• bezkonkurenční cena poštovného do Srbska
  • exportní celní odbavení v ceně služby
  • v ceně vyzvednutí balíku na Vaší adrese
  • pojištění zásilky do Srbska až do 1 000 000 Kč
  • přeprava nákladu do Srbska o váze až 1 000 kg

Jak poslat balík do Srbska, cena přepravy a celní předpisy pro zásilky z ČR

S Balíkdozahraničí.cz bude vaše přeprava do Srbska uskutečněna jednoduše, spolehlivě a levně jako nikdy předtím. Úzké partnerství s renomovanými poskytovateli zasilatelských služeb, jako jsou UPS a TNT vám zaručuje nejen vynikající služby, ale také cenové výhody až do výše 70%. Snadné porovnání cen, rychlé vytvoření objednávky a úspora -  to vše s Balíkdozahraničí.cz 

 

Společnost Balíkdozahraničí.cz vám pomůže odeslat zásilku nekomplikovaně a za dobré ceny. 

Díky naší službě získáte nejen přehled o cenách, ale ihned si můžete nejvýhodnější nabídku objednat. Využijte náš kalkulátor poštovného a zjistěte, která služba je pro vás ta nejlepší. Jednoduše zadejte váhu a rozměry zásilky a objednejte s Balíkdozahraničí.cz. Váš balíček bude vyzvednut kdykoliv si přejete u vás doma nebo v kanceláři. Za vyzvednutí zásilky neúčtujeme žádné další poplatky. 

Váš balíček je pojištěn do výše 2.500,- Kč zdarma. Chtěli byste mít také možnost sledovat, kde se vaše zásilka právě nachází a kdy bude doručena? Prostřednictvím online sledování máte kdykoliv možnost. 

Naši pracovníci zákaznické linky vám vždy ochotně poradí prostřednictvím emailové nebo telefonické komunikace. Při přepravě do Srbska se starostmi s proclením zásilky nemusíte zabývat, Balíkdozahraničí.cz může vytvořit veškerou dokumentaci za vás. Při hrazení zásilky se můžete také libovolně rozhodnout, jakým způsobem chcete platbu provést. 

Chcete znát cenu poštovného do Srbska předem? Vypočítat ji můžete snadno a rychle... Spočítat cenu

Garantujeme Vám spolehlivé odeslání a expresní doručení zásilky do Srbska za nejnižší cenu!

Zásilka do jakékoli destinace v Srbsku pro nás není problém. Zařídíme odeslání Vašeho balíčku do srbské metropole Bělehrad i do dalších oblíbených míst jako jsou Novi Sad, Niš, Kragujevac, Subotica, Leskovac, Zrenjanin, Kragujevac, Čačak, či do letoviska na horách.

Nyní již nic nebrání tomu, aby Váš balíček dorazil co nejdříve. Stačí si zvolit správného přepravce z naší nabídky služeb a vyplnit formulář. A že je opravdu z čeho vybírat.

 

O Srbsku 

Republika Srbsko se nachází uprostřed Balkánského poloostrova. Sousedí s Maďarskem, Rumunskem, Bulharskem, Makedonií, Albánií, Kosovem, Černou Horou, Bosnou a Hercegovinou a Chorvatskem. Srbsko získalo plnou nezávislost po referendu v roce 2006. V Srbsku žije více než sedm milionů obyvatel. Ačkoli v Srbsku žije mnoho různých národů, srbština je jediným uznávaným úředním jazykem. Dne 22. prosince 2009 Srbsko oficiálně předložilo svou kandidaturu na členství v Evropské unii a od 1. března 2012 získalo status kandidátské země.