• bezkonkurenční cena poštovného s nejlepšími kurýry
  • import / doprava ze Slovenska do ČR nejlevnějí
  • v ceně vyzvednutí balíku na Vaší adrese
  • pojištění zásilky na Slovensko až do 1 000 000 Kč
  • přeprava nákladu na Slovensko o váze až 1 000 kg

Jak poslat balík na Slovensko, cena přepravy a import / dovoz zásilek do ČR s vyzvednutím zdarma u odesílatele

 

Služba Balíkdozahraničí.cz je k Vám k dispozici také pro odeslání zásilky na Slovensko - odeslání balíku nikdy nebylo tak jednoduché.

Spolupracujeme se spičkovými přepravci včetně UPS a TNT, abychom poskytli našim zákazníkům spolehlivé možnosti doručení za co nejnižší ceny. 

Ať už potřebujete odeslat balík do Bratislavy, Prešova nebo do Košic - stačí si vybrat z našich služeb a vyplnit objednávkový formulář. 

Abyste odeslali zásilku přes Balíkdozahraničí.cz, nepotřebujete žádnou smlouvu ani registraci. Jednodušše vyplníte objednávkový fomulář na našich webových stránkách. My Vás již budeme kontaktovat a společně se domluvíme na termínu vyzvednutí - je to jednoduché a rychlé. 

Pojištění zásilky do 2500,- Kč je zahrnuto v ceně poštovného.

Zdarma také Vaši zásilky vyzvedneme na firemní nebo soukromé adrese v livobolný den od pondělí do pátku v rámci běžné pracovní doby. 

Sledování zásilky je samozřejmostí. Sledovací číslo od nás obdržíte e-mailem po zpracování objednávky a můžete sledovat průběh doručování kdekoliv se právě nacházíte. 

Zásilku můžeme vyzvednout v den vytvoření objednávky kdekoliv v České republice a doručit expresní službou již následující pracovní den. 

Pro zjištění ceny poštovného staší zadat váhu a rozměry balíku do kalkulátoru na našich webových stránkách a porovnat možnosti nabízených služeb. Vybrat si můžete ze standardních nebo expresních služeb doručení.

Chcete znát cenu poštovného na Slovensko předem? Vypočítat ji můžete snadno a rychle... Spočítat cenu

Možnosti doručení na Slovensko, levná přeprava zásilek

Expresní varianty doručení - UPS Express, UPS Express Saver, TNT Express 12:00

V případě expresního dokumentu je zásilka doručena do 1-2 pracovních dní, záleží na konkrétní destinaci. Kontaktujte nás a my Vám přesnou dobu doručení velmi rádi sdělíme. Ve většině případů je přeprava garantovaná. To znamená, že v případě zpoždění zásilky Vám bude navrácen rozdíl ceny mezi standardním a expresním doručením. 

 

Standardní varianty doručení - UPS Standard, TNT Economy

Standardní dobou doručení jsou 2-3 pracovní dny. Čas doručení není garantován, ale lze předem odhadnout, který den bude zásilka doručena. 

 

Na našich webových stránkách naleznete všechny potřebné informace a rady týkající se zabalení zásilky nebo zboží zakázaného pro vývoz. 

Pokud potřebujete poradit nebo si pouze ověřit termín dodání, neváhejte kontaktovat naši zákaznickou linku na telefonním čísle 608 380 388.