Expresní balík/dopis do Portugalska i zpět s úsporou na poštovném až 70 %

Hlavní výhody služby Balík do zahraničí

  • bezkonkurenční cena poštovného
  • import / doprava z Portugalska do ČR nejlevněji
  • v ceně vyzvednutí balíku na libovolné adrese
  • pojištění zásilky do Portugalska až do 1 000 000 Kč
  • přeprava nákladu do Portugalska o váze až 1 000 kg

Jak poslat balík do Portugalska?

Chcete své zásilky nebo balíčky poslat do Portugalska až o 70 % levněji? Žádný problém! Díky úzkému partnerství s renomovanými přepravními společnostmi UPS a přepravcem TNT zařídíme vyzvednutí vaší zásilky nebo balíku do Portugalska přímo u vás doma nebo v kanceláři a spolehlivé odeslání a doručení příjemci.

 

Garantujeme spolehlivé odeslání a expresní doručení zásilky do Portugalska za nejnižší cenu!

Kolik stojí balík do Portugalska?

Zadejte jednoduše váhu a rozměry zásilky do kalkulátoru poštovného, klikněte na ”Vypočítat“, a my vám nabídneme nejrychlejší a nejdostupnější možnosti dopravy do Portugalska. 

Vyzvednutí zásilky na libovolném místě je již zahrnuto v ceně přepravy, stejně jako pojištění do 2 500 Kč. Pojištění na vyšší částku je samozřejmě také možné.

Objednejte zvolenou přepravní službu a pohodlně uhraďte poštovné kreditní kartou online, bankovním převodem nebo prostřednictvím GoPay.

 

Chcete znát cenu balíku do Portugalska předem? Vypočítejte ji snadno a rychle! Spočítat cenu

Zásilka do jakékoliv destinace v Portugalsku pro nás není problém. Zařídíme odeslání vašeho balíčku do portugalské  metropole Lisabon i do dalších oblíbených míst jako jsou Porto​, Coimbra, Braga, Sintra, Évora, Faro, Funchal, Fátima, či do letoviska u moře.

Nyní již nic nebrání tomu, aby váš balíček dorazil co nejdříve. Stačí jednoduše vyplnit online formulář.

Pro další informace jsme vám kdykoliv k dispozici. Od objednání přepravy až po samotné doručení. Neváhejte nás kontaktovat, naši zkušení pracovníci vám velmi rádi pomohou.

Kolik stojí dopisy a balíky do země Portugalsko?


Prohlédněte si orientační ceny našich zásilek dle hmotnosti. Pro konkrétní cenu, ve které bude zohledněn i rozměr zásilky a přesné místo doručení, využijte našeho kalkulátoru poštovného.Cena poštovného do země Portugalsko již od 650 Kč

Hmotnost zásilky Přepravce bez DPH  
expresní dopis UPS Express Saver 650 Kč Objednat
balík 8 kg UPS Standard 736 Kč Objednat
balík 10 kg UPS Standard 759 Kč Objednat
balík 20 kg UPS Standard 848 Kč Objednat
balík 50 kg UPS Standard 1 592 Kč Objednat
balík 100 kg TNT Economy 5 238 Kč Objednat

Pravidla pro zasílání potravin a léků do EU

Trvanlivé potraviny lze v rámci EU zasílat v podstatě bez omezení. Výjimku tvoří potraviny, které podléhají rychlé zkáze nebo takové, které vyžadují speciální nároky na přepravu (např. chlazení). Zcela zakázaný je vývoz alkoholu.

Ani přeprava léků v rámci EU nemá žádná specifická omezující kritéria. Je předpokládáno, že jsou zasílány pouze pro osobní potřebu a jejich celkový počet má být tzv. přiměřený. Pokud se léčíte dlouhodobě (například astma) a potřebujete zaslat léky na dobu několika měsíců, doporučujeme opatřit si lékařskou zprávu v anglickém jazyce od vašeho ošetřujícího lékaře,  pro případ, že by nastaly jakékoliv komplikace.

Více informací o problematice spojené s přepravou léků získáte přímo na stránkách Celní správy.