Expresní balík/dopis do Gruzie i zpět s úsporou na poštovném až 70 %

Hlavní výhody služby Balík do zahraničí

  • bezkonkurenční cena poštovného do Gruzie
  • exportní celní odbavení v ceně služby
  • komfortní vyzvednutí zásilky na libovolné adrese
  • pojištění zásilky do Gruzie až do 1 000 000 Kč
  • přeprava nákladu do Gruzie o váze až 1 000 kg

Jak poslat balík do Gruzie?

Pošlete svůj balíček do Gruzie nyní tak levně jako nikdy předtím! Nabízíme možnosti přepravy s renomovanými poskytovateli kurýrních služeb UPS nebo TNT.  Vyberte si nejrychlejší a nejlevnější nabídku a užijte si službu vyzvednutí přímo u vás doma. Bezpečná doprava do Gruzie je snadná - díky službě Balík do zahraničí. 

Zásilku můžete sledovat online a mít přehled o tom, zda váš balíček již dosáhl svého cíle.

Garantujeme spolehlivé odeslání a expresní doručení zásilky do Gruzie za nejnižší cenu!

Celní předpisy a cena přepravy při odesílání balíku do Gruzie

Zadejte jednoduše váhu, rozměry a cíl doručení balíku do kalkulátoru poštovného a okamžitě zjistíte cenu přepravy. Obavy z nezbytných celních dokladů jsou také věcí minulosti. Po vytvoření objednávky vám potřebnou dokumentaci odešleme na vaši emailovou adresu.

V případě jakýchkoliv dotazů ohledně vytvoření objednávky nebo odeslání do Gruzie nás neváhejte kontaktovat. Jsme vám k dispozici.

Chcete znát cenu balíku do Gruzie předem? Vypočítejte ji snadno a rychle! Spočítat cenu

Zásilka do jakékoliv destinace v Gruzii pro nás není problém. Zařídíme odeslání vašeho balíčku do gruzínské metropole Tbilisi i do dalších oblíbených míst jako jsou Kutaisi, Batumi, Rustavi, Zugdidi, Gori, Poti, Samtredia, Chašuri či do jakéhokoliv jiného města.

Nyní již nic nebrání tomu, aby váš balíček dorazil co nejdříve. Stačí jednoduše vyplnit online formulář.

Kolik stojí dopisy a balíky do země Gruzie?


Prohlédněte si orientační ceny našich zásilek dle hmotnosti. Pro konkrétní cenu, ve které bude zohledněn i rozměr zásilky a přesné místo doručení, využijte našeho kalkulátoru poštovného.Cena poštovného do země Gruzie již od 1 321 Kč

Hmotnost zásilky Přepravce bez DPH  
expresní dopis UPS Express Saver 1 321 Kč Objednat
balík 0.5 kg UPS Express Saver 1 657 Kč Objednat
balík 10 kg UPS Express Saver 5 175 Kč Objednat
balík 20 kg UPS Express Saver 7 474 Kč Objednat
balík 30 kg UPS Express Saver 9 541 Kč Objednat
balík 40 kg UPS Express Saver 12 289 Kč Objednat
balík 50 kg UPS Express Saver 14 433 Kč Objednat
balík 100 kg TNT Economy 24 066 Kč Objednat

Pravidla pro zasílání potravin a léků mimo EU a do třetích zemí

Do zemí, které nejsou členy EU, je možné zasílat trvanlivé potraviny v malém množství pro osobní potřebu. Omezení platí pro vývoz živočišných produktů a v případě některých zemí i vývoz vybraných potravin rostlinného původu jako je např. med či sušené ovoce. Pro konkrétní informace se na nás neváhejte obrátit.

Většinu léků pro osobní potřebu lze mimo EU a do tzv. třetích zemí doručit. V některých případech jsou kladeny větší nároky na popis léků na celní faktuře. U léčiv, které vyžadují v dané zemi lékařský předpis, je někdy oficiálně požadována lékařská zpráva v angličtině. Ověřte prosím předem, zda není některá z účinných látek v dané zemi zakázána.

Pokud potřebujete zaslat jakákoliv léčiva, kontaktujte nás, abychom od vás získali co nejpřesnější specifikaci ohledně jejich charakteru a množství a mohli díky tomu garantovat doručení do cílové země.

Více informací o problematice spojené s přepravou léků získáte přímo na stránkách Celní správy. 

 

Zajímavé informace o Gruzii

Gruzie je malá země ve východní Asii východně od Černého moře, má více než 4 miliony obyvatel a její rozloha je necelých 69 700 km2. V roce 1991 získala Gruzie svou nezávislost. Hlavním městem je Tbilisi, které je současně největším městem v zemi a má více než jeden milion obyvatel. Gruzínský jazyk, kterým mluví méně než 5 milionů lidí po celém světě, má své vlastní znaky a gramatiku. V západních částech Černého moře je velmi vlhko, zatímco východně kolem hlavního města Tbilisi je extrémně sucho.