• bezkonkurenční cena poštovného do Hongkongu
  • exportní celní odbavení v ceně služby
  • v ceně vyzvednutí balíku na Vaší adrese
  • pojištění zásilky do Hongkongu až do 1 000 000 Kč
  • přeprava nákladu do Hongkongu o váze až 1 000 kg

Jak poslat balík do Hongkongu, cena přepravy a celní předpisy pro zásilky z ČR

Chcete poslat svůj balíček do Hongkongu rychleji, méně komplikovaněji a až o 70% levněji? Pak je pro vás služba Balíkdozahraničí.cz ideálním řešením. Vypočítejte si cenu poštovného již nyní – ušetříte peníze i čas. 

Odeslání do Hongkongu je snadné jako nikdy předtím – díky Balíkdozahraničí.cz.

Balíkdozahraničí.cz je inovativní a pohodlné řešení pro přepravu vašich zásilek do Hongkongu. 

Díky naší úzké spolupráci s poskytovateli mezinárodních kurýrních služeb, jako jsou UPS a TNT, vám nabízíme až o 70% výhodnější ceny poštovného. 

Svoz zásilky zajistíme z pohodlí vašeho domova nebo kanceláře. Vaše zásilky umíme také pojistit. Už se nemusíte starat o celní dokumentaci, vše zařídíme za vás. 

 

Co pro to musíte udělat?

Jednoduše zadejte váhu a rozměry balíku do Hongkongu do našeho kalkulátoru poštovného a klikněte na "Spočítat cenu poštovného". Vyberte si nejvýhodnější nabídku. Poté můžete snadno a bezpečně uhradit online nebo bankovním převodem. 

 

Balíkdozahraničí.cz udělá zbytek a vy můžete snadno sledovat, zda váš balíček již dorazil do Hongkongu. 

Máte-li jakékoli dotazy ohledně dopravy do Hongkongu, neváhejte kontaktovat naše pracovníky telefonicky nebo emailem. Odesílání zásilek je nyní snazší než kdykoli předtím - s Balíkdozahraničí.cz. 

Chcete znát cenu poštovného do Hongkongu předem? Vypočítat ji můžete snadno a rychle... Spočítat cenu

O Hongkongu

Hongkong má zhruba 7 milionů obyvatel a nachází se na jižním pobřeží Číny. Hongkong byl  britskou korunní kolonií až do poloviny roku 1997, od tohoto roku je pod čínskou správou.  Kromě pevninské oblasti Hongkong zahrnuje území také 262 ostrovů. Hongkong je jedním z nejdůležitějších ekonomických center v Asii. Úředním jazykem Hongkongu je standardní čínština a angličtina, nejrozšířenějším mluveným jazykem je však kantorština. 

 

Pošlete balíčky obchodním partnerům, přátelům a rodině v Hongkongu díky Balíkdozahraničí.cz.