• bezkonkurenční cena poštovného s nejlepšími kurýry
  • import / doprava z Bulharska do ČR nejlevněji
  • v ceně vyzvednutí balíku na Vaší adrese
  • pojištění zásilky do Bulharska až do 1 000 000 Kč
  • přeprava nákladu do Bulharska o váze až 1 000 kg

Jak poslat balík do Bulharska, cena přepravy a import / dovoz zásilek do ČR s vyzvednutím zdarma u odesílatele

Chcete poslat zásilku do Bulharska? Jednoduše a spolehlivě pouze s Balíkdozahraničí.cz! Balík bude bezproblémově doručen až se 70% slevou! Ušetřete čas a peníze a využijte služeb Balíkdozahraničí.cz. Zvolte si tu správnou variantu doručení z naší exkluzivní nabídky oblíbených služeb, jako jsou TNT a UPS. Levně, snadně a spolehlivě - to jsou naše silné stránky! Vyzkoušejte nás hned teď!

 

Garangujeme Vám spolehlivé odeslání a expresní doručení zásilky do Bulharska za nejnižší cenu!

Objednejte si již dnes, je to tak snadné: Do kalkulátoru poštovného zadejte pouze rozměry a váhu balíčku a rozhodněte se, jaká služba je pro vás ta pravá. Vytvořte objednávku a uhraďte snadno buď kreditní kartou online, GoPay nebo bankovním převodem. Nabízíme vám vysoký standard služeb. 

 

Spokojenost zákazníků je naší hlavní prioritou. To je důvod, proč jsou naši pracovníci k dispozici, aby zodpověděli vaše dotazy telefonicky nebo emailem. Poskytneme vám kompletní podporu během celého procesu přepravy. Společnost Balíkdozahraničí.cz nabízí svým zákazníkům nadstandardní služby. Využijte tedy nejen prvotřídní zákaznické služby, ale také našeho partnerství s renomovanými poskytovateli přepravních služeb.

 

Každá objednaná zásilka zahrnuje pojištění do výše 2.500,-Kč. Také si můžete vždy zkontrolovat, kde se vaše zásilka právě nachází. Doprava do Bulharska s Balíkdozahraničí.cz je snadná, rychlá a levná!

Chcete znát cenu poštovného do Bulharska předem? Vypočítat ji můžete snadno a rychle... Spočítat cenu

Zásilka do jakékoli destinace v Bulharsku pro nás není problém. Zařídíme odeslání Vašeho balíčku do bulharské metropole Sofie i do dalších oblíbených míst jako jsou Plovdiv, Varna, Burgas, Ruse, Stara Zagora, Pleven, Sliven, Nesebar či do letoviska u moře.

Nyní již nic nebrání tomu, aby Váš balíček dorazil co nejdříve. Stačí si zvolit správného přepravce z naší nabídky služeb a vyplnit formulář. A že je opravdu z čeho vybírat.

 

O Bulharsku

Bulharsko je se svými 7,6 miliony obyvateli jedním z nejstarších států v Evropě. Bulharsko hraničí s Rumunskem na východě, Tureckem a Řeckem na jihu a Makedonií, Srbskem a Černou Horou na západě. Město Sofia, hlavní město a sídlo vlády Bulharska, bylo ve starověku slavné pro své minerální prameny. Obdivuhodné jsou mnohé kláštery a kostely. Zvláště stojí za zmínku slavný Rilský klášter, který je na seznamu světového dědictví UNESCO.