• bezkonkurenční cena poštovného s nejlepšími kurýry
  • import / doprava z Estonska do ČR nejlevnějí
  • v ceně vyzvednutí balíku na Vaší adrese
  • pojištění zásilky do Estonska až do 1 000 000 Kč
  • přeprava nákladu do Estonska o váze až 1 000 kg

Jak poslat balík do Estonska, cena přepravy a import / dovoz zásilek do ČR s vyzvednutím zdarma u odesílatele

Odesílání zásilek do Estonska nikdy nebylo tak snadné! S Balíkdozahraničí.cz nyní můžete porovnávat ceny významných přepravců, jako jsou TNT, UPS a objednávat dopravu do Estonska až o 60% levněji než kdykoli předtím. Přesvědčte se již nyní o naší široké nabídce služeb na Balíkdozahraničí.cz! Odešlete balíčky a ušetřete - s Balíkdozahraničí.cz.

 

Garangujeme Vám spolehlivé odeslání a expresní doručení zásilky do Estonska za nejnižší cenu!

Balíkdozahraničí.cz je profesionální portál, který spolupracuje s nejlepšími poskytovateli zasilatelských služeb v České republice. Zásilku do Estonska vyzvedneme u vás doma nebo v kanceláři, a také vám zajistíme pojištění zásilky. A co je nejlepší: s Balíkdozahraničí.cz ušetříte až 70%! Levné, spolehlivé a jednoduché - to jsou naše silné stránky!

 

Chcete-li využít našich služeb, stačí zadat rozměry a váhu balíku do Estonska do našeho kalkulátoru poštovného a kliknout na "Vypočítat". Vyberete si  - pro vás tu - nejlepší nabídku a vytvoříte objednávku do Estonska ve dvou jednoduchých krocích. Platíte pohodlně pomocí platební karty, Go Pay nebo bankovním převodem.

 

Spokojenost zákazníků jsou pro Balíkdozahraničí.cz nejvyšší prioritou. Rádi Vám poradíme a zodpovíme Vaše dotazy e-mailem nebo telefonicky. Aktuální polohu vašich balíků do Estonska můžete sledovat online. Přečtěte si také naše cenné rady pro bezpečné zabalení vašich zásilek. Můžete očekávat jedinečné služby a rychlejší, levnější a spolehlivější doručení!

Chcete znát cenu poštovného do Estonska předem? Vypočítat ji můžete snadno a rychle... Spočítat cenu

Zásilka do jakékoli destinace v Estonsku pro nás není problém. Zařídíme odeslání Vašeho balíčku do estonské metropole Tallinn i do dalších oblíbených míst jako jsou Tartu, Kuressaare, Narva, Haapsalu, Rakvere, Keila, Valga, Pärnu či do letoviska u moře.

Nyní již nic nebrání tomu, aby Váš balíček dorazil co nejdříve. Stačí si zvolit správného přepravce z naší nabídky služeb a vyplnit formulář. A že je opravdu z čeho vybírat.

 

O Estonsku:

Estonsko je nejsevernějším z pobaltských států a v roce 1991 získalo nezávislost od Sovětského svazu. Sousedí s Lotyšskem na jihu a s Ruskem na východě. Jde o přímořský stát, jehož hranici tvoří z větší části Baltské moře. Tallinn, hlavní město Estonska, je jedním z nejlépe zachovaných středověkých měst v Evropě s 398 000 obyvateli. V roce 1997 bylo zařazeno do seznamu památek UNESCO. Tallinn nabízí celou řadu památek.

Hlavním turistickým cílem je Staré Město s hradním vrchem Toompea. Z dalších čtvrtí Tallinnu je turistickým cílem především Kadriorg, kde se nachází pozdně barokní až raně klasicistní zámek z roku 1718, navržený Italem Nicolem Michettim jako letní rezidence Petra Velikého. Tallinn se také pyšní nejdéle fungující lékárnou v Evropě, Radniční lékárnou.