Expresní balík/dopis do Indie i zpět s úsporou na poštovném až 70 %

Hlavní výhody služby Balík do zahraničí

  • bezkonkurenční cena poštovného do Indie
  • exportní celní odbavení v ceně služby
  • komfortní vyzvednutí zásilky na libovolné adrese
  • pojištění zásilky do Indie až do 1 000 000 Kč
  • přeprava nákladu do Indie o váze až 1 000 kg

Jak poslat balík do Indie a kolik stojí?

Doprava do Indie je nyní snadná a levná jako nikdy předtím! Nabízíme vám výhodné ceny zásilkových služeb UPS či přepravce TNT. Jednoduché vytvoření objednávky a vyzvednutí své zásilky do Indie máte nyní na dosah ruky. Kompletní služba až o 70 % levněji.

Jednoduše zadejte váhu, rozměry a cíl doručení v Indii do kalkulátoru poštovného a klikněte na "Vypočítat cenu přepravy".

Vyberte si nejlepší nabídku a ušetřete až 70 % z běžné ceny poštovného. Můžete zaplatit on-line platební metodou dle vlastního výběru (kreditní kartou nebo GoPay). Vše rychle a bezpečně. Díky naší službě vyzvednutí zásilky vám ušetříme cestu na poštu, ale také časově náročné zpracování celních dokumentů, protože vše potřebné vyřídíme za vás. Poskytujeme možnost pojištění a sledování zásilek

Chcete poslat balíček do Indie a máte otázky? Naše zákaznická podpora zná odpověď - stačí se na nás obrátit

Přečtěte si také tipy jak správně zabalit balík a vychutnejte si všestrannou službu společnosti Balíkdozahraničí.cz!

Chcete znát cenu poštovného do Indie předem. Vypočítejte ji snadno a rychle! Spočítat cenu

Zásilka do jakékoliv destinace v Indii pro nás není problém. Zařídíme odeslání vašeho balíčku do indické metropole Nové Dillí i do dalších oblíbených míst jako jsou Bombay, Bangalore, Calcutty, Madrasu, Ahmadábádu, Pune, Suratu či do letoviska u moře.

Nyní již nic nebrání tomu, aby váš balíček dorazil co nejdříve. Stačí jednoduše vyplnit online formulář. Zásilka do jakékoliv destinace v Indii pro nás není problém.

Kolik stojí dopisy a balíky do země Indie?


Prohlédněte si orientační ceny našich zásilek dle hmotnosti. Pro konkrétní cenu, ve které bude zohledněn i rozměr zásilky a přesné místo doručení, využijte našeho kalkulátoru poštovného.Cena poštovného do země Indie již 1 511 Kč

Hmotnost zásilky Přepravce bez DPH  
expresní dopis UPS Express Saver 1 511 Kč Objednat
balík 0.5 kg UPS Express Saver 1 917 Kč Objednat
balík 10 kg UPS Express Saver 5 732 Kč Objednat
balík 20 kg UPS Express Saver 8 025 Kč Objednat
balík 30 kg UPS Express Saver 10 095 Kč Objednat
balík 40 kg UPS Express Saver 12 917 Kč Objednat
balík 50 kg UPS Express Saver 15 116 Kč Objednat
balík 100 kg TNT Economy 30 702 Kč Objednat

Pravidla pro zasílání potravin a léků mimo EU a do třetích zemí

Do zemí, které nejsou členy EU, je možné zasílat trvanlivé potraviny v malém množství pro osobní potřebu. Omezení platí pro vývoz živočišných produktů a v případě některých zemí i vývoz vybraných potravin rostlinného původu jako je např. med či sušené ovoce. Pro konkrétní informace se na nás neváhejte obrátit.

Většinu léků pro osobní potřebu lze mimo EU a do tzv. třetích zemí doručit. V některých případech jsou kladeny větší nároky na popis léků na celní faktuře. U léčiv, které vyžadují v dané zemi lékařský předpis, je někdy oficiálně požadována lékařská zpráva v angličtině. Ověřte prosím předem, zda není některá z účinných látek v dané zemi zakázána.
Pokud potřebujete zaslat jakákoliv léčiva, kontaktujte nás, abychom od vás získali co nejpřesnější specifikaci ohledně jejich charakteru a množství a mohli díky tomu garantovat doručení do cílové země.

Více informací o problematice spojené s přepravou léků získáte přímo na stránkách Celní správy. 

Zajímavé informace o Indii

Indická republika, která má více než 1,2 miliardy obyvatel a je druhou nejvíce obydlenou zemí po Číně, se nachází na poloostrově v Indickém oceánu a na severu je ohraničena pohořím Himaláje. Hlavní město Indie se nazývá Nové Dillí. Indie je od roku 1947 nezávislým státem. Úředními jazyky jsou hindština a angličtina. Více než 80 % lidí žijících v Indii vyznává hinduismus, dalším rozšířeným náboženstvím je islám. Pojem indická náboženství označuje čtyři velká náboženství, která v Indii vznikla, tedy buddhismus, hinduismus, džinismus a sikhismus.