Expresní balík/dopis do Srbska i zpět s úsporou na poštovném až 70 %

Hlavní výhody služby Balík do zahraničí

  • bezkonkurenční cena poštovného do Srbska
  • exportní celní odbavení v ceně služby
  • komfortní vyzvednutí zásilky na libovolné adrese
  • pojištění zásilky do Srbska až do 1 000 000 Kč
  • přeprava nákladu do Srbska o váze až 1 000 kg

Jak poslat balík do Srbska?

Se službou Balík do zahraničí bude přeprava zásilek do Srbska uskutečněna jednoduše, spolehlivě a levně jako nikdy předtím. Úzké partnerství s renomovanými přepravními společnostmi, jako jsou UPS a TNT zaručuje nejen vynikající služby, ale také cenové výhody až do výše 70 %. Snadné porovnání cen, rychlé vytvoření objednávky a úspora na poštovném.

Celní předpisy a cena přepravy při odesílání balíku do Srbska

Zadejte jednoduše váhu a rozměry balíčku do kalkulátoru poštovného a okamžitě obdržíte informace o ceně přepravy. V případě jakýchkoliv dotazů ohledně vytvoření objednávky nebo odeslání do Srbska nás neváhejte kontaktovat. Naši pracovníci zákaznické linky vám vždy ochotně poradí prostřednictvím emailové nebo telefonické komunikace.

Při přepravě do Srbska se nemusíte starat o proclení zásilky. Po vytvoření objednávky vám potřebnou dokumentaci odešleme na vaši emailovou adresu. Cenu přepravy můžete uhradit kreditní kartou, prostřednictvím GoPay nebo bankovním převodem.

Chcete znát cenu balíku do Srbska předem? Vypočítejte ji snadno a rychle! Spočítat cenu

Garantujeme spolehlivé odeslání a expresní doručení zásilky do Srbska za nejnižší cenu!

Zásilka do jakékoliv destinace v Srbsku pro nás není problém. Zařídíme odeslání vašeho balíčku do srbské metropole Bělehrad i do dalších oblíbených míst jako jsou Novi Sad, Niš, Kragujevac, Subotica, Leskovac, Zrenjanin, Kragujevac, Čačak, či do letoviska na horách.

Nyní již nic nebrání tomu, aby váš balíček dorazil co nejdříve. Stačí jednoduše vyplnit online formulář.

Kolik stojí dopisy a balíky do země Srbsko?


Prohlédněte si orientační ceny našich zásilek dle hmotnosti. Pro konkrétní cenu, ve které bude zohledněn i rozměr zásilky a přesné místo doručení, využijte našeho kalkulátoru poštovného.Cena poštovného do země Srbsko již 1 511 Kč

Hmotnost zásilky Přepravce bez DPH  
expresní dopis UPS Express Saver 1 511 Kč Objednat
balík 0.5 kg UPS Express Saver 1 858 Kč Objednat
balík 10 kg UPS Express Saver 5 399 Kč Objednat
balík 20 kg UPS Express Saver 7 713 Kč Objednat
balík 30 kg UPS Express Saver 9 793 Kč Objednat
balík 40 kg UPS Express Saver 12 608 Kč Objednat
balík 50 kg UPS Express Saver 14 767 Kč Objednat

Pravidla pro zasílání potravin a léků mimo EU a do třetích zemí

Do zemí, které nejsou členy EU, je možné zasílat trvanlivé potraviny v malém množství pro osobní potřebu. Omezení platí pro vývoz živočišných produktů a v případě některých zemí i vývoz vybraných potravin rostlinného původu jako je např. med či sušené ovoce. Pro konkrétní informace se na nás neváhejte obrátit.

Většinu léků pro osobní potřebu lze mimo EU a do tzv. třetích zemí doručit. V některých případech jsou kladeny větší nároky na popis léků na celní faktuře. U léčiv, které vyžadují v dané zemi lékařský předpis, je někdy oficiálně požadována lékařská zpráva v angličtině. Ověřte prosím předem, zda není některá z účinných látek v dané zemi zakázána.
Pokud potřebujete zaslat jakákoliv léčiva, kontaktujte nás, abychom od vás získali co nejpřesnější specifikaci ohledně jejich charakteru a množství a mohli díky tomu garantovat doručení do cílové země.

Více informací o problematice spojené s přepravou léků získáte přímo na stránkách Celní správy

Zajímavé informace o Srbsku

Republika Srbsko se nachází uprostřed Balkánského poloostrova. Sousedí s Maďarskem, Rumunskem, Bulharskem, Makedonií, Albánií, Kosovem, Černou Horou, Bosnou a Hercegovinou a Chorvatskem. Srbsko získalo plnou nezávislost po referendu v roce 2006. V Srbsku žije více než sedm milionů obyvatel. Ačkoli v Srbsku žije mnoho různých národů, srbština je jediným uznávaným úředním jazykem. Dne 22. prosince 2009 Srbsko oficiálně předložilo svou kandidaturu na členství v Evropské unii a od 1. března 2012 získalo status kandidátské země.