Expresní doručení zásilky do Itálie

Balík do Itálie
expresní doručení zásilky
s úsporou na poštovném 75 %

Posílejte své zásilky do Itálie nejlevněji. Jen u nás začínají ceny poštovného již od 334 Kč.

Hlavní výhody služby Balík do zahraničí

 • bezkonkurenční cena poštovného do Itálie
 • rychlost dodání - expresně do 24 hodin
 • komfortní vyzvednutí zásilky na libovolné adrese
 • maximální bezpečnost přepravy

Kolik stojí dopisy a balíky do země Itálie?


Prohlédněte si orientační ceny našich zásilek dle hmotnosti. Pro konkrétní cenu, ve které bude zohledněn i rozměr zásilky a přesné místo doručení, využijte našeho kalkulátoru poštovného.Cena poštovného do země Itálie již 407 Kč

Hmotnost zásilky Přepravce bez DPH  
balík 0.5 kg UPS Standard 407 Kč Objednat
balík 10 kg UPS Standard 679 Kč Objednat
balík 20 kg UPS Standard 724 Kč Objednat
balík 30 kg UPS Standard 763 Kč Objednat
balík 40 kg UPS Standard 1 166 Kč Objednat
balík 50 kg UPS Standard 1 204 Kč Objednat
balík 100 kg TNT Economy 4 359 Kč Objednat

Jak dlouho trvá doručení zásilky do Itálie?

Nabízíme 2 základní možnosti přepravy:

 • Expresní přeprava zásilek a dokumentů - doručení následující pracovní den.
 • Standardní doručovací doba - přibližně do 2-3 pracovních dnů.

 

Doručovací doba se může lišit dle PSČ adresáta. Doba doručení balíků se počítá od našeho přeposlání, které probíhá ve většině případů tentýž den, kdy je k nám zásilka doručena.

Chcete znát cenu balíku do Itálie předem? Vypočítejte ji snadno a rychle! Spočítat cenu

Jak poslat balík do Itálie?

 • Je zakázána přeprava zbraní a jejich součástí.
 • Pro dodávku alkoholu a tabákových výrobků záleží na konkrétních podmínkách. Pouze zásilky malého množství jsou povoleny.
 • Zásilka musí být řádně zabalena, nejlépe v kartonové krabici, která nesmí být opatřena cizími čárovými kódy.
 • V adrese příjemce musí být vždy uvedeno telefonní číslo.
 • Přečtěte si informace o omezení pro vývoz zboží.

 

Veškeré zásilky do Itálie doručujeme prostřednictvím přepravní společnosti UPS nebo přepravce TNT. Dopravce provádí dva pokusy o doručení na adresu příjemce. V případě neúspěšného doručení zásilky je možné její vyzvednutí na lokální pobočce přepravce.

Zásilka do jakékoliv destinace v Itálii pro nás není problém. Zařídíme odeslání vašeho balíčku do italské metropole Řím i do dalších oblíbených míst. S námi můžete například levně poslat balík do Milána, Neapole, Turína, Palerma, Janova, Bologny, Florencie, Bari či do letoviska u moře.

Nyní již nic nebrání tomu, aby váš balíček dorazil co nejdříve. Stačí jednoduše vyplnit online formulář.

Jak poslat balík z Itálie?

Potřebujete doručit balík z Itálie do ČR a chcete vědět, kolik zaplatíte? Při importu (dovozu) zásilek z Itálie do ČR účtujeme příplatek za import zásilky. Pro přesný výpočet ceny je potřeba znát rozměry a váhu zásilky.

Pravidla pro zasílání potravin a léků do EU

Trvanlivé potraviny lze v rámci EU zasílat v podstatě bez omezení. Výjimku tvoří potraviny, které podléhají rychlé zkáze nebo takové, které vyžadují speciální nároky na přepravu (např. chlazení). Zcela zakázaný je vývoz alkoholu.

Ani přeprava léků v rámci EU nemá žádná specifická omezující kritéria. Je předpokládáno, že jsou zasílány pouze pro osobní potřebu a jejich celkový počet má být tzv. přiměřený. Pokud se léčíte dlouhodobě (například astma) a potřebujete zaslat léky na dobu několika měsíců, doporučujeme opatřit si lékařskou zprávu v anglickém jazyce od vašeho ošetřujícího lékaře,  pro případ, že by nastaly jakékoliv komplikace.

Více informací o problematice spojené s přepravou léků získáte přímo na stránkách Celní správy.

Často kladené dotazy k přepravě zásilek a balíků do Itálie

Otázka: Potřebovala bych poslat hvězdářský dalekohled do Itálie. Existuje možnost poslat balík s poznámkou "křehké" aby se to nezničilo? Děkuji za odpověď.

Odpověď: V případě křehkého zboží doporučujeme balíček připojistit a velmi dobře zabalit. Přečtěte si instrukce na stránce Jak zabalit balík.

 

Otázka: Dobrý den. Mám u dcery v Itálii balík (hrnce apod. do kuchyně) a kočárek - trojkombinaci. Dovážíte balíky i z Itálie k nám (do Zlína nebo Ostravy)? A platí cena poštovného podle tabulek?

Odpověď: Ano, nabízíme také možnost importu z Itálie a také ostatních zemí světa. Pro výpočet přesné ceny poštovného prosím použijte náš kalkulátor poštovného.

 

Otázka: Potřebuju odeslat zásilku z Prahy do Itálie: Itálie, Uboldo (VA). Váha balíku: 2 kg, výška balíku: 2 metry. Prosím o spočítání ceny dopravy.

Odpověď: Pro výpočet ceny poštovného budeme od Vás potřebovat vědět všechny rozměry zásilky - DxVxŠ. Děkujeme.

 

Otázka: Dobrý den, chci se zeptat, jestli doručujete i na jih Itálie - přesněji Neapol? A jestli je cena stejná jako do celé Itálie. A jak dlouho to trvá?

Odpověď: Na našich stránkách si přes ceník poštovného vypočítáte cenu zásilky zadáním váhy, rozměrů a PSČ místa doručení. Poté si vyberete službu pro doručení

 

Otázka: Dobrý večer, chtěla jsem se zeptat, jestli můžu poslat balík z Itálie (Udine) do ČR. Děkuji předem za případnou odpověď.

Odpověď: Ano, je to možné. Objednávku prosím vytvořte zde.

Reference zákazníků

Jsem rád, že dnes ještě někdo plní to, co deklaruje na webu:) Potřeboval jsem dostat co nejrychleji foťák do Milána, takže jsem zvolil expresní službu a druhý den byl na místě. Jste profíci :) Saša

Využití vaší služby bylo pro mě milým překvapením. Troufám si říct, že nemáte konkurenci. Balík do Benátek přišel bleskově a za super cenu. Agáta P.

Moc Vám děkuji za milé jednání a trpělivou komunikaci. To se v dnešní době cení! Daniela Koubová

Jednička s hvězdičkou za cenu i rychlost! Honza Černý