• bezkonkurenční cena poštovného na Nový Zéland
  • rychlost dodání - expresně do 24 hodin
  • v ceně vyzvednutí zásilky na Vaší adrese
  • pojištění zásilky na Nový Zéland až do 1 000 000 Kč
  • možnost přepravy nákladu na Nový Zéland o váze až 1t.

Přeprava zásilky na Nový Zéland, ceník balíku a celní předpisy

Pro nekomplikované a super rychlé dodání na Nový Zéland jsme tím ideálním partnerem. Nabízíme vám kompletní službu a prvotřídní cenové výhody. Odešlete balíček prostřednictvím silných mezinárodních přepravců jako UPS a TNT. Pro zásilku na Novém Zélandu využijte náš on-line kalkulátor. Vyzvednutí zásilky a pojištění je již obsaženo ve většině služeb. Vyzkoušejte nás hned!

 

Spolupracujeme s nejvýznamnějšími přepravci, jako jsou UPS, TNT. Zajišťujeme rychlé a vynikající zacházení s Vašimi balíčky až na Nový Zéland. Nabízíme vám prvotřídní přepravní cenu, až o 70% nižší než u samotných přepravních společností. 

 

Jednoduše zadejte rozměry a váhu balíku na Nový Zéland v online kalkulátoru a vyberte si z mezinárodně uznávaných služeb správnou nabídku. Údaje o přepravě můžete vložit v jednoduchých krocích. Pak jen pohodlně zaplaťte přes GOPAY, bankovním převodem nebo kreditní kartou. 

Zjistěte jaká je cena poštovného na Nový zéland předem? Vypočítat ji můžete snadno a rychle... Spočítat cenu

Vyzvedneme zásilku u vás

Při přepravě na Nový Zéland je opravdu zbytečné chodit na poštu. Váš balíček je vyzvednut rychlostí blesku u vás doma nebo v kanceláři. Dokonce pro vás připravíme veškerou celní dokumentaci.  Pro bezpečnou přepravu je důležité dobré zabalení. Je-li to možné, použijte krabice z dvouvrstvé lepenky a přečtěte si další užitečné tipy pro balení. 

 

Zásilka do jakékoli destinace na Nový Zéland pro nás není problém. Zařídíme odeslání Vašeho balíčku do novozelandské metropole Wellington i do dalších oblíbených míst jako jsou Auckland, Christchurch, North Shore, Waitakere, Hamilton, Dunedin, Tauranga, Napier, či do letoviska u moře.

Nyní již nic nebrání tomu, aby Váš balíček dorazil co nejdříve. Stačí si zvolit správného přepravce z naší nabídky služeb a vyplnit formulář. A že je opravdu z čeho vybírat.

 

O destinaci Nový Zéland

Ostrovní stát Nový Zéland leží asi 2000 km jihovýchodně od Austrálie, 1500 km jižné od Nové Kaledonie a 3000 km severně od antarktické pevniny. Nový Zéland bývá označován jako "zelený ostrov" a je zajímavý svou nedotčenou přírodou a až 2000 druhy rostlin a živočichů. Skládá se ze dvou hlavních ostrovů, Jižního a Severního, s hlavním městem Wellington na jeho jižním cípu.