Expresní balík/dopis na Slovensko i zpět levněji než u konkurence

Myslíte si, že poslat balík na Slovensko vyjde draho? Přesvědčíme vás, že poštovné může být levnější! Při zasílání balíků, dokumentů a dalších zásilek využíváme renomované přepravní společnosti. Ceny poštovného na Slovensko začínají již od 198 Kč.

Hlavní výhody služby Balík do zahraničí

  • bezkonkurenční cena poštovného na Slovensko
  • import / doprava ze Slovenska do ČR nejlevněji
  • rychlost dodání - expresně do 24 hodin
  • komfortní vyzvednutí zásilky na libovolné adrese
  • pojištění zásilky na Slovensko až do 1 000 000 Kč
  • přeprava nákladu na Slovensko o váze až 1 000 kg

Jak poslat balík na Slovensko?

Potřebujete odeslat balík do Bratislavy, Prešova nebo do Košic? Vyberte si z našich služeb a objednejte přepravu zásilky online

Spolupracujeme se špičkovými přepravci včetně UPS a TNT a pro odeslání zásilky nepotřebujete žádnou smlouvu ani registraci. Balík/dopis na Slovensko vyzvedneme na firemní nebo soukromé adrese v libovolný den od pondělí do pátku v rámci běžné pracovní doby.  

Pojištění zásilky do 2500,- Kč je zahrnuto v ceně poštovného a průběh doručování můžete pohodlně sledovat online díky službě sledování zásilek. Sledovací číslo od nás obdržíte e-mailem po zpracování objednávky.

Přečtěte si také rady, jak správně zabalit balík nebo jaké zboží je zakázané pro vývoz.

Chcete znát cenu poštovného na Slovensko předem? Vypočítejte ji snadno a rychle! Spočítat cenu

Jak dlouho trvá doručení zásilky na Slovensko?

Zásilku můžeme vyzvednout v den vytvoření objednávky kdekoliv v České republice a doručit expresní službou již následující pracovní den. Standardní doručovací doba se pohybuje mezi 2 - 3 pracovními dny.

Pokud potřebujete poradit nebo si pouze ověřit termín dodání, neváhejte kontaktovat naši zákaznickou linku na telefonním čísle 608 380 388.

Kolik stojí dopisy a balíky do země Slovensko?


Prohlédněte si orientační ceny našich zásilek dle hmotnosti. Pro konkrétní cenu, ve které bude zohledněn i rozměr zásilky a přesné místo doručení, využijte našeho kalkulátoru poštovného.Cena poštovného do země Slovensko již 288 Kč

Hmotnost zásilky Přepravce bez DPH  
balík 0.5 kg DPD Classic 288 Kč Objednat
balík 10 kg DPD Classic 404 Kč Objednat
balík 20 kg DPD Classic 468 Kč Objednat
balík 30 kg DPD Classic 528 Kč Objednat
balík 40 kg TNT Economy 1 139 Kč Objednat
balík 50 kg TNT Economy XXL 995 Kč Objednat
balík 100 kg TNT Economy XXL 1 390 Kč Objednat

Pravidla pro zasílání potravin a léků do EU

Trvanlivé potraviny lze v rámci EU zasílat v podstatě bez omezení. Výjimku tvoří potraviny, které podléhají rychlé zkáze nebo takové, které vyžadují speciální nároky na přepravu (např. chlazení). Zcela zakázaný je vývoz alkoholu.

Ani přeprava léků v rámci EU nemá žádná specifická omezující kritéria. Je předpokládáno, že jsou zasílány pouze pro osobní potřebu a jejich celkový počet má být tzv. přiměřený. Pokud se léčíte dlouhodobě (například astma) a potřebujete zaslat léky na dobu několika měsíců, doporučujeme opatřit si lékařskou zprávu v anglickém jazyce od vašeho ošetřujícího lékaře,  pro případ, že by nastaly jakékoliv komplikace.

Více informací o problematice spojené s přepravou léků získáte přímo na stránkách Celní správy.