• bezkonkurenční cena poštovného s nejlepšími kurýry
  • import / doprava z Irska do ČR nejlevnějí
  • v ceně vyzvednutí balíku na Vaší adrese
  • pojištění zásilky do Irska až do 1 000 000 Kč
  • přeprava nákladu do Irska o váze až 1 000 kg

Jak poslat balík do Irska, cena přepravy a import / dovoz zásilek do ČR s vyzvednutím zdarma u odesílatele

Pokud chcete překvapit své přátele a příbuzné v Irsku balíčkem, jistě přemýšlíte, která společnost by jej měla do země zelených luk doručit. V případě, že se obrátíte na společnost Balíkdozahraničí.cz, nebude to problém. Zasíláme s přepravci, jako jsou TNT a UPS. Se slevou 70% vám Balíkdozahraničí.cz nabízí možnost odeslat zásilku co nejlevněji. 

 

Garangujeme Vám spolehlivé odeslání a expresní doručení zásilky do Irska za nejnižší cenu!

Odesílejte vaše balíčky do Irska s Balíkdozahraničí.cz. Nejste si jistí, zda může být obsah vašeho balíčku odeslán? Služba Balíkdozahraničí.cz vám poskytne odpovědi na všechny vaše otázky. Po správném změření balíčku, zadejte váhu a rozměry zásilky do kalkulátoru poštovného. Společnost Balíkdozahraničí.cz vám nabízí nejvýznamnější kurýrní služby. Zvolte si tu správnou a věřte nám - balíčky s námi budou v bezpečí.

 

Všechny naše služby nabízíme s možností svozu přímo na vaší adrese. Stačí si zvolit čas a pohodlně počkat na pohovce na kurýra. Vzhledem k tomu, že se Irsko nachází v rámci EU, pro váš balíček naleznete mnoho možností odeslání. Expresní služby nabízené firmou Balíkdozahraničí.cz umožňují doručení vašeho balíčku již následující pracovní den. Máte-li jakékoli dotazy, obraťte se na naše zákaznické centrum, vždy jsme Vám k dispozici.

 

Zásilka do jakékoliv destinace v Irsku pro nás není problém. Zařídíme odeslání Vašeho balíčku do irské metropole i do dalších oblíbených míst jako jsou Dublin, Cork, Limerick, Galway, Waterford, či do jiného města.

Nyní již nic nebrání tomu, aby Váš balíček dorazil co nejdříve. Stačí si zvolit správného přepravce z naší nabídky služeb a vyplnit formulář. A že je opravdu z čeho vybírat.

Chcete znát cenu poštovného do Irska předem? Vypočítat ji můžete snadno a rychle... Spočítat cenu

Zásilka do jakékoli destinace v Irsku pro nás není problém. Zařídíme odeslání Vašeho balíčku do irské metropole Dublin i do dalších oblíbených míst jako jsou Cork, Limerick, Galway, Waterford, Killarney, Limerick, Howth, Tralee, či do jiného města.

Nyní již nic nebrání tomu, aby Váš balíček dorazil co nejdříve. Stačí si zvolit správného přepravce z naší nabídky služeb a vyplnit formulář. A že je opravdu z čeho vybírat.