• bezkonkurenční cena poštovného s nejlepšími kurýry
  • import / doprava z Maďarska do ČR nejlevnějí
  • v ceně vyzvednutí balíku na Vaší adrese
  • pojištění zásilky do Maďarska až do 1 000 000 Kč
  • přeprava nákladu do Maďarska o váze až 1 000 kg

Jak poslat balík do Maďarska, cena přepravy a import / dovoz zásilek do ČR s vyzvednutím zdarma u odesílatele

Chcete poslat balík do Maďarska a ušetřit až 70 %? S Balíkdozahraničí.cz to není žádný problém! Díky úzkému partnerství s renomovanými poskytovateli zásilkových služeb, jako jsou UPS a TNT, vám zaručujeme nejen tyto cenové výhody, ale také vynikající služby.

Přesvědčte se již nyní o naší široké nabídce služeb na Balíkdozahraničí.cz!

 

Garangujeme Vám spolehlivé odeslání a expresní doručení zásilky do Maďarska za nejnižší cenu!

Chcete-li využít našich služeb, stačí jednoduše zadat váhu a rozměry do našeho kalkulátoru poštovného, kliknout na ,,Vypočítat“, a my vám nabídneme nejrychlejší a nejdostupnější možnosti dopravy do Maďarska. 

Pokud si objednáte s Balíkdozahraničí.cz, vyzvednutí Vaší zásilky, kdekoliv určíte, je již zahrnuto v ceně. Díky pojištění je balíček chráněn před ztrátou nebo poškozením. Pojištění do 2 500 Kč je zdarma, pojištění na vyšší částku je samozřejmě také možné. 

Objednejte si službu, kterou jste si zvolili a jednoduše a pohodlně uhraďte kreditní kartou online, bankovním převodem nebo prostřednictvím GoPay.

Chcete znát cenu poštovného do Maďarska předem? Vypočítat ji můžete snadno a rychle... Spočítat cenu

Zásilka do jakékoli destinace v Maďarsku pro nás není problém. Zařídíme odeslání Vašeho balíčku do maďarské metropole Budapešť i do dalších oblíbených míst jako jsou Debrecín, Miškovec, Segedín, Pécs, Győr, Šoproň, Eger, Pécs, či do jiného města.

Nyní již nic nebrání tomu, aby Váš balíček dorazil co nejdříve. Stačí si zvolit správného přepravce z naší nabídky služeb a vyplnit formulář. A že je opravdu z čeho vybírat.

 

Kontaktujte nás!

Pro další informace jsme vám kdykoliv k dispozici. Od objednání přepravy až po samotné doručení je Balíkdozahraničí.cz vždy na vaší straně. 

Další výhodou je, že vaši zásilku můžete kdykoliv sledovat online pomocí sledovacího čísla, které od nás obdržíte. Využijte výhody naší všestranné služby a zasílejte své balíčky do Maďarska rychle, levně a bezstarostně jako nikdy předtím!

S vašimi otázkami o vyzvednutí nebo zaslání můžete kdykoliv kontaktovat náš přívětivý personál, který ochotně zodpoví vaše otázky o vyzvednutí, přepravě, a mnohem více. Kontaktovat nás můžete telefonicky, nebo prostřednictvím e-mailu.