Expresní balík/dopis na Maltu i zpět s úsporou na poštovném až 70 %

Hlavní výhody služby Balík do zahraničí

  • bezkonkurenční cena poštovného na Maltu
  • import / doprava z Malty do ČR nejlevněji
  • komfortní vyzvednutí zásilky na libovolné adrese
  • pojištění zásilky na Maltu až do 1 000 000 Kč
  • přeprava nákladu na Maltu o váze až 1 000 kg

Jak poslat balík na Maltu?

Chcete poslat balík na Maltu a ušetřit až 70 %? Žádný problém! Díky úzkému partnerství s renomovanými přepravními společnostmi jako jsou UPS nebo přepravce TNT, vám zaručujeme ty nejlepší kurýrní služby.

Garantujeme spolehlivé odeslání a expresní doručení zásilky na Maltu za nejnižší cenu!

Kolik stojí balík na Maltu?

Jednoduše zadejte váhu, rozměry a místo doručení zásilky do kalkulátoru poštovného a klikněte na ”Vypočítat“. Pak si tu nejvýhodnější přepravní službu objednejte vyplněním formuláře a uhraďte podle potřeby kreditní kartou online, GoPay nebo bankovním převodem.

Vyzvednutí zásilky na libovolném místě je již zahrnuto v ceně, stejně jako pojištění do 2 500 Kč. Pojištění na vyšší částku je samozřejmě také možné.

Chcete znát cenu poštovného na Maltu předem? Vypočítejte ji snadno a rychle! Spočítat cenu

Pokud máte jakékoliv dotazy ohledně přepravy zásilky, naši kolegové na zákaznické lince vám vždy ochotně poradí. Můžete se také informovat o aktuálním stavu vašich zásilek. Přečtěte si také tipy pro správné zabalení zásilky

Zásilka do jakékoliv destinace na Maltě pro nás není problém. Zařídíme odeslání vašeho balíčku do maltské metropole Valletta i do dalších oblíbených míst jako jsou Mdina, Sliema, Victoria, Mosta, Vittoriosa, St Julian's, St. Paul's Bay, Marsaxlokk či do letoviska u moře. 

Nyní již nic nebrání tomu, aby váš balíček dorazil co nejdříve. Stačí jednoduše vyplnit online formulář.

Zajímavé informace o Maltě

Malta je malý ostrovní stát ve Středomoří, který se skládá z ostrovů Malta, Gozo, Comino a některých dalších neobývaných ostrovů. Malta má asi 413 000 obyvatel. Od roku 2004 je země členem Evropské unie. Hlavním městem státu je Valletta, obyvatelé Malty mluví maltsky a anglicky. Populace je téměř výlučně římsko-katolická. Pobřeží Malty se vyznačuje členitým, skalnatým pobřežím.