Expresní balík/dopis na Nový Zéland i zpět s úsporou na poštovném až 70 %

Chcete poslat zásilku z nebo na Nový Zéland jednoduše a spolehlivě? Balík doručíme až se 70% slevou!

Hlavní výhody služby Balík do zahraničí

  • bezkonkurenční cena poštovného na Nový Zéland
  • rychlost dodání - expresně do 24 hodin
  • exportní celní odbavení v ceně služby
  • komfortní vyzvednutí zásilky na libovolné adrese
  • pojištění zásilky na Nový Zéland až do 1 000 000 Kč
  • přeprava nákladu na Nový Zéland o váze až 1 t

Jak poslat balík na Nový Zéland?

Pro nekomplikované a super rychlé dodání zásilky na Nový Zéland jsme ideálním partnerem. Nabízíme kompletní kurýrní službu a prvotřídní cenové výhody. Spolupracujeme s nejvýznamnějšími přepravci, jako jsou UPS nebo TNT. Zajišťujeme rychlé a vynikající zacházení s balíčky až na Nový Zéland.

Při přepravě na Nový Zéland je opravdu zbytečné chodit na poštu. Váš balíček vyzvedneme rychlostí blesku u vás doma nebo v kanceláři. Pro bezpečnou přepravu je důležité dobré zabalení. Je-li to možné, použijte krabice z dvouvrstvé lepenky a přečtěte si další užitečné tipy jak správně zabalit balík.

Celní předpisy a cena přepravy při odesílání balíku na Nový Zéland

Při přepravě na Nový Zéland se nemusíte starat o proclení zásilky. Po vytvoření objednávky vám potřebnou celní dokumentaci odešleme na vaši emailovou adresu. Cenu přepravy můžete uhradit kreditní kartou, prostřednictvím GoPay nebo bankovním převodem. 

Jednoduše zadejte rozměry a váhu balku do online kalkulátoru poštovného a vyberte si ten nejlepší způsob přepravy. Vyzvednutí zásilky a pojištění do 2.500 Kč je již zahrnuto v ceně. 

V případě jakýchkoliv dotazů ohledně vytvoření objednávky nebo odeslání na Nový Zéland nás neváhejte kontaktovat. Náš přátelský a ochotný personál je vám k dispozici.

Garantujeme spolehlivé odeslání a expresní doručení zásilky na Nový Zéland za nejnižší cenu!

Chcete znát cenu poštovného na Nový zéland předem? Vypočítejte ji snadno a rychle! Spočítat cenu

Zásilka do jakékoliv destinace na Novém Zélandu pro nás není problém. Zařídíme odeslání vašeho balíčku do novozélandské metropole Wellington i do dalších oblíbených míst jako jsou Auckland, Christchurch, North Shore, Waitakere, Hamilton, Dunedin, Tauranga, Napier či do letoviska u moře.

Nyní již nic nebrání tomu, aby váš balíček dorazil co nejdříve. Stačí jednoduše vyplnit online formulář.

Kolik stojí dopisy a balíky do země Nový Zéland?


Prohlédněte si orientační ceny našich zásilek dle hmotnosti. Pro konkrétní cenu, ve které bude zohledněn i rozměr zásilky a přesné místo doručení, využijte našeho kalkulátoru poštovného.Cena poštovného do země Nový Zéland již 1 511 Kč

Hmotnost zásilky Přepravce bez DPH  
expresní dopis UPS Express Saver 1 511 Kč Objednat
balík 0.5 kg UPS Express Saver 2 227 Kč Objednat
balík 10 kg UPS Express Saver 7 194 Kč Objednat
balík 20 kg UPS Express Saver 10 134 Kč Objednat
balík 30 kg UPS Express Saver 13 130 Kč Objednat
balík 40 kg UPS Express Saver 16 698 Kč Objednat
balík 50 kg UPS Express Saver 19 335 Kč Objednat
balík 100 kg TNT Express 56 397 Kč Objednat

Pravidla pro zasílání potravin a léků mimo EU a do třetích zemí

Do zemí, které nejsou členy EU, je možné zasílat trvanlivé potraviny v malém množství pro osobní potřebu. Omezení platí pro vývoz živočišných produktů a v případě některých zemí i vývoz vybraných potravin rostlinného původu jako je např. med či sušené ovoce. Pro konkrétní informace se na nás neváhejte obrátit.

Většinu léků pro osobní potřebu lze mimo EU a do tzv. třetích zemí doručit. V některých případech jsou kladeny větší nároky na popis léků na celní faktuře. U léčiv, které vyžadují v dané zemi lékařský předpis, je někdy oficiálně požadována lékařská zpráva v angličtině. Ověřte prosím předem, zda není některá z účinných látek v dané zemi zakázána.
Pokud potřebujete zaslat jakákoliv léčiva, kontaktujte nás, abychom od vás získali co nejpřesnější specifikaci ohledně jejich charakteru a množství a mohli díky tomu garantovat doručení do cílové země.

Více informací o problematice spojené s přepravou léků získáte přímo na stránkách Celní správy

Zajímavé informace o Novém Zélandu

Ostrovní stát Nový Zéland leží asi 2000 km jihovýchodně od Austrálie, 1500 km jižné od Nové Kaledonie a 3000 km severně od antarktické pevniny. Nový Zéland bývá označován jako "zelený ostrov" a je zajímavý svou nedotčenou přírodou a až 2000 druhy rostlin a živočichů. Skládá se ze dvou hlavních ostrovů, Jižního a Severního, s hlavním městem Wellington na jeho jižním cípu.