Expresní balík/dopis do Malajsie i zpět s úsporou na poštovném až 70 %

Hlavní výhody služby Balík do zahraničí

  • bezkonkurenční cena poštovného do Malajsie
  • exportní celní odbavení v ceně služby
  • komfortní vyzvednutí zásilky na libovolné adrese
  • pojištění zásilky do Malajsie až do 1 000 000 Kč
  • přeprava nákladu do Malajsie o váze až 1 000 kg

Jak poslat balík do Malajsie a kolik stojí?

Zadejte jednoduše váhu, rozměry a cíl doručení zásilky do online kalkulátoru poštovného, vyberte nejvhodnější způsob přepravy a zaplaťte pohodlně kreditní kartou, bankovním převodem nebo prostřednictvím GoPay. Zásilku vyzvedneme na určeném místě a spolehlivě doručíme adresátovi. 

V ceně přepravy je již zahrnuto základní pojištění zásilky do výše 2 500 Kč. Pohyb zásilky můžete samozřejmě sledovat.

Malajsie se nachází v jihovýchodní Asii, v blízkosti rovníku a více než 60 % Malajsie pokrývá deštný prales. Podnebí v Malajsii je typicky tropické – horké a vlhké v průběhu celého roku. Zvláště během období dešťů se mohou vyskytnout velmi silné přeháňky. Nezapomínejte proto na vlhké klima a zabalte všechny předměty tak, aby byly odolné vůči dešti a vlhkosti. Štítek s adresou doručení vám zašleme k vytištění a předání řidiči. Doporučujeme poznačit adresu také přímo na balíček.

 

Jak dlouho trvá doručení zásilky?

Doručení zásilky do Malajsie může trvat až 3 pracovní dny expresní službou a 7 pracovních dní službou standardní. Obsah balení zásilky do Malajsie musí být uveden v objednávce, protože Malajsie není součástí Evropské unie. Obsah zásilky uvádějte vždy v anglickém jazyce. 

Garantujeme spolehlivé odeslání a expresní doručení zásilky do Malajsie za nejnižší cenu!

Celní předpisy a poplatky při zasílání do Malajsie

V případě, že zásilka obsahuje zboží s hodnotou nižší než 100 Euro, clo se nehradí. Takto odeslaná zásilka se považuje za dárek. Je-li však hodnota zboží obsaženého v zásilce vyšší než 100 Euro, musí být zboží procleno. 

Celní dokumenty však po zaplacení objednávky přepravy vytvoříme za vás a jednoduše vám je zašleme na e-mail.

 

Chcete znát cenu poštovného do Malajsie předem? Vypočítejte ji snadno a rychle! Spočítat cenu

Zásilka do jakékoliv destinace v Malajsii pro nás není problém. Zařídíme odeslání vašeho balíčku do malajsijské metropole Kuala Lumpur i do dalších oblíbených míst jako jsou Subang Jaya, Port Klang, Johor Bahru, Ipoh, Ampang Jaya, Kuching, Petaling Jaya, Shah Alam, či do jakéhokoliv jiného města.

Nyní již nic nebrání tomu, aby váš balíček dorazil co nejdříve. Stačí jednoduše vyplnit online formulář.

Máte dotaz ohledně přepravy zásilek do Malajsie? Neváhejte kontaktovat naše pracovníky telefonicky nebo emailem. Odesílání zásilek je nyní snazší než kdykoliv předtím.