Expresní balík/dopis do Singapuru i zpět s úsporou na poštovném až 70 %

Hlavní výhody služby Balík do zahraničí

  • bezkonkurenční cena poštovného do Singapuru
  • exportní celní odbavení v ceně služby
  • komfortní vyzvednutí zásilky na libovolné adrese
  • pojištění zásilky do Singapuru až do 1 000 000 Kč
  • přeprava nákladu do Singapuru o váze až 1 000 kg

Jak poslat balík do Singapuru?

Chcete rychle a spolehlivě odeslat zásilky do Singapuru a ušetřit na poštovném až 70 %? Porovnejte ceny mezinárodních přepravních společností se službou Balík do zahraničí, jednoduše objednejte přepravu online a vychutnejte si svoz vašich balíčků přímo u vašeho prahu. Doprava zásilek do Singapuru nebyla nikdy snadnější!

Celní předpisy a cena přepravy při odesílání balíku do Singapuru

Při přepravě zásilek a balíků do Singapuru se nemusíte starat o proclení. Po vytvoření objednávky vám potřebnou dokumentaci odešleme na emailovou adresu. Poštovné můžete uhradit kreditní kartou, prostřednictvím GoPay nebo bankovním převodem. 

Garantujeme spolehlivé odeslání a expresní doručení zásilky do Singapuru za nejnižší cenu!

Chcete znát cenu balíku do Singapuru předem? Vypočítejte ji snadno a rychle! Spočítat cenu

Zásilka do jakékoliv destinace v Singapuru pro nás není problém, takže nyní již nic nebrání tomu, aby váš balíček dorazil co nejdříve. Stačí jednoduše vyplnit online formulář.

Zajímavé informace o Singapuru

Singapur je městský stát v jihovýchodní Asii na stejnojmenném ostrově. V překladu znamená Singapur Lví město. S celkovou rozlohou 712 km² žije v Singapuru více než 5 milionů lidí. Země má celkem 4 úřední jazyky - angličtinu, čínštinu, malajštinu a tamilštinu. V Singapuru žijí vyznavači mnoha náboženství. Více než polovina se hlásí k buddhismu a taoismu.