Expresní balík/dopis do Jižní Koreje i zpět s úsporou na poštovném až 70 %

Hlavní výhody služby Balík do zahraničí

  • bezkonkurenční cena poštovného do Jižní Koreje
  • exportní celní odbavení v ceně služby
  • komfortní vyzvednutí zásilky na libovolné adrese
  • pojištění zásilky do Jižní Koreje až do 1 000 000 Kč
  • přeprava nákladu do Jižní Koreje o váze až 1 000 kg

Jak poslat balík do Jižní Koreje?

Hledáte levnou, rychlou a spolehlivou přepravu do Jižní Koreje? Pak jste na správném místě. Nabízíme zásilkovou přepravu s vyzvednutím na adrese odesílatele výhodněji až o 70 %. 

Díky úzké spolupráci s poskytovateli mezinárodních kurýrních služeb, jako jsou přepravce UPS a dopravce TNT, vám nabízíme spolehlivou přepravu zásilek do zahraničí. Zásilky jsou bezplatně pojištěny do 2500,- Kč.

Věnujte, prosím, pozornost správnému zabalení zásilky.

Celní předpisy a cena přepravy při odesílání balíku do Jižní Koreje

Zadejte váhu a rozměry balíku do Jižní Koreje do kalkulátoru poštovného a klikněte na "Vypočítat". Ihned zjistíte možnosti přepravy. Poté si jednoduše objednáte vyplněním formuláře a pohodlně zaplatíte pomocí kreditní karty, prostřednictvím GoPay nebo klasickým bankovním převodem.  

My za vás zařídíme zbytek včetně potřebných celních dokumentů a vy můžete snadno sledovat, zda váš balíček již dorazil do cíle. 

Máte otázky ohledně přepravy do Jižní Koreje? Naši pracovníci vám rádi pomohou. Neváhejte nás kontaktovat. Odesílání zásilek je nyní snazší než kdykoliv předtím.

Chcete znát cenu poštovného do Jižní Koreji předem? Vypočítejte ji snadno a rychle! Spočítat cenu

Zásilka do jakékoliv destinace v Jižní Koreji pro nás není problém. Zařídíme odeslání vašeho balíčku do jihokorejské metropole Soul i do dalších oblíbených míst jako jsou Pusan, Tegu, Daejeon, Gwangju, Suwon, Suigen, Songnam, Chonju či do letoviska u moře.

Nyní již nic nebrání tomu, aby váš balíček dorazil co nejdříve. Stačí jednoduše vyplnit online formulář.

Zajímavé informace o Jižní Koreji

Jižní Korea je stát ve východní Asii, oficiálně nazýván Korejská republika. Jižní Korea zaujímá jižní část Korejského poloostrova. Jeho sousedem je Severní Korea. Hlavním městem Jižní Koreje je Soul, který se nachází na severozápadě země. Jižní Korea má asi 50 milionů obyvatel, oficiálním jazykem je korejština. Konflikt mezi Jižní Koreou a KLDR se táhne již od konce druhé světové války.

Pošlete balíčky obchodním partnerům, přátelům a rodině v Jižní Koreje snadno a rychle!