Expresní balík/dopis do Singapuru i zpět s úsporou na poštovném až 70 %

Hlavní výhody služby Balík do zahraničí

  • bezkonkurenční cena poštovného do Singapuru
  • exportní celní odbavení v ceně služby
  • komfortní vyzvednutí zásilky na libovolné adrese
  • pojištění zásilky do Singapuru až do 1 000 000 Kč
  • přeprava nákladu do Singapuru o váze až 1 000 kg

Jak poslat balík do Singapuru?

Chcete rychle a spolehlivě odeslat zásilky do Singapuru a ušetřit na poštovném až 70 %? Porovnejte ceny mezinárodních přepravních společností se službou Balík do zahraničí, jednoduše objednejte přepravu online a vychutnejte si svoz vašich balíčků přímo u vašeho prahu. Doprava zásilek do Singapuru nebyla nikdy snadnější!

Celní předpisy a cena přepravy při odesílání balíku do Singapuru

Při přepravě zásilek a balíků do Singapuru se nemusíte starat o proclení. Po vytvoření objednávky vám potřebnou dokumentaci odešleme na emailovou adresu. Poštovné můžete uhradit kreditní kartou, prostřednictvím GoPay nebo bankovním převodem. 

Garantujeme spolehlivé odeslání a expresní doručení zásilky do Singapuru za nejnižší cenu!

Chcete znát cenu balíku do Singapuru předem? Vypočítejte ji snadno a rychle! Spočítat cenu

Zásilka do jakékoliv destinace v Singapuru pro nás není problém, takže nyní již nic nebrání tomu, aby váš balíček dorazil co nejdříve. Stačí jednoduše vyplnit online formulář.

Kolik stojí dopisy a balíky do země Singapur?


Prohlédněte si orientační ceny našich zásilek dle hmotnosti. Pro konkrétní cenu, ve které bude zohledněn i rozměr zásilky a přesné místo doručení, využijte našeho kalkulátoru poštovného.Cena poštovného do země Singapur již od 1 227 Kč

Hmotnost zásilky Přepravce bez DPH  
expresní dopis UPS Express Saver 1 321 Kč Objednat
balík 0.5 kg FedEx Economy 1 227 Kč Objednat
balík 10 kg FedEx Economy 4 872 Kč Objednat
balík 20 kg FedEx Economy 6 628 Kč Objednat
balík 30 kg FedEx Economy 8 058 Kč Objednat
balík 40 kg FedEx Economy 9 722 Kč Objednat
balík 50 kg FedEx Economy 11 051 Kč Objednat
balík 100 kg TNT Economy 23 967 Kč Objednat

Pravidla pro zasílání potravin a léků mimo EU a do třetích zemí

Do zemí, které nejsou členy EU, je možné zasílat trvanlivé potraviny v malém množství pro osobní potřebu. Omezení platí pro vývoz živočišných produktů a v případě některých zemí i vývoz vybraných potravin rostlinného původu jako je např. med či sušené ovoce. Pro konkrétní informace se na nás neváhejte obrátit.

Většinu léků pro osobní potřebu lze mimo EU a do tzv. třetích zemí doručit. V některých případech jsou kladeny větší nároky na popis léků na celní faktuře. U léčiv, které vyžadují v dané zemi lékařský předpis, je někdy oficiálně požadována lékařská zpráva v angličtině. Ověřte prosím předem, zda není některá z účinných látek v dané zemi zakázána.
Pokud potřebujete zaslat jakákoliv léčiva, kontaktujte nás, abychom od vás získali co nejpřesnější specifikaci ohledně jejich charakteru a množství a mohli díky tomu garantovat doručení do cílové země.

Více informací o problematice spojené s přepravou léků získáte přímo na stránkách Celní správy

Zajímavé informace o Singapuru

Singapur je městský stát v jihovýchodní Asii na stejnojmenném ostrově. V překladu znamená Singapur Lví město. S celkovou rozlohou 712 km² žije v Singapuru více než 5 milionů lidí. Země má celkem 4 úřední jazyky - angličtinu, čínštinu, malajštinu a tamilštinu. V Singapuru žijí vyznavači mnoha náboženství. Více než polovina se hlásí k buddhismu a taoismu.