• bezkonkurenční cena poštovného s nejlepšími kurýry
  • import / doprava z Dánska do ČR nejlevnějí
  • v ceně vyzvednutí balíku na Vaší adrese
  • pojištění zásilky do Dánska až do 1 000 000 Kč
  • přeprava nákladu do Dánska o váze až 1 000 kg

Jak poslat balík do Dánska, cena přepravy a import / dovoz zásilek do ČR s vyzvednutím zdarma u odesílatele

S Balíkdozahraničí.cz můžete rychle a snadno porovnávat nejlevnější nabídky pro vaši zásilku do Dánska. Díky úzkému partnerství se známými balíkovými službami, jako jsou TNT, UPS můžete nyní odeslat zásilku do Dánska až o 70% levněji. Odesláním balíčku společností Balíkdozahraničí.cz se nemusíte potýkat se složitými požadavky na přepravu do této destinace.

 

Jednoduché a bezpečné – s Balíkdozahraničí.cz žádný problém

Svou cenu poštovného můžete získat pohodlně z domova. Jednoduše zadejte váhu, délku a šířku balíku do Dánska do online kalkulátoru. Poté můžete pohodlně objednat svého preferovaného přepravce, aby vám zásilku doručil.

 

Už žádné dlouhé cesty - expresní doručení do Dánska již během 24 hodin

Balíček bude vyzvednut přímo u vás doma nebo na požádání v kanceláři. Fronty na poště jsou otázkou minulosti – díky naší službě. Vyzvednutí zásilek se uskutečňuje přímo u vás doma. Díky přepravnímu pojištění jsou vaše balíky chráněny při ztrátě a poškození. Pro doručení zásilek můžete také využít expresní doručení. Balíkdozahraničí.cz samozřejmě nabízí možnost získat informace o vaší zásilce a jejím aktuálním stavu, abyste měli vždy přehled, kde se zásilka právě nachází. 

 

Chcete znát cenu poštovného do Dánska předem? Vypočítat ji můžete snadno a rychle... Spočítat cenu

Zásilka do jakékoli destinace v Dánsku pro nás není problém. Zařídíme odeslání Vašeho balíčku do dánské metropole Kodaň i do dalších oblíbených míst jako jsou Aarhus, Odense, Alborg, Viborg, Esbjerg, Randers, Kolding, Helsingor či do letoviska u moře.

Nyní již nic nebrání tomu, aby Váš balíček dorazil co nejdříve. Stačí si zvolit správného přepravce z naší nabídky služeb a vyplnit formulář. A že je opravdu z čeho vybírat.

 

Pro více informací nás prosím kontaktujte.

Spokojenost zákazníků je pro firmu Balíkdozahraničí.cz nejdůležitější.

 

Chtěli byste být informováni osobně?

Pak se spojte s našimi pracovníky zákaznické linky, kteří jsou k dispozici prostřednictvím e-mailu nebo zákaznické linky. Neváhejte se informovat o cenách nebo nabízené službě.