Expresní balík/dopis do Portugalska i zpět s úsporou na poštovném až 70 %

Hlavní výhody služby Balík do zahraničí

  • bezkonkurenční cena poštovného
  • import / doprava z Portugalska do ČR nejlevněji
  • v ceně vyzvednutí balíku na libovolné adrese
  • pojištění zásilky do Portugalska až do 1 000 000 Kč
  • přeprava nákladu do Portugalska o váze až 1 000 kg

Jak poslat balík do Portugalska?

Chcete své zásilky nebo balíčky poslat do Portugalska až o 70 % levněji? Žádný problém! Díky úzkému partnerství s renomovanými přepravními společnostmi UPS a přepravcem TNT zařídíme vyzvednutí vaší zásilky nebo balíku do Portugalska přímo u vás doma nebo v kanceláři a spolehlivé odeslání a doručení příjemci.

 

Garantujeme spolehlivé odeslání a expresní doručení zásilky do Portugalska za nejnižší cenu!

Kolik stojí balík do Portugalska?

Zadejte jednoduše váhu a rozměry zásilky do kalkulátoru poštovného, klikněte na ”Vypočítat“, a my vám nabídneme nejrychlejší a nejdostupnější možnosti dopravy do Portugalska. 

Vyzvednutí zásilky na libovolném místě je již zahrnuto v ceně přepravy, stejně jako pojištění do 2 500 Kč. Pojištění na vyšší částku je samozřejmě také možné.

Objednejte zvolenou přepravní službu a pohodlně uhraďte poštovné kreditní kartou online, bankovním převodem nebo prostřednictvím GoPay.

 

Chcete znát cenu balíku do Portugalska předem? Vypočítejte ji snadno a rychle! Spočítat cenu

Zásilka do jakékoliv destinace v Portugalsku pro nás není problém. Zařídíme odeslání vašeho balíčku do portugalské  metropole Lisabon i do dalších oblíbených míst jako jsou Porto​, Coimbra, Braga, Sintra, Évora, Faro, Funchal, Fátima, či do letoviska u moře.

Nyní již nic nebrání tomu, aby váš balíček dorazil co nejdříve. Stačí jednoduše vyplnit online formulář.

Pro další informace jsme vám kdykoliv k dispozici. Od objednání přepravy až po samotné doručení. Neváhejte nás kontaktovat, naši zkušení pracovníci vám velmi rádi pomohou.

Kolik stojí dopisy a balíky do země Portugalsko?


Prohlédněte si orientační ceny našich zásilek dle hmotnosti. Pro konkrétní cenu, ve které bude zohledněn i rozměr zásilky a přesné místo doručení, využijte našeho kalkulátoru poštovného.Cena poštovného do země Portugalsko již 577 Kč

Hmotnost zásilky Přepravce bez DPH  
expresní dopis UPS Express Saver 890 Kč Objednat
balík 0.5 kg DPD Classic 577 Kč Objednat
balík 10 kg DPD Classic 872 Kč Objednat
balík 20 kg DPD Classic 1 124 Kč Objednat
balík 30 kg DPD Classic 1 598 Kč Objednat
balík 40 kg TNT Economy 1 691 Kč Objednat
balík 50 kg UPS Standard 2 627 Kč Objednat
balík 100 kg TNT Economy 4 248 Kč Objednat

Pravidla pro zasílání potravin a léků do EU

Trvanlivé potraviny lze v rámci EU zasílat v podstatě bez omezení. Výjimku tvoří potraviny, které podléhají rychlé zkáze nebo takové, které vyžadují speciální nároky na přepravu (např. chlazení). Zcela zakázaný je vývoz alkoholu.

Ani přeprava léků v rámci EU nemá žádná specifická omezující kritéria. Je předpokládáno, že jsou zasílány pouze pro osobní potřebu a jejich celkový počet má být tzv. přiměřený. Pokud se léčíte dlouhodobě (například astma) a potřebujete zaslat léky na dobu několika měsíců, doporučujeme opatřit si lékařskou zprávu v anglickém jazyce od vašeho ošetřujícího lékaře,  pro případ, že by nastaly jakékoliv komplikace.

Více informací o problematice spojené s přepravou léků získáte přímo na stránkách Celní správy.