• bezkonkurenční cena poštovného s nejlepšími kurýry
  • import / doprava z Malty do ČR nejlevnějí
  • v ceně vyzvednutí balíku na Vaší adrese
  • pojištění zásilky na Maltu až do 1 000 000 Kč
  • přeprava nákladu na Maltu o váze až 1 000 kg

Jak poslat balík na Maltu, cena přepravy a import / dovoz zásilek do ČR s vyzvednutím zdarma u odesílatele

Balíkdozahraničí.cz vám zasílání na Maltu ulehčí! Vyberte si tu nejlepší nabídku, ať už UPS nebo TNT, a váš balíček bude vyzvednut přímo u vašich dveří. Odešlete balíček na Maltu s Balíkdozahraničí.cz a ušetřete až 70%!

 

S Balíkdozahraničí.cz můžete posílat na Maltu balíčky levněji a rychleji, než kdy předtím. Získejte naše ceny přepravních společností jako jsou UPS, TNT a ušetřete až 70%.

 

Garangujeme Vám spolehlivé odeslání a expresní doručení zásilky na Maltu za nejnižší cenu!

Jednoduše zadejte váhu, rozměry a místo doručení vašich balíků na Maltu do našeho kalkulátoru a klikněte na "Vypočítat". Pak si tu nejvýhodnější službu objednejte vyplněním formuláře a uhraďte podle potřeby kreditní kartou online, GoPay nebo bankovním převodem.

Chcete znát cenu poštovného na Maltu předem? Vypočítat ji můžete snadno a rychle... Spočítat cenu

 

S Balíkdozahraničí.cz je pojištění přepravy zahrnuto v ceně a balíček na Maltu bude vyzvednut ve Vaší kanceláři nebo doma. Pokud máte jakékoli dotazy ohledně přepravy zásilky, naši kolegové na zákaznické lince vám vždy ochotně poradí. Můžete se také informovat o aktuálním stavu vašich zásilek. Vezměte, prosím, na vědomí také naše tipy pro správné zabalení zásilky. 

 

O Maltě:

Malta je malý ostrovní stát ve Středomoří, který se skládá z ostrovů Malta, Gozo, Comino a některých dalších neobývaných ostrovů. Malta má asi 413 000 obyvatel. Od roku 2004 je země členem Evropské unie. Hlavním městem státu je Valetta, obyvatelé Malty mluví maltsky a anglicky. Populace je téměř výlučně římsko-katolická. Pobřeží Malty se vyznačuje členitým, skalnatým pobřežím.