• bezkonkurenční cena poštovného do Arménie
  • exportní celní odbavení v ceně služby
  • v ceně vyzvednutí balíku na Vaší adrese
  • pojištění zásilky do Arménie až do 1 000 000 Kč
  • přeprava nákladu do Arménie o váze až 1 000 kg

Jak poslat balík do Arménie, cena přepravy a celní předpisy pro zásilky z ČR

Balíkdozahraničí.cz zasílá do Arménie tak jednoduše jako nikdy předtím. S námi získáte ceny významných přepravců, jako jsou TNT, UPS, a objednáte nejlepší nabídku přímo u společnosti Balíkdozahraničí.cz. Využijte nyní výhodnou službu Balíkdozahraničí.cz a cenovou výhodu až 70%!

 

Garantujeme Vám spolehlivé odeslání a expresní doručení zásilky do Arménie za nejnižší cenu!

S Balíkdozahraničí.cz odešlete svůj balíček do Arménie rychleji, jednodušeji a až o 70% levněji než dříve. Také byste si rádi ušetřili cestu na poštu? S Balíkdozahraničí.cz získáte nejen svoz zásilek z libovolné adresy, ale i pojištění zásilky do 2.500,- Kč zdarma. 

Relaxujte díky naší online službě a uhraďte dle vašeho přání platební kartou online, GoPay nebo bankovním převodem. Chcete-li získat tu nejvýhodnější nabídku pro váš balíček do Arménie, stačí zadat rozměry a hmotnost vaší zásilky do našeho kalkulátoru poštovného a zvolit možnost „Vypočítat“. Zvolte si službu doručení a ušetřete až 70% na vaší objednávce prostřednictvím společnosti Balíkdozahraničí.cz. Společnost Balíkdozahraničí.cz vám také nabízí možnost poskytnutí dokumentů potřebných pro proclení zásilky. 

Chcete znát cenu poštovného do Arménie předem? Vypočítat ji můžete snadno a rychle... Spočítat cenu

Máte dotazy ohledně vaší zásilky?

Kontaktujte nás prostřednictvím telefonu a e-mailu a zjistěte více o našich službách. 

Podívejte se na naše tipy na zabalení a využijte možnost sledování online, abyste zjistili, zda váš balíček do Arménie již dosáhl svého cíle. S Balíkdozahraničí.cz je doprava do Arménie nyní snadnější, než kdy jindy!

 

Zásilka do jakékoliv destinace v Arménii pro nás není problém. Zařídíme odeslání Vašeho balíčku do arménské metropole Jerevan i do dalších oblíbených míst jako jsou Gjumri, Vanadzor, Vagharšapat, Hrazdan, Abovjan, Kapan, Armavir, Gavar, či do jakéhokoli jiného města. Nyní již nic nebrání tomu, aby Váš balíček dorazil co nejdříve. Stačí si zvolit správného přepravce z naší nabídky služeb a vyplnit formulář. A že je opravdu z čeho vybírat.

O Arménii:

Arménie je stát ležící v Zakavkazsku a hraničí s Tureckem, Gruzií, Ázerbájdžánem a Íránem. Hlavním městem je Jerevan. Arménie získala svou nezávislost v roce 1991 a dnes má jen něco málo přes 3 miliony obyvatel. Před připojením k římské říši byla Arménie součástí perské říše. Od roku 1500 patřila dnešní Arménie k Osmanské říši, až začátkem 19. století připadla část východní Arménie spolu s východní Gruzií carskému Rusku. Arménské království jako první státní útvar na světě přijalo roku 301 křesťanství jakožto státní náboženství. Oficiální nejvyšší hora Arménie je vyhaslá sopka Aragat s 4090 m n. m. S nejnižším bodem (380 m), ležícím v údolí řeky, od sebe tato místa nejsou vzdálena více než 80 km.