Expresní balík/dopis do Jižní Koreje i zpět s úsporou na poštovném až 70 %

Hlavní výhody služby Balík do zahraničí

  • bezkonkurenční cena poštovného do Jižní Koreje
  • exportní celní odbavení v ceně služby
  • komfortní vyzvednutí zásilky na libovolné adrese
  • pojištění zásilky do Jižní Koreje až do 1 000 000 Kč
  • přeprava nákladu do Jižní Koreje o váze až 1 000 kg

Jak poslat balík do Jižní Koreje?

Hledáte levnou, rychlou a spolehlivou přepravu do Jižní Koreje? Pak jste na správném místě. Nabízíme zásilkovou přepravu s vyzvednutím na adrese odesílatele výhodněji až o 70 %. 

Díky úzké spolupráci s poskytovateli mezinárodních kurýrních služeb, jako jsou přepravce UPS a dopravce TNT, vám nabízíme spolehlivou přepravu zásilek do zahraničí. Zásilky jsou bezplatně pojištěny do 2500,- Kč.

Věnujte, prosím, pozornost správnému zabalení zásilky.

Celní předpisy a cena přepravy při odesílání balíku do Jižní Koreje

Zadejte váhu a rozměry balíku do Jižní Koreje do kalkulátoru poštovného a klikněte na "Vypočítat". Ihned zjistíte možnosti přepravy. Poté si jednoduše objednáte vyplněním formuláře a pohodlně zaplatíte pomocí kreditní karty, prostřednictvím GoPay nebo klasickým bankovním převodem.  

My za vás zařídíme zbytek včetně potřebných celních dokumentů a vy můžete snadno sledovat, zda váš balíček již dorazil do cíle. 

Máte otázky ohledně přepravy do Jižní Koreje? Naši pracovníci vám rádi pomohou. Neváhejte nás kontaktovat. Odesílání zásilek je nyní snazší než kdykoliv předtím.

Chcete znát cenu poštovného do Jižní Koreji předem? Vypočítejte ji snadno a rychle! Spočítat cenu

Zásilka do jakékoliv destinace v Jižní Koreji pro nás není problém. Zařídíme odeslání vašeho balíčku do jihokorejské metropole Soul i do dalších oblíbených míst jako jsou Pusan, Tegu, Daejeon, Gwangju, Suwon, Suigen, Songnam, Chonju či do letoviska u moře.

Nyní již nic nebrání tomu, aby váš balíček dorazil co nejdříve. Stačí jednoduše vyplnit online formulář.

Kolik stojí dopisy a balíky do země Korejská republika?


Prohlédněte si orientační ceny našich zásilek dle hmotnosti. Pro konkrétní cenu, ve které bude zohledněn i rozměr zásilky a přesné místo doručení, využijte našeho kalkulátoru poštovného.Cena poštovného do země Korejská republika již 1 269 Kč

Hmotnost zásilky Přepravce bez DPH  
expresní dopis UPS Express Saver 1 511 Kč Objednat
balík 0.5 kg UPS Express Saver 1 269 Kč Objednat
balík 10 kg UPS Express Saver 3 654 Kč Objednat
balík 20 kg UPS Express Saver 5 087 Kč Objednat
balík 30 kg UPS Express Saver 6 381 Kč Objednat
balík 40 kg UPS Express Saver 8 291 Kč Objednat
balík 50 kg UPS Express Saver 9 665 Kč Objednat
balík 100 kg TNT Economy 27 369 Kč Objednat

Pravidla pro zasílání potravin a léků mimo EU a do třetích zemí

Do zemí, které nejsou členy EU, je možné zasílat trvanlivé potraviny v malém množství pro osobní potřebu. Omezení platí pro vývoz živočišných produktů a v případě některých zemí i vývoz vybraných potravin rostlinného původu jako je např. med či sušené ovoce. Pro konkrétní informace se na nás neváhejte obrátit.

Většinu léků pro osobní potřebu lze mimo EU a do tzv. třetích zemí doručit. V některých případech jsou kladeny větší nároky na popis léků na celní faktuře. U léčiv, které vyžadují v dané zemi lékařský předpis, je někdy oficiálně požadována lékařská zpráva v angličtině. Ověřte prosím předem, zda není některá z účinných látek v dané zemi zakázána.
Pokud potřebujete zaslat jakákoliv léčiva, kontaktujte nás, abychom od vás získali co nejpřesnější specifikaci ohledně jejich charakteru a množství a mohli díky tomu garantovat doručení do cílové země.

Více informací o problematice spojené s přepravou léků získáte přímo na stránkách Celní správy. 

Zajímavé informace o Jižní Koreji

Jižní Korea je stát ve východní Asii, oficiálně nazýván Korejská republika. Jižní Korea zaujímá jižní část Korejského poloostrova. Jeho sousedem je Severní Korea. Hlavním městem Jižní Koreje je Soul, který se nachází na severozápadě země. Jižní Korea má asi 50 milionů obyvatel, oficiálním jazykem je korejština. Konflikt mezi Jižní Koreou a KLDR se táhne již od konce druhé