• bezkonkurenční cena poštovného s nejlepšími kurýry
  • import / doprava z Lotyšska do ČR nejlevnějí
  • v ceně vyzvednutí balíku na Vaší adrese
  • pojištění zásilky do Lotyšska až do 1 000 000 Kč
  • přeprava nákladu do Lotyšska o váze až 1 000 kg

Jak poslat balík do Lotyšska, cena přepravy a import / dovoz zásilek do ČR s vyzvednutím zdarma u odesílatele

Balíkdozahraničí.cz usnadní vaše zasílání do Lotyšska! Využijte naše služby a již nyní odešlete balíčky do Lotyšska až o 70% levněji než dříve. Všestranná služba společnosti Balíkdozahraničí.cz vás přesvědčí!

 

Garangujeme Vám spolehlivé odeslání a expresní doručení zásilky do Lotyšska za nejnižší cenu!

Díky službě Balíkdozahraničí.cz můžete svůj balíček do Lotyšska odeslat jednoduše a pohodlně jako nikdy předtím! Vyberte si ze seznamu mezinárodních přepravců, jako jsou UPS, TNT a ušetřete až 70% ve srovnání s jinými společnostmi. Balíkdozahraničí.cz přináší i další výhody:cesta na poštu je již věcí minulosti, protože naši přepravci vyzvednou balíček do Lotyšska přímo u vás doma nebo v kanceláři.

 

Použijte kalkulátor poštovného, jednoduše zadejte hmotnost, rozměry a cíl doručení vašich balíků do Lotyšska a klikněte na "Vypočítat". Pokud jste našli nejlevnější nabídku, uhraďte pohodlně kartou online, bankovním převodem nebo Go Pay. 

 

Máte otázky ohledně objednávek a doručení do Lotyšska? Naši zkušení pracovníci vám velmi rádi pomohou. Kromě toho poskytujeme pojištění přepravy do výše 2.500,-Kč zdarma a s online sledováním budete vždy informováni o aktuálním stavu objednávky.

Chcete znát cenu poštovného do Lotyšska předem? Vypočítat ji můžete snadno a rychle... Spočítat cenu

Zásilka do jakékoli destinace v Lotyšsku pro nás není problém. Zařídíme odeslání Vašeho balíčku do lotyšské metropole Riga i do dalších oblíbených míst jako jsou Daugavpils, Liepaja, Vec-Liepaja, Veclikupeni, Elgava, Jurmala, Vindau, Jelgava, či do letoviska u moře.

Nyní již nic nebrání tomu, aby Váš balíček dorazil co nejdříve. Stačí si zvolit správného přepravce z naší nabídky služeb a vyplnit formulář. A že je opravdu z čeho vybírat.

Vypočítejte si cenu poštovného, vytvořte objednávku a ušetříte peníze a čas - funguje to! 

 

O Lotyšsku:

Lotyšsko je jedním ze tří pobaltských států. Na severu hraničí Lotyšsko s Estonskem, na východě s Ruskem, na jihovýchodě s Běloruskem a na jihu s Litvou. Lotyšsko má více než dva miliony obyvatel. Hlavním městem je Riga. Riga je hospodářským a kulturním centrem celého Lotyšska. Úředním jazykem země je lotyština, ale běžně se hovoří také rusky. V roce 1991 Lotyšsko znovu získalo svou nezávislost. Asi 30% obyvatel v dnešním Lotyšsku jsou Rusové. Stejně jako ostatní pobaltské státy vstoupilo Lotyšsko do Evropské unie v roce 2004.