Expresní doručení zásilky do Itálie

Balík do Itálie
expresní doručení zásilky
s úsporou na poštovném 75 %

Posílejte své zásilky do Itálie nejlevněji. Můžete si být jisti, že naše služby oceníte! Jen u nás začínají cena poštovného již od 329 Kč.

Naše hlavní výhody:

  • bezkonkurenční cena zaslání balíku do Itálie
  • rychlost dodání - expresně do 24 hodin
  • komfortní vyzvednutí na Vaší adrese
  • dbáme na maximalní bezpečnost přepravy

Více informací o zásilkové služby Balikdozahranici.cz se dozvíte na stránce o službě.

Expresní doručení zásilky do Itálie od 329 Kč

Hmotnost zásilky Služba bez DPH  
balík 0.5 kg UPS Standard 333 Kč Objednat
balík 10 kg UPS Standard 570 Kč Objednat
balík 20 kg UPS Standard 645 Kč Objednat
balík 30 kg UPS Standard 790 Kč Objednat
balík 40 kg UPS Standard 992 Kč Objednat
balík 50 kg UPS Standard 1 301 Kč Objednat
balík 100 kg TNT Economy 4 338 Kč Objednat

Potřebujete doručit balík z Itálie do ČR a chcete vědět kolik zaplatíte? Při importu (dovozu) zásilek do ČR je příplatek za import zásilky. Pro přesný výpočet ceny doporučujeme vědět rozměry a váhu zásilky.

Jaká je doba a možnost doručení zásilky do Itálie

  • Expresní přeprava zásilek a dokumentů do Itálie s doručením následující pracovní den.
  • Standardní doručovací doba zásilky do Itálie je přibližně do 2-3 pracovních dnů. 

Doručovací doba se může lišit dle PSČ adresáta. Doba doručení je od našeho přeposlání, které probíhá ve většině případů tentýž den, kdy je k nám zásilka doručena.

Chcete znát cenu přepravného předem? Vypočítat ji můžete snadno a rychle... Spočítat cenu

Jak poslat balík do Itálie – důležité informace

Zákaz přepravy zbraní a jejich součástí.

Pro dodávku alkoholu a tabákových výrobků záleží na konkrétních podmínkách. Pouze zásilky malého množství jsou povoleny.

V adrese příjemce musí být vždy uvedeno telefonní číslo příjemce v Itálii. 

Veškeré zásilky do Itálie doručuje společnost UPS. Dopravce provádí dva pokusy o doručení na adresu příjemce. V případě neúspěšného doručení zásilky je možné její vyzvednutí na pobočce.

 

Zásilka do jakékoliv destinace v Itálii pro nás není problém. Zařídíme odeslání Vašeho balíčku do italské metropole i do dalších oblíbených míst. S námi můžte například levně poslat balík do Říma, Milána, Neapole, Turína, Palerma, Janova, Bologny, Florencie, Bari či do letoviska u moře.

Nyní již nic nebrání tomu, aby Váš balíček dorazil co nejdříve. Stačí si zvolit správného přepravce z naší nabídky služeb a vyplnit formulář. A že je opravdu z čeho vybírat.

 

Často kladené dotazy k přepravě balíků do Itálie

Otázka: Potřebovala bych poslat hvězdářský dalekohled do Itálie. Existuje možnost poslat balík s poznámkou "křehké" aby se to nezničilo? Děkuji za odpověď.

Odpověď: V případě křehkého zboží doporučujeme balíček připojistit a velmi dobře zabalit instrukce na stránce Jak zabalit balík.

 

Otázka: Dobrý den. Mám u dcery v Itálii balík (hrnce apod. do kuchyně) a kočárek - trojkombinaci. Dovážíte balíky i z Itálie k nám (do Zlína nebo Ostravy)? A platí cena poštovného podle tabulek?

Odpověď: Ano, nabízíme také možnost importu z Itálie a také ostatních zemí světa. Pro výpočet přesné ceny poštovného prosím použijte náš kalkulátor poštovného.

 

Otázka: Potřebuju odeslat zásilku z Prahy do Itálie: Itálie, Uboldo (VA). Váha balíku: 2 kg Výška balíku: 2 metry. Prosím o spočítání ceny dopravy.

Odpověď: Pro výpočet ceny poštovného budeme od Vás potřebovat vědět všechny rozměry zásilky - DxVxŠ. Děkujeme.

 

Otázka: Dobrý den, chci se zeptat, jestli doručujete i na jih Itálie - přesněji Neapol? A jestli je cena stejná jako do celé Itálie. A jak dlouho to trvá?

Odpověď: Na našich stránkách si přes ceník poštovného vypočítáte cenu poštovného zadáním váhy, rozměrů a PSČ místa doručení. Poté si vyberete službu pro doručení.

 

Otázka: Dobry večer, chtěla jsem se zeptat, jestli můžu poslat balík z Itálie (Udine) do ČR. Děkuji předem za případnou odpověď.

Odpověď: Ano, je to možné. Objednávku prosím vytvořte zde.