Expresní balík/dopis do Chile i zpět s úsporou na poštovném až 70 %

Hlavní výhody služby Balík do zahraničí

  • bezkonkurenční cena poštovného do Chile
  • exportní celní odbavení v ceně služby
  • komfortní vyzvednutí zásilky na libovolné adrese
  • pojištění zásilky do Chile až do 1 000 000 Kč
  • přeprava nákladu do Chile o váze až 1 000 kg

Jak poslat balík do Chile?

Odeslání zásilky do Chile je nyní super levné a jednodušší než kdy předtím! Prostřednictvím partnerství s mezinárodními přepravci jako jsou TNT a UPS ušetříte při přepravě do Chile až 70 %. Využijte dlouholetých zkušenosti našich osvědčených přepravních partnerů, vynikajícího zákaznického servisu a bezplatného vyzvednutí zásilky.

Celní předpisy a cena přepravy při odesílání balíku do Chile

Objednání přepravy online je snadné a rychlé. Jednoduše zadejte rozměry a hmotnost balíku do kalkulátoru poštovného, porovnejte ceny a vyberte tu nejvhodnější variantu.

Poštovné uhradíte pohodlně z domova online platební kartou nebo prostřednictvím GoPay platby. Využijte vyzvednutí na vaší adrese a také pojištění zdarma do výše 2.500,- Kč. 

Pro přepravu zásilek do Jižní Ameriky je potřeba přiložit dokumenty k proclení, které za vás můžeme také vytvořit! Máte-li jakékoliv dotazy, neváhejte se na nás obrátit. rádi vám pomůžeme.

Garantujeme spolehlivé odeslání a expresní doručení zásilky do Chile za nejnižší cenu!

 

Chcete znát cenu balíku do Chile předem? Vypočítejte ji snadno a rychle! Spočítat cenu

Zásilka do jakékoliv destinace v Chile pro nás není problém. Zařídíme odeslání vašeho balíčku do chilské metropole Santiago de Chile i do dalších oblíbených míst jako jsou Puente Alto, Vina del Mar, Antofagasta, Valparaiso, San Bernardo, Temuco, Concepción, Arica, či do letoviska u moře.

Nyní již nic nebrání tomu, aby váš balíček dorazil co nejdříve. Stačí jednoduše vyplnit online formulář.

Chtěli byste vědět, jestli váš balíček bezpečně dorazil do cíle? Žádný problém, zásilku můžete nepřetržitě sledovat online. Zabalte balíček na dlouhou cestu do Chile pečlivě. O všechno ostatní se postaráme!

Kolik stojí dopisy a balíky do země Chile?


Prohlédněte si orientační ceny našich zásilek dle hmotnosti. Pro konkrétní cenu, ve které bude zohledněn i rozměr zásilky a přesné místo doručení, využijte našeho kalkulátoru poštovného.Cena poštovného do země Chile již 1 511 Kč

Hmotnost zásilky Přepravce bez DPH  
expresní dopis UPS Express Saver 1 511 Kč Objednat
balík 0.5 kg UPS Express Saver 2 221 Kč Objednat
balík 10 kg UPS Express Saver 7 133 Kč Objednat
balík 20 kg UPS Express Saver 10 012 Kč Objednat
balík 30 kg UPS Express Saver 12 947 Kč Objednat
balík 40 kg UPS Express Saver 16 454 Kč Objednat
balík 50 kg UPS Express Saver 19 030 Kč Objednat
balík 100 kg TNT Express 61 137 Kč Objednat

Pravidla pro zasílání potravin a léků mimo EU a do třetích zemí

Do zemí, které nejsou členy EU, je možné zasílat trvanlivé potraviny v malém množství pro osobní potřebu. Omezení platí pro vývoz živočišných produktů a v případě některých zemí i vývoz vybraných potravin rostlinného původu jako je např. med či sušené ovoce. Pro konkrétní informace se na nás neváhejte obrátit.

Většinu léků pro osobní potřebu lze mimo EU a do tzv. třetích zemí doručit. V některých případech jsou kladeny větší nároky na popis léků na celní faktuře. U léčiv, které vyžadují v dané zemi lékařský předpis, je někdy oficiálně požadována lékařská zpráva v angličtině. Ověřte prosím předem, zda není některá z účinných látek v dané zemi zakázána.
Pokud potřebujete zaslat jakákoliv léčiva, kontaktujte nás, abychom od vás získali co nejpřesnější specifikaci ohledně jejich charakteru a množství a mohli díky tomu garantovat doručení do cílové země.

Více informací o problematice spojené s přepravou léků získáte přímo na stránkách Celní správy. 

Zajímavé informace o Chile

Jihoamerický stát Chile se rozkládá na ploše 755,696 km². Chile je ohraničeno na západě a na jihu Tichým oceánem, na severu hraničí s Peru, na severovýchodě pak s Bolívií. 

Díky velké rozlehlosti země od severu k jihu a ohromným výškovým rozdílům se v Chile vyskytují rozličné klimatické zóny: poušť, step, středomořské klima, celoročně vlhké mírné klima a subpolární klima. 40 % z celé chilské populace žije v hlavním městě Santiago de Chile. Chile patří k seismicky nejaktivnějším oblastem na světě.