poloostrově, který vybíhá do Kaspického moře. Je tedy také velmi důležitým přístavním městem. Ázerbájdžán získal v roce 1992 svou nezávislost. Od té doby země zažívá rychlý hospodářský rozvoj.