Expresní balík/dopis do Chorvatska i zpět s úsporou na poštovném až 70 %

Hlavní výhody služby Balík do zahraničí

  • bezkonkurenční cena poštovného do Chorvatska
  • import / doprava z Chorvatska do ČR nejlevněji
  • komfortní vyzvednutí zásilky na libovolné adrese
  • pojištění zásilky do Chorvatska až do 1 000 000 Kč
  • přeprava nákladu do Chorvatska o váze až 1 000 kg

Jak poslat balík do Chorvatska a kolik to stojí?

Odeslání zásilky do Chorvatska s Balíkdozahraničí.cz je tak snadné a levné jako nikdy předtím!

Zjednodušujeme přepravu do Chorvatska. Umožňujeme pohodlné vytváření objednávek, transparentní přehled o cenách a vynikající služby.  Díky inovativnímu systému a úzké spolupráci s renomovanými poskytovateli balíkových služeb, jako jsou přepravce TNT a UPS, můžete zásilku do Chorvatska poslat až o 70 % levněji.

Garantujeme spolehlivé odeslání a expresní doručení zásilky do Chorvatska za nejnižší cenu!

Službu si zvolíte po jednoduchém zadání váhy a rozměrů zásilky. Máte-li další dotazy, neváhejte kontaktovat náš přívětivý personál, buď prostřednictvím telefonního hovoru nebo e-mailu. 

Standardní pojištění zásilky do 2 500 Kč je zdarma. Pojištěný balíček je chráněn před ztrátou nebo poškozením. Pojištění na vyšší hodnotu je také možné. 

Zásilku vyzvedneme u vás doma, v kanceláři, nebo na místě, které určíte. Vyzvednutí zásilky je zdarma. Další výhodou je, že cestu zásilky můžete kdykoliv sledovat online, pomocí sledovacího čísla, které od nás obdržíte. 

Nabízíme flexibilní možnost zaplacení poštovného: platbu můžete provést prostřednictvím bankovního převodu nebo platební kartou skrze portál GoPay.cz.

Chcete znát cenu poštovného do Chorvatska předem? Vypočítejte ji snadno a rychle! Spočítat cenu

Zásilka do jakékoliv destinace v Chorvatsku pro nás není problém. Zařídíme odeslání vašeho balíčku do chorvatské metropole Záhřeb i do dalších oblíbených míst jako jsou Split, Dubrovník, Rijeka, Osijek, Zadar, Pula, Sesvete, Karlovac, Šibenik, či do letoviska u moře.

Nyní již nic nebrání tomu, aby váš balíček dorazil co nejdříve. Stačí jednoduše vyplnit online formulář.

Kolik stojí dopisy a balíky do země Chorvatsko?


Prohlédněte si orientační ceny našich zásilek dle hmotnosti. Pro konkrétní cenu, ve které bude zohledněn i rozměr zásilky a přesné místo doručení, využijte našeho kalkulátoru poštovného.Cena poštovného do země Chorvatsko již 1 190 Kč

Hmotnost zásilky Přepravce bez DPH  
balík 0.5 kg UPS Standard 1 190 Kč Objednat
balík 10 kg UPS Standard 1 282 Kč Objednat
balík 20 kg UPS Standard 1 335 Kč Objednat
balík 30 kg UPS Standard 1 361 Kč Objednat
balík 40 kg UPS Standard 1 994 Kč Objednat
balík 50 kg UPS Standard 2 082 Kč Objednat
balík 100 kg TNT Economy 5 573 Kč Objednat

Pravidla pro zasílání potravin a léků do EU

Trvanlivé potraviny lze v rámci EU zasílat v podstatě bez omezení. Výjimku tvoří potraviny, které podléhají rychlé zkáze nebo takové, které vyžadují speciální nároky na přepravu (např. chlazení). Zcela zakázaný je vývoz alkoholu.

 

Ani přeprava léků v rámci EU nemá žádná specifická omezující kritéria. Je předpokládáno, že jsou zasílány pouze pro osobní potřebu a jejich celkový počet má být tzv. přiměřený. Pokud se léčíte dlouhodobě (například astma) a potřebujete zaslat léky na dobu několika měsíců, doporučujeme opatřit si lékařskou zprávu v anglickém jazyce od vašeho ošetřujícího lékaře,  pro případ, že by nastaly jakékoliv komplikace.

 

Více informací o problematice spojené s přepravou léků získáte přímo na stránkách Celní správy. 

 

Zajímavé informace o Chorvatsku

Chorvatsko je stát v Evropě sousedící s Maďarskem, Slovinskem, Srbskem, Černou Horou a také s Bosnou a Hercegovinou. Chorvatské hlavní město Zagreb (česky Záhřeb) je nejdůležitějším politickým a kulturním centrem země. V Chorvatsku žije přibližně 4,5 milionu lidí. 

Celkem 38 % plochy v Chorvatsku zabírají lesy. Mezi nimi je asi 98 % přírodních smíšených lesů. Celkem 106 chorvatským plážím byla udělena Modrá vlajka, protože splňují mezinárodní environmentální standardy. K Chorvatsku náleží i 1185 ostrovů v Jaderském moři s celkovou rozlohou 3300 km².