• bezkonkurenční cena poštovného do Jižní Koreje
  • exportní celní odbavení v ceně služby
  • v ceně vyzvednutí balíku na Vaší adrese
  • pojištění zásilky do Jižní Koreje až do 1 000 000 Kč
  • přeprava nákladu do Jižní Koreje o váze až 1 000 kg

Jak poslat balík do Jižní Koreje, cena přepravy a celní předpisy pro zásilky z ČR

Hledáte levnou, rychlou a spolehlivou přepravu do Jižní Koreje? Pak jste na správném místě.

Nabízíme zásilkovou přepravu s vyzvednutím na adrese odesílatele výhodněji až o 70%. 

 

Posílejte balíčky do Jižní Koreje s Balíkdozahraničí.cz, garantujeme expresní doručení balíku včas!

Díky Balíkdozahraničí.cz, inovativnímu portálu pro doručování balíků, můžete nyní odeslat balíček do Jižní Koreje levně a jednoduše jako nikdy předtím. Porovnejte ceny dobře známých poskytovatelů kurýrních služeb jako jsou UPS a TNT, vyberte si nejvýhodnější službu pro vaše rychlé a bezstarostné doručení a ušetřete s Balíkdozahraničí.cz až 70%. Zásilky jsou bezplatně pojištěny do 2500,- Kč. 

 

Chcete-li využít naši všestrannou službu, stačí zadat váhu, rozměry a údaje o doručení do našeho kalkulátoru poštovného a "Spočítat cenu přepravy". Poté si jednoduše objednáte vyplněním formuláře a pohodlně zaplatíte pomocí kreditní karty, prostřednictvím GOPAY nebo klasickým bankovním převodem. 

 

Věnujte, prosím, pozornost správnému zabalení zásilky. Veškeré pokyny a tipy naleznete na našich webových stránkách. 

 

Máte otázky ohledně dopravy do Jižní Koreje? Naši pracovníci vám rádi pomohou. Neváhejte nás kontaktovat. 

Chcete znát cenu poštovného do Jižní Koreji předem? Vypočítat ji můžete snadno a rychle... Spočítat cenu

Zásilka do jakékoli destinace v Jižní Koreji pro nás není problém. Zařídíme odeslání Vašeho balíčku do korejské metropole Soul i do dalších oblíbených míst jako jsou Pusan, Tegu, Daejeon, Taejon, Kwangju, Suwon, Suigen, Songnam, Chonju, či do letoviska u moře.

Nyní již nic nebrání tomu, aby Váš balíček dorazil co nejdříve. Stačí si zvolit správného přepravce z naší nabídky služeb a vyplnit formulář. A že je opravdu z čeho vybírat.

 

O Jižní Koreji:

Jižní Korea je stát ve východní Asii, oficiálně nazýván Korejská republika. Jižní Korea zaujímá jižní část Korejského poloostrova. Jeho sousedem je Severní Korea. Hlavním městem Jižní Koreje je Soul, který se nachází na severozápadě země. Jižní Korea má asi 50 milionů obyvatel, oficiálním jazykem je korejština. Konflikt mezi Jižní Koreou a KLDR se táhne již od konce druhé světové války.