Odeslání zásilky s DB Schenker

Počátky přepravní společnosti DB Schenker se datují do r. 1872, kdy Gottfried Schenker začal realizovat nákladní přepravu po železnici. V současné době se DB Schenker řadí mezi špičky v poskytování logistických služeb. Doručuje palety i balíkové zásilky v rámci celé Evropy. Tento gigant neustále rozvíjí služby a servis nejen železničních nákladních přeprav.

DB Schenker disponuje 430 pobočkami rozmístěnými po celé Evropě. Každý týden realizuje 32 000 pravidelných přeprav včetně 1200 charterových letů ve spolupráci s nejvýznamnějšími leteckými společnostmi.

Velikost zásilky v případě DB Schenker nehraje žádnou roli. Díky dlouhodobým zkušenostem splní individuální potřeby a požadavky zákazníků.

Sledování zásilek od momentu vyzvednutí po závěrečné doručení je součástí poskytovaných přepravních služeb. Díky sledovacímu číslu se můžete informovat o aktuálním místě a stavu vaší zásilky, k dispozici máte přehled o odhadované době doručení.

Ušetřete náklady na dopravu díky službě Balík do zahraničí

Vždy zkontrolujte, zda je obsah zásilky dostatečně a bezpečně zabalen. Pokud si nejste jisti s výběrem obalu nebo výplňového materiálu, přečtete si naše praktické rady „Jak správně zabalit balík“.

Máte další otázky ohledně služeb DB Schenker? Kontaktujte náš zákaznický servis, rádi vám pomůžeme!