Expresní balík/dopis do Lotyšska i zpět s úsporou na poštovném až 70 %

Hlavní výhody služby Balík do zahraničí

  • bezkonkurenční cena poštovného do Lotyšska
  • import / doprava z Lotyšska do ČR nejlevněji
  • komfortní vyzvednutí zásilky na libovolné adrese
  • pojištění zásilky do Lotyšska až do 1 000 000 Kč
  • přeprava nákladu do Lotyšska o váze až 1 000 kg

Jak poslat balík do Lotyšska?

Usnadníme zasílání malých i velkých balíků a zásilek! Využijte naše služby a již nyní odešlete balíčky do Lotyšska až o 70 % levněji než dříve.

Porovnejte ceny mezinárodních přepravních společností jako jsou TNT a UPS. Najděte nejlepší nabídku a jednoduše objednejte přepravu online! Zásilku vyzvedneme na určeném místě a spolehlivě doručíme adresátovi.

Kolik stojí balík do Lotyšska?

Použijte kalkulátor poštovného, jednoduše zadejte hmotnost, rozměry a cíl doručení vašich balíků do Lotyšska a klikněte na "Vypočítat". Vyberte si přepravní společnost a poštovné uhraďte pohodlně kartou online, bankovním převodem nebo GoPay. 

Garantujeme spolehlivé odeslání a expresní doručení zásilky do Lotyšska za nejnižší cenu!

Máte otázky ohledně objednávek a doručení do Lotyšska? Neváhejte nás kontaktovat, naši zkušení pracovníci vám velmi rádi pomohou. Kromě toho poskytujeme pojištění přepravy do výše 2.500,- Kč zdarma a s online sledováním zásilky budete vždy informováni o aktuálním stavu objednávky.

Chcete znát cenu balíku do Lotyšska předem? Vypočítejte ji snadno a rychle! Spočítat cenu

Zásilka do jakékoliv destinace v Lotyšsku pro nás není problém. Zařídíme odeslání vašeho balíčku do lotyšské metropole Riga i do dalších oblíbených míst jako jsou Daugavpils, Liepaja, Vec-Liepaja, Veclikupeni, Elgava, Jurmala, Vindau, Jelgava či do letoviska u moře.

Nyní již nic nebrání tomu, aby váš balíček dorazil co nejdříve. Stačí jednoduše vyplnit online formulář.

Kolik stojí dopisy a balíky do země Lotyšsko?


Prohlédněte si orientační ceny našich zásilek dle hmotnosti. Pro konkrétní cenu, ve které bude zohledněn i rozměr zásilky a přesné místo doručení, využijte našeho kalkulátoru poštovného.Cena poštovného do země Lotyšsko již 409 Kč

Hmotnost zásilky Přepravce bez DPH  
balík 0.5 kg DPD Classic 409 Kč Objednat
balík 10 kg DPD Classic 608 Kč Objednat
balík 20 kg DPD Classic 757 Kč Objednat
balík 30 kg UPS Standard 886 Kč Objednat
balík 40 kg UPS Standard 1 405 Kč Objednat
balík 50 kg UPS Standard 1 443 Kč Objednat
balík 100 kg TNT Economy 6 120 Kč Objednat

Pravidla pro zasílání potravin a léků do EU

Trvanlivé potraviny lze v rámci EU zasílat v podstatě bez omezení. Výjimku tvoří potraviny, které podléhají rychlé zkáze nebo takové, které vyžadují speciální nároky na přepravu (např. chlazení). Zcela zakázaný je vývoz alkoholu.

Ani přeprava léků v rámci EU nemá žádná specifická omezující kritéria. Je předpokládáno, že jsou zasílány pouze pro osobní potřebu a jejich celkový počet má být tzv. přiměřený. Pokud se léčíte dlouhodobě (například astma) a potřebujete zaslat léky na dobu několika měsíců, doporučujeme opatřit si lékařskou zprávu v anglickém jazyce od vašeho ošetřujícího lékaře,  pro případ, že by nastaly jakékoliv komplikace.

Více informací o problematice spojené s přepravou léků získáte přímo na stránkách Celní správy.

Zajímavé informace o Lotyšsku

Lotyšsko je jedním ze tří pobaltských států. Na severu hraničí s Estonskem, na východě s Ruskem, na jihovýchodě s Běloruskem a na jihu s Litvou. Lotyšsko má více než dva miliony obyvatel. Hlavním městem je Riga, která je hospodářským a kulturním centrem celého Lotyšska. 

Úředním jazykem země je lotyština, ale běžně se hovoří také rusky. V roce 1991 Lotyšsko znovu získalo svou nezávislost. Asi 30 % obyvatel v dnešním Lotyšsku jsou Rusové. Stejně jako ostatní pobaltské státy vstoupilo Lotyšsko do Evropské unie v roce 2004.