Expresní balík/dopis do Chile i zpět s úsporou na poštovném až 70 %

Hlavní výhody služby Balík do zahraničí

  • bezkonkurenční cena poštovného do Chile
  • exportní celní odbavení v ceně služby
  • komfortní vyzvednutí zásilky na libovolné adrese
  • pojištění zásilky do Chile až do 1 000 000 Kč
  • přeprava nákladu do Chile o váze až 1 000 kg

Jak poslat balík do Chile?

Odeslání zásilky do Chile je nyní super levné a jednodušší než kdy předtím! Prostřednictvím partnerství s mezinárodními přepravci jako jsou TNT a UPS ušetříte při přepravě do Chile až 70 %. Využijte dlouholetých zkušenosti našich osvědčených přepravních partnerů, vynikajícího zákaznického servisu a bezplatného vyzvednutí zásilky.

Celní předpisy a cena přepravy při odesílání balíku do Chile

Objednání přepravy online je snadné a rychlé. Jednoduše zadejte rozměry a hmotnost balíku do kalkulátoru poštovného, porovnejte ceny a vyberte tu nejvhodnější variantu.

Poštovné uhradíte pohodlně z domova online platební kartou nebo prostřednictvím GoPay platby. Využijte vyzvednutí na vaší adrese a také pojištění zdarma do výše 2.500,- Kč. 

Pro přepravu zásilek do Jižní Ameriky je potřeba přiložit dokumenty k proclení, které za vás můžeme také vytvořit! Máte-li jakékoliv dotazy, neváhejte se na nás obrátit. rádi vám pomůžeme.

Garantujeme spolehlivé odeslání a expresní doručení zásilky do Chile za nejnižší cenu!

 

Chcete znát cenu balíku do Chile předem? Vypočítejte ji snadno a rychle! Spočítat cenu

Zásilka do jakékoliv destinace v Chile pro nás není problém. Zařídíme odeslání vašeho balíčku do chilské metropole Santiago de Chile i do dalších oblíbených míst jako jsou Puente Alto, Vina del Mar, Antofagasta, Valparaiso, San Bernardo, Temuco, Concepción, Arica, či do letoviska u moře.

Nyní již nic nebrání tomu, aby váš balíček dorazil co nejdříve. Stačí jednoduše vyplnit online formulář.

Chtěli byste vědět, jestli váš balíček bezpečně dorazil do cíle? Žádný problém, zásilku můžete nepřetržitě sledovat online. Zabalte balíček na dlouhou cestu do Chile pečlivě. O všechno ostatní se postaráme!

Zajímavé informace o Chile

Jihoamerický stát Chile se rozkládá na ploše 755,696 km². Chile je ohraničeno na západě a na jihu Tichým oceánem, na severu hraničí s Peru, na severovýchodě pak s Bolívií. 

Díky velké rozlehlosti země od severu k jihu a ohromným výškovým rozdílům se v Chile vyskytují rozličné klimatické zóny: poušť, step, středomořské klima, celoročně vlhké mírné klima a subpolární klima. 40 % z celé chilské populace žije v hlavním městě Santiago de Chile. Chile patří k seismicky nejaktivnějším oblastem na světě.