Expresní balík/dopis do Egypta i zpět s úsporou na poštovném až 70 %

Hlavní výhody služby Balík do zahraničí

  • bezkonkurenční cena poštovného do Egypta
  • exportní celní odbavení v ceně služby
  • komfortní vyzvednutí zásilky na libovolné adrese
  • pojištění zásilky do Egypta až do 1 000 000 Kč
  • přeprava nákladu do Egypta o váze až 1 000 kg

Jak poslat balík do Egypta?

Hledáte jednoduchý a spolehlivý způsob, jak bezpečně dopravit zásilku do Egypta? Se službou Balík do zahraničí se již nemusíte bát. Pomůžeme vám ušetřit až 70 % z ceny poštovného! Získejte přesný přehled cen, porovnejte nabídky a rezervujte tu nejlepší!

Zadejte jednoduše váhu a rozměry balíčku do kalkulátoru poštovného a okamžitě obdržíte informace o ceně přepravy. V případě jakýchkoliv dotazů ohledně vytvoření objednávky nebo odeslání do Egypta nás neváhejte kontaktovat. Náš přátelský a ochotný personál je vám k dispozici.

Celní předpisy a cena přepravy při odesílání balíku do Egypta

Při přepravě do Egypta se nemusíte starat o proclení zásilky. Po vytvoření objednávky vám potřebnou dokumentaci odešleme na vaši emailovou adresu. Cenu přepravy můžete uhradit kreditní kartou, prostřednictvím GoPay nebo bankovním převodem. 

Garantujeme spolehlivé odeslání a expresní doručení zásilky do Egypta za nejnižší cenu!

Chcete znát cenu balíku do Egypta předem? Vypočítejte ji snadno a rychle! Spočítat cenu

Zásilka do jakékoliv destinace v Egyptě pro nás není problém. Zařídíme odeslání vašeho balíčku do egyptské metropole Káhira i do dalších oblíbených míst jako jsou Luxor, Gíza, Asuán, Helwán, Suhag, Hurghada, Damanhur, Alexandrie či do letoviska u moře.

Nyní již nic nebrání tomu, aby váš balíček dorazil co nejdříve. Stačí jednoduše vyplnit online formulář.

Kolik stojí dopisy a balíky do země Egypt?


Prohlédněte si orientační ceny našich zásilek dle hmotnosti. Pro konkrétní cenu, ve které bude zohledněn i rozměr zásilky a přesné místo doručení, využijte našeho kalkulátoru poštovného.Cena poštovného do země Egypt již od 1 150 Kč

Hmotnost zásilky Přepravce bez DPH  
expresní dopis UPS Express Saver 1 150 Kč Objednat
balík 8 kg TNT Economy 5 159 Kč Objednat
balík 10 kg TNT Economy 5 809 Kč Objednat
balík 20 kg TNT Economy 7 928 Kč Objednat
balík 50 kg UPS Expedited 15 130 Kč Objednat
balík 100 kg TNT Economy 28 840 Kč Objednat

Pravidla pro zasílání potravin a léků mimo EU a do třetích zemí

Do zemí, které nejsou členy EU, je možné zasílat trvanlivé potraviny v malém množství pro osobní potřebu. Omezení platí pro vývoz živočišných produktů a v případě některých zemí i vývoz vybraných potravin rostlinného původu jako je např. med či sušené ovoce. Pro konkrétní informace se na nás neváhejte obrátit.

Většinu léků pro osobní potřebu lze mimo EU a do tzv. třetích zemí doručit. V některých případech jsou kladeny větší nároky na popis léků na celní faktuře. U léčiv, které vyžadují v dané zemi lékařský předpis, je někdy oficiálně požadována lékařská zpráva v angličtině. Ověřte prosím předem, zda není některá z účinných látek v dané zemi zakázána.
Pokud potřebujete zaslat jakákoliv léčiva, kontaktujte nás, abychom od vás získali co nejpřesnější specifikaci ohledně jejich charakteru a množství a mohli díky tomu garantovat doručení do cílové země.

Více informací o problematice spojené s přepravou léků získáte přímo na stránkách Celní správy. 

Zajímavé informace o Egyptě

Egypt je stát, který leží na severu Afriky. V Egyptě žije asi 80 milionů lidí na ploše více než 1 milion čtverečních kilometrů. Metropole Káhira není jen hlavním městem země, ale je také jedním z nejlidnatějších měst na světě. Egypt sousedí s Libyí a Súdánem. Nejdelší řeka v Africe, Nil, protéká zemí od jihu k severu a vlévá se do Středozemního moře. Egypt je stát s nejdelší historií sjednoceného státu na světě.