• bezkonkurenční cena poštovného do Norska
  • exportní celní odbavení v ceně služby
  • v ceně vyzvednutí balíku na Vaší adrese
  • pojištění zásilky do Norska až do 1 000 000 Kč
  • přeprava nákladu do Norska o váze až 1 000 kg

Jak poslat balík do Norska, cena přepravy a celní předpisy pro zásilky z ČR

Pokud chcete odeslat zásilku do Norska, můžeme vám nabídnout řadu spolehlivých dopravců a poskytovatelů přepravy, jako jsou UPS a TNT. Díky spolupráci s námi ušetříte až 70% ve srovnání s ostatními společnostmi. Jednoduše porovnejte služby a ceny: do našeho kalkulátoru zadejte rozměry a váhu balíku, který chcete poslat do Norska a vyberte si nejzajímavější nabídku. Ani expresní doručení zásilky není s Balíkdozahraničí.cz žádný problém. 

 

Balíček vyzvedneme u vás. 

Garantujeme Vám spolehlivé odeslání a expresní doručení zásilky do Norska za nejnižší cenu!

Pokud chcete odeslat zásilku do Norska, vyzvedneme ji u vás doma a můžete si ušetřit cestu na poštu nebo depo. Aby bylo zajištěno, že cenný obsah vašich balíků dorazí do Norska nepoškozený, máme na našich webových stránkách řadu tipů, jak zásilku bezpečně zabalit. Váš balíček bude pokryt proti ztrátě nebo poškození do výše 2.500,- Kč. Po celou dobu přepravy lze zásilku sledovat. 

 

Máte nějaké dotazy?

Pokud máte jakékoli dotazy ohledně přepravy balíků do Norska standardním nebo expresním servisem, kontaktujte nás. Prohlédněte si informace na našich webových stránkách nebo se obraťte na naši zákaznickou linku, rádi vám pomůžeme. Tato služba je vám vždy a zdarma k dispozici. Jednoduše vyplňte objednávkový formulář na našich webových stránkách. 

 

Po uskutečnění objednávky uhraďte poštovné za přepravu kartou online nebo bankovním převodem. Tak jednoduchá a levná je nyní přeprava na mezinárodní úrovni!

Chcete znát cenu poštovného do Norska předem? Vypočítat ji můžete snadno a rychle... Spočítat cenu

Zásilka do jakékoli destinace v Norsku pro nás není problém. Zařídíme odeslání Vašeho balíčku do norské metropole Oslo i do dalších oblíbených míst jako jsou Bergen, Stavanger, Trondheim, Drammen, Kristiansand, Skien, Tromso, Moss, či do letoviska na horách.

Nyní již nic nebrání tomu, aby Váš balíček dorazil co nejdříve. Stačí si zvolit správného přepravce z naší nabídky služeb a vyplnit formulář. A že je opravdu z čeho vybírat.