• bezkonkurenční cena poštovného s nejlepšími kurýry
  • import / doprava z Portugalska do ČR nejlevnějí
  • v ceně vyzvednutí balíku na Vaší adrese
  • pojištění zásilky do Portugalska až do 1 000 000 Kč
  • přeprava nákladu do Portugalska o váze až 1 000 kg

Jak poslat balík do Portugalska, cena přepravy a import / dovoz zásilek do ČR s vyzvednutím zdarma u odesílatele

Chcete své zásilky nebo balíčky poslat do Portugalska až o 70% levněji? To pro Balíkdozahraničí.cz není žádný problém! S námi najdete tu nejlepší službu doručení, kterou můžete rychle a snadno objednat. Jedná se o služby renomovaných přepravců, jako jsou TNT a UPS, kteří vyzvednou vaše zásilky nebo balíčky do Portugalska přímo u vás doma a spolehlivě odešlou a doručí. 

 

Garangujeme Vám spolehlivé odeslání a expresní doručení zásilky do Portugalska za nejnižší cenu!

Odeslání balíků nebylo nikdy jednodušší! 

Společnost Balíkdozahraničí.cz nabízí exkluzivní služby a přepraví zásilku do Portugalska pohodlně jako nikdy předtím. Díky našim webovým stránkám můžete porovnat ceny nejlepších poskytovatelů přepravních služeb a objednat službu dle vašeho přání ve 2 jednoduchých krocích, a to vše online. Jednoduše zadejte váhu, rozměry a cíl doručení vašeho balíčku do Portugalska do našeho kalkulátoru a klikněte na "Vypočítat". Poté, co jste pohodlně zaplatili (ať už kreditní kartou nebo prostřednictvím GoPay), pro Vás uděláme vše ostatní. 

 

Chcete znát cenu poštovného do Portugalska předem? Vypočítat ji můžete snadno a rychle... Spočítat cenu

Zásilka bude vyzvednuta u vás doma 

Zásilka do jakékoli destinace v Portugalsku pro nás není problém. Zařídíme odeslání Vašeho balíčku do portugalské  metropole Lisabon i do dalších oblíbených míst jako jsou Porto​, Coimbra, Braga, Sintra, Évora, Faro, Funchal, Fátima, či do letoviska u moře.

Od této chvíle si můžete ušetřit cestu na poštu, protože váš balíček do Portugalska bude vyzvednut našimi partnery u vás doma nebo v kanceláři. Pojištění dopravy do výše 2.500 ,-Kč je zahrnuto v ceně poštovného. V případě dotazů ohledně objednávky a zasílání s firmou Balíkdozahraničí.cz vám náš přátelský tým zaměstnanců vždy rád pomůže telefonicky nebo prostřednictvím emailové komunikace. Samozřejmě, že to vše zcela zdarma. Taktéž vám poskytneme zajímavé tipy pro zabalení vašeho balíčku. Takže pokud chcete dopravit i zásilku větších rozměrů, kontaktujte naši zákaznickou linku a vše zařídíme. Přesvědčte se o našich službách a naší bezkonkurenční přepravě!