• bezkonkurenční cena poštovného do Malajsie
  • exportní celní odbavení v ceně služby
  • v ceně vyzvednutí balíku na Vaší adrese
  • pojištění zásilky do Malajsie až do 1 000 000 Kč
  • přeprava nákladu do Malajsie o váze až 1 000 kg

Jak poslat balík do Malajsie, cena přepravy a celní předpisy pro zásilky z ČR

Malajsie se nachází v jihovýchodní Asii, v blízkosti rovníku. Více než 60 procent Malajsie pokrývá deštný prales. Podnebí v Malajsii je typicky tropické – horké a vlhké v průběhu celého roku. Pokud budete zasílat balíček do Malajsie, měli byste umístit obsah zásilky do nepromokavého materiálu. Zvláště během období dešťů se mohou vyskytnout velmi silné přeháňky. 

S Balíkdozahraničí.cz můžete velmi snadno sledovat, kde se zásilka nachází. Díky našim partnerům vždy víte, kde je právě v tento okamžik. Doprava prostřednictvím služby Balíkdozahraničí.cz  je výrazně levnější než u přímých poskytovatelů zasilatelských služeb. 

 

Garantujeme Vám spolehlivé odeslání a expresní doručení zásilky do Malajsie za nejnižší cenu!

Doručení zásilky do Malajsie může trvat až 3 pracovní dny expresní službou a 7 pracovních dní službou standardní. Obsah balení zásilky do Malajsie musí být uveden v objednávce, protože Malajsie není součástí Evropské unie. Obsah zásilky uvádíme vždy v anglickém jazyce. 

 

Výše celních poplatků závisí na hodnotě obsahu zásilky

V případě, že zásilka obsahuje zboží s hodnotou nižší než 100 Euro, clo se nehradí. Takto odeslaná zásilka se považuje za dárek. Je-li však hodnota zboží obsaženého v zásilce vyšší než 100 Euro, musí být zboží procleno. Nezapomínejte na vlhké klima a zabalte všechny předměty tak, aby byly odolné vůči dešti a vlhkosti. Štítek s adresou doručení vám zašleme k vytištění a předání řidiči. Doporučujeme poznačit adresu také přímo na balíček. 

Chcete znát cenu poštovného do Malajsie předem? Vypočítat ji můžete snadno a rychle... Spočítat cenu

Zásilka do jakékoli destinace v Malajsii pro nás není problém. Zařídíme odeslání Vašeho balíčku do malajsijské metropole Kuala Lumpur i do dalších oblíbených míst jako jsou Subang Jaya, Port Klang, Johor Bahru, Ipoh, Ampang Jaya, Kuching, Petaling Jaya, Shah Alam, či do jakéhokoli jiného města. Nyní již nic nebrání tomu, aby Váš balíček dorazil co nejdříve. Stačí si zvolit správného přepravce z naší nabídky služeb a vyplnit formulář. A že je opravdu z čeho vybírat.