Expresní balík/dopis do Arménie i zpět s úsporou na poštovném až 70 %

Hlavní výhody služby Balík do zahraničí

  • bezkonkurenční cena poštovného do Arménie
  • exportní celní odbavení v ceně služby
  • komfortní vyzvednutí zásilky na libovolné adrese
  • pojištění zásilky do Arménie až do 1 000 000 Kč
  • přeprava nákladu do Arménie o váze až 1 000 kg

Jak poslat balík do Arménie?

Zasílejte balíky nebo dopisy do Arménie tak jednoduše jako nikdy předtím. Se službou Balík do zahraničí ušetřete až 70 % z ceny poštovného!

Celní předpisy a cena přepravy při odesílání balíku do Arménie

Zadejte jednoduše váhu a rozměry balíčku do kalkulátoru poštovného a okamžitě obdržíte informace o možnostech a ceně přepravy. V poštovném je již započítán svoz zásilky z libovolné adresy, ale i pojištění zásilky do 2.500,- Kč.

Navíc se ani nemusíte starat o proclení zásilky. Po vytvoření objednávky vám celní dokumentaci odešleme na vaši emailovou adresu. Cenu přepravy můžete uhradit kreditní kartou, prostřednictvím GoPay nebo bankovním převodem. 

V případě jakýchkoliv dotazů ohledně vytvoření objednávky nebo odeslání do Arménie nás neváhejte kontaktovat. Jsme vám plně k dispozici.

Garantujeme spolehlivé odeslání a expresní doručení zásilky do Arménie za nejnižší cenu!

Chcete znát cenu poštovného do Arménie předem? Vypočítejte ji snadno a rychle! Spočítat cenu

Zásilka do jakékoliv destinace v Arménii pro nás není problém. Zařídíme odeslání vašeho balíčku do arménské metropole Jerevan i do dalších oblíbených míst jako jsou Gjumri, Vanadzor, Vagharšapat, Hrazdan, Abovjan, Kapan, Armavir, Gavar či do jakéhokoliv jiného města.

Nyní již nic nebrání tomu, aby váš balíček dorazil co nejdříve. Stačí jednoduše vyplnit online formulář.

Kolik stojí dopisy a balíky do země Arménie?


Prohlédněte si orientační ceny našich zásilek dle hmotnosti. Pro konkrétní cenu, ve které bude zohledněn i rozměr zásilky a přesné místo doručení, využijte našeho kalkulátoru poštovného.Cena poštovného do země Arménie již 1 089 Kč

Hmotnost zásilky Přepravce bez DPH  
expresní dopis UPS Express Saver 1 089 Kč Objednat
balík 0.5 kg UPS Express Saver 1 858 Kč Objednat
balík 10 kg UPS Express Saver 6 598 Kč Objednat
balík 20 kg UPS Express Saver 9 527 Kč Objednat
balík 30 kg UPS Express Saver 12 334 Kč Objednat
balík 40 kg UPS Express Saver 12 608 Kč Objednat
balík 50 kg UPS Express Saver 18 502 Kč Objednat
balík 100 kg TNT Express 87 620 Kč Objednat

Pravidla pro zasílání potravin a léků mimo EU a do třetích zemí

Do zemí, které nejsou členy EU, je možné zasílat trvanlivé potraviny v malém množství pro osobní potřebu. Omezení platí pro vývoz živočišných produktů a v případě některých zemí i vývoz vybraných potravin rostlinného původu jako je např. med či sušené ovoce. Pro konkrétní informace se na nás neváhejte obrátit.

Většinu léků pro osobní potřebu lze mimo EU a do tzv. třetích zemí doručit. V některých případech jsou kladeny větší nároky na popis léků na celní faktuře. U léčiv, které vyžadují v dané zemi lékařský předpis, je někdy oficiálně požadována lékařská zpráva v angličtině. Ověřte prosím předem, zda není některá z účinných látek v dané zemi zakázána.
Pokud potřebujete zaslat jakákoliv léčiva, kontaktujte nás, abychom od vás získali co nejpřesnější specifikaci ohledně jejich charakteru a množství a mohli díky tomu garantovat doručení do cílové země.

Více informací o problematice spojené s přepravou léků získáte přímo na stránkách Celní správy

Zajímavé informace o Arménii

Arménie je stát ležící v Zakavkazsku a hraničí s Tureckem, Gruzií, Ázerbájdžánem a Íránem. Hlavním městem je Jerevan. Arménie získala svou nezávislost v roce 1991 a dnes má jen něco málo přes 3 miliony obyvatel. Před připojením k římské říši byla Arménie součástí perské říše. Od roku 1500 patřila dnešní Arménie k Osmanské říši, až začátkem 19. století připadla část východní Arménie spolu s východní Gruzií carskému Rusku. 

Arménské království jako první státní útvar na světě přijalo roku 301 křesťanství jakožto státní náboženství. Oficiální nejvyšší hora Arménie je vyhaslá sopka Aragat s výškou 4090 m n. m. S nejnižším bodem (380 m), ležícím v údolí řeky, od sebe tato místa nejsou vzdálena více než 80 km.