• bezkonkurenční cena poštovného do Vietnamu
  • exportní celní odbavení v ceně služby
  • v ceně vyzvednutí balíku na Vaší adrese
  • pojištění zásilky do Vietnamu až do 1 000 000 Kč
  • možnost přepravy nákladu do Vietnamu o váze až 1 000 kg

Jak poslat balík do Vietnamu, cena přepravy a celní předpisy pro zásilky z ČR

Ve Vietnamu převládá subtropické klima po celý rok, přičemž zimní teploty se pohybují mezi 28 °C a 30°C. Jsou zde pouze 3 roční období, jež se vyznačují hlavně obdobím dešťů a horkými letními dny. Pokud chcete odeslat balíček do Vietnamu, nezapomeňte, že váš balíček je vystaven extrémním klimatickým podmínkám. Našim přepravcům UPS a TNT však můžete důvěřovat. Nabízíme Vám přepravní služby za snížené ceny až o 70%. Odesílání zásilek nikdy nebylo tak snadné a levné!

 

Dokumenty i balík do Vietnamu

Chcete odeslat dokumenty do Vietnamu? Pak je zde dostačující zvolit odeslání formou expresního dopisu. V ostatních případech je vhodné zvolit formu balíčku. Podívejte se na naše pokyny k balení a budete krok po kroku provedeni procesem balení a váš balíček bude doručen do Vietnamu tím nejrychlejším způsobem. 

Aby zásilka v pořádku dorazila do Vietnamu, mějte na paměti následující: zabalte zásilku tak, aby byla odolná proti dešti. Období dešťů ve Vietnamu trvá od června do října. Také věnujte pozornost správné adrese.  Přibližně 40% vietnamské populace má příjmení "Nguyen". Z tohoto důvodu se ujistěte, že jste balíček správně adresovali. Pokud by chybělo úplné jméno příjemce, váš balíček by mohl dorazit někomu úplně jinému. 

Chcete znát cenu poštovného do Vietnamu předem? Vypočítat ji můžete snadno a rychle... Spočítat cenu

Zásilka do jakékoli destinace ve Vietnamu pro nás není problém. Zařídíme odeslání Vašeho balíčku do vietnamské metropole Hanoj i do dalších oblíbených míst jako jsou Ho Chi Minh City, Da Nang, Hai Phong, Bien Hoa, Hue, Nha Trang, Can Tho, Rach Gia či do letoviska u moře.

Nyní již nic nebrání tomu, aby Váš balíček dorazil co nejdříve. Stačí si zvolit správného přepravce z naší nabídky služeb a vyplnit formulář. A že je opravdu z čeho vybírat.

 

Máte jiné otázky? Kontaktujte nás

Máte-li jakékoli dotazy nebo problémy s přepravou, obraťte se prosím na naše zákaznické centrum. Naši zaměstnanci se rádi postarají o vaše balíčky.