Balík do Kanady

Expresní balík/dopis do Kanady i zpět s úsporou na poštovném až 70 %

Hlavní výhody služby Balík do zahraničí

  • bezkonkurenční cena poštovného do Kanady
  • expresní doručení balíku do 24 hodin
  • komfortní vyzvednutí zásilky na libovolné adrese
  • pojištění zásilky do Kanady až do 1 000 000 Kč
  • přeprava nákladu do Kanady o váze až 1 000 kg

Jak poslat balík do Kanady?

Díky nám můžete odeslat balíček do Kanady super levně. Bezpečnost a zákaznický servis jsou naší hlavní prioritou! Proto spolupracujeme pouze s nejlepšími mezinárodními přepravními společnostmi, jako jsou TNT nebo UPS, a nabízíme prvotřídní servis s až 70% slevou! Všechny přepravní služby zahrnují pojištění a vyzvednutí zásilky v domácnosti nebo v kanceláři.

Proces objednávání přepravy je velmi snadný: do kalkulátoru poštovného zadáte rozměry a hmotnost zásilky do Kanady a okamžitě získáte informace o možnostech přepravy. 

Objednávku vytvoříte v pár jednoduchých krocích, zvolíte svého oblíbeného přepravce, datum odeslání a pohodlně uhradíte poštovné kreditní kartou nebo bankovním převodem. Nepříjemné fronty na poště jsou minulostí. Zásilku vyzvedneme na určeném libovolném místě a spolehlivě doručíme adresátovi.

Zásilku nezapomeňte řádně zabalit a pokud tápete, přečtěte si informace jak správně zabalit balík.

 

Celní předpisy při odesílání balíku do Kanady

Vzhledem k tomu, že Kanada není členem EU, existuje několik pravidel, které je při přepravě balíků potřeba dodržovat. Mnoho produktů má také omezení dovozu

Soukromé balíky jsou osvobozeny od daní a poplatků až do výše 20 CAD (kanadské dolary). Balíčky by měly být jasně označeny jako dárek. Kromě toho musí být k zásilce připojena pro forma invoice. U dárků s hodnotou vyšší než 20 CAD se mohou hradit celní poplatky. Dovoz alkoholu je zakázán. Dovoz bankovek, mincí, šperků a drahých kamenů v běžných zásilkách není povolen. Rostliny, potraviny a zbraně lze odeslat pouze s povolením kanadských úřadů.  

Odesílání zásilek na adresy P.O. BOXU není obecně povoleno. Zásilky, které porušují kanadské celní předpisy, jsou vráceny nebo zničeny celními orgány. Další informace o kanadských dovozních předpisech naleznete na webových stránkách Ministerstva zahraničí ČR. 

Požadované celní dokumenty pro vaši zásilku vytvoříme na konci objednávkového procesu. Stačí je podepsat a předat řidiči.

Garantujeme spolehlivé odeslání a expresní doručení zásilky do Kanady za nejnižší cenu!

Chcete znát cenu balíku do Kanady předem? Vypočítejte ji snadno a rychle! Spočítat cenu

Zásilka do jakékoliv destinace v Kanadě pro nás není problém. Zařídíme odeslání vašeho balíčku do kanadské metropole Ottawa i do dalších oblíbených míst jako jsou​ Toronto, Montreal, Vancouver, Calgary, Edmonton, Québec, Hamilton či Winnipeg.

Nyní již nic nebrání tomu, aby váš balíček dorazil co nejdříve. Stačí jednoduše vyplnit online formulář.

Chcete vědět, zda váš balíček bezpečně dorazil do cíle? Žádný problém, zásilku můžete nepřetržitě sledovat online.