Expresní balík/dopis do Kazachstánu i zpět s úsporou na poštovném až 70 %

Hlavní výhody služby Balík do zahraničí

  • bezkonkurenční cena poštovného do Kazachstánu
  • exportní celní odbavení v ceně služby
  • komfortní vyzvednutí zásilky na libovolné adrese
  • pojištění zásilky do Kazachstánu až do 1 000 000 Kč
  • přeprava nákladu do Kazachstánu o váze až 1 000 kg

Jak poslat balík do Kazachstánu?

Chcete spolehlivě a bez problémů přepravit zásilku do Kazachstánu a ušetřit až 70 %? Zadejte jednoduše váhu a rozměry balíčku do kalkulátoru poštovného, objednejte přepravu online a vychutnejte si pohodlné vyzvednutí zásilky u vás doma nebo na pracovišti. Chození na poštu a stres při odesílání zásilek do Kazachstánu je minulostí!

Přečtěte si také tipy, jak správně zabalit balík.

Cena přepravy a celní předpisy pro zásilky z ČR

Vytvořte svou objednávku přepravy a plaťte kreditní kartou, bankovním převodem nebo prostřednictvím GoPay.  Potřebné celní doklady pro vás vytvoříme zdarma, takže se nemusíte starat o proclení zásilky. 

Chcete vědět, zda balíček do Kazachstánu již dorazil do svého cíle? Sledujte zásilku online.  

Garantujeme spolehlivé odeslání a expresní doručení zásilky do Kazachstánu za nejnižší cenu!

Chcete znát cenu poštovného do Kazachstánu předem. Vypočítejte ji snadno a rychle! Spočítat cenu

Zásilka do jakékoliv destinace v Kazachstánu pro nás není problém. Zařídíme odeslání vašeho balíčku do kazašské metropole Astana i do dalších oblíbených míst jako jsou Almaty, Šumkent, Kraganda, Taraz, Bajkonur, Pavlodar, Semej, Aktobe či do letoviska u moře.

Nyní již nic nebrání tomu, aby váš balíček dorazil co nejdříve. Stačí jednoduše vyplnit online formulář.

Kolik stojí dopisy a balíky do země Kazachstán?


Prohlédněte si orientační ceny našich zásilek dle hmotnosti. Pro konkrétní cenu, ve které bude zohledněn i rozměr zásilky a přesné místo doručení, využijte našeho kalkulátoru poštovného.Cena poštovného do země Kazachstán již od 0 Kč

Hmotnost zásilky Přepravce bez DPH  
expresní dopis UPS Express Saver 2 100 Kč Objednat
balík 100 kg 0 Kč Objednat
balík 8 kg UPS Expedited 4 910 Kč Objednat
balík 10 kg UPS Expedited 5 363 Kč Objednat
balík 20 kg UPS Expedited 7 205 Kč Objednat
balík 50 kg UPS Expedited 12 139 Kč Objednat

Pravidla pro zasílání potravin a léků mimo EU a do třetích zemí

Do zemí, které nejsou členy EU, je možné zasílat trvanlivé potraviny v malém množství pro osobní potřebu. Omezení platí pro vývoz živočišných produktů a v případě některých zemí i vývoz vybraných potravin rostlinného původu jako je např. med či sušené ovoce. Pro konkrétní informace se na nás neváhejte obrátit.

Většinu léků pro osobní potřebu lze mimo EU a do tzv. třetích zemí doručit. V některých případech jsou kladeny větší nároky na popis léků na celní faktuře. U léčiv, které vyžadují v dané zemi lékařský předpis, je někdy oficiálně požadována lékařská zpráva v angličtině. Ověřte prosím předem, zda není některá z účinných látek v dané zemi zakázána.
Pokud potřebujete zaslat jakákoliv léčiva, kontaktujte nás, abychom od vás získali co nejpřesnější specifikaci ohledně jejich charakteru a množství a mohli díky tomu garantovat doručení do cílové země.

Více informací o problematice spojené s přepravou léků získáte přímo na stránkách Celní správy. 

Zajímavé informace o Kazachstánu

Kazachstán se nachází ve střední Asii a patří mezi nejrozlehlejší země světa.  Kazachstán má zhruba 17 milionů obyvatel, hlavním městem země je Astana. Astana byla prohlášena za hlavní město v roce 1997. Dřívější hlavní město Almaty, ležící na jihovýchodě, je dnes největším a nejlidnatějším městem a hlavním kulturním a ekonomickým centrem země. V roce 1991 získal Kazachstán svou nezávislost. Úředními jazyky jsou kazaština a ruština.