• bezkonkurenční cena poštovného do Saúdské Arábie
  • exportní celní odbavení v ceně služby
  • v ceně vyzvednutí balíku na Vaší adrese
  • pojištění zásilky do Saúdské Arábie až do 1 000 000 Kč
  • přeprava nákladu do Saúdské Arábie o váze až 1 000 kg

Jak poslat balík do Saúdské Arábie, cena přepravy a celní předpisy pro zásilky z ČR

Saúdská Arábie se nachází na Arabském poloostrově na Blízkém východě. Podnebí v Saúdské Arábii je většinou suché a horké. Ve vnitrozemí mohou teploty během dne vystoupat na 50°C, během noci bývá chladněji. Osídleny jsou především města a některé oázy, zbytek země tvoří poušť. Mekka a Medina jsou dvě nejposvátnější místa islámského náboženství. Pokud chcete odeslat zásilku do Saúdské Arábie, můžete použít Balíkdozahraničí.cz a ušetřit tak na přepravě zásilky.

 

Garantujeme Vám spolehlivé odeslání a expresní doručení zásilky do Saúdské Arábie za nejnižší cenu!

Ne vše je ale do Saúdské Arábie povoleno zasílat.

Pokud chcete odeslat do Saúdské Arábie zásilku jako dárek, hodnota zboží v ní obsažené nesmí překročit 500 EUR. Vzhledem k tomu, že Saúdská Arábie není členským státem Evropské unie a neumožňuje volný pohyb zboží, přepravce musí znát zasílané položky. U zásilek obchodní hodnoty je třeba předložit dokument, který prokazuje, že zboží pochází ze států Evropských společenství. Existuje také mnoho omezení pro balení zásilky: na obalu zásilky nesmí být například vyobrazen kříž. Alkohol, tabák, hračky a anti-islámské materiály jsou jen některé z položek, které jsou do Saúdské Arábie zakázány dovážet. Zásilka je zpravidla doručena do dvou týdnů. Poskytujeme také službu sledování vašeho balíčku.

Chcete znát cenu poštovného do Saúdské Arábie předem? Vypočítat ji můžete snadno a rychle... Spočítat cenu

Úředním jazykem v Saúdské Arábii je arabština, všechny texty jsou psány ve standardní arabštině. Vzhledem k tomu, že angličtina je obchodním jazykem, balíček musí být adresován do Saúdské Arábie v latince. Ujistěte se, že máte správnou adresu, aby vaše zásilka do Saúdské Arábie mohla bezpečně dorazit na místo doručení. Vedle adresy doručení by měla být na balíku uvedeno také: " Kingdom of Saudi Arabia".

 

Zásilka do jakékoli destinace v Saúdské Arábii pro nás není problém. Zařídíme odeslání Vašeho balíčku do saúdskoarabské metropole Rijád i do dalších oblíbených míst jako jsou Mekka, Džidda, Medína, Dammám, Táif, Abhá, Yanbu al Bahr, Hail, či do jakéhokoli jiného města. Nyní již nic nebrání tomu, aby Váš balíček dorazil co nejdříve. Stačí si zvolit správného přepravce z naší nabídky služeb a vyplnit formulář. A že je opravdu z čeho vybírat.