Expresní balík/dopis do Japonska i zpět s úsporou na poštovném až 70 %

Hlavní výhody služby Balík do zahraničí

  • bezkonkurenční cena poštovného do Japonska
  • exportní celní odbavení v ceně služby
  • komfortní vyzvednutí zásilky na libovolné adrese
  • pojištění zásilky do Japonska až do 1 000 000 Kč
  • přeprava nákladu do Japonska o váze až 1 000 kg

Jak poslat balík do Japonska?

Určitě jste již přemýšleli, jak odeslat levně balíček do Japonska. Díky naší společnosti je zásilka do Japonska levná jako nikdy předtím! Využijte mezinárodní přepravní společnost TNT či přepravce UPS a snadno objednejte nejlepší přepravu. Pošlete své balíčky do Japonska rychleji a pohodlněji.

Přečtěte si také tipy jak správně zabalit balík.

Balíčky do Japonska pro nás nejsou žádný problém!

Celní předpisy a cena balíku do Japonska

"Spočítat cenu přepravy" a získejte velký výběr služeb. Pak zvolte vhodnou variantu přepravy, datum odeslání a snadno zaplaťte pomocí GoPay, bankovním převodem nebo kreditní kartou.

Vaše zásilky nebo balíčky odešlete pohodlně přímo z domova nebo z kanceláře - zajistíme svoz kdekoliv! Jednoduše vyberete místo a datum a my vše zařídíme. V našich službách je již zahrnuto základní pojištění zásilky. Veškeré potřebné celní doklady pro váš balíček do Japonska zpracujeme za vás. Vy pouze předáte podepsané dokumenty řidiči. Váš balíček do Japonska bude v těch nejlepších rukou. 

Garantujeme spolehlivé odeslání a expresní doručení zásilky do Japonska za nejnižší cenu!

Chcete znát cenu poštovného do Japonska předem. Vypočítejte ji snadno a rychle! Spočítat cenu

Zásilka do jakékoliv destinace v Japonsku pro nás není problém. Zařídíme odeslání vašeho balíčku do japonské metropole Tokio i do dalších oblíbených míst jako jsou​ Jokohama, Ósaka, Kjóto, Kawasaki, Sapporo, Hirošima, Nara, Nagasaki, či do letoviska u moře.

Nyní již nic nebrání tomu, aby váš balíček dorazil co nejdříve. Stačí jednoduše vyplnit online formulář.

Máte dotazy ohledně dopravy do Japonska? Neváhejte kontaktovat naše pracovníky telefonicky nebo emailem. Odesílání zásilek je nyní snazší než kdykoliv předtím.

Kolik stojí dopisy a balíky do země Japonsko?


Prohlédněte si orientační ceny našich zásilek dle hmotnosti. Pro konkrétní cenu, ve které bude zohledněn i rozměr zásilky a přesné místo doručení, využijte našeho kalkulátoru poštovného.Cena poštovného do země Japonsko již 1 377 Kč

Hmotnost zásilky Přepravce bez DPH  
expresní dopis UPS Express Saver 1 511 Kč Objednat
balík 0.5 kg UPS Express Saver 1 377 Kč Objednat
balík 10 kg UPS Express Saver 4 000 Kč Objednat
balík 20 kg UPS Express Saver 5 577 Kč Objednat
balík 30 kg UPS Express Saver 7 000 Kč Objednat
balík 40 kg UPS Express Saver 9 062 Kč Objednat
balík 50 kg UPS Express Saver 10 573 Kč Objednat
balík 100 kg TNT Economy 27 369 Kč Objednat

Pravidla pro zasílání potravin a léků mimo EU a do třetích zemí

Do zemí, které nejsou členy EU, je možné zasílat trvanlivé potraviny v malém množství pro osobní potřebu. Omezení platí pro vývoz živočišných produktů a v případě některých zemí i vývoz vybraných potravin rostlinného původu jako je např. med či sušené ovoce. Pro konkrétní informace se na nás neváhejte obrátit.

Většinu léků pro osobní potřebu lze mimo EU a do tzv. třetích zemí doručit. V některých případech jsou kladeny větší nároky na popis léků na celní faktuře. U léčiv, které vyžadují v dané zemi lékařský předpis, je někdy oficiálně požadována lékařská zpráva v angličtině. Ověřte prosím předem, zda není některá z účinných látek v dané zemi zakázána.
Pokud potřebujete zaslat jakákoliv léčiva, kontaktujte nás, abychom od vás získali co nejpřesnější specifikaci ohledně jejich charakteru a množství a mohli díky tomu garantovat doručení do cílové země.

Více informací o problematice spojené s přepravou léků získáte přímo na stránkách Celní správy.