balík do Brazílie

Expresní balík/dopis do Brazílie i zpět s úsporou na poštovném až 70 %

Hlavní výhody služby Balík do zahraničí

  • bezkonkurenční cena poštovného do Brazílie
  • exportní celní odbavení v ceně služby
  • komfortní vyzvednutí zásilky na libovolné adrese
  • pojištění zásilky do Brazílie až do 1 000 000 Kč
  • přeprava nákladu do Brazílie o váze až 1 000 kg

Jak poslat balík do Brazílie?

Posílejte balíky anebo dopisy do Brazílie snadno, rychle a levně. Se službou Balík do zahraničí ušetříte na poštovném až 70 %! Zásilku vyzvedneme přímo u vás, už žádné fronty na poště.

Tipy pro zasílání do Brazílie

Zkontrolujte seznam položek zakázaných pro vývoz, abyste se ujistili, že váš balíček nebude zastaven a poslán zpět do České republiky. Dokonce i předměty, jako jsou laky na nehty nebo aerosolové spreje, se do Brazílie zasílat nemohou.

Celní předpisy a cena přepravy při odesílání balíku do Brazílie

Jakmile umístíte předměty do balíčku, změřte délku, šířku a výšku balení a zadejte požadované údaje do kalkulátoru poštovného. Nabízíme vám širokou škálu přepravních partnerů, z nichž si vyberete tu nejlepší možnost právě pro vás. 

Po dokončení objednávky vám poskytneme také dokumenty potřebné k proclení zásilky a vy se nemusíte o nic starat. 

V případě jakýchkoliv dotazů ohledně vytvoření objednávky nebo odeslání do Brazílie nás neváhejte kontaktovat. Jsme vám plně k dispozici.

Chcete znát cenu poštovného do Brazílie předem? Vypočítejte ji snadno a rychle! Spočítat cenu

Zásilka do jakékoliv destinace v Brazílii pro nás není problém. Zařídíme odeslání vašeho balíčku do brazilské metropole Brasília i do dalších oblíbených míst jako jsou Sao Paolo, Rio De Janeiro, Salvador, Ceara, Belo Horizonte, Curtiba, Manaus, Recife či do letoviska u moře.

Nyní již nic nebrání tomu, aby váš balíček dorazil co nejdříve. Stačí jednoduše vyplnit online formulář.

Kolik stojí dopisy a balíky do země Brazílie?


Prohlédněte si orientační ceny našich zásilek dle hmotnosti. Pro konkrétní cenu, ve které bude zohledněn i rozměr zásilky a přesné místo doručení, využijte našeho kalkulátoru poštovného.Cena poštovného do země Brazílie již od 1 150 Kč

Hmotnost zásilky Přepravce bez DPH  
expresní dopis UPS Express Saver 1 150 Kč Objednat
balík 8 kg UPS Expedited 5 030 Kč Objednat
balík 10 kg UPS Expedited 5 601 Kč Objednat
balík 20 kg UPS Expedited 8 151 Kč Objednat
balík 50 kg UPS Expedited 14 328 Kč Objednat
balík 100 kg TNT Economy 31 186 Kč Objednat

Pravidla pro zasílání potravin a léků mimo EU a do třetích zemí

Do zemí, které nejsou členy EU, je možné zasílat trvanlivé potraviny v malém množství pro osobní potřebu. Omezení platí pro vývoz živočišných produktů a v případě některých zemí i vývoz vybraných potravin rostlinného původu jako je např. med či sušené ovoce. Pro konkrétní informace se na nás neváhejte obrátit.

Většinu léků pro osobní potřebu lze mimo EU a do tzv. třetích zemí doručit. V některých případech jsou kladeny větší nároky na popis léků na celní faktuře. U léčiv, které vyžadují v dané zemi lékařský předpis, je někdy oficiálně požadována lékařská zpráva v angličtině. Ověřte prosím předem, zda není některá z účinných látek v dané zemi zakázána.

Pokud potřebujete zaslat jakákoliv léčiva, kontaktujte nás, abychom od vás získali co nejpřesnější specifikaci ohledně jejich charakteru a množství a mohli díky tomu garantovat doručení do cílové země.

Více informací o problematice spojené s přepravou léků získáte přímo na stránkách Celní správy.