• bezkonkurenční cena poštovného do Izraele
  • exportní celní odbavení v ceně služby
  • v ceně vyzvednutí balíku na Vaší adrese
  • pojištění zásilky do Izraele až do 1 000 000 Kč
  • přeprava nákladu do Izraele o váze až 1 000 kg

Jak poslat balík do Izraele, cena přepravy a celní předpisy pro zásilky z ČR

Se službou Balíkdozahraničí.cz je nyní doprava do Izraele jednodušší než kdy předtím! Porovnejte ceny osvědčených kurýrních služeb, jako jsou TNT a UPS, a ušetřete až 70% z ceny poštovného včetně vyzvednutí. Celosvětová služba pro přepravu zásilek - s Balíkdozahraničí.cz

 

Garangujeme Vám spolehlivé odeslání a expresní doručení zásilky do Izraele za nejnižší cenu!

Chtěli byste poslat balíček do Izraele a ušetřit čas i peníze? Pak využijte službu Balíkdozahraničí.cz! Ušetříme vám nejen cestu na poštu, ale poskytneme vám také potřebnou celní dokumentaci přímo po vytvoření objednávky. Kromě toho umíme také pojistit vaši zásilku. 

 

Co pro to musíte udělat? 

Jednoduše zadejte váhu, rozměry a cíl vašich balíků do naší přepravní kalkulačky a klikněte na "Vypočítat". Poté si vyberte nejlevnější přepravní nabídku a objednejte přímo a bezpečně u společnosti Balíkdozahraničí.cz. Uhraďte metodou dle vašich možností (kreditní kartou, bankovním převodem nebo GOPAY) a přečtěte si několik tipů k bezpečnému balení vašich balíčků do Izraele. 

Chcete znát cenu poštovného do Izraele předem? Vypočítat ji můžete snadno a rychle... Spočítat cenu

Zásilka do jakékoli destinace v Izraeli pro nás není problém. Zařídíme odeslání Vašeho balíčku do izraelské metropole Jeruzalém i do dalších oblíbených míst jako jsou Tel Aviv, Haifa, Caifa, Rishon Leziyyon, Ashdod, Netanya, Holon, Jaffa, či do letoviska u moře.

Nyní již nic nebrání tomu, aby Váš balíček dorazil co nejdříve. Stačí si zvolit správného přepravce z naší nabídky služeb a vyplnit formulář. A že je opravdu z čeho vybírat.

 

O Izraeli:

Izrael se nachází na Blízkém východě na hranici mezi africkým a asijským kontinentem, má asi 8 milionů obyvatel, byl založen v roce 1948 a je jediným státem na světě, kde většina obyvatel vyznává židovskou víru.

Země hraničí s pásmem Gazy a Západním břehem. Hlavním městem Izraele je Jeruzalém, město má asi 800 000 obyvatel. Historické město Jeruzalém má židovské, křesťanské a muslimské čtvrti. Na hranici mezi Izraelem, Západním břehem a Jordánem leží Mrtvé moře, které je nejníže položeným místem na Zemi.

Pošlete balíčky do Izraele pomocí služby Balíkdozahraničí.cz