Expresní balík/dopis do Izraele i zpět s úsporou na poštovném až 70 %

Hlavní výhody služby Balík do zahraničí

  • bezkonkurenční cena poštovného do Izraele
  • exportní celní odbavení v ceně služby
  • komfortní vyzvednutí zásilky na libovolné adrese
  • pojištění zásilky do Izraele až do 1 000 000 Kč
  • přeprava nákladu do Izraele o váze až 1 000 kg

Jak poslat balík do Izraele?

Se službou Balíkdozahraničí.cz je nyní doprava do Izraele jednodušší než kdy předtím! Porovnejte ceny osvědčených kurýrních služeb, jako jsou TNT či přepravce UPS, a ušetřete až 70 % z ceny poštovného včetně vyzvednutí. Nabízíme celosvětovou službu pro přepravu zásilek.

Garantujeme spolehlivé odeslání a expresní doručení zásilky do Izraele za nejnižší cenu!

Chcete poslat balíček do Izraele a ušetřit čas i peníze? Pak využijte přepravní službu Balíkdozahraničí.cz! Ušetříme vám nejen cestu na poštu, ale poskytneme vám také potřebnou celní dokumentaci přímo po vytvoření objednávky. V ceně přepravy je již zahrnuto základní pojištění zásilky do výše 2 500 Kč.

Celní předpisy a cena přepravy při odesílání balíku do Izraele

Jednoduše zadejte váhu, rozměry a cíl vašich balíků do kalkulačky poštovného a klikněte na "Vypočítat". Poté si vyberte nejlevnější přepravní nabídku a objednejte přímo a bezpečně u společnosti Balíkdozahraničí.cz. Uhraďte metodou dle vašich možností (kreditní kartou, bankovním převodem nebo GoPay) a přečtěte si několik tipů k bezpečnému balení vašich balíčků do Izraele. 

 

Chcete znát cenu poštovného do Izraele předem? Vypočítejte ji snadno a rychle! Spočítat cenu

Zásilka do jakékoliv destinace v Izraeli pro nás není problém. Zařídíme odeslání vašeho balíčku do izraelské metropole Jeruzalém i do dalších oblíbených míst jako jsou Tel Aviv, Haifa, Rishon, Le Ziyyon, Ashdod, Netanya, Holon, Jaffa, či do letoviska u moře.

Nyní již nic nebrání tomu, aby váš balíček dorazil co nejdříve. Stačí jednoduše vyplnit online formulář.

Kolik stojí dopisy a balíky do země Izrael?


Prohlédněte si orientační ceny našich zásilek dle hmotnosti. Pro konkrétní cenu, ve které bude zohledněn i rozměr zásilky a přesné místo doručení, využijte našeho kalkulátoru poštovného.Cena poštovného do země Izrael již od 1 150 Kč

Hmotnost zásilky Přepravce bez DPH  
expresní dopis UPS Express Saver 1 150 Kč Objednat
balík 8 kg UPS Expedited 4 847 Kč Objednat
balík 10 kg UPS Expedited 5 431 Kč Objednat
balík 20 kg UPS Expedited 7 667 Kč Objednat
balík 50 kg UPS Expedited 12 634 Kč Objednat
balík 100 kg TNT Economy 29 341 Kč Objednat

Pravidla pro zasílání potravin a léků mimo EU a do třetích zemí

Do zemí, které nejsou členy EU, je možné zasílat trvanlivé potraviny v malém množství pro osobní potřebu. Omezení platí pro vývoz živočišných produktů a v případě některých zemí i vývoz vybraných potravin rostlinného původu jako je např. med či sušené ovoce. Pro konkrétní informace se na nás neváhejte obrátit.

Většinu léků pro osobní potřebu lze mimo EU a do tzv. třetích zemí doručit. V některých případech jsou kladeny větší nároky na popis léků na celní faktuře. U léčiv, které vyžadují v dané zemi lékařský předpis, je někdy oficiálně požadována lékařská zpráva v angličtině. Ověřte prosím předem, zda není některá z účinných látek v dané zemi zakázána.
Pokud potřebujete zaslat jakákoliv léčiva, kontaktujte nás, abychom od vás získali co nejpřesnější specifikaci ohledně jejich charakteru a množství a mohli díky tomu garantovat doručení do cílové země.

Více informací o problematice spojené s přepravou léků získáte přímo na stránkách Celní správy. 

Zajímavé informace o Izraeli

Izrael se nachází na Blízkém východě na hranici mezi africkým a asijským kontinentem, má asi 8 milionů obyvatel, byl založen v roce 1948 a je jediným státem na světě, kde většina obyvatel vyznává židovskou víru.

Země hraničí s pásmem Gazy a Západním břehem. Hlavním městem Izraele je Jeruzalém, město má asi 800 000 obyvatel. Historické město Jeruzalém má židovské, křesťanské a muslimské čtvrti. Na hranici mezi Izraelem, Západním břehem a Jordánem leží Mrtvé moře, které je nejníže položeným místem na Zemi. 

Pošlete balíčky obchodním partnerům, přátelům a rodině v Izraeli snadno a rychle!