Expresní balík/dopis do Běloruska i zpět s úsporou na poštovném až 70 %

Hlavní výhody služby Balík do zahraničí

  • bezkonkurenční cena poštovného do Běloruska
  • exportní celní odbavení v ceně služby
  • komfortní vyzvednutí zásilky na libovolné adrese
  • pojištění zásilky do Běloruska až do 1 000 000 Kč
  • přeprava nákladu do Běloruska o váze až 1 000 kg

Jak poslat balík do Běloruska?

Zajímáte se o Bělorusko kvůli obchodním záležitostem nebo soukromě? Potřebujete odesílat zásilky do Běloruska snadno a spolehlivě? Díky úzké spolupráci se ověřenými poskytovateli zasilatelských služeb, jako jsou TNT a UPS. poskytujeme cenovou výhodu až 70 %.

Celní předpisy a cena přepravy při odesílání balíku do Běloruska

Zadejte jednoduše váhu a rozměry balíčku do online kalkulátoru poštovného a okamžitě obdržíte informace o možnostech a ceně přepravy. V poštovném je již zahrnut svoz zásilky z libovolné adresy a pojištění zásilky do 2.500,- Kč.

S proclením zásilky při odesílání balíčku do Běloruska nebudete mít žádné starosti. Jednoduše vyplníte formulář na našich webových stránkách. Veškeré další informace získáte od pracovníků naší zákaznické linky.

Zvolte si úhradu platební kartou online, GoPay nebo klasickým bankovním převodem. Akceptujeme všechny tyto způsoby plateb.

Potřebujete individuální radu? Pak můžete kdykoliv kontaktovat naše ochotné pracovníky, a to buď emailem nebo telefonicky.

Garantujeme spolehlivé odeslání a expresní doručení zásilky do Běloruska za nejnižší cenu!

Chcete znát cenu poštovného do Běloruska předem? Vypočítejte ji snadno a rychle! Spočítat cenu

Zásilka do jakékoliv destinace v Bělorusku pro nás není problém. Zařídíme odeslání vašeho balíčku do běloruské metropole Minsk i do dalších oblíbených míst jako jsou Homel, Mohylev, Vitebsk, Grodno, Brest, Babrujsk, Baranavičy, Mogilev či do jakéhokoliv jiného města.

Nyní již nic nebrání tomu, aby váš balíček dorazil co nejdříve. Stačí jednoduše vyplnit online formulář.

Jak poslat balík z Běloruska?

Při importu (dovozu) zásilek z Běloruska účtujeme příplatek za import. Pro přesný výpočet ceny zadejte váhu a rozměry zásilky do kalkulátoru poštovného a nezapomeňte na PSČ odesílatele a adresáta!

Zajímavé informace o Bělorusku

Bělorusko je vnitrozemský stát ve východní Evropě, ve kterém žije více než 9,5 milionů lidí. Bělorusko sdílí hranice s Polskem, Ukrajinou, Lotyšskem, Litvou a Ruskem. Minsk je běloruské hlavní město. V Bělorusku se mluví bělorusky a rusky. Bělorusko je obýváno již od raného středověku. Rusové a Litevci zde vždy měli důležitý vliv a zanechali zde výrazné stopy. Z politického hlediska můžeme Bělorusko charakterizovat jako introvertní zemi, vztahy se zeměmi NATO jsou napjaté.