Expresní balík/dopis do Malajsie i zpět s úsporou na poštovném až 70 %

Hlavní výhody služby Balík do zahraničí

  • bezkonkurenční cena poštovného do Malajsie
  • exportní celní odbavení v ceně služby
  • komfortní vyzvednutí zásilky na libovolné adrese
  • pojištění zásilky do Malajsie až do 1 000 000 Kč
  • přeprava nákladu do Malajsie o váze až 1 000 kg

Jak poslat balík do Malajsie a kolik stojí?

Zadejte jednoduše váhu, rozměry a cíl doručení zásilky do online kalkulátoru poštovného, vyberte nejvhodnější způsob přepravy a zaplaťte pohodlně kreditní kartou, bankovním převodem nebo prostřednictvím GoPay. Zásilku vyzvedneme na určeném místě a spolehlivě doručíme adresátovi. 

V ceně přepravy je již zahrnuto základní pojištění zásilky do výše 2 500 Kč. Pohyb zásilky můžete samozřejmě sledovat.

Malajsie se nachází v jihovýchodní Asii, v blízkosti rovníku a více než 60 % Malajsie pokrývá deštný prales. Podnebí v Malajsii je typicky tropické – horké a vlhké v průběhu celého roku. Zvláště během období dešťů se mohou vyskytnout velmi silné přeháňky. Nezapomínejte proto na vlhké klima a zabalte všechny předměty tak, aby byly odolné vůči dešti a vlhkosti. Štítek s adresou doručení vám zašleme k vytištění a předání řidiči. Doporučujeme poznačit adresu také přímo na balíček.

 

Jak dlouho trvá doručení zásilky?

Doručení zásilky do Malajsie může trvat až 3 pracovní dny expresní službou a 7 pracovních dní službou standardní. Obsah balení zásilky do Malajsie musí být uveden v objednávce, protože Malajsie není součástí Evropské unie. Obsah zásilky uvádějte vždy v anglickém jazyce. 

Garantujeme spolehlivé odeslání a expresní doručení zásilky do Malajsie za nejnižší cenu!

Celní předpisy a poplatky při zasílání do Malajsie

V případě, že zásilka obsahuje zboží s hodnotou nižší než 100 Euro, clo se nehradí. Takto odeslaná zásilka se považuje za dárek. Je-li však hodnota zboží obsaženého v zásilce vyšší než 100 Euro, musí být zboží procleno. 

Celní dokumenty však po zaplacení objednávky přepravy vytvoříme za vás a jednoduše vám je zašleme na e-mail.

 

Chcete znát cenu poštovného do Malajsie předem? Vypočítejte ji snadno a rychle! Spočítat cenu

Zásilka do jakékoliv destinace v Malajsii pro nás není problém. Zařídíme odeslání vašeho balíčku do malajsijské metropole Kuala Lumpur i do dalších oblíbených míst jako jsou Subang Jaya, Port Klang, Johor Bahru, Ipoh, Ampang Jaya, Kuching, Petaling Jaya, Shah Alam, či do jakéhokoliv jiného města.

Nyní již nic nebrání tomu, aby váš balíček dorazil co nejdříve. Stačí jednoduše vyplnit online formulář.

Máte dotaz ohledně přepravy zásilek do Malajsie? Neváhejte kontaktovat naše pracovníky telefonicky nebo emailem. Odesílání zásilek je nyní snazší než kdykoliv předtím.

Kolik stojí dopisy a balíky do země Malajsie?


Prohlédněte si orientační ceny našich zásilek dle hmotnosti. Pro konkrétní cenu, ve které bude zohledněn i rozměr zásilky a přesné místo doručení, využijte našeho kalkulátoru poštovného.Cena poštovného do země Malajsie již 1 511 Kč

Hmotnost zásilky Přepravce bez DPH  
expresní dopis UPS Express Saver 1 511 Kč Objednat
balík 0.5 kg UPS Express Saver 1 917 Kč Objednat
balík 10 kg UPS Express Saver 5 732 Kč Objednat
balík 20 kg UPS Express Saver 8 025 Kč Objednat
balík 30 kg UPS Express Saver 10 095 Kč Objednat
balík 40 kg UPS Express Saver 12 917 Kč Objednat
balík 50 kg UPS Express Saver 15 116 Kč Objednat
balík 100 kg TNT Express 51 458 Kč Objednat

Pravidla pro zasílání potravin a léků mimo EU a do třetích zemí

Do zemí, které nejsou členy EU, je možné zasílat trvanlivé potraviny v malém množství pro osobní potřebu. Omezení platí pro vývoz živočišných produktů a v případě některých zemí i vývoz vybraných potravin rostlinného původu jako je např. med či sušené ovoce. Pro konkrétní informace se na nás neváhejte obrátit.

Většinu léků pro osobní potřebu lze mimo EU a do tzv. třetích zemí doručit. V některých případech jsou kladeny větší nároky na popis léků na celní faktuře. U léčiv, které vyžadují v dané zemi lékařský předpis, je někdy oficiálně požadována lékařská zpráva v angličtině. Ověřte prosím předem, zda není některá z účinných látek v dané zemi zakázána.
Pokud potřebujete zaslat jakákoliv léčiva, kontaktujte nás, abychom od vás získali co nejpřesnější specifikaci ohledně jejich charakteru a množství a mohli díky tomu garantovat doručení do cílové země.

Více informací o problematice spojené s přepravou léků získáte přímo na stránkách Celní správy