Expresní balík/dopis do Estonska i zpět s úsporou na poštovném až 70 %

Hlavní výhody služby Balík do zahraničí

  • bezkonkurenční cena poštovného do Estonska
  • import / doprava z Estonska do ČR nejlevněji
  • komfortní vyzvednutí zásilky na libovolné adrese
  • pojištění zásilky do Estonska až do 1 000 000 Kč
  • přeprava nákladu do Estonska o váze až 1 000 kg

Jak poslat balík do Estonska?

Odesílání zásilek do Estonska nikdy nebylo tak snadné! S námi nyní můžete porovnávat ceny významných přepravců, jako jsou TNT či UPS a objednávat dopravu do Estonska až o 70 % levněji než kdykoli předtím.

Cena přepravy při zasílání balíku do Estonska

Zadejte jednoduše váhu a rozměry balíčku do kalkulátoru poštovného a okamžitě obdržíte informace o ceně přepravy. V případě jakýchkoliv dotazů ohledně vytvoření objednávky nebo odeslání do Estonska nás neváhejte kontaktovat. Jsme vám plně k dispozici.

Poštovné můžete uhradit kreditní kartou, prostřednictvím GoPay nebo bankovním převodem. 

Garantujeme spolehlivé odeslání a expresní doručení zásilky do Estonska za nejnižší cenu!

Chcete znát cenu balíku do Estonska předem? Vypočítejte ji snadno a rychle! Spočítat cenu

Zásilka do jakékoliv destinace v Estonsku pro nás není problém. Zařídíme odeslání vašeho balíčku do estonské metropole Tallinn i do dalších oblíbených míst jako jsou Tartu, Kuressaare, Narva, Haapsalu, Rakvere, Keila, Valga, Pärnu či do letoviska u moře.

Nyní již nic nebrání tomu, aby váš balíček dorazil co nejdříve. Stačí jednoduše vyplnit online formulář.

Kolik stojí dopisy a balíky do země Estonsko?


Prohlédněte si orientační ceny našich zásilek dle hmotnosti. Pro konkrétní cenu, ve které bude zohledněn i rozměr zásilky a přesné místo doručení, využijte našeho kalkulátoru poštovného.Cena poštovného do země Estonsko již od 650 Kč

Hmotnost zásilky Přepravce bez DPH  
expresní dopis UPS Express Saver 650 Kč Objednat
balík 8 kg UPS Standard 710 Kč Objednat
balík 10 kg UPS Standard 734 Kč Objednat
balík 20 kg UPS Standard 783 Kč Objednat
balík 50 kg UPS Standard 1 433 Kč Objednat
balík 100 kg TNT Economy 5 150 Kč Objednat

Pravidla pro zasílání potravin a léků do EU

Trvanlivé potraviny lze v rámci EU zasílat v podstatě bez omezení. Výjimku tvoří potraviny, které podléhají rychlé zkáze nebo takové, které vyžadují speciální nároky na přepravu (např. chlazení). Zcela zakázaný je vývoz alkoholu.

Ani přeprava léků v rámci EU nemá žádná specifická omezující kritéria. Je předpokládáno, že jsou zasílány pouze pro osobní potřebu a jejich celkový počet má být tzv. přiměřený. Pokud se léčíte dlouhodobě (například astma) a potřebujete zaslat léky na dobu několika měsíců, doporučujeme opatřit si lékařskou zprávu v anglickém jazyce od vašeho ošetřujícího lékaře,  pro případ, že by nastaly jakékoliv komplikace.

Více informací o problematice spojené s přepravou léků získáte přímo na stránkách Celní správy.

Zajímavé informace o Estonsku

Estonsko je nejsevernějším z pobaltských států a v roce 1991 získalo nezávislost. Sousedí s Lotyšskem na jihu a s Ruskem na východě. Jde o přímořský stát, jehož hranici tvoří z větší části Baltské moře. Tallinn, hlavní město Estonska, je jedním z nejlépe zachovalých středověkých měst v Evropě s 398 000 obyvateli. V roce 1997 bylo zařazeno do seznamu památek UNESCO. Tallinn nabízí celou řadu památek.

Hlavním turistickým cílem je Staré Město s hradním vrchem Toompea. Z dalších čtvrtí Tallinnu je turistickým cílem především Kadriorg, kde se nachází pozdně barokní až raně klasicistní zámek z roku 1718, navržený Italem Nicolem Michettim jako letní rezidence Petra Velikého. Tallinn se také pyšní nejdéle fungující lékárnou v Evropě, Radniční lékárnou.