Expresní balík/dopis do Litvy i zpět s úsporou na poštovném až 70 %

Hlavní výhody služby Balík do zahraničí

  • bezkonkurenční cena poštovného do Litvy
  • import / doprava z Litvy do ČR nejlevněji
  • komfortní vyzvednutí zásilky na libovolné adrese
  • pojištění zásilky do Litvy až do 1 000 000 Kč
  • přeprava nákladu do Litvy o váze až 1 000 kg

Jak poslat balík do Litvy?

Odesílejte zásilky do Litvy levně a snadno jako nikdy předtím! Porovnejte ceny mezinárodních přepravních společností jako jsou TNT a UPS. Najděte nejlepší nabídku a objednejte přepravu online ve dvou jednoduchých krocích!

Cena přepravy při zasílání balíku do Litvy

Jednoduše zadejte rozměry, váhu a místo doručení balíků do Litvy v kalkulátoru poštovného, klikněte na "Vypočítat" a vyberte si přepravní společnost. Poté uhraďte dle vaší libosti kreditní kartou, GoPay nebo bankovním převodem a zbytek nechte na nás! 

Garantujeme spolehlivé odeslání a expresní doručení zásilky do Litvy za nejnižší cenu!

V případě jakýchkoliv dotazů ohledně vytvoření objednávky nebo odeslání balíku do Litvy nás neváhejte kontaktovat. Jsme vám plně k dispozici.

Chcete znát cenu balíku do Litvy předem? Vypočítejte ji snadno a rychle! Spočítat cenu

Zásilka do jakékoliv destinace v Litvě pro nás není problém. Zařídíme odeslání vašeho balíčku do litevské metropole Vilnius i do dalších oblíbených míst jako jsou Kaunas, Klaipéda, Šiauliai, Panevéžys, Alytus, Marijampole, Mažeikiai, Trakai či do letoviska u moře.

Nyní již nic nebrání tomu, aby váš balíček dorazil co nejdříve. Stačí jednoduše vyplnit online formulář.

Zajímavé informace o Litvě

Litva je nejjižnější a největší ze tří pobaltských zemí. Litva má společné hranice s Lotyšskem, Běloruskem, Ruskem a Polskem a má přímý přístup do Baltského moře, což se ukazuje býti turistickou a hospodářskou výhodou. 

Z přibližně tří milionů lidí žije každý šestý člověk v hlavním městě Vilniusu. Jeho historické centrum bylo pro svou jedinečnost zapsáno na Seznam světového dědictví UNESCO. Litva získala svou nezávislost v roce 1990 a od roku 2004 je členem EU. V Litvě žije mnoho etnických menšin, to znamená, že kromě oficiálního jazyka litevštiny se mluví i dalšími jazyky, jako jsou ruština a polština.