Expresní balík/dopis do Maďarska i zpět s úsporou na poštovném až 70 %

Hlavní výhody služby Balík do zahraničí

  • bezkonkurenční cena poštovného do Maďarska
  • import / doprava z Maďarska do ČR nejlevněji
  • komfortní vyzvednutí zásilky na libovolné adrese
  • pojištění zásilky do Maďarska až do 1 000 000 Kč
  • přeprava nákladu do Maďarska o váze až 1 000 kg

Jak poslat balík do Maďarska?

Chcete poslat balík do Maďarska a ušetřit až 70 %? Žádný problém! Díky úzkému partnerství s renomovanými poskytovateli zásilkových služeb jako jsou UPS a TNT, vám zaručujeme nejen tyto cenové výhody, ale také vynikající služby.

Garantujeme spolehlivé odeslání a expresní doručení zásilky do Maďarska za nejnižší cenu!

Kolik stojí balík do Maďarska?

Zadejte jednoduše váhu a rozměry zásilky do kalkulátoru poštovného, klikněte na ”Vypočítat“, a my vám nabídneme nejrychlejší a nejdostupnější možnosti dopravy do Maďarska. Vyzvednutí zásilky na libovolném místě je již zahrnuto v ceně, stejně jako pojištění do 2 500 Kč. Pojištění na vyšší částku je samozřejmě také možné.

Objednejte zvolenou přepravní službu a pohodlně uhraďte poštovné kreditní kartou online, bankovním převodem nebo prostřednictvím GoPay.

Chcete znát cenu balíku do Maďarska předem? Vypočítejte ji snadno a rychle! Spočítat cenu

Zásilka do jakékoliv destinace v Maďarsku pro nás není problém. Zařídíme odeslání vašeho balíčku do maďarské metropole Budapešť i do dalších oblíbených míst jako jsou Debrecín, Miškovec, Segedín, Pécs, Győr, Šoproň, Eger, Pécs či do jiného města.

Nyní již nic nebrání tomu, aby váš balíček dorazil co nejdříve. Stačí jednoduše vyplnit online formulář.

Pro další informace jsme vám kdykoliv k dispozici. Od objednání přepravy až po samotné doručení. Neváhejte nás kontaktovat, naši zkušení pracovníci vám velmi rádi pomohou.

Kolik stojí dopisy a balíky do země Maďarsko?


Prohlédněte si orientační ceny našich zásilek dle hmotnosti. Pro konkrétní cenu, ve které bude zohledněn i rozměr zásilky a přesné místo doručení, využijte našeho kalkulátoru poštovného.Cena poštovného do země Maďarsko již 361 Kč

Hmotnost zásilky Přepravce bez DPH  
balík 0.5 kg DPD Classic 361 Kč Objednat
balík 10 kg DPD Classic 488 Kč Objednat
balík 20 kg UPS Standard 648 Kč Objednat
balík 30 kg UPS Standard 663 Kč Objednat
balík 40 kg TNT Economy 1 052 Kč Objednat
balík 50 kg UPS Standard 1 202 Kč Objednat
balík 100 kg TNT Economy 2 963 Kč Objednat

Pravidla pro zasílání potravin a léků do EU

Trvanlivé potraviny lze v rámci EU zasílat v podstatě bez omezení. Výjimku tvoří potraviny, které podléhají rychlé zkáze nebo takové, které vyžadují speciální nároky na přepravu (např. chlazení). Zcela zakázaný je vývoz alkoholu.

Ani přeprava léků v rámci EU nemá žádná specifická omezující kritéria. Je předpokládáno, že jsou zasílány pouze pro osobní potřebu a jejich celkový počet má být tzv. přiměřený. Pokud se léčíte dlouhodobě (například astma) a potřebujete zaslat léky na dobu několika měsíců, doporučujeme opatřit si lékařskou zprávu v anglickém jazyce od vašeho ošetřujícího lékaře,  pro případ, že by nastaly jakékoliv komplikace.

Více informací o problematice spojené s přepravou léků získáte přímo na stránkách Celní správy.