Expresní balík/dopis do Estonska i zpět s úsporou na poštovném až 70 %

Hlavní výhody služby Balík do zahraničí

  • bezkonkurenční cena poštovného do Estonska
  • import / doprava z Estonska do ČR nejlevněji
  • komfortní vyzvednutí zásilky na libovolné adrese
  • pojištění zásilky do Estonska až do 1 000 000 Kč
  • přeprava nákladu do Estonska o váze až 1 000 kg

Jak poslat balík do Estonska?

Odesílání zásilek do Estonska nikdy nebylo tak snadné! S námi nyní můžete porovnávat ceny významných přepravců, jako jsou TNT či UPS a objednávat dopravu do Estonska až o 70 % levněji než kdykoli předtím.

Cena přepravy při zasílání balíku do Estonska

Zadejte jednoduše váhu a rozměry balíčku do kalkulátoru poštovného a okamžitě obdržíte informace o ceně přepravy. V případě jakýchkoliv dotazů ohledně vytvoření objednávky nebo odeslání do Estonska nás neváhejte kontaktovat. Jsme vám plně k dispozici.

Poštovné můžete uhradit kreditní kartou, prostřednictvím GoPay nebo bankovním převodem. 

Garantujeme spolehlivé odeslání a expresní doručení zásilky do Estonska za nejnižší cenu!

Chcete znát cenu balíku do Estonska předem? Vypočítejte ji snadno a rychle! Spočítat cenu

Zásilka do jakékoliv destinace v Estonsku pro nás není problém. Zařídíme odeslání vašeho balíčku do estonské metropole Tallinn i do dalších oblíbených míst jako jsou Tartu, Kuressaare, Narva, Haapsalu, Rakvere, Keila, Valga, Pärnu či do letoviska u moře.

Nyní již nic nebrání tomu, aby váš balíček dorazil co nejdříve. Stačí jednoduše vyplnit online formulář.

Kolik stojí dopisy a balíky do země Estonsko?


Prohlédněte si orientační ceny našich zásilek dle hmotnosti. Pro konkrétní cenu, ve které bude zohledněn i rozměr zásilky a přesné místo doručení, využijte našeho kalkulátoru poštovného.Cena poštovného do země Estonsko již 445 Kč

Hmotnost zásilky Přepravce bez DPH  
balík 0.5 kg DPD Classic 445 Kč Objednat
balík 10 kg DPD Classic 649 Kč Objednat
balík 20 kg DPD Classic 889 Kč Objednat
balík 30 kg UPS Standard 980 Kč Objednat
balík 40 kg UPS Standard 1 516 Kč Objednat
balík 50 kg UPS Standard 1 558 Kč Objednat
balík 100 kg TNT Economy 6 120 Kč Objednat

Pravidla pro zasílání potravin a léků do EU

Trvanlivé potraviny lze v rámci EU zasílat v podstatě bez omezení. Výjimku tvoří potraviny, které podléhají rychlé zkáze nebo takové, které vyžadují speciální nároky na přepravu (např. chlazení). Zcela zakázaný je vývoz alkoholu.

Ani přeprava léků v rámci EU nemá žádná specifická omezující kritéria. Je předpokládáno, že jsou zasílány pouze pro osobní potřebu a jejich celkový počet má být tzv. přiměřený. Pokud se léčíte dlouhodobě (například astma) a potřebujete zaslat léky na dobu několika měsíců, doporučujeme opatřit si lékařskou zprávu v anglickém jazyce od vašeho ošetřujícího lékaře,  pro případ, že by nastaly jakékoliv komplikace.

Více informací o problematice spojené s přepravou léků získáte přímo na stránkách Celní správy.

Zajímavé informace o Estonsku

Estonsko je nejsevernějším z pobaltských států a v roce 1991 získalo nezávislost. Sousedí s Lotyšskem na jihu a s Ruskem na východě. Jde o přímořský stát, jehož hranici tvoří z větší části Baltské moře. Tallinn, hlavní město Estonska, je jedním z nejlépe zachovalých středověkých měst v Evropě s 398 000 obyvateli. V roce 1997 bylo zařazeno do seznamu památek UNESCO. Tallinn nabízí celou řadu památek.

Hlavním turistickým cílem je Staré Město s hradním vrchem Toompea. Z dalších čtvrtí Tallinnu je turistickým cílem především Kadriorg, kde se nachází pozdně barokní až raně klasicistní zámek z roku 1718, navržený Italem Nicolem Michettim jako letní rezidence Petra Velikého. Tallinn se také pyšní nejdéle fungující lékárnou v Evropě, Radniční lékárnou.