• bezkonkurenční cena poštovného do Gruzie
  • exportní celní odbavení v ceně služby
  • v ceně vyzvednutí balíku na Vaší adrese
  • pojištění zásilky do Gruzie až do 1 000 000 Kč
  • přeprava nákladu do Gruzie o váze až 1 000 kg

Jak poslat balík do Gruzie, cena přepravy a celní předpisy pro zásilky z ČR

Pošlete svůj balíček do Gruzie nyní tak levně jako nikdy předtím! S Balíkdozahraničí.cz máte možnost objednat ceny dobře známých poskytovatelů balíkových služeb, jako jsou TNT, UPS.  Vyberte si nejrychlejší a nejlevnější nabídku a užijte si službu vyzvednutí přímo u vás doma. Bezpečná doprava do Gruzie je snadná - díky Balíkdozahraničí.cz. 

Chcete odeslat zásilku do Gruzie o 70% levněji a snadněji než kdykoli předtím? Balíkdozahraničí.cz vám to umožní!

 

Garantujeme Vám spolehlivé odeslání a expresní doručení zásilky do Gruzie za nejnižší cenu!

S námi můžete získat ceny známých mezinárodních přepravců, rozhodnout se pro nejlepší nabídku, a rychle a jednoduše objednat on-line. Vyzvedneme vaše balíčky do Gruzie přímo ve vašem bydlišti nebo kanceláři, poskytneme vám pojištění zásilky a budeme vás informovat o stavu objednávky. Zásilku můžete také sledovat online a mít přehled o tom, zda váš balíček již dosáhl svého cíle. Obavy z nezbytných celních dokladů jsou také věcí minulosti. Balíkdozahraničí.cz pro vás vše připraví. 

Nyní zadejte pouze váhu, rozměry a cíl doručení vašich balíků do Gruzie do našeho kalkulátoru poštovného, klikněte na "Vypočítat" a vyplňte formulář. Pokud máte nějaké otázky ohledně zasílání do Gruzie, neváhejte kontaktovat naše zákaznické centrum telefonicky nebo emailem. Porovnejte ceny, odešlete a ušetřete – s Balíkdozahraničí.cz.

 

Chcete znát cenu poštovného do Gruzie předem? Vypočítat ji můžete snadno a rychle... Spočítat cenu

Zásilka do jakékoliv destinace v Gruzii pro nás není problém. Zařídíme odeslání Vašeho balíčku do gruzínské metropole Tbilisi i do dalších oblíbených míst jako jsou Kutaisi, Batumi, Rustavi, Zugdidi, Gori, Poti, Samtredia, Chašuri, či do jakéhokoli jiného města. Nyní již nic nebrání tomu, aby Váš balíček dorazil co nejdříve. Stačí si zvolit správného přepravce z naší nabídky služeb a vyplnit formulář. A že je opravdu z čeho vybírat.

 

O Gruzii

Gruzie je malá země ve východní Asii východně od Černého moře, má více než 4 miliony obyvatel a její rozloha je necelých 69 700 km2. V roce 1991 získala Gruzie svou nezávislost. Hlavním městem provincie je Tbilisi, která je současně největším městem v zemi a má více než jeden milion obyvatel. Gruzínský jazyk, kterým mluví méně než 5 milionů lidí po celém světě, má své vlastní znaky a gramatiku. V západních částech Černého moře je velmi vlhko, zatímco východně kolem hlavního města Tbilisi je extrémně sucho.

Odešlete svůj balíček do Gruzie již nyní s Balíkdozahraničí.cz!