Expresní balík/dopis na Filipíny i zpět s úsporou na poštovném až 70 %

Hlavní výhody služby Balík do zahraničí

  • bezkonkurenční cena poštovného na Filipíny
  • exportní celní odbavení v ceně služby
  • komfortní vyzvednutí balíku na libovolné adrese
  • pojištění zásilky do Filipín až do 1 000 000 Kč
  • přeprava nákladu na Filipíny o váze až 1 000 kg

Jak poslat balík na Filipíny?

Chcete svůj balíček na Filipíny přepravit levně, rychle a spolehlivě a ušetřit na poštovném až 70 %? Porovnejte ceny mezinárodních přepravních společností se službou Balík do zahraničí a jednoduše objednejte přepravu online. Doprava zásilek na Filipíny nebyla nikdy snadnější!

 

Celní předpisy a cena přepravy při odesílání balíku na Filipíny

Máte starosti kvůli proclení zásilky na Filipíny? Pomůžeme vám i s vytvořením potřebných dokumentů, které vám jednoduše zašleme na emailovou adresu. 

V ceně přepravy je již započítáno pojištění zásilky do výše 2.500,- Kč a vyzvednutí balíku či dopisu u vás doma nebo v kanceláři. Co pro to musíte udělat? Stačí zadat hmotnost, rozměry a cíl vašich balíčků do vyhledávacího pole kalkulátoru poštovného a kliknout na "Vypočítat". Poštovné můžete uhradit kreditní kartou online, prostřednictvím GoPay nebo bankovním převodem. 

Garantujeme spolehlivé odeslání a expresní doručení zásilky na Filipíny za nejnižší cenu!

 

Chcete znát cenu poštovného do Filipín předem? Vypočítejte ji snadno a rychle! Spočítat cenu

Zásilka do jakékoliv destinace na Filipíny pro nás není problém. Zařídíme odeslání vašeho balíčku do filipínské metropole Manila i do dalších oblíbených míst jako jsou Davao, Quezon City, Tacloban, Vigan, Makati, Zamboanga, Banaue, Cebu City či do letoviska u moře.

Nyní již nic nebrání tomu, aby váš balíček dorazil co nejdříve. Stačí jednoduše vyplnit online formulář.

Kolik stojí dopisy a balíky do země Filipíny?


Prohlédněte si orientační ceny našich zásilek dle hmotnosti. Pro konkrétní cenu, ve které bude zohledněn i rozměr zásilky a přesné místo doručení, využijte našeho kalkulátoru poštovného.Cena poštovného do země Filipíny již 1 511 Kč

Hmotnost zásilky Přepravce bez DPH  
expresní dopis UPS Express Saver 1 511 Kč Objednat
balík 0.5 kg UPS Express Saver 1 917 Kč Objednat
balík 10 kg UPS Express Saver 5 732 Kč Objednat
balík 20 kg UPS Express Saver 8 025 Kč Objednat
balík 30 kg UPS Express Saver 10 095 Kč Objednat
balík 40 kg UPS Express Saver 12 917 Kč Objednat
balík 50 kg UPS Express Saver 15 116 Kč Objednat
balík 100 kg TNT Express 51 458 Kč Objednat

Pravidla pro zasílání potravin a léků mimo EU a do třetích zemí

Do zemí, které nejsou členy EU, je možné zasílat trvanlivé potraviny v malém množství pro osobní potřebu. Omezení platí pro vývoz živočišných produktů a v případě některých zemí i vývoz vybraných potravin rostlinného původu jako je např. med či sušené ovoce. Pro konkrétní informace se na nás neváhejte obrátit.

Většinu léků pro osobní potřebu lze mimo EU a do tzv. třetích zemí doručit. V některých případech jsou kladeny větší nároky na popis léků na celní faktuře. U léčiv, které vyžadují v dané zemi lékařský předpis, je někdy oficiálně požadována lékařská zpráva v angličtině. Ověřte prosím předem, zda není některá z účinných látek v dané zemi zakázána.

Pokud potřebujete zaslat jakákoliv léčiva, kontaktujte nás, abychom od vás získali co nejpřesnější specifikaci ohledně jejich charakteru a množství a mohli díky tomu garantovat doručení do cílové země.

Více informací o problematice spojené s přepravou léků získáte přímo na stránkách Celní správy. 

 

Zajímavé informace o Filipínách

Filipíny jsou ostrovním státem v Tichém oceánu, který patří k jihovýchodní Asii. Filipínské souostroví se skládá z více než 7 000 ostrovů, ale pouze každý osmý ostrov je obydlený. Většina ostrovů má velikost menší než jeden kilometr čtvereční. Na Filipínách žije více než 92 milionů obyvatel, toto souostroví je osídleno hustěji než například Německo. Hlavním městem Filipín je Manila. Filipíny získaly nezávislost v roce 1946. Protože byla tato země od 16. do 19. století španělskou kolonií, je filipínská kultura silně ovlivněna vlivy různých koloniálních mocností.