Expresní balík/dopis na Nový Zéland i zpět s úsporou na poštovném až 70 %

Chcete poslat zásilku z nebo na Nový Zéland jednoduše a spolehlivě? Balík doručíme až se 70% slevou!

Hlavní výhody služby Balík do zahraničí

  • bezkonkurenční cena poštovného na Nový Zéland
  • rychlost dodání - expresně do 24 hodin
  • exportní celní odbavení v ceně služby
  • komfortní vyzvednutí zásilky na libovolné adrese
  • pojištění zásilky na Nový Zéland až do 1 000 000 Kč
  • přeprava nákladu na Nový Zéland o váze až 1 t

Jak poslat balík na Nový Zéland?

Pro nekomplikované a super rychlé dodání zásilky na Nový Zéland jsme ideálním partnerem. Nabízíme kompletní kurýrní službu a prvotřídní cenové výhody. Spolupracujeme s nejvýznamnějšími přepravci, jako jsou UPS nebo TNT. Zajišťujeme rychlé a vynikající zacházení s balíčky až na Nový Zéland.

Při přepravě na Nový Zéland je opravdu zbytečné chodit na poštu. Váš balíček vyzvedneme rychlostí blesku u vás doma nebo v kanceláři. Pro bezpečnou přepravu je důležité dobré zabalení. Je-li to možné, použijte krabice z dvouvrstvé lepenky a přečtěte si další užitečné tipy jak správně zabalit balík.

Celní předpisy a cena přepravy při odesílání balíku na Nový Zéland

Při přepravě na Nový Zéland se nemusíte starat o proclení zásilky. Po vytvoření objednávky vám potřebnou celní dokumentaci odešleme na vaši emailovou adresu. Cenu přepravy můžete uhradit kreditní kartou, prostřednictvím GoPay nebo bankovním převodem. 

Jednoduše zadejte rozměry a váhu balku do online kalkulátoru poštovného a vyberte si ten nejlepší způsob přepravy. Vyzvednutí zásilky a pojištění do 2.500 Kč je již zahrnuto v ceně. 

V případě jakýchkoliv dotazů ohledně vytvoření objednávky nebo odeslání na Nový Zéland nás neváhejte kontaktovat. Náš přátelský a ochotný personál je vám k dispozici.

Garantujeme spolehlivé odeslání a expresní doručení zásilky na Nový Zéland za nejnižší cenu!

Chcete znát cenu poštovného na Nový zéland předem? Vypočítejte ji snadno a rychle! Spočítat cenu

Zásilka do jakékoliv destinace na Novém Zélandu pro nás není problém. Zařídíme odeslání vašeho balíčku do novozélandské metropole Wellington i do dalších oblíbených míst jako jsou Auckland, Christchurch, North Shore, Waitakere, Hamilton, Dunedin, Tauranga, Napier či do letoviska u moře.

Nyní již nic nebrání tomu, aby váš balíček dorazil co nejdříve. Stačí jednoduše vyplnit online formulář.

Kolik stojí dopisy a balíky do země Nový Zéland?


Prohlédněte si orientační ceny našich zásilek dle hmotnosti. Pro konkrétní cenu, ve které bude zohledněn i rozměr zásilky a přesné místo doručení, využijte našeho kalkulátoru poštovného.Cena poštovného do země Nový Zéland již od 1 150 Kč

Hmotnost zásilky Přepravce bez DPH  
expresní dopis UPS Express Saver 1 150 Kč Objednat
balík 8 kg UPS Expedited 5 841 Kč Objednat
balík 10 kg UPS Expedited 6 435 Kč Objednat
balík 20 kg UPS Expedited 8 877 Kč Objednat
balík 50 kg UPS Expedited 15 063 Kč Objednat
balík 100 kg TNT Express 47 257 Kč Objednat

Pravidla pro zasílání potravin a léků mimo EU a do třetích zemí

Do zemí, které nejsou členy EU, je možné zasílat trvanlivé potraviny v malém množství pro osobní potřebu. Omezení platí pro vývoz živočišných produktů a v případě některých zemí i vývoz vybraných potravin rostlinného původu jako je např. med či sušené ovoce. Pro konkrétní informace se na nás neváhejte obrátit.

Většinu léků pro osobní potřebu lze mimo EU a do tzv. třetích zemí doručit. V některých případech jsou kladeny větší nároky na popis léků na celní faktuře. U léčiv, které vyžadují v dané zemi lékařský předpis, je někdy oficiálně požadována lékařská zpráva v angličtině. Ověřte prosím předem, zda není některá z účinných látek v dané zemi zakázána.
Pokud potřebujete zaslat jakákoliv léčiva, kontaktujte nás, abychom od vás získali co nejpřesnější specifikaci ohledně jejich charakteru a množství a mohli díky tomu garantovat doručení do cílové země.

Více informací o problematice spojené s přepravou léků získáte přímo na stránkách Celní správy

Zajímavé informace o Novém Zélandu

Ostrovní stát Nový Zéland leží asi 2000 km jihovýchodně od Austrálie, 1500 km jižné od Nové Kaledonie a 3000 km severně od antarktické pevniny. Nový Zéland bývá označován jako "zelený ostrov" a je zajímavý svou nedotčenou přírodou a až 2000 druhy rostlin a živočichů. Skládá se ze dvou hlavních ostrovů, Jižního a Severního, s hlavním městem Wellington na jeho jižním cípu.