• bezkonkurenční cena poštovného s nejlepšími kurýry
  • import / doprava z Chorvatska do ČR nejlevnějí
  • v ceně vyzvednutí balíku na Vaší adrese
  • pojištění zásilky do Chorvatska až do 1 000 000 Kč
  • přeprava nákladu do Chorvatska o váze až 1 000 kg

Jak poslat balík do Chorvatska, cena přepravy a import / dovoz zásilek do ČR s vyzvednutím zdarma u odesílatele

Odeslání zásilky do Chorvatska s Balíkdozahraničí.cz je tak snadné a levné jako nikdy předtím!

Balíkdozahraničí.cz zjednodušuje přepravu do Chorvatska. Umožňuje pohodlné vytváření objednávek, transparentní přehled o cenách a vynikající služby.  Díky inovativnímu systému a úzké spolupráci s renomovanými poskytovateli balíkových služeb, jako jsou TNT a UPS, můžete zásilku do Chorvatska poslat až o 70% levněji.

 

Garangujeme Vám spolehlivé odeslání a expresní doručení zásilky do Chorvatska za nejnižší cenu!

Službu si zvolíte po jednoduchém zadání váhy a rozměrů zásilky. Máte-li další dotazy, neváhejte kontaktovat náš přívětivý personál, buď prostřednictvím telefonního hovoru nebo e-mailu. 

Pokud budete zasílat s Balíkdozahraničí.cz, pojištění do 2 500 Kč je zdarma. Pojištěný balíček je chráněn před ztrátou nebo poškozením. Pojištění na vyšší hodnotu je také možné. 

Zásilka je vyzvednuta u Vás doma, v kanceláři, nebo na místě, které určíte. Vyzvednutí Vaší zásilky je zdarma. Další výhodou je, že cestu můžete kdykoliv sledovat online, pomocí sledovacího čísla, které od nás obdržíte. 

Služba Balíkdozahraničí.cz nabízí flexibilní možnost platby: platbu můžete provést prostřednictvím bankovního převodu, nebo platební kartou skrze portál GoPay.cz.

Chcete znát cenu poštovného do Chorvatska předem? Vypočítat ji můžete snadno a rychle... Spočítat cenu

Zásilka do jakékoli destinace v Chorvatsku pro nás není problém. Zařídíme odeslání Vašeho balíčku do chorvatské metropole Záhřeb i do dalších oblíbených míst jako jsou Split, Dubrovník, Rijeka, Osijek, Zadar, Pula, Sesvete, Karlovac, Šibenik, či do letoviska u moře.

Nyní již nic nebrání tomu, aby Váš balíček dorazil co nejdříve. Stačí si zvolit správného přepravce z naší nabídky služeb a vyplnit formulář. A že je opravdu z čeho vybírat.

 

Informace o destinaci, pro zasílání do Chorvatsko doporučení pro přepravu

Chorvatsko je stát v Evropě sousedící s Maďarskem, Slovinskem, Srbskem, Černou Horou a také s Bosnou a Hercegovinou. Chorvatské hlavní město Zagreb je nejdůležitějším politickým a kulturním centrem země. V Chorvatsku žije přibližně 4,5 milionu lidí a každý den si může vychutnávat svou mimořádnou krajinu. 

Celkem 38% plochy v Chorvatsku zahrnují lesy. Mezi nimi je asi 98% přírodních smíšených lesů. Celkem 106 chorvatským plážím byla udělena Modrá vlajka, protože splňují mezinárodní environmentální standardy. K Chorvatsku náleží i 1185 ostrovů v Jaderském moři s celkovou rozlohou 3300 km².