• bezkonkurenční cena poštovného s nejlepšími kurýry
  • import / doprava z Litvy do ČR nejlevnějí
  • v ceně vyzvednutí balíku na Vaší adrese
  • pojištění zásilky do Litvy až do 1 000 000 Kč
  • přeprava nákladu do Litvy o váze až 1 000 kg

Jak poslat balík do Litvy, cena přepravy a import / dovoz zásilek do ČR s vyzvednutím zdarma u odesílatele

Díky službě Balíkdozahraničí.cz můžete svůj balíček odeslat do Litvy levně a snadně jako nikdy předtím! Porovnejte ceny mezinárodních přepravních společností, jako jsou TNT a UPS. Najděte nejlepší nabídku a objednejte ve dvou jednoduchých krocích! Přeprava do Litvy nyní rychleji než kdy jindy - ušetřete čas a peníze s Balíkdozahraničí.cz!

 

Garangujeme Vám spolehlivé odeslání a expresní doručení zásilky do Litvy za nejnižší cenu!

Pouze Balíkdozahraničí.cz vám nabízí příležitost porovnat ceny všech známých poskytovatelů kurýrních služeb, kterou si pak jednoduše objednáte. A navíc: Díky naší úzké spolupráci s přepravci, jako UPS, TNT můžete ušetřit až 70%! Kromě toho si váš balíček vyzvedneme přímo u vás doma, zajistíme vám pojištění a budeme vás průběžně informovat o stavu objednávky.

 

Jednoduše zadejte rozměry, váhu a místo určení vašich balíků do Litvy v našem kalkulátoru, klikněte na "Vypočítat" a vyberte si službu doručení. Poté uhraďte dle vaší libosti kreditní kartou, GoPay nebo bankovním převodem a zbytek nechte na nás! Objednejte si zásilku do Litvy jednoduše jako nikdy předtím. 

 

Máte-li jakékoli dotazy ohledně našich služeb, obraťte se na naši zákaznickou linku, která Vám zodpoví všechny dotazy telefonicky nebo e-mailem. Teď již nic nebrání tomu, aby vaše balíčky dorazily do Litvy. 

Chcete znát cenu poštovného do Litvy předem? Vypočítat ji můžete snadno a rychle... Spočítat cenu

Zásilka do jakékoli destinace v Litvě pro nás není problém. Zařídíme odeslání Vašeho balíčku do litevské metropole Vilnius i do dalších oblíbených míst jako jsou Kaunas, Klaipéda, Šiauliai, Panevéžys, Alytus, Marijampole, Mažeikiai, Trakai či do letoviska u moře.

Nyní již nic nebrání tomu, aby Váš balíček dorazil co nejdříve. Stačí si zvolit správného přepravce z naší nabídky služeb a vyplnit formulář. A že je opravdu z čeho vybírat.

 

O Litvě

Litva je nejjižnější a největší ze tří pobaltských zemí. Litva má společné hranice s Lotyšskem, Běloruskem, Ruskem a Polskem a má přímý přístup do Baltského moře, což se ukazuje býti turistickou a hospodářskou výhodou. Z přibližně tří milionů lidí žije každý šestý člověk v hlavním městě Vilniusu. Jeho historické centrum bylo pro svou jedinečnost zapsáno na Seznam světového dědictví UNESCO. Litva získala svou nezávislost v roce 1990 a od roku 2004 je členem EU. V Litvě žije mnoho etnických menšin, to znamená, že kromě oficiálního jazyka litevštiny se mluví i dalšími jazyky, jako jsou ruština a polština.