Balík do Kanady
  • bezkonkurenční cena poštovného do Kanady
  • rychlost dodání - expresně do 24 hodin
  • v ceně vyzvednutí zásilky na Vaší adrese
  • pojištění zásilky do Kanady až do 1 000 000 Kč
  • možnost přepravy nákladu do Kanady o váze až 1 000 kg

Přeprava zásilky do Kanady, ceník balíku a celní předpisy

Díky nám můžete odeslat balíček do Kanady super levně. Bezpečnost a zákaznický servis jsou naší hlavní prioritou! Proto spolupracujeme pouze s nejlepšími mezinárodními společnostmi, jako jsou TNT nebo UPS, a nabízíme vám prvotřídní servis s až 70% slevou! Objednejte balíček pro přepravu do Kanady. Všechny přepravní služby zahrnují pojištění a vyzvednutí zásilky v domácnosti nebo v kanceláři.

 

Odeslání balíčku do Kanady? S námi je to prosté

Proces objednávání je velmi snadný: do kalkulátoru zadáte rozměry a hmotnost zásilky do Kanady a získáte ty nejlepší ceny a informace o našich spolehlivých přepravních službách. Objednávku vytvoříte v pár jednoduchých krocích, zvolíte svého oblíbeného přepravce, datum odeslání a pohodlně uhradíte kreditní kartou nebo bankovním převodem. 

 

Balíček si vyzvedneme přímo od vás    

Nepříjemné fronty jsou věcí minulosti. Podle potřeby vyzvedneme balíček do Kanady přímo u vás doma nebo v kanceláři. Zvláště při přepravě do zahraničí vám doporučujeme pečlivě si přečíst  informace o správném balení. Kromě vyzvednutí vám také pomůžeme s přípravou požadovaných celních dokumentů, které vytvoříme na konci objednávkového procesu. Stačí dokumenty podepsat a předat řidiči. Mysleli jsme na všechno, a proto jsme pro vás zpracovali tipy pro bezproblémové proclení zásilky.

Zjistěte jaká je cena přepravného do Kanady předem. Vypočítat ji můžete snadno a rychle... Spočítat cenu

Zásilka do jakékoli destinace v Kanadě pro nás není problém. Zařídíme odeslání Vašeho balíčku do kanadské metropole Ottawa i do dalších oblíbených míst jako jsou​ Toronto, Montreal, Vancouver, Calgary, Edmonton, Québec, Hamilton, Winnipeg.

Nyní již nic nebrání tomu, aby Váš balíček dorazil co nejdříve. Stačí si zvolit správného přepravce z naší nabídky služeb a vyplnit formulář. A že je opravdu z čeho vybírat.

 

Základní celní předpisy pro Kanadu

Vzhledem k tomu, že Kanada je nečlenská země EU, existuje několik pravidel, které je při přepravě balíků potřeba dodržovat. Mnoho produktů má také omezení dovozu. 

Soukromé balíky jsou osvobozeny od daní a poplatků až do výše 20 USD (kanadské dolary). Balíčky by měly být jasně označeny jako dárek. Kromě toho musí být k zásilce připojena pro forma invoice.  U dárků s hodnotou vyšší než 20 USD se mohou hradit celní poplatky. Dovoz alkoholu je zakázán. Dovoz bankovek, mincí, šperků a drahých kamenů v běžných zásilkách není povolen. Rostliny, potraviny a zbraně lze odeslat pouze s povolením kanadských úřadů.  

Odesílání zásilek na adresy P.O. BOXU není obecně povoleno. Zásilky, které porušují kanadské celní předpisy, jsou vráceny nebo zničeny celními orgány. Další informace o kanadských dovozních předpisech naleznete na webových stránkách kanadské celního úřadu. 

 

Máte nějaké otázky?

Naše zákaznická linka vám poskytne veškeré informace. Chtěli byste se dozvědět více o vhodném balení vašich zásilek nebo o cenách poštovného? Prohlédněte si naše webové stránky, kde naleznete všechny potřebné informace. Po odeslání můžete snadno sledovat pohyb vašich zásilek prostřednictvím online sledování.