• bezkonkurenční cena poštovného do Japonska
  • exportní celní odbavení v ceně služby
  • v ceně vyzvednutí balíku na Vaší adrese
  • pojištění zásilky do Japonska až do 1 000 000 Kč
  • přeprava nákladu do Japonska o váze až 1 000 kg

Jak poslat balík do Japonska, cena přepravy a celní předpisy pro zásilky z ČR

Určitě jste již přemýšleli, jak odeslat levně balíček do Japonska. Díky naší společnosti je zásilka do Japonska levná jako nikdy předtím! S námi můžete využít mezinárodních společností, jako jsou TNT, UPS a snadno objednat nejlepší službu. Pošlete své balíčky do Japonska rychleji a pohodlněji.

 

Balíčky do Japonska pro nás nejsou žádný problém

Balíkdozahraničí.cz je inovativní portál, pomocí něhož můžete rychle a snadno najít nejlevnější nabídku a také potřebné informace pro vaši přepravu do Japonska. Zadejte rozměry a váhu balíku nebo zásilky do vyhledávacího pole, klikněte na "Spočítat cenu přepravy" a získejte velký výběr služeb. Pak zvolte správnou možnost, datum odeslání a snadno zaplaťte pomocí GOPAY, bankovním převodem nebo kreditní kartou. 

 

Je vaše pošta příliš daleko? Svěřte nám svůj balíček

Nabízíme Vám možnost vyzvednout Vaše zásilky nebo balíčky přímo z domova nebo z kanceláře - můžeme zajistit svoz kdekoliv! Jednoduše vyberete místo a datum a my vše zařídíme. V našich službách je již zahrnuto pojištění. Veškeré potřebné celní doklady pro váš balíček do Japonska můžeme zpracovat za vás. Vy pouze předáte podepsané dokumenty řidiči. Váš balíček do Japonska bude v těch nejlepších rukou. 

Zjistěte jaká je cena poštovného do Japonska předem. Vypočítat ji můžete snadno a rychle... Spočítat cenu

Zásilka do jakékoliv destinace v Japonsku pro nás není problém. Zařídíme odeslání Vašeho balíčku do japonské metropole Tokio i do dalších oblíbených míst jako jsou​ Jokohama, Ósaka, Kjóto, Kawasaki, Sapporo, Hirošima, Nara, Nagasaki, či do letoviska u moře.

Nyní již nic nebrání tomu, aby Váš balíček dorazil co nejdříve. Stačí si zvolit správného přepravce z naší nabídky služeb a vyplnit formulář. A že je opravdu z čeho vybírat.

 

Expresní doručení do Japonska? Potřebujete pomoc? Zeptejte se nás

Náš přátelský tým vám s radostí pomůže s jakýmikoli otázkami nebo informacemi o přepravě do Japonska prostřednictvím e-mailu nebo zákaznické linky. Tyto služby jsou pro vás zcela zdarma. Před odesláním si přečtěte tipy pro správné balení, které jsme pro Vás připravili a nezapomeňte sledovat,  zda váš balíček již dorazil do cíle. Díky sledování můžete mít nepřetržitý přehled o zásilce.