• bezkonkurenční cena poštovného s nejlepšími kurýry
  • import / doprava z Lucemburska do ČR nejlevnějí
  • v ceně vyzvednutí balíku na Vaší adrese
  • pojištění zásilky do Lucemburska až do 1 000 000 Kč
  • přeprava nákladu do Lucemburska o váze až 1 000 kg

Jak poslat balík do Lucemburska, cena přepravy a import / dovoz zásilek do ČR s vyzvednutím zdarma u odesílatele

Expedice zásilek do Lucemburska je v dnešní době jednodušší, než kdy předtím, a to díky evropské integrační politice a s tím souvisejícím odbouráním obchodních bariér. Soukromé osoby i firmy v České republice mohou nyní odeslat své zásilky bez složitých exportních dokladů a ušetřit tak drahocenný čas. Chcete-li odeslat balíček v rámci EU, jednoduše zadejte všechny potřebné informace do naší přepravní kalkulačky, vyberte si službu a ušetřete až 70%. 

 

Garantujeme Vám spolehlivé odeslání a expresní doručení zásilky do Lucemburska za nejnižší cenu!

Při objednání přes společnost Balíkdozahraničí.cz můžete rychle a snadno porovnávat ceny dobře známých přepravních společností, jako jsou UPS, TNT, a získat svou přepravu do Lucemburska až o 70% levněji. Využijte našich služeb a pošlete své balíčky do Lucemburska s Balíkdozahraničí.cz!

Najděte si tu nejlepší nabídku rychle a snadno pomocí našeho kalkulátoru poštovného - jednoduše zadejte váhu a rozměry balíků do Lucemburska a zvolte možnost „Vypočítat“. Objednejte si a uhraďte bezpečně online kreditní kartou, prostřednictvím GoPay nebo bankovním převodem. Díky nám si ušetříte cestu na poštu, protože naši přepravní partneři vyzvednou váš balíček do Lucemburska přímo na vaší adrese. Kromě toho vám zajistíme pojištění a můžete sledovat polohu vašeho balíčku online. Ptejte se, kdykoli Vám není něco jasné a neváhejte kontaktovat naše kompetentní odborníky na přepravu telefonicky nebo emailem.

Chcete znát cenu poštovného do Lucemburska předem? Vypočítat ji můžete snadno a rychle... Spočítat cenu

Pošlete svůj balíček do Lucemburska s Balíkdozahraničí.cz a ušetřete jako nikdy předtím!

Zásilka do jakékoli destinace v Lucembursku pro nás není problém. Zařídíme odeslání Vašeho balíčku do lucemburské metropole Lucemburk i do dalších oblíbených míst jako jsou Esch-sur-Alzette, Differdingen, Dudelange, Ettelbrück, Diekirch, Wiltz, Rümelingen, Echternach, či do jakéhokoli jiného města. Nyní již nic nebrání tomu, aby Váš balíček dorazil co nejdříve. Stačí si zvolit správného přepravce z naší nabídky služeb a vyplnit formulář. A že je opravdu z čeho vybírat.

 

O Lucembursku

Kromě Belgie a Nizozemska je Lucembursko jednou ze tří zemí Beneluxu. Lucembursko má společné hranice s Belgií, Francií a Německem a v roce 1957 bylo jedním ze zakládajících členů Evropského hospodářského společenství, dnešní EU. Lucembursko s rozlohou pouhých 2586 km² je jedním z nejmenších územních států na světě a po Maltě druhým nejmenším členským státem Evropské unie. V Lucembursku žije více než 500 000 lidí. Díky svému vynikajícímu hospodářskému rozvoji přilákalo Lucembursko v posledních desetiletích mnoho přistěhovalců, což umožňuje silný a trvalý růst populace. Kromě lucemburštiny jsou úředními jazyky také němčina a francouzština.