Expresní balík/dopis do Singapuru i zpět s úsporou na poštovném až 70 %

Hlavní výhody služby Balík do zahraničí

  • bezkonkurenční cena poštovného do Singapuru
  • exportní celní odbavení v ceně služby
  • komfortní vyzvednutí zásilky na libovolné adrese
  • pojištění zásilky do Singapuru až do 1 000 000 Kč
  • přeprava nákladu do Singapuru o váze až 1 000 kg

Jak poslat balík do Singapuru?

Chcete rychle a spolehlivě odeslat zásilky do Singapuru a ušetřit na poštovném až 70 %? Porovnejte ceny mezinárodních přepravních společností se službou Balík do zahraničí, jednoduše objednejte přepravu online a vychutnejte si svoz vašich balíčků přímo u vašeho prahu. Doprava zásilek do Singapuru nebyla nikdy snadnější!

Celní předpisy a cena přepravy při odesílání balíku do Singapuru

Při přepravě zásilek a balíků do Singapuru se nemusíte starat o proclení. Po vytvoření objednávky vám potřebnou dokumentaci odešleme na emailovou adresu. Poštovné můžete uhradit kreditní kartou, prostřednictvím GoPay nebo bankovním převodem. 

Garantujeme spolehlivé odeslání a expresní doručení zásilky do Singapuru za nejnižší cenu!

Chcete znát cenu balíku do Singapuru předem? Vypočítejte ji snadno a rychle! Spočítat cenu

Zásilka do jakékoliv destinace v Singapuru pro nás není problém, takže nyní již nic nebrání tomu, aby váš balíček dorazil co nejdříve. Stačí jednoduše vyplnit online formulář.

Kolik stojí dopisy a balíky do země Singapur?


Prohlédněte si orientační ceny našich zásilek dle hmotnosti. Pro konkrétní cenu, ve které bude zohledněn i rozměr zásilky a přesné místo doručení, využijte našeho kalkulátoru poštovného.Cena poštovného do země Singapur již 1 511 Kč

Hmotnost zásilky Přepravce bez DPH  
expresní dopis UPS Express Saver 1 511 Kč Objednat
balík 0.5 kg FedEx Priority 1 545 Kč Objednat
balík 10 kg UPS Express Saver 5 732 Kč Objednat
balík 20 kg UPS Express Saver 8 025 Kč Objednat
balík 30 kg UPS Express Saver 10 095 Kč Objednat
balík 40 kg UPS Express Saver 12 917 Kč Objednat
balík 50 kg UPS Express Saver 15 116 Kč Objednat
balík 100 kg TNT Express 51 458 Kč Objednat

Pravidla pro zasílání potravin a léků mimo EU a do třetích zemí

Do zemí, které nejsou členy EU, je možné zasílat trvanlivé potraviny v malém množství pro osobní potřebu. Omezení platí pro vývoz živočišných produktů a v případě některých zemí i vývoz vybraných potravin rostlinného původu jako je např. med či sušené ovoce. Pro konkrétní informace se na nás neváhejte obrátit.

Většinu léků pro osobní potřebu lze mimo EU a do tzv. třetích zemí doručit. V některých případech jsou kladeny větší nároky na popis léků na celní faktuře. U léčiv, které vyžadují v dané zemi lékařský předpis, je někdy oficiálně požadována lékařská zpráva v angličtině. Ověřte prosím předem, zda není některá z účinných látek v dané zemi zakázána.
Pokud potřebujete zaslat jakákoliv léčiva, kontaktujte nás, abychom od vás získali co nejpřesnější specifikaci ohledně jejich charakteru a množství a mohli díky tomu garantovat doručení do cílové země.

Více informací o problematice spojené s přepravou léků získáte přímo na stránkách Celní správy

Zajímavé informace o Singapuru

Singapur je městský stát v jihovýchodní Asii na stejnojmenném ostrově. V překladu znamená Singapur Lví město. S celkovou rozlohou 712 km² žije v Singapuru více než 5 milionů lidí. Země má celkem 4 úřední jazyky - angličtinu, čínštinu, malajštinu a tamilštinu. V Singapuru žijí vyznavači mnoha náboženství. Více než polovina se hlásí k buddhismu a taoismu.