• bezkonkurenční cena poštovného do Indie
  • exportní celní odbavení v ceně služby
  • v ceně vyzvednutí balíku na Vaší adrese
  • pojištění zásilky do Indie až do 1 000 000 Kč
  • přeprava nákladu do Indie o váze až 1 000 kg

Jak poslat balík do Indie, cena přepravy a celní předpisy pro zásilky z ČR

Doprava do Indie je nyní stejně snadná a levná jako nikdy předtím! Nabízíme vám výhodné ceny balíkových služeb UPS, TNT. Jednoduché vytvoření objednávky a vyzvednutí své zásilky do Indie máte nyní na dosah ruky. Kompletní služba až o 70% levněji - pouze u společnosti Balíkdozahraničí.cz. 

 

Díky společnosti Balíkdozahraničí.cz nyní můžete rychle a snadno porovnávat ceny dobře známých poskytovatelů balíkových služeb, jako jsou UPS, TNT, najít nejlevnější nabídku pro vaši zásilku do Indie a rezervovat ji přímo online. Jednoduše zadejte váhu, rozměry a cíl doručení v Indii do našeho kalkulátoru a klikněte na "Vypočítat cenu přepravy".

 

Vyberte si nejlepší nabídku a ušetřete až 70%  z běžné ceny poštovného. Můžete zaplatit on-line platební metodou dle vlastního výběru (kreditní kartou nebo GOPAY). Vše rychle a bezpečně. Díky naší službě vyzvednutí zásilky vám ušetříme cestu na poštu, ale také časově náročné zpracování celních dokumentů, protože vše potřebné vyřídíme za vás. Poskytujeme možnost pojištění a sledování zásilek. 

Chcete poslat balíček do Indie a máte otázky? Naše zákaznická podpora zná odpověď - stačí se na nás obrátit. Přečtěte si naše tipy správného zabalení a vychutnejte si všestrannou službu společnosti Balíkdozahraničí.cz!

Zjistěte jaká je cena poštovného do Indie předem. Vypočítat ji můžete snadno a rychle... Spočítat cenu

Zásilka do jakékoli destinace v Indii pro nás není problém. Zařídíme odeslání Vašeho balíčku do indické metropole Nové Dillí i do dalších oblíbených míst jako jsou Bombay, Dillí, Bangalore, Calcutty, Madrasu, Ahmadabadu, Pune, Suratu, či do letoviska u moře.

Nyní již nic nebrání tomu, aby Váš balíček dorazil co nejdříve. Stačí si zvolit správného přepravce z naší nabídky služeb a vyplnit formulář. A že je opravdu z čeho vybírat.

 

Pokud jde o přepravu do Indie, máme následující doporučení

Indická republika, která má více než 1,2 miliardy obyvatel a je druhou nejvíce obydlenou zemí po Číně, se nachází na poloostrově v Indickém oceánu a na severu je ohraničena pohořím Himaláje. Hlavní město Indie se nazývá Nové Dillí. Indie je od roku 1947 nezávislým státem. Úředními jazyky jsou hindština a angličtina. Více než 80% lidí žijících v Indii vyznává hinduismus, dalším rozšířeným náboženstvím je islám. Pojem indická náboženství označuje čtyři velká náboženství, která v Indii vznikla, tedy buddhismus, hinduismus, džinismus a sikhismus.