• bezkonkurenční cena poštovného s nejlepšími kurýry
  • import / doprava z Finska do ČR nejlevnějí
  • v ceně vyzvednutí balíku na Vaší adrese
  • pojištění zásilky do Finska až do 1 000 000 Kč
  • přeprava nákladu do Finska o váze až 1 000 kg

Jak poslat balík do Finska, cena přepravy a import / dovoz zásilek do ČR s vyzvednutím zdarma u odesílatele

Pošlete zásilky do Finska se službami renomovaných logistických partnerů, jako jsou TNT a UPS. Prostřednictvím naší spolupráce s významnými přepravci můžete získat slevu až 70% - naše ceny jsou nesrovnatelné! Odešlete již dnes svůj balíček do Finska a vychutnejte si služby společnosti Balíkdozahraničí.cz. S námi bude váš balíček doručen do Finska rychle a spolehlivě.

 

Garangujeme Vám spolehlivé odeslání a expresní doručení zásilky do Finska za nejnižší cenu!

Chcete poslat balíček? Jsme rádi, že vám můžeme pomoci.

Společnost Balíkdozahraničí.cz dodává vaše balíčky do Finska s předními českými dopravci. Objednejte teď - je to tak snadné. Zadejte rozměry, hmotnost a místo doručení vašich balíků do Finska do našeho kalkulátoru a klikněte na "Vypočítat". Poté se vám zobrazí všechny služby, které jsou dostupné. Vyberete vhodnou nabídku a určíte datum vyzvednutí. S Balíkdozahraničí.cz již nebudete muset opustit váš domov. Zvolte si čas a místo a my se o zásilku postaráme, ať už jste doma nebo v kanceláři!

Chcete znát cenu poštovného do Finska předem? Vypočítat ji můžete snadno a rychle... Spočítat cenu

Zaplatíte dle svého přání, bezpečně, pomocí kreditní karty, GoPay nebo bankovním převodem. Můžete sledovat aktuální polohu vašich balíků online z domova.

 

Vzhledem k tomu, že spokojenost zákazníků je naší hlavní prioritou, můžete vždy kontaktovat naši zákaznickou linku. Naši pracovníci jsou Vám plně k dispozici. Těšíme se na osobní kontakt s vámi. Kontaktujte nás telefonicky nebo e-mailem a budeme se snažit vám ve všem vyjít vstříc. Tato služba je samozřejmě zcela zdarma! Abyste se přesvědčili, že je balíček optimálně chráněn proti poškození, věnujte pozornost bezpečnému zabalení vaší zásilky.