• bezkonkurenční cena poštovného s nejlepšími kurýry
  • import / doprava z Finska do ČR nejlevnějí
  • v ceně vyzvednutí balíku na Vaší adrese
  • pojištění zásilky do Finska až do 1 000 000 Kč
  • přeprava nákladu do Finska o váze až 1 000 kg

Jak poslat balík do Finska, cena přepravy a import / dovoz zásilek do ČR s vyzvednutím zdarma u odesílatele

Pošlete zásilky do Finska se službami renomovaných logistických partnerů, jako jsou TNT a UPS. Prostřednictvím naší spolupráce s významnými přepravci můžete získat slevu až 70% - naše ceny jsou nesrovnatelné! Odešlete již dnes svůj balíček do Finska a vychutnejte si služby společnosti Balíkdozahraničí.cz. S námi bude váš balíček doručen do Finska rychle a spolehlivě.

 

Garangujeme Vám spolehlivé odeslání a expresní doručení zásilky do Finska za nejnižší cenu!

Chcete poslat balíček? Jsme rádi, že vám můžeme pomoci.

Společnost Balíkdozahraničí.cz dodává vaše balíčky do Finska s předními českými dopravci. Objednejte teď - je to tak snadné. Zadejte rozměry, hmotnost a místo doručení vašich balíků do Finska do našeho kalkulátoru a klikněte na "Vypočítat". Poté se vám zobrazí všechny služby, které jsou dostupné. Vyberete vhodnou nabídku a určíte datum vyzvednutí. S Balíkdozahraničí.cz již nebudete muset opustit váš domov. Zvolte si čas a místo a my se o zásilku postaráme, ať už jste doma nebo v kanceláři!

Chcete znát cenu poštovného do Finska předem? Vypočítat ji můžete snadno a rychle... Spočítat cenu

Zaplatíte dle svého přání, bezpečně, pomocí kreditní karty, GoPay nebo bankovním převodem. Můžete sledovat aktuální polohu vašich balíků online z domova.

Zásilka do jakékoli destinace ve Finsku pro nás není problém. Zařídíme odeslání Vašeho balíčku do finské metropole Helsinky i do dalších oblíbených míst jako jsou Espoo, Tampere, Vantaa, Turku, Oulu, Jyväskylä, Lahti, Kuopio, či do jakéhokoli jiného města. Nyní již nic nebrání tomu, aby Váš balíček dorazil co nejdříve. Stačí si zvolit správného přepravce z naší nabídky služeb a vyplnit formulář. A že je opravdu z čeho vybírat.

Vzhledem k tomu, že spokojenost zákazníků je naší hlavní prioritou, můžete vždy kontaktovat naši zákaznickou linku. Naši pracovníci jsou Vám plně k dispozici. Těšíme se na osobní kontakt s vámi. Kontaktujte nás telefonicky nebo e-mailem a budeme se snažit vám ve všem vyjít vstříc. Tato služba je samozřejmě zcela zdarma! Abyste se přesvědčili, že je balíček optimálně chráněn proti poškození, věnujte pozornost bezpečnému zabalení vaší zásilky.