Expresní balík/dopis do Hongkongu i zpět s úsporou na poštovném až 70 %

Hlavní výhody služby Balík do zahraničí

  • bezkonkurenční cena poštovného do Hongkongu
  • exportní celní odbavení v ceně služby
  • komfortní vyzvednutí zásilky na libovolné adrese
  • pojištění zásilky do Hongkongu až do 1 000 000 Kč
  • přeprava nákladu do Hongkongu o váze až 1 000 kg

Jak poslat balík do Hongkongu?

Chcete poslat svůj balíček do Hongkongu rychleji, méně komplikovaně a až o 70 % levněji? Pak je pro vás služba Balíkdozahraničí.cz ideálním řešením. Vypočítejte si cenu poštovného již nyní – ušetříte peníze i čas.

Díky naší úzké spolupráci s poskytovateli mezinárodních kurýrních služeb, jako jsou přepravce UPS a TNT, vám garantujeme spolehlivou přepravu zásilek do zahraničí.

Svoz zásilky zajistíme z pohodlí vašeho domova nebo kanceláře. Zásilky umíme také pojistit. Už se nemusíte starat o celní dokumentaci, vše zařídíme za vás.

Celní předpisy a cena přepravy při odesílání balíku do Hongkongu

Jednoduše zadejte váhu a rozměry balíku do Hongkongu do kalkulátoru poštovného a klikněte na "Spočítat cenu poštovného". Vyberte si nejvýhodnější nabídku. Poté můžete snadno a bezpečně uhradit online nebo bankovním převodem. 

My za vás zařídíme zbytek a vy můžete snadno sledovat, zda váš balíček již dorazil do cíle. 

Máte-li jakékoliv dotazy ohledně dopravy do Hongkongu, neváhejte kontaktovat naše pracovníky telefonicky nebo emailem. Odesílání zásilek je nyní snazší než kdykoliv předtím.

Garantujeme spolehlivé odeslání a expresní doručení zásilky do Hongkongu za nejnižší cenu!

Chcete znát cenu poštovného do Hongkongu předem? Vypočítejte ji snadno a rychle! Spočítat cenu

Zajímavé informace o Hongkongu

Hongkong má zhruba 7 milionů obyvatel a nachází se na jižním pobřeží Číny. Hongkong byl  britskou korunní kolonií až do poloviny roku 1997, od tohoto roku je pod čínskou správou.  Kromě pevninské oblasti Hongkong zahrnuje území také 262 ostrovů. Hongkong je jedním z nejdůležitějších ekonomických center v Asii. Úředním jazykem Hongkongu je standardní čínština a angličtina, nejrozšířenějším mluveným jazykem je však kantonština. 

Pošlete balíčky obchodním partnerům, přátelům a rodině v Hongkongu snadno a rychle!