Expresní balík/dopis do JAR i zpět s úsporou na poštovném až 70 %

Hlavní výhody služby Balík do zahraničí

  • bezkonkurenční cena poštovného do JAR
  • exportní celní odbavení v ceně služby
  • komfortní vyzvednutí zásilky na libovolné adrese
  • pojištění zásilky do Jihoafrické republiky až do 1 000 000 Kč
  • přeprava nákladu do Jihoafrické republiky o váze až 1 000 kg

Úchvatná krajina v Jihoafrické republice láká na safari, k potápění a rozmanitým sportovním aktivitám. Nekonečné pláže jsou příležitostí pro dlouhé výlety. Vaše potápěčská výbava, fotoaparát nebo golfová hůl by tedy měly být včas na místě. Nebo byste možná chtěli překvapit své přátele dárkem? 

Bez ohledu na příležitost - zaslání balíčku do Jihoafrické republiky vyžaduje spolehlivého přepravce. Spolehněte se na nás!

Jak poslat balík do Jihoafrické republiky a kolik stojí?

Při přepravě balíků do Jihoafrické republiky spolupracujeme s přepravními společnostmi, jako je TNT nebo přepravce UPS. Zadejte údaje o doručení, stejně jako rozměry balení a hmotnost do kalkulačky poštovného a získejte přehled o poskytovatelích a příslušných cenách. 

Po zadání všech údajů a zvolení vhodné služby si objednáte přepravu odesláním formuláře. Máte na výběr mezi několika bezpečnými způsoby platby - sami se rozhodnete, který z nich je pro vás ten nejlepší. Po vytvoření objednávky se dozvíte vše, co potřebujete vědět o přepravě do Jižní Afriky a vaše zásilka bude pohodlně vyzvednuta u vašich dveří. Pojištění dopravy je samozřejmostí. Ve stanoveném termínu pak můžete počítat s doručením vašeho balíčku do Jihoafrické republiky. 

Garantujeme spolehlivé odeslání a expresní doručení zásilky do Jihoafrické republiky za nejnižší cenu!

Chcete znát cenu poštovného do Jihoafrické republiky předem? Vypočítejte ji snadno a rychle! Spočítat cenu

Zásilka do jakékoliv destinace v Jihoafrické republice pro nás není problém. Zařídíme odeslání vašeho balíčku do jihoafrických měst Kapské Město, Pretorie, Bloemfontein i do dalších oblíbených míst jako jsou Durban, Johannesburg, Soweto, Port Elizabeth, Pietermaritzburg, Benoni, Kimberley, Stellenbosch, či do letoviska u moře.

Nyní již nic nebrání tomu, aby váš balíček dorazil co nejdříve. Stačí jednoduše vyplnit online formulář.

Máte dotaz ohledně dopravy do Jihoafrické republiky? Neváhejte kontaktovat naše pracovníky telefonicky nebo emailem. Odesílání zásilek je nyní snazší než kdykoliv předtím.

Kolik stojí dopisy a balíky do země Jižní Afrika?


Prohlédněte si orientační ceny našich zásilek dle hmotnosti. Pro konkrétní cenu, ve které bude zohledněn i rozměr zásilky a přesné místo doručení, využijte našeho kalkulátoru poštovného.Cena poštovného do země Jižní Afrika již 1 511 Kč

Hmotnost zásilky Přepravce bez DPH  
expresní dopis UPS Express Saver 1 511 Kč Objednat
balík 0.5 kg UPS Express Saver 2 221 Kč Objednat
balík 10 kg UPS Express Saver 7 133 Kč Objednat
balík 20 kg UPS Express Saver 10 012 Kč Objednat
balík 30 kg UPS Express Saver 12 947 Kč Objednat
balík 40 kg UPS Express Saver 16 454 Kč Objednat
balík 50 kg UPS Express Saver 19 030 Kč Objednat
balík 100 kg TNT Economy 33 173 Kč Objednat

Pravidla pro zasílání potravin a léků mimo EU a do třetích zemí

Do zemí, které nejsou členy EU, je možné zasílat trvanlivé potraviny v malém množství pro osobní potřebu. Omezení platí pro vývoz živočišných produktů a v případě některých zemí i vývoz vybraných potravin rostlinného původu jako je např. med či sušené ovoce. Pro konkrétní informace se na nás neváhejte obrátit.

Většinu léků pro osobní potřebu lze mimo EU a do tzv. třetích zemí doručit. V některých případech jsou kladeny větší nároky na popis léků na celní faktuře. U léčiv, které vyžadují v dané zemi lékařský předpis, je někdy oficiálně požadována lékařská zpráva v angličtině. Ověřte prosím předem, zda není některá z účinných látek v dané zemi zakázána.
Pokud potřebujete zaslat jakákoliv léčiva, kontaktujte nás, abychom od vás získali co nejpřesnější specifikaci ohledně jejich charakteru a množství a mohli díky tomu garantovat doručení do cílové země.

Více informací o problematice spojené s přepravou léků získáte přímo na stránkách Celní správy.