Expresní balík/dopis do Indie i zpět s úsporou na poštovném až 70 %

Hlavní výhody služby Balík do zahraničí

  • bezkonkurenční cena poštovného do Indie
  • exportní celní odbavení v ceně služby
  • komfortní vyzvednutí zásilky na libovolné adrese
  • pojištění zásilky do Indie až do 1 000 000 Kč
  • přeprava nákladu do Indie o váze až 1 000 kg

Jak poslat balík do Indie a kolik stojí?

Doprava do Indie je nyní snadná a levná jako nikdy předtím! Nabízíme vám výhodné ceny zásilkových služeb UPS či přepravce TNT. Jednoduché vytvoření objednávky a vyzvednutí své zásilky do Indie máte nyní na dosah ruky. Kompletní služba až o 70 % levněji.

Jednoduše zadejte váhu, rozměry a cíl doručení v Indii do kalkulátoru poštovného a klikněte na "Vypočítat cenu přepravy".

Vyberte si nejlepší nabídku a ušetřete až 70 % z běžné ceny poštovného. Můžete zaplatit on-line platební metodou dle vlastního výběru (kreditní kartou nebo GoPay). Vše rychle a bezpečně. Díky naší službě vyzvednutí zásilky vám ušetříme cestu na poštu, ale také časově náročné zpracování celních dokumentů, protože vše potřebné vyřídíme za vás. Poskytujeme možnost pojištění a sledování zásilek

Chcete poslat balíček do Indie a máte otázky? Naše zákaznická podpora zná odpověď - stačí se na nás obrátit

Přečtěte si také tipy jak správně zabalit balík a vychutnejte si všestrannou službu společnosti Balíkdozahraničí.cz!

Chcete znát cenu poštovného do Indie předem. Vypočítejte ji snadno a rychle! Spočítat cenu

Zásilka do jakékoliv destinace v Indii pro nás není problém. Zařídíme odeslání vašeho balíčku do indické metropole Nové Dillí i do dalších oblíbených míst jako jsou Bombay, Bangalore, Calcutty, Madrasu, Ahmadábádu, Pune, Suratu či do letoviska u moře.

Nyní již nic nebrání tomu, aby váš balíček dorazil co nejdříve. Stačí jednoduše vyplnit online formulář. Zásilka do jakékoliv destinace v Indii pro nás není problém.

Kolik stojí dopisy a balíky do země Indie?


Prohlédněte si orientační ceny našich zásilek dle hmotnosti. Pro konkrétní cenu, ve které bude zohledněn i rozměr zásilky a přesné místo doručení, využijte našeho kalkulátoru poštovného.Cena poštovného do země Indie již od 1 150 Kč

Hmotnost zásilky Přepravce bez DPH  
expresní dopis UPS Express Saver 1 150 Kč Objednat
balík 8 kg UPS Expedited 4 751 Kč Objednat
balík 10 kg UPS Expedited 5 323 Kč Objednat
balík 20 kg UPS Expedited 7 515 Kč Objednat
balík 50 kg UPS Expedited 12 389 Kč Objednat
balík 100 kg TNT Economy 28 840 Kč Objednat

Pravidla pro zasílání potravin a léků mimo EU a do třetích zemí

Do zemí, které nejsou členy EU, je možné zasílat trvanlivé potraviny v malém množství pro osobní potřebu. Omezení platí pro vývoz živočišných produktů a v případě některých zemí i vývoz vybraných potravin rostlinného původu jako je např. med či sušené ovoce. Pro konkrétní informace se na nás neváhejte obrátit.

Většinu léků pro osobní potřebu lze mimo EU a do tzv. třetích zemí doručit. V některých případech jsou kladeny větší nároky na popis léků na celní faktuře. U léčiv, které vyžadují v dané zemi lékařský předpis, je někdy oficiálně požadována lékařská zpráva v angličtině. Ověřte prosím předem, zda není některá z účinných látek v dané zemi zakázána.
Pokud potřebujete zaslat jakákoliv léčiva, kontaktujte nás, abychom od vás získali co nejpřesnější specifikaci ohledně jejich charakteru a množství a mohli díky tomu garantovat doručení do cílové země.

Více informací o problematice spojené s přepravou léků získáte přímo na stránkách Celní správy. 

Zajímavé informace o Indii

Indická republika, která má více než 1,2 miliardy obyvatel a je druhou nejvíce obydlenou zemí po Číně, se nachází na poloostrově v Indickém oceánu a na severu je ohraničena pohořím Himaláje. Hlavní město Indie se nazývá Nové Dillí. Indie je od roku 1947 nezávislým státem. Úředními jazyky jsou hindština a angličtina. Více než 80 % lidí žijících v Indii vyznává hinduismus, dalším rozšířeným náboženstvím je islám. Pojem indická náboženství označuje čtyři velká náboženství, která v Indii vznikla, tedy buddhismus, hinduismus, džinismus a sikhismus.