Expresní balík/dopis do Egypta i zpět s úsporou na poštovném až 70 %

Hlavní výhody služby Balík do zahraničí

  • bezkonkurenční cena poštovného do Egypta
  • exportní celní odbavení v ceně služby
  • komfortní vyzvednutí zásilky na libovolné adrese
  • pojištění zásilky do Egypta až do 1 000 000 Kč
  • přeprava nákladu do Egypta o váze až 1 000 kg

Jak poslat balík do Egypta?

Hledáte jednoduchý a spolehlivý způsob, jak bezpečně dopravit zásilku do Egypta? Se službou Balík do zahraničí se již nemusíte bát. Pomůžeme vám ušetřit až 70 % z ceny poštovného! Získejte přesný přehled cen, porovnejte nabídky a rezervujte tu nejlepší!

Zadejte jednoduše váhu a rozměry balíčku do kalkulátoru poštovného a okamžitě obdržíte informace o ceně přepravy. V případě jakýchkoliv dotazů ohledně vytvoření objednávky nebo odeslání do Egypta nás neváhejte kontaktovat. Náš přátelský a ochotný personál je vám k dispozici.

Celní předpisy a cena přepravy při odesílání balíku do Egypta

Při přepravě do Egypta se nemusíte starat o proclení zásilky. Po vytvoření objednávky vám potřebnou dokumentaci odešleme na vaši emailovou adresu. Cenu přepravy můžete uhradit kreditní kartou, prostřednictvím GoPay nebo bankovním převodem. 

Garantujeme spolehlivé odeslání a expresní doručení zásilky do Egypta za nejnižší cenu!

Chcete znát cenu balíku do Egypta předem? Vypočítejte ji snadno a rychle! Spočítat cenu

Zásilka do jakékoliv destinace v Egyptě pro nás není problém. Zařídíme odeslání vašeho balíčku do egyptské metropole Káhira i do dalších oblíbených míst jako jsou Luxor, Gíza, Asuán, Helwán, Suhag, Hurghada, Damanhur, Alexandrie či do letoviska u moře.

Nyní již nic nebrání tomu, aby váš balíček dorazil co nejdříve. Stačí jednoduše vyplnit online formulář.

Kolik stojí dopisy a balíky do země Egypt?


Prohlédněte si orientační ceny našich zásilek dle hmotnosti. Pro konkrétní cenu, ve které bude zohledněn i rozměr zásilky a přesné místo doručení, využijte našeho kalkulátoru poštovného.Cena poštovného do země Egypt již 1 511 Kč

Hmotnost zásilky Přepravce bez DPH  
expresní dopis UPS Express Saver 1 511 Kč Objednat
balík 0.5 kg UPS Express Saver 2 221 Kč Objednat
balík 10 kg UPS Express Saver 7 133 Kč Objednat
balík 20 kg UPS Express Saver 10 012 Kč Objednat
balík 30 kg UPS Express Saver 12 947 Kč Objednat
balík 40 kg TNT Economy 15 326 Kč Objednat
balík 50 kg TNT Economy 18 765 Kč Objednat
balík 100 kg TNT Economy 30 702 Kč Objednat

Pravidla pro zasílání potravin a léků mimo EU a do třetích zemí

Do zemí, které nejsou členy EU, je možné zasílat trvanlivé potraviny v malém množství pro osobní potřebu. Omezení platí pro vývoz živočišných produktů a v případě některých zemí i vývoz vybraných potravin rostlinného původu jako je např. med či sušené ovoce. Pro konkrétní informace se na nás neváhejte obrátit.

Většinu léků pro osobní potřebu lze mimo EU a do tzv. třetích zemí doručit. V některých případech jsou kladeny větší nároky na popis léků na celní faktuře. U léčiv, které vyžadují v dané zemi lékařský předpis, je někdy oficiálně požadována lékařská zpráva v angličtině. Ověřte prosím předem, zda není některá z účinných látek v dané zemi zakázána.
Pokud potřebujete zaslat jakákoliv léčiva, kontaktujte nás, abychom od vás získali co nejpřesnější specifikaci ohledně jejich charakteru a množství a mohli díky tomu garantovat doručení do cílové země.

Více informací o problematice spojené s přepravou léků získáte přímo na stránkách Celní správy. 

Zajímavé informace o Egyptě

Egypt je stát, který leží na severu Afriky. V Egyptě žije asi 80 milionů lidí na ploše více než 1 milion čtverečních kilometrů. Metropole Káhira není jen hlavním městem země, ale je také jedním z nejlidnatějších měst na světě. Egypt sousedí s Libyí a Súdánem. Nejdelší řeka v Africe, Nil, protéká zemí od jihu k severu a vlévá se do Středozemního moře. Egypt je stát s nejdelší historií sjednoceného státu na světě.