• bezkonkurenční cena poštovného na Filipíny
  • exportní celní odbavení v ceně služby
  • v ceně vyzvednutí balíku na Vaší adrese
  • pojištění zásilky do Filipín až do 1 000 000 Kč
  • přeprava nákladu na Filipíny o váze až 1 000 kg

Jak poslat balík na Filipíny, cena přepravy a celní předpisy pro zásilky z ČR

Chtěli byste svůj balíček na Filipíny přepravit levně, rychle a spolehlivě? Pak máme právě pro vás řešení. S námi ušetříte za přepravu významných logistických společností, jako jsou UPS a TNT, až 70%. Využijte služeb Balíkdozahraničí.cz již nyní. 

 

Zvolte si správnou službu, garantujeme expresní doručení na Filipíny

Odešlete vaše zásilky na Filipíny! Porovnejte ceny dobře známých poskytovatelů zasilatelských služeb, jako jsou UPS a TNT a sami zjistíte, že ušetříte až 70%. 

 

U nás získáte také pojištění přepravy do výše 2.500,- Kč zdarma a vyzvednutí balíků na Filipíny u vás doma nebo ve vaší kanceláři. Co pro to musíte udělat? Stačí zadat hmotnost, rozměry a cíl vašich balíčků do vyhledávacího pole a kliknout na "Vypočítat". Objednejte si službu, kterou jste si vybrali a pak jednoduše a pohodlně uhraďte kreditní kartou online, prostřednictvím GoPay nebo bankovním převodem. 

 

Máte starosti kvůli proclení zásilky? Pomůžeme vám i s vytvořením dokumentů. Pokud máte otázky ohledně přepravy na Filipíny, máte vždy k dispozici náš přátelský tým pracovníků. Přečtěte si tipy na zabalení a už nyní si můžete užít nejjednodušší a nejlevnější přepravu zásilek - s Balíkdozahraničí.cz.

Chcete znát cenu poštovného do Filipín předem? Vypočítat ji můžete snadno a rychle... Spočítat cenu

Zásilka do jakékoli destinace na Filipíny pro nás není problém. Zařídíme odeslání Vašeho balíčku do filipínské metropole Manila i do dalších oblíbených míst jako jsou Davao, Quezon City, Tacloban, Vigan, Makati, Zamboanga, Banaue, Cebu City či do letoviska u moře.

Nyní již nic nebrání tomu, aby Váš balíček dorazil co nejdříve. Stačí si zvolit správného přepravce z naší nabídky služeb a vyplnit formulář. A že je opravdu z čeho vybírat.

 

O Filipínách

Filipíny jsou ostrovním státem v Tichém oceánu, který patří k jihovýchodní Asii. Filipínské souostroví se skládá z více než 7 000 ostrovů, ale pouze každý osmý ostrov je obydlený. Většina ostrovů má velikost menší než jeden kilometr čtvereční. Na Filipínách žije více než 92 milionů obyvatel, toto souostroví je osídleno hustěji než například Německo. Hlavním městem Filipín je Manila. Filipíny získaly nezávislost v roce 1946. Protože byla tato země od 16. do 19. století španělskou kolonií, je filipínská kultura silně ovlivněna vlivy různých koloniálních mocností.