Expresní balík/dopis do Saúdské Arábie i zpět s úsporou na poštovném až 70 %

Hlavní výhody služby Balík do zahraničí

  • bezkonkurenční cena poštovného do Saúdské Arábie
  • exportní celní odbavení v ceně služby
  • komfortní vyzvednutí zásilky na libovolné adrese
  • pojištění zásilky do Saúdské Arábie až do 1 000 000 Kč
  • přeprava nákladu do Saúdské Arábie o váze až 1 000 kg

Jak poslat balík do Saúdské Arábie?

Hledáte spolehlivý způsob, jak bezpečně dopravit zásilku do Saúdské Arábie? Spolehněte se na službu Balík do zahraničí a ušetřete až 70 % z ceny poštovného!

Zadejte jednoduše váhu a rozměry balíčku do online kalkulátoru poštovného a okamžitě obdržíte informace o ceně přepravy. V případě jakýchkoliv dotazů ohledně vytvoření objednávky nebo odeslání do Saúdské Arábie nás neváhejte kontaktovat.

Celní předpisy a cena přepravy při odesílání balíku do Saúdské Arábie

Při přepravě zásilek a balíků do Saúdské Arábie se nemusíte starat o proclení. Po vytvoření objednávky vám potřebnou celní dokumentaci odešleme na emailovou adresu. Poštovné můžete uhradit kreditní kartou, prostřednictvím GoPay nebo bankovním převodem. 

Zásilka je zpravidla doručena do dvou týdnů. Poskytujeme také službu sledování balíčku.

Garantujeme spolehlivé odeslání a expresní doručení zásilky do Saúdské Arábie za nejnižší cenu!

Chcete znát cenu balíku do Saúdské Arábie předem? Vypočítejte ji snadno a rychle! Spočítat cenu

Podmínky pro přepravu zásilek do Saúdské Arábie

Pokud chcete odeslat do Saúdské Arábie zásilku jako dárek, hodnota zboží v ní obsažené nesmí překročit 500 EUR. Vzhledem k tomu, že Saúdská Arábie není členským státem Evropské unie a neumožňuje volný pohyb zboží, přepravce musí znát zasílané položky. U zásilek obchodní hodnoty je třeba předložit dokument, který prokazuje, že zboží pochází ze států Evropských společenství. 

Existuje také několik omezení pro balení zásilky: na obalu zásilky nesmí být například vyobrazen kříž. Alkohol, tabák, hračky a anti-islámské materiály jsou jen některé z položek, které jsou do Saúdské Arábie zakázány dovážet. 

Úředním jazykem v Saúdské Arábii je arabština, všechny texty jsou psány ve standardní arabštině. Vzhledem k tomu, že angličtina je obchodním jazykem, balíček musí být adresován do Saúdské Arábie v latince. Ujistěte se, že máte správnou adresu, aby vaše zásilka do Saúdské Arábie mohla bezpečně dorazit na místo doručení. Vedle adresy doručení by mělo být na balíku uvedeno také: " Kingdom of Saudi Arabia".

Zásilka do jakékoliv destinace v Saúdské Arábii pro nás není problém. Zařídíme odeslání vašeho balíčku do saúdskoarabské metropole Rijád i do dalších oblíbených míst jako jsou Mekka, Džidda, Medína, Dammám, Táif, Abhá, Yanbu al Bahr, Hail, či do jakéhokoliv jiného města.

Nyní již nic nebrání tomu, aby váš balíček dorazil co nejdříve. Stačí jednoduše vyplnit online formulář.

Kolik stojí dopisy a balíky do země Saúdská Arábie?


Prohlédněte si orientační ceny našich zásilek dle hmotnosti. Pro konkrétní cenu, ve které bude zohledněn i rozměr zásilky a přesné místo doručení, využijte našeho kalkulátoru poštovného.Cena poštovného do země Saúdská Arábie již 1 511 Kč

Hmotnost zásilky Přepravce bez DPH  
expresní dopis UPS Express Saver 1 511 Kč Objednat
balík 0.5 kg UPS Express Saver 2 221 Kč Objednat
balík 10 kg UPS Express Saver 7 133 Kč Objednat
balík 20 kg UPS Express Saver 10 012 Kč Objednat
balík 30 kg UPS Express Saver 12 947 Kč Objednat
balík 40 kg TNT Economy 15 326 Kč Objednat
balík 50 kg TNT Economy 18 765 Kč Objednat
balík 100 kg TNT Economy 30 702 Kč Objednat

Pravidla pro zasílání potravin a léků mimo EU a do třetích zemí

Do zemí, které nejsou členy EU, je možné zasílat trvanlivé potraviny v malém množství pro osobní potřebu. Omezení platí pro vývoz živočišných produktů a v případě některých zemí i vývoz vybraných potravin rostlinného původu jako je např. med či sušené ovoce. Pro konkrétní informace se na nás neváhejte obrátit.

Většinu léků pro osobní potřebu lze mimo EU a do tzv. třetích zemí doručit. V některých případech jsou kladeny větší nároky na popis léků na celní faktuře. U léčiv, které vyžadují v dané zemi lékařský předpis, je někdy oficiálně požadována lékařská zpráva v angličtině. Ověřte prosím předem, zda není některá z účinných látek v dané zemi zakázána.
Pokud potřebujete zaslat jakákoliv léčiva, kontaktujte nás, abychom od vás získali co nejpřesnější specifikaci ohledně jejich charakteru a množství a mohli díky tomu garantovat doručení do cílové země.

Více informací o problematice spojené s přepravou léků získáte přímo na stránkách Celní správy

Zajímavé informace o Saúdské Arábii

Saúdská Arábie se nachází na Arabském poloostrově na Blízkém východě. Podnebí v Saúdské Arábii je většinou suché a horké. Ve vnitrozemí mohou teploty během dne vystoupat na 50°C, během noci bývá chladněji. Osídleny jsou především města a některé oázy, zbytek země tvoří poušť. Mekka a Medina jsou dvě nejposvátnější místa islámského náboženství.