Expresní balík/dopis do Srbska i zpět s úsporou na poštovném až 70 %

Hlavní výhody služby Balík do zahraničí

  • bezkonkurenční cena poštovného do Srbska
  • exportní celní odbavení v ceně služby
  • komfortní vyzvednutí zásilky na libovolné adrese
  • pojištění zásilky do Srbska až do 1 000 000 Kč
  • přeprava nákladu do Srbska o váze až 1 000 kg

Jak poslat balík do Srbska?

Se službou Balík do zahraničí bude přeprava zásilek do Srbska uskutečněna jednoduše, spolehlivě a levně jako nikdy předtím. Úzké partnerství s renomovanými přepravními společnostmi, jako jsou UPS a TNT zaručuje nejen vynikající služby, ale také cenové výhody až do výše 70 %. Snadné porovnání cen, rychlé vytvoření objednávky a úspora na poštovném.

Celní předpisy a cena přepravy při odesílání balíku do Srbska

Zadejte jednoduše váhu a rozměry balíčku do kalkulátoru poštovného a okamžitě obdržíte informace o ceně přepravy. V případě jakýchkoliv dotazů ohledně vytvoření objednávky nebo odeslání do Srbska nás neváhejte kontaktovat. Naši pracovníci zákaznické linky vám vždy ochotně poradí prostřednictvím emailové nebo telefonické komunikace.

Při přepravě do Srbska se nemusíte starat o proclení zásilky. Po vytvoření objednávky vám potřebnou dokumentaci odešleme na vaši emailovou adresu. Cenu přepravy můžete uhradit kreditní kartou, prostřednictvím GoPay nebo bankovním převodem.

Chcete znát cenu balíku do Srbska předem? Vypočítejte ji snadno a rychle! Spočítat cenu

Garantujeme spolehlivé odeslání a expresní doručení zásilky do Srbska za nejnižší cenu!

Zásilka do jakékoliv destinace v Srbsku pro nás není problém. Zařídíme odeslání vašeho balíčku do srbské metropole Bělehrad i do dalších oblíbených míst jako jsou Novi Sad, Niš, Kragujevac, Subotica, Leskovac, Zrenjanin, Kragujevac, Čačak, či do letoviska na horách.

Nyní již nic nebrání tomu, aby váš balíček dorazil co nejdříve. Stačí jednoduše vyplnit online formulář.

Zajímavé informace o Srbsku

Republika Srbsko se nachází uprostřed Balkánského poloostrova. Sousedí s Maďarskem, Rumunskem, Bulharskem, Makedonií, Albánií, Kosovem, Černou Horou, Bosnou a Hercegovinou a Chorvatskem. Srbsko získalo plnou nezávislost po referendu v roce 2006. V Srbsku žije více než sedm milionů obyvatel. Ačkoli v Srbsku žije mnoho různých národů, srbština je jediným uznávaným úředním jazykem. Dne 22. prosince 2009 Srbsko oficiálně předložilo svou kandidaturu na členství v Evropské unii a od 1. března 2012 získalo status kandidátské země.