Expresní balík/dopis do Izraele i zpět s úsporou na poštovném až 70 %

Hlavní výhody služby Balík do zahraničí

  • bezkonkurenční cena poštovného do Izraele
  • exportní celní odbavení v ceně služby
  • komfortní vyzvednutí zásilky na libovolné adrese
  • pojištění zásilky do Izraele až do 1 000 000 Kč
  • přeprava nákladu do Izraele o váze až 1 000 kg

Jak poslat balík do Izraele?

Se službou Balíkdozahraničí.cz je nyní doprava do Izraele jednodušší než kdy předtím! Porovnejte ceny osvědčených kurýrních služeb, jako jsou TNT či přepravce UPS, a ušetřete až 70 % z ceny poštovného včetně vyzvednutí. Nabízíme celosvětovou službu pro přepravu zásilek.

Garantujeme spolehlivé odeslání a expresní doručení zásilky do Izraele za nejnižší cenu!

Chcete poslat balíček do Izraele a ušetřit čas i peníze? Pak využijte přepravní službu Balíkdozahraničí.cz! Ušetříme vám nejen cestu na poštu, ale poskytneme vám také potřebnou celní dokumentaci přímo po vytvoření objednávky. V ceně přepravy je již zahrnuto základní pojištění zásilky do výše 2 500 Kč.

Celní předpisy a cena přepravy při odesílání balíku do Izraele

Jednoduše zadejte váhu, rozměry a cíl vašich balíků do kalkulačky poštovného a klikněte na "Vypočítat". Poté si vyberte nejlevnější přepravní nabídku a objednejte přímo a bezpečně u společnosti Balíkdozahraničí.cz. Uhraďte metodou dle vašich možností (kreditní kartou, bankovním převodem nebo GoPay) a přečtěte si několik tipů k bezpečnému balení vašich balíčků do Izraele. 

 

Chcete znát cenu poštovného do Izraele předem? Vypočítejte ji snadno a rychle! Spočítat cenu

Zásilka do jakékoliv destinace v Izraeli pro nás není problém. Zařídíme odeslání vašeho balíčku do izraelské metropole Jeruzalém i do dalších oblíbených míst jako jsou Tel Aviv, Haifa, Rishon, Le Ziyyon, Ashdod, Netanya, Holon, Jaffa, či do letoviska u moře.

Nyní již nic nebrání tomu, aby váš balíček dorazil co nejdříve. Stačí jednoduše vyplnit online formulář.

Kolik stojí dopisy a balíky do země Izrael?


Prohlédněte si orientační ceny našich zásilek dle hmotnosti. Pro konkrétní cenu, ve které bude zohledněn i rozměr zásilky a přesné místo doručení, využijte našeho kalkulátoru poštovného.Cena poštovného do země Izrael již 1 511 Kč

Hmotnost zásilky Přepravce bez DPH  
expresní dopis UPS Express Saver 1 511 Kč Objednat
balík 0.5 kg UPS Express Saver 1 917 Kč Objednat
balík 10 kg UPS Express Saver 5 732 Kč Objednat
balík 20 kg UPS Express Saver 8 025 Kč Objednat
balík 30 kg UPS Express Saver 10 095 Kč Objednat
balík 40 kg UPS Express Saver 12 917 Kč Objednat
balík 50 kg UPS Express Saver 15 116 Kč Objednat
balík 100 kg TNT Economy 30 606 Kč Objednat

Pravidla pro zasílání potravin a léků mimo EU a do třetích zemí

Do zemí, které nejsou členy EU, je možné zasílat trvanlivé potraviny v malém množství pro osobní potřebu. Omezení platí pro vývoz živočišných produktů a v případě některých zemí i vývoz vybraných potravin rostlinného původu jako je např. med či sušené ovoce. Pro konkrétní informace se na nás neváhejte obrátit.

Většinu léků pro osobní potřebu lze mimo EU a do tzv. třetích zemí doručit. V některých případech jsou kladeny větší nároky na popis léků na celní faktuře. U léčiv, které vyžadují v dané zemi lékařský předpis, je někdy oficiálně požadována lékařská zpráva v angličtině. Ověřte prosím předem, zda není některá z účinných látek v dané zemi zakázána.
Pokud potřebujete zaslat jakákoliv léčiva, kontaktujte nás, abychom od vás získali co nejpřesnější specifikaci ohledně jejich charakteru a množství a mohli díky tomu garantovat doručení do cílové země.

Více informací o problematice spojené s přepravou léků získáte přímo na stránkách Celní správy. 

Zajímavé informace o Izraeli

Izrael se nachází na Blízkém východě na hranici mezi africkým a asijským kontinentem, má asi 8 milionů obyvatel, byl založen v roce 1948 a je jediným státem na světě, kde dva obyvatelé vyznávají židovskou víru.
Země hraničí s Libanonem, Sýrií, Jordánskem a Egyptem. Uvnitř území Izraele je také Západní břeh Jordánu a Pásmo Gaza. Ty se označují jako Stát Palestina, kterou některé země uznávají jako autonomní republiku, Česká republika nikoliv. Hlavním městem Izraele je Jeruzalém, město má asi 800 000 obyvatel. Historické město Jeruzalém má židovské, křesťanské a muslimské čtvrti. Na hranici mezi Izraelem, Západním břehem a Jordánem leží Mrtvé moře, které je nejlíže položeným místem na Zemi.