Expresní balík/dopis do Hongkongu i zpět s úsporou na poštovném až 70 %

Hlavní výhody služby Balík do zahraničí

  • bezkonkurenční cena poštovného do Hongkongu
  • exportní celní odbavení v ceně služby
  • komfortní vyzvednutí zásilky na libovolné adrese
  • pojištění zásilky do Hongkongu až do 1 000 000 Kč
  • přeprava nákladu do Hongkongu o váze až 1 000 kg

Jak poslat balík do Hongkongu?

Chcete poslat svůj balíček do Hongkongu rychleji, méně komplikovaně a až o 70 % levněji? Pak je pro vás služba Balíkdozahraničí.cz ideálním řešením. Vypočítejte si cenu poštovného již nyní – ušetříte peníze i čas.

Díky naší úzké spolupráci s poskytovateli mezinárodních kurýrních služeb, jako jsou přepravce UPS a TNT, vám garantujeme spolehlivou přepravu zásilek do zahraničí.

Svoz zásilky zajistíme z pohodlí vašeho domova nebo kanceláře. Zásilky umíme také pojistit. Už se nemusíte starat o celní dokumentaci, vše zařídíme za vás.

Celní předpisy a cena přepravy při odesílání balíku do Hongkongu

Jednoduše zadejte váhu a rozměry balíku do Hongkongu do kalkulátoru poštovného a klikněte na "Spočítat cenu poštovného". Vyberte si nejvýhodnější nabídku. Poté můžete snadno a bezpečně uhradit online nebo bankovním převodem. 

My za vás zařídíme zbytek a vy můžete snadno sledovat, zda váš balíček již dorazil do cíle. 

Máte-li jakékoliv dotazy ohledně dopravy do Hongkongu, neváhejte kontaktovat naše pracovníky telefonicky nebo emailem. Odesílání zásilek je nyní snazší než kdykoliv předtím.

Garantujeme spolehlivé odeslání a expresní doručení zásilky do Hongkongu za nejnižší cenu!

Chcete znát cenu poštovného do Hongkongu předem? Vypočítejte ji snadno a rychle! Spočítat cenu

Kolik stojí dopisy a balíky do země Hongkong?


Prohlédněte si orientační ceny našich zásilek dle hmotnosti. Pro konkrétní cenu, ve které bude zohledněn i rozměr zásilky a přesné místo doručení, využijte našeho kalkulátoru poštovného.Cena poštovného do země Hongkong již 1 161 Kč

Hmotnost zásilky Přepravce bez DPH  
expresní dopis UPS Express Saver 1 511 Kč Objednat
balík 0.5 kg UPS Express Saver 1 161 Kč Objednat
balík 10 kg UPS Express Saver 3 308 Kč Objednat
balík 20 kg UPS Express Saver 4 597 Kč Objednat
balík 30 kg UPS Express Saver 5 762 Kč Objednat
balík 40 kg UPS Express Saver 7 520 Kč Objednat
balík 50 kg UPS Express Saver 8 756 Kč Objednat
balík 100 kg TNT Economy 26 879 Kč Objednat

Pravidla pro zasílání potravin a léků mimo EU a do třetích zemí

Do zemí, které nejsou členy EU, je možné zasílat trvanlivé potraviny v malém množství pro osobní potřebu. Omezení platí pro vývoz živočišných produktů a v případě některých zemí i vývoz vybraných potravin rostlinného původu jako je např. med či sušené ovoce. Pro konkrétní informace se na nás neváhejte obrátit.

Většinu léků pro osobní potřebu lze mimo EU a do tzv. třetích zemí doručit. V některých případech jsou kladeny větší nároky na popis léků na celní faktuře. U léčiv, které vyžadují v dané zemi lékařský předpis, je někdy oficiálně požadována lékařská zpráva v angličtině. Ověřte prosím předem, zda není některá z účinných látek v dané zemi zakázána.
Pokud potřebujete zaslat jakákoliv léčiva, kontaktujte nás, abychom od vás získali co nejpřesnější specifikaci ohledně jejich charakteru a množství a mohli díky tomu garantovat doručení do cílové země.

Více informací o problematice spojené s přepravou léků získáte přímo na stránkách Celní správy. 

Zajímavé informace o Hongkongu

Hongkong má zhruba 7 milionů obyvatel a nachází se na jižním pobřeží Číny. Hongkong byl  britskou korunní kolonií až do poloviny roku 1997, od tohoto roku je pod čínskou správou.  Kromě pevninské oblasti Hongkong zahrnuje území také 262 ostrovů. Hongkong je jedním z nejdůležitějších ekonomických center v Asii. Úředním jazykem Hongkongu je standardní čínština a angličtina, nejrozšířenějším mluveným jazykem je však kantonština. 

Pošlete balíčky obchodním partnerům, přátelům a rodině v Hongkongu snadno a rychle!