balík do Brazílie
  • bezkonkurenční cena poštovného do Brazílie
  • exportní celní odbavení v ceně služby
  • v ceně vyzvednutí balíku na Vaší adrese
  • pojištění zásilky do Brazílie až do 1 000 000 Kč
  • přeprava nákladu do Brazílie o váze až 1 000 kg

Jak poslat balík do Brazílie, cena přepravy a celní předpisy pro zásilky z ČR

Brazílie, největší stát Jižní Ameriky, je vyhledávanou turistickou destinací. Láká mnoho turistů především světoznámým festivalem a špičkovými fotbalisty. Nejen lidé, ale také balíčky mohou najít cestu do Brazílie – jak? Jednoduše, Balíkdozahraničí.cz vám pomůže s odesláním zásilky. 

 

Nabízíme vám nejlepší cenu poštovného, službu si již zvolíte sami. Díky přepravcům UPS a TNT dorazí váš balík do Brazílie bezpečně, a to včetně přepravního pojištění. 

 

Vaše zásilka bude vyzvednuta přímo u vás doma.  Nabízíme ty nejlepší ceny, které vám pomohou ušetřit nepříjemné pochůzky na poštu. 

 

Chcete-li poslat svůj oblíbený festivalový kostým právě do Brazílie, žádný problém! Garantujeme expresní doručení balíku do Brazílie

 

Jakmile umístíte předměty do balíčku, změřte délku, šířku a výšku balení a zadejte požadované údaje do našeho kalkulátoru. Nabízíme vám širokou škálu přepravních partnerů, z nichž si můžete vybrat toho správného a ušetřit až 70%. Jakmile dokončíte objednávku, poskytneme vám také dokumenty potřebné k proclení vaší zásilky a vy se nemusíte o nic starat. 

Chcete znát cenu poštovného do Brazílie předem? Vypočítat ji můžete snadno a rychle... Spočítat cenu

Zásilka do jakékoli destinace v Brazílii pro nás není problém. Zařídíme odeslání Vašeho balíčku do brazilské metropole Brasília i do dalších oblíbených míst jako jsou Sao Paolo, Rio De Janeiro, Salvador, Ceara, Belo Horizonte, Curtiba, Manaus, Recife, či do letoviska u moře.

Nyní již nic nebrání tomu, aby Váš balíček dorazil co nejdříve. Stačí si zvolit správného přepravce z naší nabídky služeb a vyplnit formulář. A že je opravdu z čeho vybírat.

 

Tipy pro zasílání do Brazílie

Chtěli byste poslat alkohol do Brazílie? Bohužel to není možné. Zkontrolujte seznam zakázaných položek, abyste se ujistili, že váš balíček nebude zastaven a poslán zpět do České republiky. Dokonce i předměty, jako jsou laky na nehty nebo aerosolové spreje, se do Brazílie zasílat nemohou. Máte-li další dotazy, obraťte se na naše zákaznické centrum a my vám s přepravou poradíme.