• bezkonkurenční cena poštovného do Běloruska
  • exportní celní odbavení v ceně služby
  • v ceně vyzvednutí balíku na Vaší adrese
  • pojištění zásilky do Běloruska až do 1 000 000 Kč
  • přeprava nákladu do Běloruska o váze až 1 000 kg

Jak poslat balík do Běloruska, cena přepravy a import / dovoz zásilek do ČR s vyzvednutím zdarma u odesílatele

Zajímáte se o Bělorusko kvůli obchodním záležitostem nebo soukromě? Chtěli byste vyzkoušet odeslání balíčku, které je snadné a spolehlivé? Pak si objednejte službu Balíkdozahraničí.cz a využijte cenovou výhodu až 70%. Díky úzké spolupráci se známými poskytovateli zasilatelských služeb, jako jsou TNT a UPS, je vše možné.

 

Garangujeme Vám spolehlivé odeslání a expresní doručení zásilky do Běloruska za nejnižší cenu!

Balíkdozahraničí.cz vám s přepravou do Běloruska pomůže! Díky našemu inovativnímu portálu a úzkým partnerstvím s renomovanými poskytovateli přepravních služeb, jako jsou UPS a TNT, si můžete vychutnat spolehlivou přepravu zásilek s cenovou výhodou až 70%!

Náš kalkulátor poštovného vám okamžitě poskytne jasný přehled o cenách, a to pouhým zadáním váhy a rozměrů zásilky. Porovnejte všechny nabídky a objednejte pro vás tu nejzajímavější.

Svoz zásilky ve vaší kanceláři nebo u vás doma je samozřejmě zahrnut v ceně. Váš balíček je taktéž chráněn před ztrátou a poškozením díky zahrnutému dopravnímu pojištění. Pokud byste chtěli sledovat pohyb vašeho balíčku do Běloruska, jednoduše využijte online sledování.

Potřebujete individuální radu? Pak můžete kdykoli kontaktovat naše ochotné pracovníky, a to buď emailem, nebo telefonicky. Také tato služba je u Balíkdozahraničí.cz zdarma.

S proclením zásilky při odesílání balíčku do Běloruska nebudete mít žádné starosti. Jednoduše vyplníte formulář na našich webových stránkách. Veškeré další informace získáte od pracovníků naší zákaznické linky.

Zvolte si úhradu platební kartou online, GoPay nebo klasickým bankovním převodem. Akceptujeme všechny tyto způsoby plateb.

Chcete znát cenu poštovného do Běloruska předem? Vypočítat ji můžete snadno a rychle... Spočítat cenu

Zásilka do jakékoliv destinace v Bělorusku pro nás není problém. Zařídíme odeslání Vašeho balíčku do běloruské metropole Minsk i do dalších oblíbených míst jako jsou Homel, Mohylev, Vitebsk, Grodno, Brest, Babrujsk, Baranavičy, Mogilev či do jakéhokoli jiného města.

Nyní již nic nebrání tomu, aby Váš balíček dorazil co nejdříve. Stačí si zvolit správného přepravce z naší nabídky služeb a vyplnit formulář. A že je opravdu z čeho vybírat.

 

O Bělorusku

Bělorusko je vnitrozemský stát ve východní Evropě, ve kterém žije více než 9,5 milionů lidí. Bělorusko sdílí hranice s Polskem, Ukrajinou, Lotyšskem, Litvou a Ruskem. Minsk je běloruské hlavní město. V Bělorusku se mluví bělorusky a rusky. Bělorusko je obýváno již od raného středověku. Rusové a Litevci zde vždy měli důležitý vliv a zanechali zde výrazné stopy. Z politického hlediska můžeme Bělorusko charakterizovat jako introvertní zemi, vztahy se zeměmi NATO jsou napjaté.