Expresní doručení zásilky do Itálie

Balík do Itálie
expresní doručení zásilky
s úsporou na poštovném 75 %

Posílejte své zásilky do Itálie nejlevněji. Můžete si být jisti, že naše služby oceníte! Jen u nás začínají cena poštovného již od 490 Kč.

Naše hlavní výhody:

  • bezkonkurenční cena zaslání balíku do Itálie
  • rychlost dodání - expresně do 24 hodin
  • komfortní vyzvednutí na Vaší adrese
  • dbáme na maximalní bezpečnost přepravy

Více informací o zásilkové služby Balikdozahranici.cz se dozvíte na stránce o službě.

Hmotnost zásilky Služba Doba od Cena bez DPH od  
balík 2 kg TNT Economy 3 - 4 pracovních dnů 551 Kč Objednat
balík 20 kg UPS Standard 3 - 4 pracovní dny 597 Kč Objednat
balík 8 kg UPS Standard 3 - 4 pracovní dny 619 Kč Objednat
balík 50 kg UPS Standard 3 - 4 pracovní dny 1 124 Kč Objednat
balík 100 kg TNT Economy 3 - 4 pracovních dnů 2 876 Kč Objednat
expresní dopis UPS Express Saver 1 pracovní den 750 Kč Objednat

Potřebujete doručit balík z Itálie do ČR a chcete vědět kolik zaplatíte? Při importu (dovozu) zásilek do ČR činí příplatek 35 % z ceny poštovného. Pro přesný výpočet ceny doporučujeme vědět rozměry a váhu zásilky.

Jaká je doba a možnost doručení zásilky do Itálie

  • Expresní přeprava zásilek a dokumentů do Itálie s doručením následující pracovní den.
  • Standardní doručovací doba zásilky do Itálie je přibližně do 2-3 pracovních dnů. 

Doručovací doba se může lišit dle PSČ adresáta. Doba doručení je od našeho přeposlání, které probíhá ve většině případů tentýž den, kdy je k nám zásilka doručena.

Chcete znát cenu přepravného předem? Vypočítat ji můžete snadno a rychle... Spočítat cenu

Jak poslat balík do Itálie – důležité informace

Zákaz přepravy zbraní a jejich součástí.

Pro dodávku alkoholu a tabákových výrobků záleží na konkrétních podmínkách. Pouze zásilky malého množství jsou povoleny.

V adrese příjemce musí být vždy uvedeno telefonní číslo příjemce v Itálii. 

Veškeré zásilky do Itálie doručuje společnost UPS. Dopravce provádí dva pokusy o doručení na adresu příjemce. V případě neúspěšného doručení zásilky je možné její vyzvednutí na pobočce.

 

Zásilka do jakékoliv destinace v Itálii pro nás není problém. Zařídíme odeslání Vašeho balíčku do italské metropole i do dalších oblíbených míst. S námi můžte například levně poslat balík do Říma, Milána, Neapole, Turína, Palerma, Janova, Bologny, Florencie, Bari či do letoviska u moře.

Nyní již nic nebrání tomu, aby Váš balíček dorazil co nejdříve. Stačí si zvolit správného přepravce z naší nabídky služeb a vyplnit formulář. A že je opravdu z čeho vybírat.

 

Často kladené dotazy k přepravě balíků do Itálie

Otázka: Potřebovala bych poslat hvězdářský dalekohled do Itálie. Existuje možnost poslat balík s poznámkou "křehké" aby se to nezničilo? Děkuji za odpověď.

Odpověď: V případě křehkého zboží doporučujeme balíček připojistit a velmi dobře zabalit instrukce na stránce Jak zabalit balík.

 

Otázka: Dobrý den. Mám u dcery v Itálii balík (hrnce apod. do kuchyně) a kočárek - trojkombinaci. Dovážíte balíky i z Itálie k nám (do Zlína nebo Ostravy)? A platí cena poštovného podle tabulek?

Odpověď: Ano, nabízíme také možnost importu z Itálie a také ostatních zemí světa. Pro výpočet přesné ceny poštovného prosím použijte náš kalkulátor poštovného.

 

Otázka: Potřebuju odeslat zásilku z Prahy do Itálie: Itálie, Uboldo (VA). Váha balíku: 2 kg Výška balíku: 2 metry. Prosím o spočítání ceny dopravy.

Odpověď: Pro výpočet ceny poštovného budeme od Vás potřebovat vědět všechny rozměry zásilky - DxVxŠ. Děkujeme.

 

Otázka: Dobrý den, chci se zeptat, jestli doručujete i na jih Itálie - přesněji Neapol? A jestli je cena stejná jako do celé Itálie. A jak dlouho to trvá?

Odpověď: Na našich stránkách si přes ceník poštovného vypočítáte cenu poštovného zadáním váhy, rozměrů a PSČ místa doručení. Poté si vyberete službu pro doručení.

 

Otázka: Dobry večer, chtěla jsem se zeptat, jestli můžu poslat balík z Itálie (Udine) do ČR. Děkuji předem za případnou odpověď.

Odpověď: Ano, je to možné. Objednávku prosím vytvořte zde.