• bezkonkurenční cena poštovného do Chile
  • exportní celní odbavení v ceně služby
  • v ceně vyzvednutí balíku na Vaší adrese
  • pojištění zásilky do Chile až do 1 000 000 Kč
  • přeprava nákladu do Chile o váze až 1 000 kg

Jak poslat balík do Chile, cena přepravy a celní předpisy pro zásilky z ČR

Super levné a jednodušší než kdy předtím - je nyní odeslání zásilky do Chile! Prostřednictvím partnerství s mezinárodními přepravci jako jsou TNT, UPS ušetříte při přepravě do Chile u společnosti Balíkdozahraničí.cz až 70%. Dostaneme váš balíček bezpečně a rychle do cíle. Využijte dlouholetých zkušenosti našich osvědčených přepravních partnerů, vynikajícího zákaznického servisu a bezplatného vyzvednutí zásilky. 

 

Garangujeme Vám spolehlivé odeslání a expresní doručení zásilky do Chile za nejnižší cenu!

My, z Balíkdozahraničí.cz, vám garantujeme prvotřídní cenu poštovného. Při přepravě balíku do Chile ušetříte až 70% v porovnání s objednáním přepravy přímo od samotného poskytovatele. Prostřednictvím úzké spolupráce s významnými přepravci, jako jsou UPS, TNT vám umožníme rychlé doručení vašich zásilek. Levně, jednoduše a spolehlivě - to jsou naše silné stránky!

 

Objednání je snadné: Jednoduše zadejte rozměry a hmotnost balíčku do kalkulátoru na našich webových stránkách. Porovnejte ceny a vyberte si tu nejvhodnější variantu. Vytvoření objednávky online trvá jen pár minut. Uhradíte pohodlně z domova online platební kartou nebo prostřednictvím GoPay platby. Využijte vyzvednutí na vaší adrese a také pojištění zdarma do výše 2.500,- Kč. 

 

Máte-li jakékoli dotazy, náš tým vám rád se vším pomůže. Pro přepravu do Jižní Ameriky je potřeba přiložit dokumenty k proclení, které za vás můžeme také vytvořit. 

Chcete znát cenu poštovného do Chile předem? Vypočítat ji můžete snadno a rychle... Spočítat cenu

Zásilka do jakékoli destinace v Chile pro nás není problém. Zařídíme odeslání Vašeho balíčku do chilské metropole Santiago de Chile i do dalších oblíbených míst jako jsou Puente Alto, Vina del Mar, Antofagasta, Valparaiso, San Bernardo, Temuco, Concepción, Arica, či do letoviska u moře.

Nyní již nic nebrání tomu, aby Váš balíček dorazil co nejdříve. Stačí si zvolit správného přepravce z naší nabídky služeb a vyplnit formulář. A že je opravdu z čeho vybírat.

 

Chtěli byste vědět, jestli váš balíček bezpečně dorazil do cíle? Žádný problém, zásilku můžete nepřetržitě sledovat online. Zabalte balíček na dlouhou cestu do Chile pečlivě. O všechno ostatní se postaráme! 

 

O Chile

V  Jižní Americe nacházející se Chile se rozkládá na ploše 755,696 km² a délce 4,000 km. Chile je ohraničeno na západě a na jihu Tichým oceánem, na severu hraničí Chile s Peru, na severovýchodě pak s Bolívií. Díky velké rozlehlosti země od severu k jihu a ohromným výškovým rozdílům se v Chile vyskytují rozličné klimatické zóny: poušť, step, středomořské klima, celoročně vlhké mírné klima a subpolární klima. 40% z celé chilské populace žije v hlavním městě Santiago de Chile. Chile patří k seismicky nejaktivnějším oblastem na světě.