• bezkonkurenční cena poštovného s nejlepšími kurýry
  • import / doprava z Malty do ČR nejlevnějí
  • v ceně vyzvednutí balíku na Vaší adrese
  • pojištění zásilky na Maltu až do 1 000 000 Kč
  • přeprava nákladu na Maltu o váze až 1 000 kg

Jak poslat balík na Maltu, cena přepravy a import / dovoz zásilek do ČR s vyzvednutím zdarma u odesílatele

Balíkdozahraničí.cz vám zasílání na Maltu ulehčí! Vyberte si tu nejlepší nabídku, ať už UPS nebo TNT, a váš balíček bude vyzvednut přímo u vašich dveří. Odešlete balíček na Maltu s Balíkdozahraničí.cz a ušetřete až 70%!

 

S Balíkdozahraničí.cz můžete posílat na Maltu balíčky levněji a rychleji, než kdy předtím. Získejte naše ceny přepravních společností jako jsou UPS, TNT a ušetřete až 70%.

 

Garangujeme Vám spolehlivé odeslání a expresní doručení zásilky na Maltu za nejnižší cenu!

Jednoduše zadejte váhu, rozměry a místo doručení vašich balíků na Maltu do našeho kalkulátoru a klikněte na "Vypočítat". Pak si tu nejvýhodnější službu objednejte vyplněním formuláře a uhraďte podle potřeby kreditní kartou online, GoPay nebo bankovním převodem.

Chcete znát cenu poštovného na Maltu předem? Vypočítat ji můžete snadno a rychle... Spočítat cenu

 

S Balíkdozahraničí.cz je pojištění přepravy zahrnuto v ceně a balíček na Maltu bude vyzvednut ve Vaší kanceláři nebo doma. Pokud máte jakékoli dotazy ohledně přepravy zásilky, naši kolegové na zákaznické lince vám vždy ochotně poradí. Můžete se také informovat o aktuálním stavu vašich zásilek. Vezměte, prosím, na vědomí také naše tipy pro správné zabalení zásilky. 

Zásilka do jakékoli destinace na Maltě pro nás není problém. Zařídíme odeslání Vašeho balíčku do maltské metropole Valletta i do dalších oblíbených míst jako jsou Mdina, Sliema, Victoria, Mosta, Vittoriosa, St Julian's, St. Paul's Bay, Marsaxlokk, či do letoviska u moře. Nyní již nic nebrání tomu, aby Váš balíček dorazil co nejdříve. Stačí si zvolit správného přepravce z naší nabídky služeb a vyplnit formulář. A že je opravdu z čeho vybírat

O Maltě:

Malta je malý ostrovní stát ve Středomoří, který se skládá z ostrovů Malta, Gozo, Comino a některých dalších neobývaných ostrovů. Malta má asi 413 000 obyvatel. Od roku 2004 je země členem Evropské unie. Hlavním městem státu je Valetta, obyvatelé Malty mluví maltsky a anglicky. Populace je téměř výlučně římsko-katolická. Pobřeží Malty se vyznačuje členitým, skalnatým pobřežím.