• bezkonkurenční cena poštovného do Egypta
  • exportní celní odbavení v ceně služby
  • v ceně vyzvednutí balíku na Vaší adrese
  • pojištění zásilky do Egypta až do 1 000 000 Kč
  • přeprava nákladu do Egypta o váze až 1 000 kg

Jak poslat balík do Egypta, cena přepravy a celní předpisy pro zásilky z ČR

Společnost Balíkdozahraničí.cz vám pomůže s přepravou do Egypta. Nikdy předtím nebyla přeprava tak jednoduchá! Díky úzkému partnerství se známými poskytovateli balíkových služeb, jako jsou TNT, UPS můžete využít cenových výhod až 70%! Balíkdozahraničí.cz – vyzkoušejte skvělé služby již nyní. 

 

Garangujeme Vám spolehlivé odeslání a expresní doručení zásilky do Egypta za nejnižší cenu!

Hledáte jednoduchý a spolehlivý způsob, jak bezpečně dopravit zásilku do Egypta? S Balíkdozahraničí.cz se již nemusíte bát. Pomůžeme vám najít správného přepravce a ušetříte až 70%! Využijte našich webových stránek, abyste získali přesný přehled cen, porovnejte nabídky a rezervujte tu nejlepší!

 

Pokud zadáte váhu a rozměry balíčku do kalkulátoru na našich webových stránkách, obdržíte okamžité informace o cenách. Využijte našich služeb renomovaných přepravců UPS a TNT. Pokud si objednáte s firmou Balíkdozahraničí.cz, vyzvednutí u vás doma nebo v kanceláři již bude zahrnuto v ceně. Váš balíček bude také chráněn před ztrátou a poškozením díky dopravnímu pojištění.

 

Neváhejte kontaktovat náš přívětivý personál, který vám bude zdarma k dispozici prostřednictvím e-mailu nebo na telefonní lince. Při přepravě do Egypta se nemusíte starat o proclení zásilky. Po vytvoření objednávky vám potřebnou dokumentaci odešleme na vaši emailovou adresu. Můžete hradit kreditní kartou, prostřednictvím GoPay nebo bankovním převodem. 

Chcete znát cenu poštovného do Egypta předem? Vypočítat ji můžete snadno a rychle... Spočítat cenu

Zásilka do jakékoli destinace v Egyptě pro nás není problém. Zařídíme odeslání Vašeho balíčku do egyptské metropole Káhira i do dalších oblíbených míst jako jsou Luxor, Gíza, Asuán, Helwán, Suhag, Hurghada, Damanhur, Alexandrie či do letoviska u moře.

Nyní již nic nebrání tomu, aby Váš balíček dorazil co nejdříve. Stačí si zvolit správného přepravce z naší nabídky služeb a vyplnit formulář. A že je opravdu z čeho vybírat.

 

O Egyptě

Egypt je stát, který leží na severu Afriky. V Egyptě žije asi 80 milionů lidí na ploše více než 1 milion čtverečních kilometrů. Metropole Káhira není jen hlavním městem země, ale je také jedním z nejlidnatějších měst na světě. Egypt sousedí s Libyí a Súdánem. Nejdelší řeka v Africe, Nil, protéká zemí od jihu k severu a vlévá se do Středozemního moře. Egypt je stát s nejdelší historií sjednoceného státu na světě.