Expresní balík/dopis do Vietnamu i zpět s úsporou na poštovném až 70 %

Hlavní výhody služby Balík do zahraničí

  • bezkonkurenční cena poštovného do Vietnamu
  • exportní celní odbavení v ceně služby
  • komfortní vyzvednutí zásilky na libovolné adrese
  • pojištění zásilky do Vietnamu až do 1 000 000 Kč
  • možnost přepravy nákladu do Vietnamu o váze až 1 000 kg

Jak poslat balík či dopis do Vietnamu?

Chcete odeslat dokumenty do Vietnamu? Pak zvolte odeslání formou expresního dopisu. V ostatních případech zvolte přepravu balíčku. Podívejte se na rady, jak správně zabalit balík a budete krok po kroku provedeni procesem balení. 

Aby zásilka v pořádku dorazila do Vietnamu, mějte na paměti následující: zabalte zásilku tak, aby byla odolná proti dešti. Období dešťů ve Vietnamu trvá od června do října. Také věnujte pozornost správné adrese.  Přibližně 40 % vietnamské populace má příjmení "Nguyen". Z tohoto důvodu se ujistěte, že jste balíček správně adresovali. Pokud by chybělo úplné jméno příjemce, váš balíček by mohl dorazit někomu jinému. 

Pro odeslání balíku či dopisu jednoduše objednejte přepravu online a vychutnejte si svoz vašich balíčků u vás doma nebo v kanceláři. Doprava zásilek do Vietnamu nebyla nikdy snadnější!

Celní předpisy a cena přepravy při odesílání balíku do Vietnamu

Při přepravě zásilek a balíků do Vietnamu se nemusíte starat o proclení. Po vytvoření objednávky vám potřebnou dokumentaci odešleme na emailovou adresu. Poštovné můžete uhradit kreditní kartou, prostřednictvím GoPay nebo bankovním převodem. 

Garantujeme spolehlivé odeslání a expresní doručení zásilky do Vietnamu za nejnižší cenu!

 

Chcete znát cenu poštovného do Vietnamu předem? Vypočítejte ji snadno a rychle! Spočítat cenu

Zásilka do jakékoliv destinace ve Vietnamu pro nás není problém. Zařídíme odeslání vašeho balíčku do vietnamské metropole Hanoj i do dalších oblíbených míst jako jsou Ho Chi Minh City, Da Nang, Hai Phong, Bien Hoa, Hue, Nha Trang, Can Tho, Rach Gia či do letoviska u moře.

Nyní již nic nebrání tomu, aby váš balíček dorazil co nejdříve. Stačí jednoduše vyplnit online formulář.

 

Máte jakékoliv dotazy nebo problémy s přepravou? Obraťte se, prosím, na naše zákaznické centrum.

Kolik stojí dopisy a balíky do země Vietnam?


Prohlédněte si orientační ceny našich zásilek dle hmotnosti. Pro konkrétní cenu, ve které bude zohledněn i rozměr zásilky a přesné místo doručení, využijte našeho kalkulátoru poštovného.Cena poštovného do země Vietnam již 1 459 Kč

Hmotnost zásilky Přepravce bez DPH  
expresní dopis UPS Express Saver 1 511 Kč Objednat
balík 0.5 kg UPS Express Saver 1 459 Kč Objednat
balík 10 kg UPS Express Saver 4 529 Kč Objednat
balík 20 kg UPS Express Saver 6 329 Kč Objednat
balík 30 kg UPS Express Saver 8 163 Kč Objednat
balík 40 kg UPS Express Saver 10 501 Kč Objednat
balík 50 kg UPS Express Saver 12 111 Kč Objednat
balík 100 kg TNT Express 51 458 Kč Objednat

Pravidla pro zasílání potravin a léků mimo EU a do třetích zemí

Do zemí, které nejsou členy EU, je možné zasílat trvanlivé potraviny v malém množství pro osobní potřebu. Omezení platí pro vývoz živočišných produktů a v případě některých zemí i vývoz vybraných potravin rostlinného původu jako je např. med či sušené ovoce. Pro konkrétní informace se na nás neváhejte obrátit.

Většinu léků pro osobní potřebu lze mimo EU a do tzv. třetích zemí doručit. V některých případech jsou kladeny větší nároky na popis léků na celní faktuře. U léčiv, které vyžadují v dané zemi lékařský předpis, je někdy oficiálně požadována lékařská zpráva v angličtině. Ověřte prosím předem, zda není některá z účinných látek v dané zemi zakázána.
Pokud potřebujete zaslat jakákoliv léčiva, kontaktujte nás, abychom od vás získali co nejpřesnější specifikaci ohledně jejich charakteru a množství a mohli díky tomu garantovat doručení do cílové země.

Více informací o problematice spojené s přepravou léků získáte přímo na stránkách Celní správy