Expresní balík/dopis do Litvy i zpět s úsporou na poštovném až 70 %

Hlavní výhody služby Balík do zahraničí

  • bezkonkurenční cena poštovného do Litvy
  • import / doprava z Litvy do ČR nejlevněji
  • komfortní vyzvednutí zásilky na libovolné adrese
  • pojištění zásilky do Litvy až do 1 000 000 Kč
  • přeprava nákladu do Litvy o váze až 1 000 kg

Jak poslat balík do Litvy?

Odesílejte zásilky do Litvy levně a snadno jako nikdy předtím! Porovnejte ceny mezinárodních přepravních společností jako jsou TNT a UPS. Najděte nejlepší nabídku a objednejte přepravu online ve dvou jednoduchých krocích!

Cena přepravy při zasílání balíku do Litvy

Jednoduše zadejte rozměry, váhu a místo doručení balíků do Litvy v kalkulátoru poštovného, klikněte na "Vypočítat" a vyberte si přepravní společnost. Poté uhraďte dle vaší libosti kreditní kartou, GoPay nebo bankovním převodem a zbytek nechte na nás! 

Garantujeme spolehlivé odeslání a expresní doručení zásilky do Litvy za nejnižší cenu!

V případě jakýchkoliv dotazů ohledně vytvoření objednávky nebo odeslání balíku do Litvy nás neváhejte kontaktovat. Jsme vám plně k dispozici.

Chcete znát cenu balíku do Litvy předem? Vypočítejte ji snadno a rychle! Spočítat cenu

Zásilka do jakékoliv destinace v Litvě pro nás není problém. Zařídíme odeslání vašeho balíčku do litevské metropole Vilnius i do dalších oblíbených míst jako jsou Kaunas, Klaipéda, Šiauliai, Panevéžys, Alytus, Marijampole, Mažeikiai, Trakai či do letoviska u moře.

Nyní již nic nebrání tomu, aby váš balíček dorazil co nejdříve. Stačí jednoduše vyplnit online formulář.

Kolik stojí dopisy a balíky do země Litva?


Prohlédněte si orientační ceny našich zásilek dle hmotnosti. Pro konkrétní cenu, ve které bude zohledněn i rozměr zásilky a přesné místo doručení, využijte našeho kalkulátoru poštovného.Cena poštovného do země Litva již 409 Kč

Hmotnost zásilky Přepravce bez DPH  
balík 0.5 kg DPD Classic 409 Kč Objednat
balík 10 kg DPD Classic 632 Kč Objednat
balík 20 kg DPD Classic 769 Kč Objednat
balík 30 kg UPS Standard 886 Kč Objednat
balík 40 kg UPS Standard 1 405 Kč Objednat
balík 50 kg UPS Standard 1 443 Kč Objednat
balík 100 kg TNT Economy 3 897 Kč Objednat

Pravidla pro zasílání potravin a léků do EU

Trvanlivé potraviny lze v rámci EU zasílat v podstatě bez omezení. Výjimku tvoří potraviny, které podléhají rychlé zkáze nebo takové, které vyžadují speciální nároky na přepravu (např. chlazení). Zcela zakázaný je vývoz alkoholu.

Ani přeprava léků v rámci EU nemá žádná specifická omezující kritéria. Je předpokládáno, že jsou zasílány pouze pro osobní potřebu a jejich celkový počet má být tzv. přiměřený. Pokud se léčíte dlouhodobě (například astma) a potřebujete zaslat léky na dobu několika měsíců, doporučujeme opatřit si lékařskou zprávu v anglickém jazyce od vašeho ošetřujícího lékaře,  pro případ, že by nastaly jakékoliv komplikace.

Více informací o problematice spojené s přepravou léků získáte přímo na stránkách Celní správy.

Zajímavé informace o Litvě

Litva je nejjižnější a největší ze tří pobaltských zemí. Litva má společné hranice s Lotyšskem, Běloruskem, Ruskem a Polskem a má přímý přístup do Baltského moře, což se ukazuje býti turistickou a hospodářskou výhodou. 

Z přibližně tří milionů lidí žije každý šestý člověk v hlavním městě Vilniusu. Jeho historické centrum bylo pro svou jedinečnost zapsáno na Seznam světového dědictví UNESCO. Litva získala svou nezávislost v roce 1990 a od roku 2004 je členem EU. V Litvě žije mnoho etnických menšin, to znamená, že kromě oficiálního jazyka litevštiny se mluví i dalšími jazyky, jako jsou ruština a polština.