Expresní balík/dopis do JAR i zpět s úsporou na poštovném až 70 %

Hlavní výhody služby Balík do zahraničí

  • bezkonkurenční cena poštovného do JAR
  • exportní celní odbavení v ceně služby
  • komfortní vyzvednutí zásilky na libovolné adrese
  • pojištění zásilky do Jihoafrické republiky až do 1 000 000 Kč
  • přeprava nákladu do Jihoafrické republiky o váze až 1 000 kg

Úchvatná krajina v Jihoafrické republice láká na safari, k potápění a rozmanitým sportovním aktivitám. Nekonečné pláže jsou příležitostí pro dlouhé výlety. Vaše potápěčská výbava, fotoaparát nebo golfová hůl by tedy měly být včas na místě. Nebo byste možná chtěli překvapit své přátele dárkem? 

Bez ohledu na příležitost - zaslání balíčku do Jihoafrické republiky vyžaduje spolehlivého přepravce. Spolehněte se na nás!

Jak poslat balík do Jihoafrické republiky a kolik stojí?

Při přepravě balíků do Jihoafrické republiky spolupracujeme s přepravními společnostmi, jako je TNT nebo přepravce UPS. Zadejte údaje o doručení, stejně jako rozměry balení a hmotnost do kalkulačky poštovného a získejte přehled o poskytovatelích a příslušných cenách. 

Po zadání všech údajů a zvolení vhodné služby si objednáte přepravu odesláním formuláře. Máte na výběr mezi několika bezpečnými způsoby platby - sami se rozhodnete, který z nich je pro vás ten nejlepší. Po vytvoření objednávky se dozvíte vše, co potřebujete vědět o přepravě do Jižní Afriky a vaše zásilka bude pohodlně vyzvednuta u vašich dveří. Pojištění dopravy je samozřejmostí. Ve stanoveném termínu pak můžete počítat s doručením vašeho balíčku do Jihoafrické republiky. 

Garantujeme spolehlivé odeslání a expresní doručení zásilky do Jihoafrické republiky za nejnižší cenu!

Chcete znát cenu poštovného do Jihoafrické republiky předem? Vypočítejte ji snadno a rychle! Spočítat cenu

Zásilka do jakékoliv destinace v Jihoafrické republice pro nás není problém. Zařídíme odeslání vašeho balíčku do jihoafrických měst Kapské Město, Pretorie, Bloemfontein i do dalších oblíbených míst jako jsou Durban, Johannesburg, Soweto, Port Elizabeth, Pietermaritzburg, Benoni, Kimberley, Stellenbosch, či do letoviska u moře.

Nyní již nic nebrání tomu, aby váš balíček dorazil co nejdříve. Stačí jednoduše vyplnit online formulář.

Máte dotaz ohledně dopravy do Jihoafrické republiky? Neváhejte kontaktovat naše pracovníky telefonicky nebo emailem. Odesílání zásilek je nyní snazší než kdykoliv předtím.