Odeslání zásilky s DB Schenker

Počátky přepravní společnosti DB Schenker se datují do r. 1872, kdy Gottfried Schenker začal realizovat nákladní přepravu po železnici. V současné době se DB Schenker řadí mezi špičky v poskytování logistických služeb. Doručuje palety i balíkové zásilky v rámci celé Evropy. Tento gigant neustále rozvíjí své služby a to nejen na poli železniční nákladní přepravy.

DB Schenker disponuje 430 pobočkami rozmístěnými po celé Evropě. Každý týden realizuje 32 000 pravidelných přeprav včetně 1200 charterových letů ve spolupráci s nejvýznamnějšími leteckými společnostmi.

 

Sledování zásilek od momentu vyzvednutí po závěrečné doručení je součástí poskytovaných přepravních služeb. Díky sledovacímu číslu se můžete informovat o aktuálním místě a stavu vaší zásilky i o odhadované době doručení.

Rozměry i hmotnost zásilky bez omezení

Velikost zásilky v případě DB Schenker nehraje žádnou roli. Díky dlouhodobým zkušenostem splní individuální potřeby a požadavky zákazníků.

Ušetřete náklady na dopravu díky službě Balík do zahraničí

Pečlivě vždy zkontrolujte, zda je obsah zásilky dostatečně a bezpečně zabalen. Pokud si nejste jisti výběrem obalu nebo výplňového materiálu, přečtěte si užitečné rady na stránce nazvané Jak správně zabalit balík.


Máte další dotazy ke službám DB SHenker? Kontaktujte náš zákaznický servis, rádi vám pomůžeme!