Expresní balík/dopis do Lucemburska i zpět s úsporou na poštovném až 70 %

Hlavní výhody služby Balík do zahraničí

  • bezkonkurenční cena poštovného do Lucemburska
  • import / doprava z Lucemburska do ČR nejlevněji
  • komfortní vyzvednutí zásilky na libovolné adrese
  • pojištění zásilky do Lucemburska až do 1 000 000 Kč
  • přeprava nákladu do Lucemburska o váze až 1 000 kg

Jak poslat balík do Lucemburska?

Expedice zásilek do Lucemburska je v dnešní době jednodušší, než kdy předtím, a to díky evropské integrační politice a s tím souvisejícím odbouráním obchodních bariér. Soukromé osoby i firmy v České republice mohou nyní odeslat své zásilky bez složitých exportních dokladů a ušetřit tak drahocenný čas. 

Chcete odeslat balíček do Lucemburska? Jednoduše zadejte všechny potřebné informace do kalkulátoru poštovného, vyberte si službu a ušetřete na poštovném až 70 %. 

Garantujeme spolehlivé odeslání a expresní doručení zásilky do Lucemburska za nejnižší cenu!

Kolik stojí balík do Lucemburska?

Porovnejte snadno a rychle ceny mezinárodních přepravních společností jako jsou TNT nebo přepravce UPS. Najděte nejlepší nabídku a jednoduše objednejte přepravu online! Poštovné uhraďte bezpečně online kreditní kartou, prostřednictvím GoPay nebo bankovním převodem. Díky nám si ušetříte cestu na poštu, protože naši přepravní partneři vyzvednou váš balíček do Lucemburska přímo na vaší adrese. 

Samozřejmostí je základní pojištění zásilky do 2 500 Kč a možnost sledovat polohu vašeho balíčku online. Ptejte se, kdykoliv vám není něco jasné a neváhejte kontaktovat naše kompetentní odborníky telefonicky nebo emailem.

Chcete znát cenu poštovného do Lucemburska předem? Vypočítejte ji snadno a rychle! Spočítat cenu

Zásilka do jakékoliv destinace v Lucembursku pro nás není problém. Zařídíme odeslání vašeho balíčku do lucemburské metropole Lucemburk i do dalších oblíbených míst jako jsou Esch-sur-Alzette, Differdingen, Dudelange, Ettelbrück, Diekirch, Wiltz, Rümelingen, Echternach, či do jakéhokoliv jiného města.

Nyní již nic nebrání tomu, aby váš balíček dorazil co nejdříve. Stačí jednoduše vyplnit online formulář.

Kolik stojí dopisy a balíky do země Lucembursko?


Prohlédněte si orientační ceny našich zásilek dle hmotnosti. Pro konkrétní cenu, ve které bude zohledněn i rozměr zásilky a přesné místo doručení, využijte našeho kalkulátoru poštovného.Cena poštovného do země Lucembursko již 452 Kč

Hmotnost zásilky Přepravce bez DPH  
balík 0.5 kg DPD Classic 452 Kč Objednat
balík 10 kg DPD Classic 620 Kč Objednat
balík 20 kg DPD Classic 769 Kč Objednat
balík 30 kg DPD Classic 884 Kč Objednat
balík 40 kg UPS Standard 1 994 Kč Objednat
balík 50 kg UPS Standard 2 082 Kč Objednat
balík 100 kg TNT Economy 5 026 Kč Objednat

Pravidla pro zasílání potravin a léků do EU

Trvanlivé potraviny lze v rámci EU zasílat v podstatě bez omezení. Výjimku tvoří potraviny, které podléhají rychlé zkáze nebo takové, které vyžadují speciální nároky na přepravu (např. chlazení). Zcela zakázaný je vývoz alkoholu.

Ani přeprava léků v rámci EU nemá žádná specifická omezující kritéria. Je předpokládáno, že jsou zasílány pouze pro osobní potřebu a jejich celkový počet má být tzv. přiměřený. Pokud se léčíte dlouhodobě (například astma) a potřebujete zaslat léky na dobu několika měsíců, doporučujeme opatřit si lékařskou zprávu v anglickém jazyce od vašeho ošetřujícího lékaře,  pro případ, že by nastaly jakékoliv komplikace.

Více informací o problematice spojené s přepravou léků získáte přímo na stránkách Celní správy.

Zajímavé informace o Lucembursku

Kromě Belgie a Nizozemska je Lucembursko jednou ze tří zemí Beneluxu. Lucembursko má společné hranice s Belgií, Francií a Německem a v roce 1957 bylo jedním ze zakládajících členů Evropského hospodářského společenství, dnešní EU. Lucembursko s rozlohou pouhých 2586 km² je jedním z nejmenších územních států na světě a po Maltě druhým nejmenším členským státem Evropské unie. 

V Lucembursku žije více než 500 000 lidí. Díky svému vynikajícímu hospodářskému rozvoji přilákalo Lucembursko v posledních desetiletích mnoho přistěhovalců, což umožňuje silný a trvalý růst populace. Kromě lucemburštiny jsou úředními jazyky také němčina a francouzština.