Expresní balík/dopis na Slovensko i zpět levněji než u konkurence

Myslíte si, že poslat balík na Slovensko vyjde draho? Přesvědčíme vás, že poštovné může být levnější! Při zasílání balíků, dokumentů a dalších zásilek využíváme renomované přepravní společnosti. Ceny poštovného na Slovensko začínají již od 275 Kč.

Hlavní výhody služby Balík do zahraničí

  • bezkonkurenční cena poštovného na Slovensko
  • import / doprava ze Slovenska do ČR nejlevněji
  • rychlost dodání - expresně do 24 hodin
  • komfortní vyzvednutí zásilky na libovolné adrese
  • pojištění zásilky na Slovensko až do 1 000 000 Kč
  • přeprava nákladu na Slovensko o váze až 1 000 kg

Jak poslat balík na Slovensko?

Potřebujete odeslat balík do Bratislavy, Prešova nebo do Košic? Vyberte si z našich služeb a objednejte přepravu zásilky online

Spolupracujeme se špičkovými přepravci včetně UPS a TNT a pro odeslání zásilky nepotřebujete žádnou smlouvu ani registraci. Balík/dopis na Slovensko vyzvedneme na firemní nebo soukromé adrese v libovolný den od pondělí do pátku v rámci běžné pracovní doby.  

Pojištění zásilky do 2500,- Kč je zahrnuto v ceně poštovného a průběh doručování můžete pohodlně sledovat online díky službě sledování zásilek. Sledovací číslo od nás obdržíte e-mailem po zpracování objednávky.

Přečtěte si také rady, jak správně zabalit balík nebo jaké zboží je zakázané pro vývoz.

Chcete znát cenu poštovného na Slovensko předem? Vypočítejte ji snadno a rychle! Spočítat cenu

Jak dlouho trvá doručení zásilky na Slovensko?

Zásilku můžeme vyzvednout v den vytvoření objednávky kdekoliv v České republice a doručit expresní službou již následující pracovní den. Standardní doručovací doba se pohybuje mezi 2 - 3 pracovními dny.

Pokud potřebujete poradit nebo si pouze ověřit termín dodání, neváhejte kontaktovat naši zákaznickou linku na telefonním čísle 608 380 388.